Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

Zimowe starania 2005

Polecane posty

Asik, nie da rady fizycznie trzymać Cię podczas zabiegu za rękę, ale myślami będę z Tobą ❤️ wierzę, że będzie dobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Angelko jestes naszym naukowcem :D ,Zdolniacha z Ciebie :D Dobrze ze przed wyjazdem męzulka wymęczyłas a co :D Asik trzymam za Ciebie kciuki:D Lucyjko bujaczki świetne ja bym je kupiła :D Misiaczkowa nie dostałam Twoich zdjęc ,jak mozesz to mi przeslij.Zrobiłas kuracje do włosów? Misiu ale twoje dzieciaczki rosną ,przypomnij mi po ile mają lat :D Pozdrowionka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yooł!! Zyje! Fryzelko własnie pozmniejszałam zdjęcia i zaraz będę wysyłała. Na razie nie odzywam się na gg bo ryje na allegro :o Trylion maili i jeszcze muszę to popakować, sama sobie zgotowałam ten los ;) Potworzyłam misterne kompozycje ciuszkowe i za cholerę nie zapamiętuję co komu, i latam od kompa do reklamówek ;) Ale już część kasy spłynęło (200 zł) i zakupiłam dla malutkiej duuużo rzeczy np. kapelusiki, chusteczki na głowkę, puzle piankowe, dresiki, kartę do aparatu :p smoczki itp. Niby tu 20 zł, tam 15 i wychodzi ładna okrągła sumka :p Angelo....musimy się koniecznie umówić i pogadać, wieki z Tobą nie rozmawiałam!!! Nie wiem jak jutro będzie, bo przyjeżdża do mnie przyjaciółka, ale w środę to już na bank będę Twoja :D Załadowałam sobie dyszkę więcej i zaraz kupuję minutki :D Noo 100 nam chyyyba wystarczy :p Choć różnie bywało :D Wiem, ze nie lubisz być sama, zovaczysz szybko minie rozłąka i znowu go dopadniesz ;) Ale z Ciebie bzykadełko...no no ;) Lucyjko, siedzę na różnych forach i tam dziewczyny mają te huśtaweczki i są zadowolone :) Przydają się do czasu aż małe chce się więcej ruszać :p Lidka w swoim foliku to wytrzymuje góraaa 10 minut i się drze, a ma 5,5 miesiąca. Ale to co kupiła gruby miś i mnie korciło, bo wychodzi fajny fotelik :) Ale kasiorki nie miałam tyle i odpuściłam :) Rety ale mi przez te aukcje ciśnienie się podnosi. Nie dość, że tanio to puszczam to jeszcze tysiące pytań. Idee, wczoraj miałam 135 maili, dziś już \"tylko\" 65. Dałam radę tylko w połowie ;) Lidka kocha zupę marchewkową z ryzem i bananki z jabłkiem, dziś tak jej się ułożyło, że wyszło: noo mamamma amm :D Mała ale byk :p Zacałowałabym na całego tą moją kochaną marudkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruby Misiu- dzięki, taki już ze mnie jest mały tchórzyk:-) Misiaczkowa- pracowita z ciebie kobieta, nawet przez interneta bizneswoman z ciebie:-) Uciekam bo jestem padnięta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkleiłam nowe zdjęcia do albumu :D Zapraszam do obejrzenia folderu pod tytułem \"Mam już prawie 6 miesięcy\". On na razie wygląda jak by był pusty, ale kliknijcie. A jak nie to trzeba skopiować ten link z mojego podpisu i wrzucić go w przeglądarkę :) buziole!!!! Asik..zawsze coś sobie wynajdę :p hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczkowa- fajniuśką masz córeczke:-) I fajny kolorek na włoskach:-) Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Misiaczkowa, Lidka rosnie jak na drozdzach! :) Fajniutka jest! A tobie dobrze w takim kolorze wlosow :) Pasuja szczegilnie na lato. Tak mysle :) Asik, bedzie dobrze! Bedziemy o tobie myslaly za tydzien! 