Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

Zimowe starania 2005

Polecane posty

Hej Naughty bardzo sie ciesze ze juz u was lepiej oby tak dalej ,koniecznie daj znac jak bedziesz po usg ,trzymam kciuki tak jak zawsze ❤️ A jak sie czujesz ogólnie?Jak wyniki badan? Reniol ale twoja córcia rosnie jak na drozdzach ,super :D Koniecznie mile widziane zdjecia twoje i Ani :D Fajowo ze tak sobie dobrze radzisz ja tez tak chcem :D Lucyjko kurka wodna jak szkoda ze nie jesteś tak daleko tulam Cie :D Nie załamuj sie kochanie ,moim zdaniem to normalna rzecz ze masz doła wcale sie nie dziwie tylko dlaczego tesciowa nie miałą troszke pomóc .Przeciez z takim slicznym brzdącem troszke posiedziec to przyjemnosc a przy okazji dobry uczynek.Koniecznie musisz z nią o tym porozmawiac ,potrzebujesz miec troche czasu dla siebie .To jest noramalne ze trzeba troche odetchnąc od codziennosci a przy okazji Linka bedzie miała szczesliwą mamę ,ja na Twoim miejscu powanie bym porozmawiała bo inaczej nie wytrzymasz psychicznie. Dzwon czesciej do domu ,znajdz sobie jakies hobby chociaz troszke zrób cos tylko dla Siebie ❤️ U mnie tak sobie jakos gorzej sie czuje i mam mała anemie Majke ciągnie ze mnie .W czwartek na 18 ide na wizyte do lekarza. Brzusio rosnie jak na drozdzach ,waga tez przytyłam 9 kilo . Miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik jestem z Tobą 🌼 Misiaczkowa co u Was ? Genewo ❤️ Sabcial❤️ Misiu jak maluchy ? Dziewczyny odzywajcie czesciej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej! A gdzie Matka Załozycielka? I Angela? Halooo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! No wlasnie, gdzie sie podzialy Misiaczkowa, Angela, Sabcial, Gruby Mis, o Jaguli, Kocicy i Poczwarce juz nie wspomne.... ???? Fryzelko, mi zainteresowan nie brakuje, tylko czasu na nie brak! Ale dzisiaj mala pare godzin u tesciowej (hurraaaa!) Moglam pojechac do miasta na zakupy (seksowne czarne botki sobie kupilam :P na poprawe nastroju) i odkurzyc troche w domu. Reniol, kiedy wracasz na uczelnie? Jak sobie poradzisz z zajeciami? Kto bedzie pilnowal Ani jak ty bedziesz na uczelni? My jutro do pediatry. Mimo nutramigenu, Linke co pare dni/tygodni wysypuje na buzi, glowce i na brzuszku i plecach :( Czy ta wysypka ze skazy bialkowej nie powinna juz zniknac?? Nie wiem juz czym smarowac. 2 razy dziennie smaruje: raz kremem nawilzajacym a raz tlustym dla przesuszonej skory, takie apteczne kremy na egzeme, lekarz polecil. Schodzi tylko po masci z hydrokortyzonem, ale nie chce jej naduzywac :( I za cholere nie moge nawilzyc skory glowy :( To nawet nie jest ciemieniucha tylko bardzo sucha, luszczaca sie i podrazniona skora na glowce :( Znacie jakis dobry sposob? Smarowalam oliwka juz miesiac, myje glowke tylko 1-2 na tydzien szamponem oilatum, a ostatnio mydlem glicerynowym (bez zapachu, koloru itp.). I nadal sucho jak pieprz. Mala to chyba swedzi, bo sie drapie :( Dzisiaj bylismy u siostry srodowiskowej na pomiarach: 6,3 kg i 63 cm :) Ale glowka sie splaszczyla z tylu :( Mam klasc Linke wiecej na brzuszek - a ona nie lubi ani na brzuszku ani na boku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucyjka- to się biedne z Linką namęczycie... Mam nadzieję że szybko jej przejdzie i juz nie wróci ta paskudna dolegliwość. Lucyjka- chyba wystawimy co niektórym koleżankom pisemne upomnienie wraz wezwaniem do natychmiastowego stawienia się na kafe;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej melduje sie :) Wtorkowe usg wykazalo zeeeeee... mala wazy 2584 :) i poziom plynu owodniowego jest W NORMIE :D Boze jaka jestem szczesliwa !! Co prawda musze sie zglaszac na usg z dopplerem i pomiarami raz w tygodniu ale juz nie bede sie tak stresowala jak te ostatnie dwa tygodnie :) Mala tak szybko zaczela