Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

Zimowe starania 2005

Polecane posty

reniolku, dla mnie faza parcia już nie wiąże się z bólem ;) z wysiłkiem tak! ale też już taka maksymalna mobilizacja i poczucie, że teraz już z górki i coś w końcu zależy ode mnie ;) zamknąć oczy, skupić się na tym co mówi ciało i... położna! i przeć!!! dwadzieścia tetrówek, to aż nadto! ale to są też rewelacyjne ścierki do sprzątania, tak więc w tym wypadku nadmiar nie szkodzi! 3 razy rodziłam w swoich koszulkach, ciut się umazały, ale nie bardzo :p udało się je doprowadzić do ponownego użytku bez trudu! ostatnio położna dała mi do założenia szpitalny \"chałat\" i w tym rodziłam (pewnie dlatego, że byłam bez męża :p) i w sumie bez różnicy :D próbuję uśpić maćka, bo chcę zrobić tort urodzinowy dla toni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reniu ja kupiłam na Alegro bardzo fajne kolorowe 6 szt., które w zupełności mi wystarczają, biorę do lekarza i do odbicia. Jak masz zamiar używać pampersów to nie trzeba na zapas kupować. Myślę, ze zamiast 20 szt. wystarczy 10 szt. Sprawdzają się znakomicie jako ścierki ;) Rodziłam w swoich koszulach, pobrudziły się ale tak jak pisze Miś - po uprani nie ma śladu /krwi/. Ja nie rodzę za niedługo a mam taki podły nastrój - Bartuś budził się co 2 godziny i za spanie oddam królestwo - hihi. Buziaki dla Toni - mam rozumieć, że jej wielkie święto :) Lucyjko, życzę Ci aby Linka szybko pozbyła się kataru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego dla Toni! 👄 🌼 Ktore to juz urodzinki??? Sabcial, ja sie oczywiscie lacze z toba \" w bolu\" :) Krolestwo za przespana noc. 🌼 Dzisiaj moja cora dla odmiany spala tylko dwa razy po pol godziny od godziny 8.30 rano! Reszte czasu spedzila na marudzeniu i podjadaniu z cyca :O Kiepsko je. Moze to przez ten nos? Udalo mi sie ja wlasnie troszke polozyc, bo ryczy ze zmeczenia, ale coz z tego. Po 5 min. juz jej sie nie chce spac. No, ja licze, ze ona padnie na conajmniej 5 godzin w nocy!!! Reniu, 10 sztuk tetry sie przyda. A nawet te 20 ;) Ja tez uzywam pampkow, ale tetrowki swietnie sie sprawdzily w roli malych szmatek-chusteczek do pupy i wogole do mycia. Pocielam sobie na kawalki :) A tak wogole to nie polecam produktow Babino :O Chusteczki nawilzajace sa faktycznie do d...py! Nasaczane jakims pachnidlem. Pupa od razu zaczerwieniona! Mydelko wysusza i podraznia skore, a oliwka jest baaaardzo tradycyjna - konsystencja oleju jadalnego :( Natluszcza, ale slabo nawilza. Nie wiem jakim cudem mojej Lince cala pupa sie odparzyla. Cholera no! A tak sie staram :O bepanten, oliwka i puder i jednak cos nie zadzialalo 😠 Moze te pampki Libero felerne? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, Reniolku, ja rodzilam w szpitalnej, fajna, duza, rozpinana. Potem tez bralam szpitalne do spania, bo bardzo sie pocilam w nocy. I przy karmieniu bylo mi latwiej w takiej rozpinanej na calej dlugosci. W swoich ciuchac chodzilam w dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, zjadam slowa w postach :P W poprzednim mialo byc, ze u mnie bole parte byly przeplatane z duzym BOLEM (takimi bolesnymi ale nie partymi skurczami). A teraz oczywiscie o koszuli pisalam. Rodzilam