🌼 Bylam dzisiaj w sklepie dzieciecym, ale nie bylo hustawek, a bujaczki tez inne i jakies dziwne. Nie podobaly mi sie i drogo w porownaniu z internetowym sklepem. Za to nowe wydatki sie zwalily, naprawy domowe. Trzeba bedzie sie zastanowic na co wydac kase :O I moja mamcia zle sie czuje 😭 :( I leje juz 3 dni pod rzad a mnie glowa boli 😠 Kiepski humor mam i tyle. Nie bede wam smedzic. Narazie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucyjka- ooooj, przykro, że tyle zmartwień na raz zwaliło ci się na głowę:-( Oby mama szybko dobrze się poczuła, a wydatki okazały się nie takie wysokie jak się obawiacie. A pogoda... cóż, deszcz nie poprawia humoru, szczególnie jak pada 3 dzień z rzędu... Ale już niedługo zaświeci słoneczko:-) Dzięki za słowa otuchy. Jeszcze poprzeżywam pare dni i będzie po wszystkim:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Asiku kochany napewno bedzie dobrze ,musi byc :D Bądz silna i pamietaj ze jestem z Tobą ❤️ Lucyjko ale u was pogoda no niezle ,ale w koncu po deszczu musi zaswiecic słonce :D Z tymi wydatkami to juz tak jest ze wszystkie naraz sie zwalają. Zycze zdrówka dla Twojej mamusi ❤️ Misiaczkowa a nie mówiłam ze łasdnie wyglądasz :D Wykupiłam jeszcze 10 godz jazdy a pózniej egzamin ,mam nadzieje ze sie naucze wszystkiego. Jeszcze tydzien leczenia i mezus pójdzie do lekarza bo trzeba te chactwo wyciąc . Pozdrowionka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo! Lucyjko przerąbane :o ale nie martw się, jeszcze masz dużo czasu, zdążysz kupić co trzeba :) A taką karuzelkę to zawsze możesz sobie zażyczyć np. na chrzciny :) Bo noworodka to chyba za bardzo w tym nie pobujasz :) Chiba, że duży będzie ;) Asiku, pamiętam 9! Będę ściskała paluchy!! Fryzelko już wpłaciłam kasę na odzywkę. Mam nadzieję, że szybko przyślą :) Gdzie się podziewa: 1) Sabcial 2)Genewa 3)Angela 4)Jagulka 5)kocica 6)Poczwarka ????????????????????????????????????????????????????????? MEldowac się ale już!!!!!!! Reniu na Ciebie tez czekamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HeloŁ:D ja się wcozraj chciałam zameldować... naprawdę ;) tylko, żeeee kiedy juz wszystko napisałam to komp się zawiesił a, że właśnie parę minut wczesniej skończyłam pisac pracę...to miałam tak zmęczoną czaszkę, że nie miałam już sił pisac znowu :O no to się wytłumaczyłam :) Asiku ja też zaciskam paluszki i czuję podekscytowanie :) nic sie nie bój... :) pamiętaj, że później czeka Cię nagroda :) może już za pierwszym razem wam się uda :) tego Ci życzę z całago serducha :) Lucyjko ❤️ mam nadzieję, że z Mamcią to nie jest coś bardzo poważnego :O a po deszczu zawsze słoneczko wychodzi :) pamietaj o tym :) bo tak jest ten świat skontruowany :) a ja juz mam wakacje :D z chemii znowu tylko 9 osób zdało :O to i tak rekord :O a ja mam 3+ 😭 ta kobieta popsuła mi średnią!! 