rosnac ze cale podbrzusze mam pokryte rozstepami , z jednego nagle sie ich zrobilo chyba z 30 :( ale staram sie nie zwracaC na nie uwagi , smaruje sie roznosciami ktore maja sprawic ze beda mniej widoczne ale jakos w to nie wierze ..Maz mowi ze te rozstepy beda mu przypominaly radosc zwiazana z tym ze malutka rosnie :) Kochany jest , tak bardzo mi pomaga i znosi moje nocne wiercenie sie i lazenie po mieszkaniu mimo ze rano o 5 wstaje do pracy ( ja bym chyba przeszla do rekoczynow na jego miejscu :P ) Generalnie jestem bardzo szczesliwa :) Reniolku i Lucyjko az ciezko uwierzyc ze macie takie duze coreczki juz! Tak niedawno pisalyscie o oczekiwaniu na porod a teraz ... :) to juz nie takie calkiem malenkie istotki :) Reniolku , mala teraz przesypia Ci cale noce ? Lucyjko mam nadzieje ze Lince szybko znikna problemy skorne , moja tesciowa przyslala nam kiedys jakies probki kremow dla dzieci i niemowlat i ulotke Dermoprogramu Pielegnacyjnego Dla Dzieci to sa kosmetyki dla skory suchej i atopowej to sie nazywa PHARMACERIS i maja z tego : delikatnie natluszczajacy olejek do kapieli dla niemowlat i dzieci (ATOPIC-BALNEO OIL) , delikatny balsam do ciala dla niemowlat i dzieci ( ATOPIC-DERMO BALM ) Lagodny kremowy zel myjacy (ATOPIC -BALNEO GEL ) i krem do twarzy (ATOPIC - BALNEO CREAM ) z tym ze krem jest od 7 miesiaca zycia .Moze to pomoze ?Te kosmetyki dzialaja lagodzaco i przeciwzapalnie , odbudowuja ochronny plaszcz skory ( przepisuje z ulotki :P ) .. Mam kuzynke z bardzo sucha skora ( wlasciwie to z atopowym zapaleniem skory ) i wiem ze ona uzywa bardzo drogich masci sterydowych , ale to napewno za mocne dla Linki ...W kazdym razie mam nadzieje ze z dnia na dzien bedzie lepiej !p.s. Gratuluje botkow :\")Ja juz mam dluuuuuga liste ubran i butow jakie sobie sprawie po powrocie do NORMALNEJ wagi po ciazy :) Asiku kochany jak sie miewasz ? 👄 Tak malutko piszesz ?? Fryzelko a co u Ciebie ? Ja juz jestem zmeczona ta ciaza , juz mi ciezko , brakuje mi powietrza , mecza mnie nocne wyprawy do toalety ( za kazdym razem kiedy udaje mi sie zapadac w sen musze isc siku 😭 ) bardzo mnie boli kregoslup i marze juz o porodzie. Daj znac jak poszla dzisiejsza wizyta u gina :) Mam nadzieje ze wszystkie pozostale dziewczyny sie szybko odnajda i dadza znak zycia 👄 Ja uciekam bo podczas pisania tego posta pozarlam chyba z pol kilograma sernika waniliowego :O Musze sie napic gorzkiej kawki lub herbaty bo zaraz wszystko zwroce :O Pozdrawiam i caluje paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ Naughty jakie wspaniałe wiadomosci ,super ❤️,niunia rosnie jak na drozdzach :D Oby tak dalej ,musi byc dobrze. U mnie tez cięzko z nocami ,co sobie pospie to juz musez isc do łazienki juz nie moge sie doczekac jak Maja bedzie z nami . Czuje sie jak kula taka wielka ale to nic najwazniejsze aby niunia była zdrowa dla niej jestem gotowa jeszcze troszke sie pomęczyc. Dzisiaj sie dowiem kiedy bede miała cesarka bo w tej klinice robią ją umawiając na konkretną date i dowiem sie czy malutka duzo urosła. Naugty jesli mozesz przeslij zdjecia z brzuszkiem :D Lucyjko ciesze sie ze juz masz troche lepszy humorek:D Lineczka szybciutko rosnie jak ten czas leci... posz jak tam u pediatry było? Misiu co u Was ?Jak maluszki? Asik pisz co u Ciebie ? Dziewczynki odzywajcie sie ,gdzie sie podziewacie. Naughty ty tez masz teraz taki duzy apetyt?Bo ja ostatnio ciągle głodna chodze :D Pozdrowionka Ide jesc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze :) Zalanczam zdjecia brzuszka ale niestety nie sa dobrej jakosci bo maz w pracy a ja probowalam sobie sama pstryknac fotki , ale jednak mam za krotkie rece :) To sa pierwsze fotki DUZEGO brzuszka ;) tzn pierwsze fotki robione od kad mala znow zaczela rosnac :) Maz mi pstryknie