Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

Zimowe starania 2005

Polecane posty

Czesc Dziewczynki! Co dostalyscie pod choinke??? Prosze sie pochwalic! ;) :D Ja dostalam prezencik od coruni :) Pierwszy raz przespala 6 godzin w nocy :D Od 8.30 do 2.30 :D Alleluja ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł :D:D wrócccciiiiłaaamm :D:D:D było bajecznie :D dużżżżżooo seksu... duuuużżżżooo słońca (tylko jeden dzień padało-jak na porę deszczową w afryce to super!) i i hektolitry win, drinków ect bez ograniczeń :D:D niech żyje all inclusiv :D:D zdjęć napstrykaliśmy sporo, dziś jeszcze zgram do komputera i kto chce niech da znać ;) więcej teraz już nie napisze bo mam oczy na zapałki ;) buziaki 👄👄👄 witaj topikowa rodzinko :D Martuś ❤️ nie odpisałam na smska świątecznego bo sierotka Marysia nie włączyłam roamingu i dopiero wczoraj na Okęciu przyszedł :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Angela, jak ci fajnie! :D Napisz wiecej - jak bylo, co robiliscie, gdzie nocowaliscie itp. Linka od dwoch dni jest strasznym zlosnikiem, krzyczy ile tchu w plucach. Mam nadzieje, ze jej przejdzie... :O Tu wystrojona dzisiaj na sylwestra ;) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ce07098ef00d02e9.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b12b9c38d07ae5d2.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo! Dopadłam kompa rozdziców. Na laptopie nabroiłam ja bo odinstalowałam kartę sieciową i muszę czekać do środy i daje go do robienia :o Czuje się jak w średniowieczu bez neta :o 😭 Lucyjko Lineczka jest prześliczna!!!!!!!!! Patruśka ja chcę zdjęcia :D U mnie : jadę na prochach bo teraz się schizuję jak to będzie zostawiać małą i w ogóle czy sobie poradzę, ale mam jakiś nerwosol i jest zajeb****, jeeeeaaa ;) W środę pierwszy dzień w pracy :o będę gadać o patakach w zimie ;) Ja chce neeeeeta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! chlip chlip :( Kochane życzę Wam by Nowy Rok był piękny, obfitował w dzieciach, spełnionych marzeniach i samych radościach :) Szczęśliwego Nowego Roku!!!!! Tęsknię za Wami :(:(:( Ściskam mocno!!! Aj love was wszystkie!!!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyskiego najlepszego w Nowym Roku ❤️ Angela ja chcem zdjęcia :D Lucyjko Linka świetna ,i juz jak duza :D Ostatnio Majeczka wystawia nózki i rączki ,kopie łobuziara :D Brzuchol az cały chodzi a ona szaleje. Jeszcze raz wszystkiego najlepszego . Misiaczkowa trzymaj sie wszystko bedzie dobrze :D Trzymam kciuki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł w nowym roku :D jak sie ciesze, ze ten 2007 już sie skończył.. i oby już taki nie powrócił... dziewuszki, wrzuciłam najładniejsze zdjęcia na naszą klasę :) myślę, że będzie chyba najlepiej aby kto będzie chciał to sobie tam poogląda bo i opisy wyjaśniające są ;) większość z Was zna moje dane ;) Frzyzelko Tobie zaraz smskiem wyślę ;) kto nie ma, niech poda maila ;) jeeju.. jeszcze nie odespaliśmy powrotu (wracaliśmy w nocy) ale zbiorę się za niedługo i wszystko ładnie opiszę :) na razie pana męża jeszcze w domu mam ;) tylko do soboty :( no to same wiecie ;) czas na inne sprawy sie skuuurczył :P Genewo 👄 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie ubiegły rok ogólnie był dobry! patrze sobie na moje szczęścia i ciągłe wzruszenie mnie ogarnia... angelo, właśnie oglądam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela, ja tez chce zobaczyc zdjecia! poprosze twoje namiary mailem- please! (mail w nicku). :) Misiaczkowa, jakie prochy bierzesz??? Podziel sie troche, co? Masz co na poprawe nastroju? Siedze w dolku cale swieta - bleeee :( Naughty, jak u ciebie