😭 Ona twierdzi, ze nikt na lepiej niż trzy i pół nie umie i Ona wyższych stawiać nie będzie bo my nie znamy podstaw, a na trzecim semetrze mamy biochemię i sobie z nią nie poradzimy a niby Ona skąd ma takie informacje, ze ja sobie nie poradzę? co ciekawe miałam bardzo dobre ściągi :P:P pisane przez samą panią doktor chemii :P muszę do niej zadzownić i powiedzieć, że jej ściągi są na 3+!!!! :P dobra spadam :) idę sprzątać mieszkanko :) MAM WAKACJE :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! U nas dalej leje :O Prognoza 10 dniowa przewiduje ciagle opady do 13 lipca. P A S K U D N I E :P Angela, gratulejszyn :D !!! Piekna sprawa, ze masz juz wakacje. Wredne babsko, ze nie chce nikomu dac wiecej niz +3, ale co tam. Grunt, ze jestes do przodu i masz wolne :) Biochemia.... brrrrrrrr.... znam z opowiesci mojego brata. Mial przez nia niezle bole brzucha. Ale zaliczyl :P Co planujesz teraz na wakacjach? Wyjazd z mezem odwolany? Gdzies sie wybierzecie na krotko czy w domku? Dzwonilam do mojej maminki. Twierdzi, ze jej lepiej. Oby to byla prawda, a nie jako to ona lubi bagatelizowac sprawy przez telefon, zebym sie nie martwila :O \"Gruby\" Misiu, 🌼 daj znac czy dostalas hustawke ;) Misiaczkowa, a wy gdzie na wakacje? Juz wybraliscie miejsce? Fryzelko, kiedy planujesz egzamin na prawko? Jezdzisz duzo po miescie? Wiesz gdzie biora na trasy egzaminacyjne? Wczoraj sie zmierzylam w obwodach :O Brzuch 20 cm do przodu, biodra + 6, a biust tylko + 2 :O :P Musze sobie szlaban postawic na drozdzowki, bo widze, ze bioderka i buzka to nie wina ciazy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela, otzrymałaś zatem najlepszą notę, jaką można mieć, nie bądź smutna 🌻 przypomniało mi to, jaką świetną geograficę mieliśmy w liceum ;) ona stawiała dziwnie oceny, o piątce nikomu się nie śniło... mój ojciec to chciał, bym miała 5. od góry do dołu, nie trafiało do niego, że u tej pani się nie da, aż \"odrobił\" za mnie pracę domową i dostał pałę :D od tego czasu już się nie czepiał... czekam na kuriera z huśtawką, zapowiedział się na południe! krzysztof zabrał dziewczynki do stomatologa :o z zosią pójdzie gładko, wszystko ma ładnie poleczone, trzeba tylko polakować szóstki :) gorzej z tonią :( ale obiecała, że pokaże \"zomba\" nie umiem tego zrozumieć... o higienę moich zębów mlecznych nikt nie dbał, a nie miałam najmniejszej dziurki... a zęby moich dzieci choć często szorowane, są takie podatne na próchnicę :( :( :( fryzelko, wiek trolląt: zosia lat sześć i miesiąc; toni czterech miesiący brakuje do piątych urodzin; wojtuś 22 miesiące; no i maciuś 2 :D za miesiąc mamy wesele w rodzinie, a ja nie mam co na siebie włożyć 😭 wczoraj spędziłam popołudnie szukając czegoś odpowiedniego :o z marnym skutkiem... nie jest łatwo znaleźć cóś na 44 (lub 46) górą, a 40 dołem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruby Misiu nie wiem gdzie Ty masz te 42-40 w dole :P bo ja też mam tyle ( w dole i w górze) i siebie za to nienawidzę :( a mam 173 cm wzrostu :P więc przepraszam ileż Ty masz w górę??? bo ja tam twierdzę, że Ty laska nebeska jesteś :) i już :) idę wreszcie na pogaduchy do sąsiadki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angela, to tylko Ci się tak wydaje :p zdjęcia kłamią, miarka krawiecka niestety nie :( w cycu ponad 10 cm więcej niż w biodrach 😭 lucyjko, mam huśtawkę :) jeszcze nie jestem na 100% pewna, czy mi się podoba... ale u mnie to norma ;) zmontowałam... trochę czasu mi to zajęło i nawet się spociłam :p :p :p i tak: jeszcze bez baterii (kupimy wieczorem) macieńki