wiecej i wkleje :) http://img148.imageshack.us/img148/8926/s4026309ii6.th.jpg http://img148.imageshack.us/img148/2139/s4026310nr7.th.jpg http://img162.imageshack.us/img162/4113/s4026311ej9.th.jpg p.s. twarzy wolalam nie wklejac bo ciezko mi zaakceptowac dodatkowe 20 pare kilo:) Na reszcie ciala jakos znosze ale twarz wyglada jak napompowany balon :O wiec ..sorki :) Jesli chodzi o apetyt to istotnie , nie narzekam :) Zreszta przyznaje sie ze cala ciaze sobie pozwalalam na wszystko na co mialam ochote , bo tuz po porodzie wskakuje na moja wypróbowana dietke MM i wracam do rozmiaru 38 :) TAKI JEST PLAN :)Narazie jestem jak odkurzacz na jedzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze linki sie zle wkleily :O ale wystarczy usunąć ".th" znajdujace sie przed jpg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...fanka
Naughty sliczny brzusio:) Cieszę się, żę malutka rośnie:) I trzymam mocno kciuki za Ciebie i Twoje dzieciątko!! Pozdrowienia, stala podczytywaczka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzuch całkiem całkiem ;) jeszcze Cię mała zaskoczy i duża będzie! :) ja utknęłam na ostatnich kilogramach i ani rusz ich przegonić nie mogę... a już tak blisko do 38! bo 40 takie dość luźne ;) w sobotę otwierają u nas nową galerię fitness, to się zapiszę na vacu (bieżnia z podciśnieniem) i może coś się uda zawalczyć ;) :p choroby jakoś nie chcą nas opuścić, po wojtusiowej... złapało maćka, kiedy jego buźka już była w lepszej formie przypętała sie jelitówka, starszych potraktowała w miarę łaskawie ;) za to macius się strasznie męczył :o, -dziś już dużo, ale choć mam wrażenie, że pieluchy zmieniam bez przerwy nie uniknęliśmy odparzeń :( ale znosi to pogodnie! i na szczęście apetyt mu dopisuje :) za to wojtuś, odkąd wyzdrowiał ciągle je! odrobił juz chorobowy spadek i nawet przybrał pół kilo :) a zważywszy, że przez cału ostatni rok przybył mu tylko kilogram... uznajemy to za sukces :) a jak rozrabia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucyjko-Ania też nie lubi leżeć na brzuszku, kładę ja po przewijaniu, żeby ćwiczyła, ale po 15 sekundach zaczyna marudzić, potem płakać i wrzeszczeć:( Bidne jestescie z ta skórka. Co do studiów-semestr zaczyna się 18 lutego, jak się wykąłdowcy zgodzą to będęc miała indywidualny tok i praktycznie 4 przedmioty do zaliczenia, bo część zaliczylam będąc na urlopie. Postaram się jeździć zaliczać jak mąż będzie w domu-czuli praktycznie codziennie do południa, a jak nie będzie to jeszcze czasami będę mogła podrzucać małą do znajomej. Będę odciągać i zamrażać pokarm i mam nadzieję, że jakoś to będzie:) Naughty-tak się cieszę, że wszystko dobrze! Hurra!!!!!! A męża masz cudownego, żę tak Cię pociesz i wspiera! Malutka śpi w nocy najpierw 5-7 godzin, budzi się zjeść i śpi dalej też różnie, zazwyczaj do ok7-8, więc jest na prawdę nieźle:) Jak sobie przypomnę początki, jedzenie od 22 do 24 co pół godziny, wstawanie co 3...było ciężko, ale co tam, najważniejsze, że Malutka z nami jest❤️ Te mam listę ubrań którą powoli kompletuję, ale najważniejsza na niej jest....sexowna bielizna;) Jak tylko skończę karmić lecękupić jakiś gorsecik (zawsze marzyłam o gorsecie) i ładny komplecik;) Naughty-śliczny brzuszek:) podpisuję się pod propozycją Asika co do reprymendy dla pozostałych koleżanek. Proszę się zameldować! Zmykam, Mała śpi, to może wreszcie zrobię drugie danie:P Pozdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu i tak pieknie ci poszlo zrzucanie ciazowych kilogramow ! Powinnas byc z siebie dumna , ale widze ze jestes ambitna dziewczyna i jak postanowilas ze dobijesz do 38 to dobijesz i basta :) Dobrze ze te Twoje dzieciaczki juz maja sie lepiej i oby chorobska sie trzymaly jak najbardziej z dalam od nich ! A tak swoja droga to