Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

Zimowe starania 2005

Polecane posty

Misiu, ten lezaczek nie buja. Ma wibracje na baterie. No wlasnie, mnie sie tez wydaje, ze hustawka lepsza w fisher price :) A ta hustawka J Mason ma tylko jedna predkosc. Jak sie sprawuje twoja hustawka? Ma dwie szybkosci, prawda? Jeszcze sie pozastanawiam. ;) Tym bardziej, ze mamy spory kojec do zabawy. Ale to chyba zamiast maty edukacyjnej wykorzystamy :) Ewentulanie moge kupic tylko bujaczek, ale wtedy nie bardzo sie oplaca :O Misiaczkowa, to cie @ dopadla :( To pierwszy raz od porodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała dawka humoru dla Wszystkich, na poprawę nastroju:) Konkursowe wpadki:) Najsłabsze Ogniwo) Pytanie: Jaką wspólną nazwę noszą popularny batonik i rzymski bóg wojny? Odpowiedź: Snickers (N.O) Pyt: Jaką literę przypominają krzywe nogi? Odp: L (N.O) P: Kogo pokonali Grecy w finale Euro 2004? O: Nikogo. Wygrali. P: Jakiego koloru jest sroka? O: czerwono-żółta. P: Ile par oczu ma mucha? O: sto milionów P: Rodzaj potwora? O: Kangur. (Familiada) P: Potrawa z warzyw? O: Kalafior. P: Wymień soczysty owoc? O: Banan. (1z10) P: Z czym można puścić zrujnowanego bankiera? O: z dymem. P: Z którego miejsca na Ziemi wszędzie jest na północ? O: Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu. (N.O) P: Kupa lub beczka? O: (chwila ciszy...) - beczka! P: nie, smiechu. P: Jakim gazem były napełniane sterowce? O: gazem musztardowym. (F) P: Kto spełnia życzenia O: BYK. (N.O) P: Jakim językiem posługuje się większość mieszkańców czeskiej pragi? O: Nie mam pojęcia. (N.O) P: Po jakiej orbicie krąży Księżyc wokół Ziemi? O: Księżyc nie krąży wokół Ziemi. P: Jak nazywa się najstarsze drzewo w Polsce? O: Baobab. P: Ja się nie pytam jakie zwierzątko ma pan w domu. Podpowiem, że to jest dąb, proszę powiedzieć jak ma na imię. O: Zenon. (1z10) P: Kto gra rolę Podstoliny w Zemście? O: Janusz Gajos. (1z10) P: Jaka trwa teraz era geologiczna? O: Atomowa. (N.O.) P: Jaka jest wspólna nazwa dla pocisku do kuszy i taniego wina? O: Jabol. (N.O.) P: Kraj w Ameryce Północnej, który jest synonimem chaosu. O: Harmider. (N.O.) P: Nazwa stworzenia, które może mieszkać w nosie. O: Gil. P: Widzę, że znasz się na tej dziedzinie, może wymienisz inne zwierzę które mozna mieć w nosie? O: (pewny siebie) - Koza! P: Jesteś prawdziwym specjalistą w tym temacie. ( chodziło oczywiście o muchy w nosie) P: Zwierzę na literę \"M\"? O: Miś! P: Zielony barwnik obecny w roślinach? O: Mech. (F) P: Coś kwaśnego? O: Kwas solny. (1z10) P: Ile skrzydeł mają pszczoły? O: Pszczoły nie mają skrzydeł. (1z10) P: Nazwa miasta w Polsce, ryba, narzędzie stolarskie. Jaką wspólną nazwę mają te trzy rzeczy? O: STRUG! (1z10) P: Kto spotkał 7 krasnoludków - królewna śnieżka, czy śpiąca królewna? O: Sierotka Marysia. P: Największy polski gryzoń? O: Żubr. (1z10) P: Z ilu pieśni składa się biblijna księga Psalmów? O: Z pieśni nad pieśniami. (F) P: Czym się bawią dzieci w piaskownicy? O: Przewracają się. (1z10) P: Jak się nazywa zwierzę żyjące na ziemi, które osiąga 30 metrów długości? O: Żyrafa. (1z10) P: W spodniach albo na świadectwie? O: Pała (Va Bank) P: Mówimy tak, gdy ktoś nie orientuje się, nie zna się w danym temacie. O: Co to znaczy pieprzyć androny! (VB) P: Szkielet