minely swieta? Jak twoje plecy i samopoczucie? Fryzelko, to wspaniale, ze Majeczka dokazuje w brzuszku! Sabinko co u was slychac? Gruby Misiu, Poczwarko, Jagulo, Genewo 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :D Lucyjko mailik wysłany :) lecę na miasto porozwozić faktury żeby szybko pieniążki spłynęły bo spłukani jesteśmy doszczętnie :P a mężusia pieniążki dopiero 10 będą :O Gruby Misiu ta kurtka jest niezniszczalna :D Asiku odezwij sie! dawno Cię nie było :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Pamiętacie jeszcze reniola? Przepraszam, że tak długo się nie dozywalam, ale w niedziele chrzciliśmy Anię i cały czas było dużo latania. wszystkiego najlepszego w nowym roku!~Dużo szczęścia, dzieci i spełnienia innych marzeń! nasz, gdyby nie narodziny Ani byłby chyba najgorszym z możliwych, na szcęście Mała uratowała sprawę:) Jesteśmy po pierwszej kontroli, Ania przez miesiąc przybrała kilogram, jest silna i zdrowa. 11 pierwsze szczepienia, już sie boję... Pediatra powiedziala, żeby wprowadzić Małej przerwę 6-godzinną w nocy...próbowaliśmy, ale jak w Sylwestra płakała ponad 2 godziny tak strasznie, to stwierdziłam, że nie mam sumienia tak jej męczyć. Przesypia najpierw 4, potem 3 godziny i uważam, że nie jest źle. Tylko od 21 do 24 chce jeść co godzinę, półtorej...może to wydlużymy. Bo chyba jeszcze za wcześnie na takie drastyczne wydłużanie nocnego niejedzenia? Co sądzicie, co Wy robiłyście? Asiku, napisz co u Ciebie! misiaczkowa-trzymaj się, będzie dobrze! Choć rozumiem nerwy, ja za miesiąc muszę wrócić na studia i wogóle sobie tego nie wyobrażam...już się boję:( 😭 Angela-bardzo się cieszę, że wyjazd się udał! sabcialku- co u Ciebie? Lucyjko-czy Linka już się trochę \"wyregulowała\"? jagulko-co u Ciebie?Jak przebiegły święta? gruby misiu-jak sprawy z domkiem? Fryzelko, Naughty-jak tam brzuszki? Ale ten rok będzie dla Was niezwykły! Zmykam, Mała zaraz zacznie marudzić:) Jeszcze raz wszystkiego naj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Witam w Nowym Roku! Tęskniłam za wami! I życzę wam i sobie spełnienia marzeń w tym 2008 roku... tych dużych i tych malutkich i tych o których się nie wspomina głośno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Asik ❤️ dzięki . Wszystkiego dobrego w Nowym Roku. Asisk co u Ciebie słychac?Jak swieta i sylwester?Odpoczełas troszke. U mnie wszystko w porządku jak widac na zdjęciu brzusio rosnie jak na drozdzach a Majka szaleje :D Miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reniolku, jak ci sie uda przedluzyc okres spania/niejedzenia Ani w nocy, to daj mi przepis!!! Swoja droga, wydaje mi sie, ze Ania jest jeszcze za malutka, zeby na sile ja trzymac o glodzie. Ale moze im wczesniej sie przestawi dziecko tym lepiej? Nam sie nadal nie udaje z Linka. Ona spi zaleznie od tego jak sie najadla wieczorem. Spi po 4-5 godzin w nocy. Pare razy wytrzymala 6. Ale w nocy budzi sie z rykiem i nic jej nie uspokoi, dopiero jak dostanie butle, zje normalna porcje, to zasypia smacznie dalej. Herbatka, woda i smoczek jej nie wystarcza. Co innego jak sie obudzi np. o 9 (a jadla o 7) i nie jest glodna. Wtedy nas tylko wola takimi smiesznymi piskami ;) Probowalam ja dokarmiac o 22.30 przez sen (po karmieniu np. o 18 i 20) , bo w Tracy Hogg bylo, ze wtedy to wystarcza na przesypianie nocy.Ale gdzie tam. Linka sie budzila po 4-5 godzinach glodna jak zawsze. Jak u was jest/bylo doswiadczone mamusie? Sabinko, czy Bartus je jeszcze w nocy? Jak czesto? Gruby Misiu, czy twoj Macius budzi sie w nocy na jedzenie czy tylko na herbatke albo przytulenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę Wam w Nowym Roku 