w KOSZULI szpitalnej :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Dziewczyny-dzięki za info-to pewnie się zdecyduję na rodzenie w szpitalnej, a potem wskoczę w swoją:) Co do tetry-dostałam razem z ubrankami od dziewczyny któa też używała pampków, więc jestem pewna że z kupą miały kontakt minimalny albo żaden. gruby misiu, sabcial, Lucyjko-czyli parłyście dobrze:) Mam nadzieję, że ja też nie bęę już na tym etapie odczuwać takiego bólu, choć domyślam się, ze zmęczenie musi być wtedy niewyobrażalne... Lucyjko-a ja właśnie chciałam kupować bambino, dobrze, że napisałaś, to zdecyduję się na coś innego. Chociaż to pewnie też od dziecka zależy...zobaczymy.Trzymam kciuki za spokojniejszą noc! gruby misiu-piękny tort, jako prezent i jako nagroda za bycie dzielną u dentysty! No i najlepsze życzenia dla Toni! Zmykam chyba pogapić się na coś odmóżdżającego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo!!! Gruby misiu - dla Toni hip hip hura hura huuraaaa :D 👄 i 🌼 i ❤️ od cioci Marty i c oreczki Lidki :D Reniu, mi 20 starcza akurat, nie polecam tych tanich są badziewnie cienkie. Pracie już nie boli. Tylko wysiłek duży, ja wspominam miło cały poród, natswiałam się na jedyne w swoim rodzaju przeżycia i tak też było. Wyjątkowo, czułam się bezpiecznie, co chwilkę ktoś przychodził, badał, pytał. Za kilka lat powtórka :D A potem znowu ;) Do 3 ;) A rodziłam w swojej i ciągle mi cycole wyłaziły, ale tak to była ok, bo szeroka i niee przeszkadzała. Ale następnym razem założę szpitalną :) Lucyjko, spróbuj powietrzyć pupkę, możesz też spróbować założyć większe pieluszki. Jest na rynku nowy bephanten plus, przyspoiesza gojenie. Ja mam i pomóg bardziej niż zwykły. Ale u nas to jest masakra, pełno krostek. Nie chcą zleźć :o Gruby misiu, poradz, jaki rozmiar butkow kupić na zimkę? Lidka ma traz około 11 cm stopkę. Szybko nóżka rośnie? Jakie firmy są godne uwagi? Helpppp miii, tyś doświadczona i dobrze mi poradzisz :* U nas spacerowo :) Styrałam się dziś jak dzika. Ledwo żyje. A i ide na obiadek do teściowej, uległam namowie mamy i mojej przyjaciółce. Doradziły, że trzeba zachować pozory. Teściowa dopadła mnie w sklepie, a ja odkryłam że jestem w stanie znieść jej obecność. Nie czuję złości, tyllko żal. Ale niech tylko odtowrzy japę o jakiś wiadomościach z Afganu, wstanę i wyjdę. Piszę bloga, wiecie że to naprawdę pomaga :) Dobra ide spać, jutro przecież trzeba przejść wiele km od grobku do grobku. Jak ja nie lubię tego święta. Co tu świętować, że ktoś umarł i go nie ma? Zapalę dodatakowe światełko dla nienarodzinych maluszkow z naszego topiku na grobku mojego maleńkiego wujeczka. Chyba się nie pogniewa na bratanicę :) Lece. Do jutera :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha, misiaczkowa jest co świętować :) dzień za duszny dopiero jutro! a dziś jest tak, jakby wszyscy na raz mieli imieniny :) co dzień jest \"jakiegoś świętego\" czasem dwóch, trzech... a dziś wszystkich, także tych, których nie znamy, nie postrzegamy jako świętych! dlatego składam Tobie i Wam wszystkim serdeczne życzenia! 