leży w huśtawce i lekko się buja, ciiii! właśnie zasypia 💤 do leżaczka też go przymierzyłam i jest OK! do bujaczka musi jeszcze dłuuuugo dorastać, bo niestety nie ma regulacji pod pleckami i bujaczek nadaje się dla dziecka siedzącego, wojtusiowi i toni się podoba :) leżaczek i huśtawka sa do ok. 9 kg, dla cięższego dziecka pozostaje już tylko funkcja bujaczka, choć wojtuś wlazł w huśtawkę i trochę poeksplorował :p a u dentysty poszło gładko :) następne \"zomby\" do leczenia za tydzień... misiaczkowa? znalazłaś w końcu dobrego pediatrę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczkowa podaJ LINKA
podaj linka do aukcji szukam ubranek dla coreczki, a wyczytalam ze sprzedajesz cosik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu, bardzo dziekuje Ci za wiesci o hustawce :) I czekam oczywiscie na dalsze relacje, juz z bateriami ;) Czyli da sie zmontowac, ale wymaga wysilku ? A instukcja montazu i obslugi \"dla blondynki\" czy bardziej zaawansowana?? A duzo miejsca zajmuje? A jak stoi na podlodze (bo moze ma stac gdzies indziej? na stole itp?) to wysoka? Fajnie, ze Maciusiowi juz pasuje hustawka i lezaczek. Do bujaczka zdazy dorosnac, a narazie i tak chyba bedzie go cieszyla bardziej zmotoryzowana hustawka. No, a starsze pociechy skorzystaja z bujaczka :) Eeeehhhh, chyba sie skusze na nia :) Jak maz bedzie sie krzywil, ze za duzo wydatkow, to mu przypomne, ze wczoraj zaplacil 500 zl za ksiazki wylacznie dla siebie, wiec co??? Coreczce hustawki bedzie zalowal??? :P ;) P.S. Jak masz 10 cm w biuscie na zbyciu, to ja chetnie przyjme, bo u mnie zawsze braki pod tym wzgledem, nawet w ciazy :O ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo!!! Byłam u lekarza, no i przyczyną tego dziwnego oddechu jest chore gadrełko jak nie krtań. Nie dała sobie zagądnąć, zaciskała buźkę i było widać tylko zaczerwieniony łuk :( Dostała Eurespal, Vit C, i Calcium. Eurespalem pluje dalej niż dorosły facet ;) Za to calcium o smaku truskawkowym jest pyyyszne :D ;) Na szczęście to nic groźnego i mogłam zaszczepić. Następne szczepienie za 6 miesiecy :D Mały grubasek powoli dobija 7 kg :D Zarejestrowałam ją też do tej poradni rehabiltacyjnej, prezy okazji obejrzą bioderka :) Ale aż 1 sierpnia :o Wrrrr, ale optymistyczny jest fakt, że tamtejsza pani dr nie chce przyjmować prywatnie :) Dobrze wroży ;) Gruby misiu, czekam na opinie od znajomej, ona rodzi niedługo i zapisuje się do innego pediatry i jak jej będzie odpowiadał, to ja się wtedy przeniosę. A ufam kumpeli bo potrafi trafnie oceniać ludzi :) A to ty kupiłaś i bjaczek i huśtawkę? Fajnie :) Do nas właśnie przybyły takie wielkie puzzle, mają 3x3 m :) Posłużą tez później jako wielka układanka, bo mają wyciągane takie elementy ze środka :) Dziś poszukuję ładowarki, telefon mi padł, a ja nie mogę tego cholerstwa znaleźć :o Bo raz ładuję tu, raz tam :o Tajmemniczy zapytowywaczu wejdź w nicka Marta23S. Pozdrawiam i zapraszam. Tyle, że ja sprzedaję ubranka raczej na jesienne dni, ale jest troszkę i na lato :) A ja mam maaalinki :D Pyyszne wielkie opakowanie :D I jeszcze mam arbuza :D A korciły mnie jeszcze borówki amerykańskie, taaaaaaakie wielkie, ale za 20 deko chcieli 6,5 :o No tyle to ja nie dam ;) Buziole Skarby!