jakiego zwierzęcia często spotykamy w łazience? O: Czym jest PIES. (chodziło o gąbkę) (1z10) P: Czy diplodok żyje obecnie? O: Tak. (1z10) P: Główni bohaterowie \"Nocy i dni\" O: Jan i Bogumił. P: To byłoby takie nowoczesne małżeństwo. P:Jaką nazwę nosi najsławniejszy polski żaglowiec? O: Kusznierewicz. (F) P: Co robią koty? O: Skakają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tramwaju na przeciwko kobiety siedzi facet z rozpiętym rozporkiem. Kobieta, lekko zażenowana, rzecze: - Sklep się panu otworzył. - A widziała pani kierownika? - Nie, tylko magazynier leżał na workach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genewa! Super! Zaplulam ekran ze smiechu :D :D :D :D Ale nad jednym sie zastanawiam: jaka jest poprawna odpowiedz do tego? : (1z10) P: W spodniach albo na świadectwie? O: Pała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W czasie narady najwyższych czarodziejów trwa burzliwa debata nad wyborem najmądrzejszego z całego grona.Postanowiono wybrać go w taki sposób ,że każdy prawidłowo odpowie na pytanie : Co każdy Czarodziej zdejmuje jako ostatnie przed snem??? - Ubranie - odpowiada pierwszy - Tiare - rzeczy drugi Zwycięzca natomiast odpowiada: - Nogi z podłogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za górami, za lasami, czyli… LISTA PODEJRZANYCH: Tinky Winky - wykryto, potwierdzono, to gej. Kubuś Puchatek - myśli tylko o sobie i konsumpcji miodu. W wersji angielskiej nazywa się Winnie. Ma samych przyjaciół facetów, z czego jeden jest na pewno gejem (Prosiaczek), drugi prowadzi rozwiązły tryb życia (Tygrysek), a trzeci jest transwestytą (Pan Sowa). Jedyna kobieta w tym towarzystwie to samotna matka (kto jest ojcem?) - co się stało z tradycyjnym modelem rodziny? Jedynym plusem tej \"bajki\" jest szczerość. Pozostali bohaterowie - Królik i Osioł - to ofiary homoseksualnego życia. Pierwszy cierpi na histerię, drugi na depresję. Wg wiarygodnych źródeł (okolice SCOOBY-DOO polskiego wywiadu i kontrwywiadu - Pan Minister Macierewicz) okazało się, że Kubuś Puchatek był agentem GRU, NKWD itp. i jego kryptonim to nie Kubuś Puchatek ale KAPUŚ PARCHATEK! Miś Uszatek i koledzy - Króliczek z Misia Uszatka nosi damskie ciuszki. Polecamy odcinek \"Później\" z 1979, w którym ma na sobie czerwony lateksowy płaszczyk i getry w groszki. Ponadto, wszystkie zwierzątka w Uszatku mówią męskim głosem, ergo wniosek jasny - wszystko transwestyci i/lub drag queens. Last but not least - żaden heteroseksualnych mężczyzna nie jeździ na wrotkach. Wolimy też nie wiedzieć skąd się wzięło to \"klapnięte uszko\". Koralgol (też miś) - ciągle płacze, boi się, unika odpowiedzialności - typowe oznaki homoseksualizmu. Poza tym wygląda jak kowboj z teledysku gejowskiego zespołu Village People. Nie ma koleżanek. Jego kumple lubią się przebierać. Koralgol ciągle jeździ po świecie - seksturystyka? Bolek i Lolek - Tola to przykrywka Smurfy - wioska smurfów to przykład gejowsko-socjalistycznej komuny - tzw. homotopii. Prawie sami mężczyźni, gospodarka centralnie planowana. Poza tym obrazki mówią same za siebie Kot Filemon - związek dwóch kotów, między którymi jest bardzo duża różnica wieku. Wnioski nasuwają się same. Kot Bonifacy to prawdopodobnie transwestyta - ma podejrzanie kobiecy głos. Żwirek i Muchomorek - szukamy więcej