🌻 jak będziesz na cmentarzu, pomyśl o tych, co odeszli ciepło i ciesz się z tymi, co odebrali nagrodę za dobre życie :) o bucikach później, bo jeszcze nie do końca się obudziłam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie-wszystkiego najlepszego z okazji imienin wszystkich:) Mała dziś chyba wystawiła kolanko-fika aż miło patrzeć-to lepsze niż film sensacyjny:P Skręcamy szafkę na ciuszki dla małej i jednocześnie pod przewijak, mąż dalej porpawia \"fachowca\", generalnie roboty duużo... No i odkryliśmy wczoraj, że obydwoje mamy tremę przed odpowiedzialnością i byciem rodzicami...To już tak blisko...I jak to dziecko ma mi przejść przez .... ??? Miłego dnia życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu, torcik wyglada na pyszny :P Mniam mniam!!! Misiaczkowa, sprobuje dzisiaj pampersy 3-5 kg na noc. Moze cos pomoga. Bylysmy dzisiaj znowu na kontroli wagowej. Tym razem Linka przybrala 160 g w ciagu tygodnia i jest w dolnej czesci krzywej przyrostu wagi, ale prawidlowej. Natomiast siostra srodowiskowa, do ktorej chodzimy juz na mnie patrzy bykiem jakbym dziecko zaczela glodzic naumyslnie 😠 Wogole sie na mnie strasznie irytowala i wszystkie moje pytania i uwagi zbywa, ze teraz dziecko rzadzi naszym zyciem i to ja mam sie dostosowac i nie wydziwiac. I jak jestem zmeczona, to mam spac w dzien :O A tesciowa ma mi sie zajac mala. :O Fajnie, ale tesciowa nie z takich co przyleca codziennie sie zajmowac niemowlakiem mimo, ze mieszka rzut beretem od nas. Moj maz tez jej nie chce o to poprosic :( Czytam Tracy Hogg i sie wkurzam jeszcze bardziej, bo Linka nie chce sie dac wtloczyc w ramy \"Latwego Planu\" ;) Sabcial, mam pytanko do ciebie, bo pisalas, ze Bartus tez sie czesto budzi w nocy. Napisz jak dlugo spi i w jakich godzinach sie budzi i na ile czasu. Szybko zasypia po karmieniu? Karmisz piersia czy butla? Linka jak ja przetrzymamy po poludniu to po myciu o 19 i jedzeniu zasypia miedzy 19-21. Spi do 23/24. Potem sie budzi ok. 2 (to karmienie bym chciala wyeliminowac, ale chyba jeszcze za wczesnie??), potem o 5 i ok. 7. Ale ma przynajmiej jedno dluzsze posiedzenie w nocy kiedy ciezko ja uspic po karmieniu :O Roznie wypada. Ide, bo zaczyna wrzeszczec :( Maz sie swietnie sprawdza w zabawianiu i usypianiu ale nie ma piersi :( Jaka szkoda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucyjko Bartuś jak zasypia o 19-20-tej to tak pierwsze karmienie jest ok. 1-wszej potem koło 4-tej i gdy budzi się o 6-tej to godzinkę sobie poleży, pogaworzy i potem za godzinkę butla. Bywają jednak noce gdy budzi sie co 2 godziny ale wtedy nie wypija całej butli tylko tak pół i to dlatego. Po karmieniu zasypia natychmiast. Karmie butelką bo niestety nie miałam już dużo pokarmu, mały sie denerwował i postanowiłam dać butle - myślę, że tak jak ostatnio przeczytałam w poradniku, że nie mam się czuć z tym źle bo co jest dobre dla matki jest dobre dla dziecka i nie warto się męczyć. Chyle głowę dla matek które karmią długo - ja nie dotrwałam do pół roku ale Bartuś jest najedzony a ja zadowolona. Nie czuje się złą matką bo dałam mu jednak na początku to co najlepsze :) Wczoraj sie poryczałam na TVN 24 pokazywali małe dzieci które straciły życie - jaki ten świat jest niesprawiedliwy - dziś w ogóle przez to w nocy nie spałam :( Dużo myślałam o śmierci, która może przyjść każdego dnia a my z tego nie zdajemy sobie