2008 dużo miłości, pieniędzy, oraz kompromisów :):):) Aby był lepszy od starego i spełnił Wasze marzenia te duże i te malutkie :) Oj nie było mnie ale komputer nam sie popsuł i dopiero wczoraj mąż naprawił a i miałam trochę na głowie ale już lepiej. Lucyjko - tak Bartek budzi się raz gdzieś zawsze o 24-1 w nocy na butlę potem potrafi przespać do 5-6-7ej to zależy nie wiem od czego :( ale ten jeden raz zawsze pije a skończył już 7 miesięcy a za to moja córcia w jego wieku już się nie budziła i wytłumacz mi to ??? Sama nie wiem od czego to zależy a jeszcze nadmienię, że dawałam mu picie tak o 21.30-22giej i też sie budził widocznie tego potrzebuje co zrobić. MOCNE POSTANOWIENIE NA ROK 2008 zrzucić 5 kg za parę miesięcy zobacze czy się udało - hihi. Następne to mniej sie denerwować i będzie GIT :) Angelo zazdroszcze urlopu a ja nie wiem jak Cię znaleźć na naszaklasa?????? poszukaj mnie Sabina Łazinka - proszę chce zobaczyć fotki - plis - Twoje oczywiście. Fryzello śliczny brzusio i ty jesteś śliczną kobitką :) Reniu fajnie, że mała przybiera na wadze :) Misiaczkowa dlaczego bierzesz środki uspakajające ??? Tęskniłam za WAMI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fryzelko, brzusio piekny, a reszta zgrabniutka jak zawsze :) Sabcial, no wlasnie, u nas jest tak samo. Z tym, ze Linka je jeszcze butle zaraz po obudzeniu wczesnym rankiem. A jak Bartus? Budzi sie glodny nad ranem czy czeka na butle o 9? Ostatnie dni wogole jest nieswoja, mniej je, a wiecej marudzi :O Martwie sie ta wysypka. Podejrzewam jednak skaze bialkowa, ale tu w Norwegii wszyscy mnie zbywaja. Ostatnio pojawily sie krostki na ramionach, plecach i na stawach: kolana, lokcie. :( W Polsce musze pojsc do jakiegos dobrego pediatry. Reniolku, do kogo ty chodzisz? Przy szpitalu czy w poradni? Mozesz kogos polecic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) Sabcialku wysłałam Ci zaproszenie na naszej klasie :) ale z Ciebie laska! normalnie dech mi zaparło kiedy zobaczyłam zdjęcie z Bartusiem :D ogłaszam Cię sex bombą naszego topiku :D🌻 spadam niestety :( muszę ryć bo w przyszłym tygodniu to mam normalnie masakrę codziennie kolokwium 😭 buziooole 👄 Asiku ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabcial i Angela - wyslalam wam zaproszenie na www.nasza-klasa.pl (Kasia K-O) :) Angela, zdjecia fajne! Sabinko - ladna fotka - dumna mama z Bartusiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelo kochana mów mi tak więcej bo ja widzę w lustrze tylko same kompleksy - ;) Bomba to ja jestem na kilogramy super a seks tylko w łóżku - hihi. Lucyjko z Bartkiem różnie bywa czasem pije już o 5-tej mlesio a czasem dopiero o 8-9-tej ale rano nie wypija za duzo 80-100ml tyle mu wystarcza, potem dopiero coś koło 10-11-tej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabcial, a no wlasnie. U nas tez tak jest. Rano Linka nie wypija zbyt duzo. Chyba, ze pospi 5 godzin po nocnym karmieniu albo jak w nocy dam jej oszukane mleko (mniej miarek melka na ilosc wody). Chcialabym ja przestawic na herbatke w nocy, a rano porzadna porcje mleka. Moze sie zmobilizje jak pojade do rodzicow. Wsparcie mamy sie przyda. Jakie kompleksy??? Jestes babeczka atrakcyjna jak sie patrzy! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć nie będzie żadnych dzieci! w tym cyklu też guzik z tego będzie! zamiast skupić sie na starankach pokłóciliśmy się, a dziś dzień zero 😭 mąż wymyślił sobie zmianę pracy bo tam gdzie pracuje bardzo źle traktują kierowców i ok.. ja to rozumiem ale on znalazł dwie oferty, które mu pasują jedna w Oslo! w ogóle nie zjeżdża do domu.. tylko, że niby ja go be de odwiedzać! i że niby na tyle dużo będzie zarabiać, ze będzie na s stać na samoloty dla mnie! no kretyn! a najlepiej żebyśmy sie razem przenieśli bo oni tam maja jakaś dobrą ofertę dla rodzin, ze niby jak żona przy mężu i w domu siedzi to duże dodatki dostają! no czubek!! pewnie już sie wybieram! będę ślęczeć w domu, w kraju w którym wiecznie zimno i ciemno kiedy ja kocham słońce i upał 😭 druga oferta po europie ale raz na 6 tygodni ma trzy dni wolne :O w tym musi dojechać do domu i wrócić do pracy co oznacza tylko jeden dzień w domu on jest nienormalny!!! i jeszcze twierdzi, że to wszystko dla mnie! dla nas! żeby nam było lepiej! żebym tyle nie musiała pracować! a czy ja sie skarżę! czy narzekam!? ja chcę mieć tylko normalna rodzinę! czy to tak dużo?? 😭 ja nie chce mieć z nim dzieci w takim razie! niech spada! bo nawet nie będę miała szans zajść w ciąże przy takich jego pomysłach! Boże dlaczego to wszystko musi być tak skomplikowane 😭 no to sie wyżaliłam :O trochę mi lżej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela, kochanie, w Oslo tez sie da zyc ;) :P Bilety lotnicze faktycznie tanie. Ja lece do Krakowa z Linka za 400 zl w obie strony :) Ale szkoda by bylo twojego doswiadczenia i wyksztalcenia na siedzenie tutaj w domu z dzieckiem. A te dodatki rodzinne, to nie takie kokosy. Duzo dla Polaka mieszkajacego w Polsce, ale tutaj ceny sa 5 razy wyzsze niz w Polsce itp. a o tym czesto zapominaja Polacy starajacy sie o prace w Norwegii. Aha, i zeby dostac dodatki socjalne, trzeba spelniac pewne warunki pracowe... ale to pogadamy jak sie faktycznie bedziecie przenosic do Norwegii ;) Niech no ten twoj mezus zrozumie, ze na kasie swiat nie stoi. Mam nadzieje, ze sie szybciutko pogodzicie w sypialni ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje Lucyjko ❤️ jak tylko przyjedzie (bo na zakupy pojechał) to mu to zaraz przeczytam :P ja wiem, ze Oslo piękne (widziałam :) ) i tez tam sie żyje spokojnie, ale ja kocham ciepło! ja chce do Hiszpanii 😭 On mi obiecał bo taki był warunek-układ... skoro mam sie wyprowadzić z kraju bo on nie chce tu wracać to ma być to Katalonia gdzie zawsze jest ciepło.. ale z nim tak zawsze... dasz mu palec . on chce całą rękę... ja robie swoje! a on niech robi co che

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelo kochana po burzy przychodzi słońce a po bitwie opada kurz i wiem na pewno, ze się pogodzicie :) Musicie spokojnie wszytko przedyskutować wszystkie za i przeciw. Ja byłam za granicą 2 lata taka była potrzeba - zrezygnowałam z pracy z rodziny /jestem jedynaczką/, spróbowaliśmy i powiem Ci, ze to ja nie chciałam wracać do kraju po pewnym czasie - paranoja. Spokojnie musicie obydwoje do tego tematu podejść - życzę owocnych rozwiązań zakończonych w \"ekstazie miłosnej\" ;) Będzie dobrze ale walcz o swoje i obydwoje musicie być zgodni - nic na siłę. Powodzenia w negocjacjach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reniolku, jak sie macie z Ania? Czy spi juz dluzej w nocy? Jak sie czujesz? Jak ci sie goi rana po cc? Buuuuu 😭 boje sie, ze Linka ma skaze bialkowa i atopowe zapalenie skory. Wyczytalam wlasnie, ze sie AZS zaczyna od buzi i gornej czesci tulowia, a potem przenosi na lokcie, nadgarstki i kolana. A tak wlasnie sie stalo w tym tygodniu. :( A tu mi kity wciskaja, ze to wysypka hormonalna. 😭 Skore ma juz tak sucha, ze prawie popekana. Smaruje codziennie, ale to nic nie daje. W dodatku mniej je ostatnio i jest jakas nieswoja :( Dobrze, ze jade do Polski za tydzien, bo nie wiem czy mi sie uda dostac do pediatry w ciagu tygodnia :( No i co powie, taki norweski lekarz do du...py!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×