danych, choć są uzasadnione podejrzenia, że to narkomani: cały czas w piżamach i biali jak ściana. Krecik - nie dość, że krypto-homoseksualista (żyje w podziemiu i podkopuje fundamenty heteroseksualnego społeczeństwa), to jeszcze czarny. ATOMÓWKI - mieszkają razem, nie mają chłopaków, walczące feministki to jak wiadomo na 100% lesbijki. Bohater \"zaczarowanego ołówka\"- ciągle sam, nie ma dziewczyny no i mieszka z dziadkiem. a kto wie, że to rzeczywiście jego dziadek? może to pedofil? a władza mówi, gej = pedofil, władzy trzeba słuchać... U Muminków szczególnie podejrzany jest Ryjek - zawsze łazi za Muminkiem. I wydaje się, że Paszczak liczy na to, że z żalu (bo starszy pan to przecież jest) ktoś się nim.. hmmmm.. zaopiekuje;-) JEDYNI SPRAWIEDLIWI: Rumcajs - ma brodę, ma fuzję, ma rodzinę i zwalcza układ - Księcia i Księżną. Zabiera bogatym i daje biednym. Nie ma kolegów. Żrodło: GW (ww.plotek.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmawiają dwie gaździny o swoich dzieciach. Jedna z nich się chwali: - A mój Jasiek to teroz studyjuje w takim uniwersytecie, co to się tak jako nazywo: ugryź - nie, nie ugryź!... użarł - nie, nie użarł... A! Już wim! UJOT!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego autobus stajac w Wąchocku otwiera tylko środkowe drzwi? - Bo przednie i tylne to już nie Wąchock.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bueheheheheheheheehhe ło matko!!!!! Za to ja doszłam do wniosku, że wilk z bajki o Czerwonym Kapturku to pedefil :D Żeby się przebrać w kieckę Kapturka, musiał ją rozebrać, a myślicie, że sobie nie pomacał :p??????????????? Dobre dobre te teksty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genewa- śladem Lucyjki oplułam monitor:-) Albo prawie że:-) Pójdę spać sama ale w dobrym humorze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo, czy wszyscy śpią?:-) Taka pogoda że sama chętnie bym sie przespała:-) Ale już jutro weekend:-) W poniedziałek raczej się nie wyśpię bo rano mam być w Poznaniu a to jakieś 2,5- 3 godz jazdy... ale zaraz potem napewno dadzą mi pospać:-) Ciekawe ile mi dadzą zwolnienia. Mam nadzieję że nie za długo, bo wiadomo na zwolnieniu mniejsza wypłata, ale chciałoby się tak pare dni poodpoczywać w domku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiku, trzymam kciuki, bardzo mocno. Na pewno dostaniesz za pobyt w szpitalu plus jakiś tydzień może, wszystko zależy od tego, jak będziesz się czuła. A może 2 tygodnie? Moja koleżanka chyba miała 2 tygodniową przerwę w pracy. Buziaki dla wszystkich Dziewuszek🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie tak myślę, że to będzie tydzień albo 2... Wolałabym zeby tydzień wystarczył... Tym bardziej że od 30.07 planuję iść na urlop na 2 tyg. Wiem, że zakład się beze mnie nie zawali ani też nie doceni że chciałabym wrócić szybciej do pracy. No ale zobaczymy, nie ma co o tym myśleć, bo przeciez i tak lekarz o tym zadecyduje:-) Boję się, ale tłumaczę sobie że im szybciej czas laparoskopii nadejdzie tym szybciej będę miała to za sobą. Byleby diagnoza była optymistyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Asik, juz w poniedzialek bedziesz miec laparo za soba :) Trzymam kciuki, zebys mogla szybciutko wrocic do staranek :D Odpocznij troszke w domu po zabiegu. Na pracy swiat