sprawy - teraz gdy mam dla kogo żyć, nie chce umierać, ni chce o tym myśleć ale wczoraj taki dzień i dziś też. Myśle jednak o życiu, o przyszłości. Miłego dnia :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabcial- chyba czasem potrzebna jest taka chwila refleksji żeby docenić życie, to co mamy, rodzinę, przyjaciół. Żeby bardziej cieszyć się z każdego dnia i z drobnych rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabcial, dzieki za odpowiedz! Nie masz co sie czuc zle ze wzgledu na karmienie butla. Najwazniejsze, ze Bartus i ty jestescie zadowoleni. Ja sie przerzuce na butle jak Linka nie bedzie przybierac na wadze. Ostatnio jest nienasycona... Dzisiaj udalo nam sie pospac wg Bartusiowego rytmu :) Spala od 21 do 12.30 i potem od 1.15 do 4.30 i potem do 7.30. Widzialam, ze sie wierci i mlaska przez sen juz o 3, zeby cos juz przekasila, ale postanowilam ja przetrzymac. Nigdy nie czekalam w nocy az Linka zupelnie sie wybudzi z placzem z glodu. Czy to zle? Moze to ja ja za czesto karmie? Powiercila sie tak z przerwami do tej 4.30. Wtedy juz wygladala na porzadnie glodna, to ja wzielam na cyca. Sabcial, a twoj Bartus budzi sie zupelnie czy tez mu dajesz butle na polspiaco? Linka tez sie budzi co 2 godziny jesli sie porzadnie nie naje w nocy. Nosek dalej zapchany :O Asik, jak dzisiaj twoje samopoczucie? Jak brzuszek? Reniolku, masz jakies zdjecie tej pieknej kolyski?? Remont dobiega juz konca? Co jeszcze zostalo wam do kupienia dla Ani? Fryzella i Naughty jak wasze maluszki? Fikaja zdrowo??? Pracujecie nadal dziewczyny? Misiaczkowa :) dzieki za rade o wiekszych pieluchach i bepantenie plus. Zakupie nastepnym razem. Zalozylam pamersy 3-5 kg na noc i jest juz lepiej :D A na krostki, to moze masc cynkowa? U Linki pomogla :) Aha i ja bardzo polecam zasypke Altek (puder z alantanem). Reniolku, moze tobie sie przyda? Bardzo ladnie utrzymuje suche faldki i pupcie :) Tesciowa dzisiaj przyjdzie na pizze domowej roboty... A ja nie pamietam przepisu :O Trzeba bedzie poimprowizowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, czy was tez tak rwaly piersi, szczegolnie po bokach? Co jakis czas mnie chwyta taki piekacy bol :( Czesto tuz przed karmieniem albo na poczatku. Pigula stwierdzila, ze to normalne - produkcja mleka :O Ale boli !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuch od czasu do czasu zakłuje, trochę zaboli, pierski trochę się powiększyły i są bardziej bolesne niż jeszcze pare dni temu. Ogórki kiszone nadal pyszne:-) Mam nadzieję że @ nie lubi ogórków i ją przepłoszę kwasem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asik, w każdym razie czekam na przesyłkę z @!!! lucyjko, taki ból piersi... trzeba przywyknąć! po miesiącu minie albo tak się przyzwyczaisz, że nie będziesz go zauważać ;) proszę nie myśl na razie o zaprzestaniu karmienia :) ciesz się nim! maćka raczej karmię w nocy półśpiąc ;) tzn. jak sama dobrze się wybudzę i usiądę :p to nakarmię go lepiej, odłożę do łóżeczka i śpimy dłużej... a jak mi się nie chce... to krzyś przynosi go nam do łóżka i wtedy \"karmimy\" się na leżąco... zasypiamy, budzimy się i wkoło macieju :) dziś chyba z 10 razy! misiaczkowa, buciki... muszą być troszkę większe niż nóżka, ale