jestem pod wrazeniem Twojej wiedzy medycznej o tych chorobach , nazwach itp ...Taka doswiadczona Mama to prawdziwy skarb ! Znikam cos przekasic :P Dzis kompletnie nic nie robie :)Leze na sofie w pizamie i sobie pachne :)Wczoraj ugotowalam obiad na dzis wiec mam dzis Dzien Lenia i powiem Wam ze wspaniale sie z tym czuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naughty- wspaniałe wiadomości i przesliczny brzuszek:-) No proszę, wystarczyło trochę pogrozić kara i jaka piękna frekwencja na kafe:-) Ale Misiaczkowa i Angela mają przechlapane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naughty, wspaniale, ze twoja coreczka nabrala wigoru i rosnie zdrowo! Brzusio fajny okraglutki! Rozstepy napewno zbledna. Ja sie uchowalam bez jednego cala ciaze, a po karmieniu zrobily mi sie dwa na piersi :O Ale malutkie ;) Reniu, dzielna z ciebie dziewczyna! Podziwiam cie, ze wracasz na zajecia. Pozazdroscic spania Ani :) U nas ostatnio tez dobrze (tfu tfu, zeby nie zapeszyc) 9 godzin potem jesc i 2 jeszcze na dokladke. Fryzelko 🌼 Angela, prosze sie zameldowac! Co to za opuszczanie nas?? Misiaczkowa, a ja mam do ciebie pytanko, bo masz corcie juz odchowana. Jak to jest z wloskami? Pamietam, ze twoja Lidka miala ciemna gesta czuprynke po porodzie. Moja Linnea tez, ale teraz wloski jej bardzo wypadaja i wycieraja sie. Kiedy odrosna?? Trafilismy na super pediatre. Wiadomo, nie jakas mimoza norweska, tylko babka z Bosni. Bardzo fajna. Linka powinna wyrosnac szybko ze skazy, bo test na raczce nie wyszedl. Narazie dalej na nutramigenie. Dostalysmy tez recepte na masc na glowke :) A za 2 tygodnie idziemy do fizjoterapeuty z ta plaskata glowa. Poki co probujemy cwiczyc bruszek i boczek w domu. Gruby Misiu - oby wraz z koncem zimy odplynely od was wszystkie chorobska 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo!!!! Sory laseczki, mam teraz sesyjkę i ledwo dyszę :p Do tego mała zrobiła się teraz baaardzo zajmująca i czasem to wieczorem zastanbawiam się czy zjadąłam sniadanie i obiad ;) Naughty, tak się cieszę, strasznie najmocniej i aż mi się pysk smieje od uszka do uszka!!!!!!!!!!!! Super waga i cieszę się, że jesteś już spokojna i może się delektować zakupami i przygotowaniami :D A zdjęcia mi się nie otwierają 😭 Co do kg....hmmm ponad rok mineło a ja od porodu schudłam łącznie ze stracenim brzucha, dziecka w środku, mleka, woód itp...8 kg :o I stoi jak zaklęta waga :( Ale u mnie moze być to winą pco... Asik...nastawiam kuper na zbiczowanie :D A co, moze mi się rozstępy rozpuszczą :p hyhyh Reniu, z pewnością wszystko się ułoży :) Troszkę kombinacji, luzu i będzie ok :D U nas oki, 8 zębów, łazi jak stary i ogólnie jest kochana :) W marcu zapisuję ją do żłobka a jutro roznosze cv :o 42podania masiakra!! Może jeden etacik się znajdzie :o buuziiaaam!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucyjko, nie wie jak to z włoskami, bo ?Lidce tylko trochę wypadlo i zaraz narosło nowych :o Jej się nie wytarły. Nie wiem jak to będzie, alke pewnie jak zacznie siadać i siedzieć, bo będzie mniej tarła o podłoże, że się tak wyrazę :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczkowa- brakowało tu ciebie:-) Jestes usprawiedliwiona, aleeee.... staraj się choć zameldować od czasu do czasu. A nie wiesz co się dzieje z Angelą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naughty, dzieki za wiadomosc o kosmetykach dla maluchow z azs. Nie widzialam tutaj w aptece, ale jeszcze popatrze w innej. Misiaczkowa, jak sie nastawiasz na zlobek? Ile bedzie miala Lidka miesiecy jak zacznie do niego chodzic? Mamusie doswiadczone, kiedy i co wprowadzalyscie do jadlospisu swoim pociechom? Pediatra wczoraj juz zasugerowala, ze niedlugo moge sprobowac kaszke ryzowa, ziemniaki i marchew ugotowana (Linka ma juz