nie stoi ;) Nareszcie wyszlo slonko! Tylko na jeden dzien :( ale i tak dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucyjka- ciesz się słoneczkiem póki jest, dobry i jeden dzień, skoro przez ostatnie dni tylko padało... Trzeba podładować akumulatory:-) Po laparo odpocznę na pewno, wszystko wg zaleceń lekarza:-) Odpoczynek na pewno mi się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękny lipcowy dzień. Las, cisza. Słychać ćwierkanie ptaszków, tu i ówdzie przebiegnie sarenka, w tle słychac leniwe stukanie dziecioła. Wtem z głębi lasu wyłania sie potężna chmura kurzu. Widać, że jakiś tabun rozpędzony przebiega przez las. Zwierzeta w popłochu uciekają. Nic nie widać, pył i kurz wszystko zasłania. Az wreszcie tabun dobiega do lesnej polanki. Zatrzymuje sie. Kurz powoli opada. I nagle okazuje się, że cała polanka jest wyścielona...... JEŻAMI. Wszystkie sapia, są zmęczone. Tylko jeden jeż, który prowadził caly tabun, lekko sie uśmiecha, cały czas próbując złapać oddech. Wreszcie w zachwycie mówi do innych: - K**waaa - JAK MUSTANGI......NIE?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Jagulko trzymam kciuki za Mamę ❤️ mam nadzieje, że szybko wróci do zdrówka 🌻 dziekuje kochane, ja wiem, że mam Was.. i że Wam zależy na mnie, tylko wiecie o jakie \"zależy\" mi chodzi takie rodzinne, takie bliskie.. takie jak Wy czujecie do swoich mężów.. swoich dzieci, braci i sióstr ale wiem cały czas pamiętam, że mam Was ❤️ a Mężus mój już jedzie do domku :D będzie do południa w niedzielęl :D Asiku trzymam kciuki! zaraz jak tylko będziesz w stanie napisz koniecznie co i jak ❤️ a tak na marginesie to ja juz od środy zajmuje się sobą :) byłam na solarium, zamówiłam sobie zestaw do robienia tipsów :) kupiłam sobie zarabistą sukienkę i do niej buty :D ćwiczę i jakby mam więcej czasu na wszystko... to straszne ale tak jest i to samo potwierdzają dziewczny z topiku słomianych wdów na który trafiłam ;) noo przecież nie byłabym sobą gdybym nie znalazła dobrych stron sytuacji... bo muszę sobie zawsze takie znaleźć wtedy jest mi łatwiej... choć czasami życie tak doświadcza, że się nie da nic znaleźć w tym dobrego...:O spadam.. idę robić się na bóstwo :P pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela- bardzo dobrze, popieram takie dobre, przyjemne z pożytecznym wykorzystywanie czasu:-) Ja też mam zamiar dobrze wykorzystać ten czas kiedy po powrocie z kliniki będę mogła zostać w domu... Tylko, że ja go spędzę trochę bierniej, nie sądzę aby można mi było ćwiczyć zaraz po. Ciekawe, jak długo będę musiała czekać, aby móc ćwiczyć min. mięśnie brzucha, czy biegać po plaży?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo!!! Gruby misiu, zaplułam siebie, monitor, klawiaturę i wszystko dookoła :D Zajefajny ten kawał!!! Asiku, ja tez trzymam kciuki i mam anadzieję, że wszytsko pójdzie dobrze!!!! Mam okres-gigant :o Zdycham normalnie :o Ktora mi sprzedała?? No pytam się :p Walczę z laktacją, a dokładnie z jej zanikami :o Czyli spędzam rozmantyczne wieczory w sypialni z laktatorkiem :o Nie lubię odciągania Lidka się tak rozbujała z gadaniem, że nawija cały dzień, a najbardziej lubi wsadzić sobie pół dłoni do paszczy i blebla ;) No i potrafi chwilkę sama usiedzieć :D Na razie odkryła, że jak sie złapie rączkami za pałąki od maty to