też nie mogą być zbyt wielkie, szerokie noski, łatwo zginalna podeszwa, muszą być łatwa do zakładania! bardzo fajne, a jeszcze nie powalające ceną są elepfanteny w daichmanie, bartki moim zdaniem przereklamowane ;) super są naturiono, ale kosztują jak złoto :o myślę, że lideczka jeszcze tej zimy dużo po śniegu nie pobiega :) częściej będzie jeździć w wózku z nóżkami schowanymi w śpiworek lub kocyk, a wtedy wystarczą miękkie mokasynki, takie jak można kupić na góralskich stoiskach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu, tyle u ciebie spokoju, cierpliwosci i optymizmu!!! Jestes wspaniala ❤️ Asik, odliczam dni do terminu @. Fluidki od Linki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Na poczatku zle najlepsze zyczenia urodzinowe dla Misiaczkowej i Toni ❤️ 👄 !! U mnie jakos leci , ostatnio napina mi sie brzuch , nie jest to bolesne ale napewno nie nalezy do przyjemnych odczuc ... Napisalam juz maila do mojego lekarza z Polski bo moja polozna mnie ignoruje i na kazde moje pytanie odpowiada \" to normalne\" ale nie badala mnie ani razu i ogolnie ogranicza sie do usmieszkow i bagatelizowania wszystkiego :O Dzis kupilam kilka nowysz ciuszkow ktore zakryja mi pepek , bo brzusio rosnie szybko i wszystko zrobilo sie dramatycznie za krotkie . Zmykam z ksiazka do lozka i troszke musze odpoczac bo dzis nie mam energii :( Pozdrawiam Was ! papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Serdeczne Zyczonka dla Toni❤️🌼❤️🌼 Lucyjko Majeczka kopie intesywnie ,moje malenstwo było na badaniach genetycznych no i wyszło ze jest zdrowe i większe od rówiesników.Wazy 480 g w 21 tygodniu,lekarz mówił ze główka i rączki oraz nózki są na 21 tydzien akurat a brzuszek ma jak 23 tyg ,poprostu brzusia ma duzego ,ciekawe dlaczego moze taka jej urod jak myslicie? Lekarz mówił cos o krzywej cukrowej abym zrobiła moze temu wieksza jest niunia. Asik trzymam kciukasy. Lece cos zjesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fryzelko ja bylam na badaniach w 19 tyg i 6 dniu ciazy i mi wyszlo ze wszystko ze mala ma 20 tygodni i 1 dzien a obwod brzuszka miala na 20 tygodni i 4 dni przy czym zaznaczone jest ze odchylenie standardowe wynosi +/- 14 dni z tym ze nie znalazlam w mojej karcie danych na temat \"wzrostu\" malej .Na zdjeciu jest napisane ze 16 cm ale ponoc to jest jakas skala czy cos w tym rodzaju a z tych emocji nie pamietam czy ta babka co robila usg mi powiedziala czy nie :O Wczoraj sie przestraszylam z tym stawianiem sie brzucha bo najpierw twardnial co jakies 2 - 1,5 godzinki a pozniej juz co 40 minut 3 razy i znow co 2 godziny .Oczywiscie sie zryczalam jak glupia , maz przerazony siedzial na podlodze w masie kartek i ulotek i ksiazeczek starajac sie znalezc czegos na ten temat i ustalilismy ze jak brzuc jeszcze raz stwardnieje to jedziemy do szpitala ( bo do poloznej nie moglam sie dodzwonic , widocznie najlepsza pora na jakies pytania i telefony to pomiedzy 9 a 17 a poza tymi godzinami to moze sie dziac co chce i nie ma kogo zapytac ) 😭 Lece do kuchni Milego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naughty, na stawiajacy sie brzuszek ja bralam nospe forte (2 razy dziennie) i magnez. Moja gina mowila, ze jak stawia sie