prawie 4 miechy). Narazie dla skosztowania. Od czego powinnam zaczac? Moge soczek jablkowy? Najpierw plynne probowac (zupka, soczek, kaszka) czy na rowni z gestszymi? Bo w Norwegii oczywiscie moda, zeby dopiero dac cos poza mlekiem po ukonczeniu 6 miesiecy :O I wtedy to juz hurtem jak leci - jarzynki, owoce itp. Ja jednak chce wczesniej zaczac, bo mala juz teraz na niektore smaki kreci nosem (np. herbatka koperkowa jest fuuuj, mimo, ze slodzona). Aha, i od kiedy zupke gotowalyscie na miesku? Bo ja maslem ani jajkiem nie moge podbic :( 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej SŁonka :) Czytam Was ale nie mam czasu odpisac tyle mam na glowie ale jestem szcześliwa to tak w skrócie - napisze więcej jak znajde więcej zcasu :) Naughty bardzo się martwiłam o Ciebie ale wszystko skończyło się dobrze to najważniejsze :) Asik Ty wiesz jak bardzo trzymam kciuki :) Misiu moja córcia ma 22 kg i 9 lat jest szczupła a każdy kg więcej jest dla nas wielką radością :) Dziewczyny trzymam kciuki za udane rozwiązania teraz dwa przed nami :) Bartek za 2 tygodnie kończy 9 miesięcy - ma prawie 9 kg sam wstaje w łóżeczku i chce tylko chodzić, raczkować już raczej nie będzie, ma apetyt i jest wspaniały tak samo jak moja córka, która została na półrocze wzorową uczennicą jestem bardzo dumna oby tak dalej :) Dalej budzi się w nocy najmniej 2 razy :( ale już mu wszystko wybaczam - hihi. Buziaki - mam nadzieję, ze nie zapomniałyście o mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HeJ Sabcialku jak fajnie ze jestes :D Nawet tak nie mysl ze zapomniałysmy o Tobie ❤️ Ja jak byłam w wieku Twojej córci tez tyle wazyłam ale to juz chyba taka nasza uroda no i dzisiaj duza nie jestem.Bartus za to na brak apetytu nie narzeka :D Grzeczny chłopczyk. Sabcialku milutko sie Ciebie czyta a najbardziej sie ciesze ze jestes szczęsliwa ❤️ Naughty ja tych twoich kilogramów nie widze ,gdzie sie pochowały? A brzusio śliczny :D a najwazniejsze ze córcia rosnie:D Misiu no to mieliscie troche problemów ,podejrzewam ze niestety to jest nieuniknione .Najwazniejsze jest ze juz jest lepiej :D Reniol napewnp sobie poradziusz ze studiami ❤️ Lucyjko to dobrze ze trafiliscie na dobrego pediatre :D Misiaczkowa nareszcie sie odezwałaś 👄 Lideczka juz idzie do żłobka a kiedy to zleciało.. Asik co u Ciebie ? Ja juz po wizycie Majka wazy 2600 i mam juz ustalony termin cesarki na 7 marzec na godz 8,niunia rozwija sie prawidłowo ale mama ma anemie i lekarz mówił ze po porodzie ze mnie nic nie zostanie wiec jem jeszcze więcej:D Ide jesc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fryzella dlaczego będziesz zmieć cesarkę ??? Uważaj na siebie i jedz to już zostało niewiele do rozwiązania na pewno sie cieszysz - zobaczyć bycie matką jest to niesamowite uczucie. Patrzysz potem na świat już inaczej masz tyle siły i energii w sobie bo masz sens życia. Ogarnia Cię uczucie miłości którego nie czułaś do żadnego innego człowieka :) Pamiętaj, ze będziesz wspaniałą matką choć nie raz będziesz mieć chwile zwątpienia - ale dasz rade :) To tyle filozofii z mojej strony - uciekam bo Bartunio jest trochę zakatarzony. Pozdrawiam Was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach, Sabcialku, chcialabym znalezc ta energie, o ktorej tak pieknie piszesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Sabcialku dziekuje bardzo za piękne słowa ❤️ wierze ze i u mnie tak bedzie .Cesarke mam ze względu na wycietego 1,5 roku mięsniaka ,lekarz mówi ze moja macica nie jest elastyczna i poród byłby z komplikacjami .Chciałam sama rodzic ale nic na to nie poradze. Sabcial dbam o siebie i jem ,dzieki za troske:D Lucyjko napewno ta energie jescze przyjdzie i to podwójnie :D Ide obiadek dokonczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×