można siedzieć, tylko czym wtedy złapać zabawkę? ;) Najpierw próbowała stopą, ale się nie dało, to mały cwaniak trzyma się jedną rączką a drugą łapie :D A chwyt to ona ma, jak mnie czasem szczypnie, albo złapie za włosy :o A z niusów: mąz się z nia bawi przed kąpielą, mała leży na przewijaku, wysokość ławy mniej więcej do bioder, nagle słyszę tak aaaaaaaaaaj kur****** :p No zgadnijcie, gdzie córcia kopneła tatusia??? :D A kopa to ona ma, ja tez potrafię tak dostać, że jęknę. A mężul jeszzce w jajo dostał ;) Bidny ;) Angelo, ja w końcu zdecydowałam się też na tipsy, zrobi mi je kumpela, właśnie skończyła technikum kosmetyczne. Sobie robi ładne, to chyba nie spartoli ;) I u nas zostało otwarte takie dziwne coś, znaczy sie tam się odchudza, to chyba rodzaj bieżni z sauną. Muszę koniecznie spróbować :D Znacie kogoś kto tego próbował? Ciekawe jakie są ceny tego :o Co tam jeszcze....a aaa próbowłam zadzwonić w kilka miejsc w Zakopanem, ale wszędzie zajęte do końca września :o Jestem w ciężkim szoku, bo jeszzce 2 lata temu dzwoniłam o tej \"porze\" i mogłam przebierać w ofertach :o A teraz :o Zaraz będę szukała z mężem kolejnych miejsc. No szok normalnie :o Fajnie, że się znowu ruch zrobił na topiku :) Aj love Was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczkowa- uwielbiam cię czytać:-) Tak samo byłam w ciężkim szoku, co napisałam zapytanie o wolne miejsce nad morzem to odpowiedź- brak miejsc! A jak się zdarzyło wolne to za kosmiczne pieniądze... Więc na razie nie mamy nic, ale licze że jak pojedziemy w ciemno np w poniedziałek a nie w weekend to cos niedrogiego znajdziemy... W końcu nie wszyscy ogłaszają się w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, no to ja z rana z wiadomoscią do Was i nie będę owijać w bawełnę, zrobiłam dziś drugi test i wyszedł pozytywny, że hej. Jestem w ciężkim szoku, bo: nie brałam żadnych leków, nie miałam stymulowanej owulacji (ba, nawet nie wiem kiedy ją miałam!), nie miałam usg. Jak wiecie ten miesiąc miałam ciężki, dużo pracy, a co w pracy to wiadomo co. Nękana przez misiaczkową musiałam się zacząć zastanawiać, co dalej, gdzie się leczyć, do jakiego lekarza. Przez ostatnie dni dostawałm szału, bo @ powinna przyjść, a ja się wściekałam, że po zabiegu moje cykle nigdy nie wrócą do normy i jak ja mam myśleć o leczeniu. No i w końcu bez najmniejszego przekonania zrobiłam i test i od razu dwie kreski na teście. Przez 2 dni usiłowałam sobie wytłumaczyć, że test był felerny:) Ale dziś zrobiłam drugi ... i to chyba niemożliwe, żeby drugi też się mylił. Jestem w szoku tak wielkim, że nie wiem co mam dalej napisać, bo przecież mam jeden niedrożny jajowód, hiperprolaktynemię, przeciwciała przeciwplemnikowe, problemy z estradiolem. O wieku nie wspomnę. Nie muszę chyba pisać, że umieram ze strachu, 4 miesiące temu miałam zabieg... Boję się, nie potrafię się cieszyć. Nie potrafię uwierzyć w cud. misiaczkowa, w takim razie to ja Ci sprzedałam wstrętnego małpiszona:) Idę do łózka, pomedytować nad moim stanem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Genewo jestem bardzo szczesliwa , wielkie gratulacje ❤️ ❤️ Jestem teraz w dołku ale jak przeczytałam ta wiadomosc to wierze w marzenia i w cuda :D ❤️❤️ ❤️❤️❤️ ❤️❤️ ❤️ Asik kochanie napewno bedzie dobrze ,wypoczywaj i wierze ze wszystko