wiecej niz 10 razy w ciagu dnia to wtedy dzwonic do lekarza albo jechac sprawdzic. Moja polozna w Norwegii tez sie nie przejmowala o ile skurcze nie byly bolesne. Jak jest u ciebie? Odpoczywaj, nie chodz za duzo i nie dzwigaj. Stawianie sie macicy w twoim okresie ciazy jest chyba normalne. U mnie sie uspokoilo gdzies po 24 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucyjko to stawianie sie macicy u mnie nie jest bolesne niemniej jednak bardzo nieprzyjemne uczucie . Tez zaczelam brac nospe forte 2 razy dziennie i staram sie jak najwiecej odpoczywac , mam nadzieje ze to pomoze.Napisalam maila do gina i czekam na dalsze instrukcje .Licze ze juz niedlugo bede miala z tym spokoj , w czwartek zaczelam 23 tc . Jak sie miewasz Ty i Linka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Naughty jak sie czujesz ?jak brzuszek juz sie nie stawia?Odpoczywaj teraz jak najwięcej.Naughty ja zapomniałam napisac ze będe miec cesarke dokładnie 8 marca więc mamy taki sam termin. Lekarz powiedział ze po wycięciu mięsniaka ,30 listopada minie rok od operacji ,niestety sama nie mam szans urodzic i dlatego cięcie cesarskie będe miała. Lucyjko jak sobie dajesz rade z Lineczką:D Asik jak sie czujesz?Czyzby @ poleciała w kosmos. Reniol a jak tam Ania :D Sabcialku ty tez jestes wrazliwa taka jak ja,jak patrze na biedne maluszki to serce mi sie kraje.To prawda ze jak masz juz rodzine to wszystko inne przestaje sie liczyc bo najwazniejsze są nasze dzieci ❤️ Wczoraj wieczorem urodziła moja kolezanka 4,300 chłopczyka 10 punktów ,biedna juz ostatnie dni ledwo chodziła 20 kilo przytyła ale najwazniejsez za synek i Beatka są zdrowi. Ide piec boczek a placki ziemniaczane juz sie smązą Zapraszam na mniam mniam Miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Mniam mniam! Fryzella jak zwykle pychotki szykuje na obiad :P :D Naughty, mam nadzieje, ze dzisiaj brzuszek lepiej!? Asik, daj nam znac co z @! Mam nadzieje, ze juz wyslalas do Grubego Misia i jutro dostanie, bo w niedziele poczta nie chodzi :P Linka kiepsko ssala w dzien ostatnie dni i mi mleka zabraklo na wieczor w piersiach :O Dostala 2 razy mleko modyfikowane na dokladke i byla bardzo zadowolona :) Ale spala slabiej w nocy. Dalej glodna. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, teściowie pojechali dziś, byli od piątku. łaizenka jeszcze nie skończona, ale najbardziej pracochłonne prace już zrobione, teraz \"tylko\" elektryka do końca, przyczepienie wieszaczkow i innych akcesoriów i wreszcie całkowity koniec. Ale kąpać i korzystać z wc już można, więc może mąż już dziś się wykąpie w wannie. Ja nawet nie wyobrazam sobie jak miałabym tam wejść niw mówiąc o kąpaniu, więc poczekam sobie do czasu po połogu;) Głupio mi było strasznie, bo wczoraj dałam radę tylko zrobić zakpupy i obiad i tak się zmęczyłam, że do wieczora leżałam prawie plackiem, tylko kawa dla rodziców. A teściowa cały dzień ze szmatą latała, myła okna, łazienkę itp...Niby rozumiała że słabo się czuję, ale boję się, że uzna, że jestem leń, wszyscy robili jak woły a ja leżałam słaba i wielka...ale nic to-przecież siebie nie przeskoczę, a nie chcę też się przepracować i za wcześnie w tym całym syfie urodzić. Do kupienia dla Ani mamy jeszcze kosmetyki, aspirator do noska, termometr (macie jakiś elektroniczny jaki możecie polecić? CZy takim elektronicznym można też mierzyć wodę? Czy to najlepiej kupić w aptece?) wanienka+ stelaż, wózek. Czyli większość pierdół. No i jeszcze dla mnie podpaski, podkłady, wkładki laktacyjne itp.... W tym tygodniu mam zamiar to wszystko kupić i się spakować:) Asiku-dziś 4 i jak? Mam nadzieję, że paczka z @ już nadana i jutro dojdzie do misia:) Naughty-obseruj to stawianie,jak faktycznie będzie bardzo często to dzwoń do lekarza, lepiej 100 zapytać i mieć spokój niż raz coś przeoczyć. Ze swojego doświadczenia Ci nie doradzę, bo ja wogóle do tej pory nie zauważyłam stawiania się brzucha. Dopiero jak mi znajoma powiedziała, że ona też nie wiedziala, że to to, dopóki lekarz akurat w tym momencie tego nie wyczuł. Powiedział jej, a ona zawsze myślała, że to dziecko się tak wypycha. No i teraz ja też czasami mam wrażenie, że może to nie Ania się wypycha, tylko twardnieje brzuch-bo za duża powierzchnia robi się twarda. Ale głowy nie dam sobie uciąć co to. Nie odczuwam tego jako nieprzyjemne w każdym razie...:o Fryzelko-to słusznego synka urodziła Twoja koleżanka! Wyobrażam sobie jak musiało być jej ciężko na koniec!Dobrze się czujesz? Fajnie, że wiesz na pewno, że cesarka, odchodzi strach przed bólem. ja coraz bardziej boję się, że to będzie długo trwało, że w pewnym momencie się załamię...zobaczymy. Zmykam, zaraz jedziemy do znajomych po kolejną partię ciuszków (!) i pogaduchy przedporodowe. Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczątka :D ja tylko na chwilkę bom zryta po pracy chciałam zobaczyć co u Asiulki naszej kochanej nie pisze bo może z wrażenia od rana wpatruje sie w test z dwiema kreseczkami :D czego Co życzę skarbie z całego serducha ❤️ :D napisze więcej może jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo!! Gruby misiu, dzięki za odp w sprawi bucików. Tak się zastanawiałam na tymi elefantami. A czemu Bartki są przereklamowane? Te elephant lepsze? Lucyjko, to mleczko napływa, ja bardzo lubiłam to ściąganie w cyckach ;) :p Przyzwyczaisz się z czasem :) Odwagi ! ;) Reniu, ale macie \"przygodową\" łazienke ;) Tylko pozazdrościć :p No a odczujesz potem z ciuszkami, mam też baaardzo dużo i piorę z reguły 2 razy w miesiącu, makabra normalnie ;) Patuś, nie mogłam pogadać bo mała buczy ostanio, idzie ząb i o tej porze co dziś dzwoniłaś ona ma kryzys wieczorny, czyli nie sposób jej zabawić, bo wszystko jest łeeeee. Zadzwonię w tygodniu, bo muszę koniecznie pogadać :) A podjęliśmy z mężem decyzję, będziem się wyprowadzać, serce mi się kroi na samą myśl o wyprowadzce, ale jemu już siada psycha, bo tak chce na swoje :( A mamunia?????? No ale trudno. Czekamy tylko na obiecywaną podwyżkę w styczniu i będziemy szukać. Pewnie tylko na naszej \"wiosko-mieście\", bo tam o połowe taniej wynajem, no ale idziemy \"na swoje\". Asiu, kochanie daj znać co tam się dzieje w twojej macicy!!!!! Wbijam sobie paznokcie w dłonie :D Mam nadzieję, ze nie piszesz bo przed oczami masz dwie upragnione kreseczki :D Dobra spadam szukać kurteczki dla Lidki, bo ta co jest do kombinezonu jest duuużo za duża ;) Buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×