bedzie dobrze. Niestety musze leciec do pracy ,wieczorkiem napisz e papappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GENEWO!!!!!!!!!!! :D:D:D:D posikałam się!!! oplułam monitor, a na koniec poryczałam ze szczęścia:D:D:D chyba z własnej ciąży się tak nie ciszyłam :D:D:D Boziu! kochanie Ty moje!!! :D:D to niesamowite!!!! Jezuuu znowu ryczę!!!! żeby tylko teraz wszystko było dobrze, żeby było dobrze ❤️ Moja Kochana!!! toż nie mogłaś lepszej wiadomosci przekazać w dniu 07.07.07 :D:D:D rewelacja! teraz juz wszyskto będzie dobrze :D na pewno! a ja mam odwrotnie :O @ nie przylazła... tydzień temu była dwa razy czerwona nitka i jest trasznie dużo przeźroczystego śluzu :O a my szalejemy... nie mozemy się oderwać od siebie... :P żeby tylko nie było jaj :O że teraz się stanę płodna jak królica :O i się okaże że zaszłam-znaczy wpadłam.. zaraz po zabiegu... bo to ciekawe nie będzie :O ale dwa tygodnie temu robiłam test owu i wyszło, że mam i bołało jak na owu.. i wtedy uważalismy to chyba nie... co? :O GENEWO leć do lekarza niech szybko Ci coś pzepisze :) Jeju dzowniłaś do Misiaczkowej????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angelo, jak zrobiłam dziś test, to pomyślałam o Tobie, że nie ma co czekać, tylko wpadać, wpadać, wpadać...:) Przed chwilą poryczałam się słuchając piosenki, no nie, tylko tego brakowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo objaw jak najbardziej prawidłowy ;) wiem Genewo, ze ma na co czekać ale choć jedna @ by się przydała :O a gino powiedział zero seksu do pierszej @... :O a tu szaleństwo na 100 fajerek.. ale byłbyw styd... i pewnie komplikacje :O jestem nieodpowiedzialna :( nieee no lepiej żeby przylazła :O ależ się cieszę kochana moja :D już do misiaczkowej napisałam ale chyba śpi czy co??? alez się ucieszy :D teraz Asik jeszcze żeby szybko zaskoczyła nam :D no, a potem Fryzelka i ja :) no i Renia przede wszysktim :) ale ona coś mi podejrzana jest ;) jakieś mam przeczucie... czy coś... :P Boziu może nareszcie zła passa poszła sobie w siną dal z naszego topiku :) może Ty własnie Genewo przepędziłaś te złe demony z naszego gniazdka :) ciekawe jak duze to Twoje maleństwo już jest :) jesteś w stanie obliczyć choć w przyblizeniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genewo!!! Jezuuuuuu!!! Poryczalam sie ze szczescia! :D Co za cudowna wiadomosc!! Sciskam cie mocno ❤️ 👄 7.07.2007 jest szczesliwym dniem :D :D Ale mi sie japa usmiecha :D :P Angela, spokojnie, jesli zaszlas, to znak z nieba, ze tak mialo byc ;) A jak nie, to cieszcie sie soba z mezusiem, a co! 🌼 Fryzelko, a jak z twoim mezem. Kiedy ma usunac cyste, bo kurka zapmnialam :O Sorki. Ale mysle o was! 🌼 Reniu! Kiedy do nas znowu zajrzysz?? Tesknimy! Misiaczkowa, cudownie, ze Lidka tak ladnie sie rozwija :D 🌼 Misiu, kawal o jezach w deche! :D Moj maz wczoraj znowu przebaknal, ze moze by tak siostrzyczke dla Linki zmajstrowac...??? Co by mala roznica wieku byla. Heeee??????? Ja jeszcze pierwszego nie urodzilam :O Ja wiem, ze mojemu facetowi sie wyjatkowo podobaja ciazowe kraglosci (dziwny jest, ale coz, nie narzekam), ale ja nie widze narazie takiej opcji. Ani finansowo, ani psychicznie, fizycznie i wogole. ;) Lece na zakupy zanim znowu zacznie padac deszcz :O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×