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Witam wieczorową porą. Zaraz pomykam radośnie do łóżeczka poczytać i spać:-) Niestety sama, bo mężuś na nocce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się właśnie zwyłam porządnie 😭 zadzwonił.... byłam pod prysznicem i nie słyszłam... zadzonił więc znowu... trzasnęły w tym czasie drzwi wejściowe u teściowej... myślałam, że przyjechał... że zrobił mi niespodziankę...a on mi mówi, że nie wie czy do weekendu wróci... 😭 Boże a tak dobrze mi szło... nawet całkiem dobrze się trzymałam do teraz... nie byłam w stanie z nim rozmawiać, bo kiedy usłyszłam, że nie wróci jeszcze choc jest już w Polsce... ale możliwe, że Go wyślą dalej...to ścisnęło mnie za gardło.. a nie chciałam mu wyć do słuchawki 😭 no to teraz daję upust łzom...😭😭😭 musze znaleźć jakiś topik dla słomianych wdów żeby Wam tu nie ryczeć co jakis czaś... bo czuję, że ciężko będzie 😭 chyba nie zniosę takiego życia... chyba rzucę studia... pracę... zrobię papiery na kierowcę i będę jeździć z nim... mam tylko jego na całym Bożym świecie... nikomu więcej na mnie nie żależy... On mi tłumaczył, że to dla naszego dobra... mam w nosie takie dobro!! chcę jego!!! nie dobro!!! ale się zwyłam... 😭 przepraszam... chyba muszę się położyć... może włączę sobie jakiś film... dobrze, ze mam Was... przynajmniej mam się gdzie wyżalić i wypłakać:( dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołączam do grona słomianych wdów ;) Mąż na dobówce: czyli siedzi w lesie w okopie :) Świetna sprawa - polecam ;) Angelo - Kochanie!!! Co się dzieje? Nie jesteś sama!!! Mi też zalezy na Tobie :) ❤️ 👄 Jest mała szansa na spotkanie, bo jedziemy do Zakopnego w sierpniu i prawdpodonbnie będziemy wracać przez Wrocław A4, to moze zajadę do ciotki i się umówimy, a jak nie to będę na 18 kuzynki i postaram sie tak przyjechać wcześniej, żebyśmy miały dla siebie kilka godzin. Dziecię podrzucę mamie lub mężowi i pójdziemy pogadać :) A zaproszenie we moje strony jak najbardziej aktualne :) Nie smuć się kochanie, wszystko będzie dobrze. Masz jeszcze skype? Bo ja rozważam zakup słuchawek w końcu i mogbyśmy gadać częściej niż przez kom :) Noo jak to mawia gruby miś, wytrzyj smarki, zrob sobie heratki i może faktycznie obejżyj sobie jakiś dobry film. Ja jestem troszkę batrdziej przyzwyczajona do rozłąk od ciebie, to fakt. Ale z czasem nauczysz się zapełniać i te luki. Choć nie zawsze się da. Będzie dobrze. A tak w ogóle, to miałyśmy się dziś zdzwonić. Jutro ja mam wychodne. Może nam się w piatek uda. Bo jutro będę od 17 u znajomych. Szit :o Nie płakaj. Proszę :( I dobrze, że wiesz, że tu możesz się wyżalić!!! Noo za to masz punkcik i już nagroda gwarantowana - radiobudzikoczajnik (ekstremalne budzenie dla wybranych) :) Ściskam Cię moculko - i pamiętaj nie jesteś SAMA - masz NAS :) Obwieszczenie: Jagulka na razie nie będzie na topiku, jej mama poważnie zachorowała. Prosi nas o zrozumienie i pozdrawia. Bedzie nas podczywtać, a jak by co, to napisze tu albo do mnie. Przydałaby się modlitwa dziewczyny :( Za jej mamusię. Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało być : w moje strony :o :( Ja się nie nadaję do niczego :( Myślę, że czas juz zacząć myśleć o przyszłości a raczej braku perspektyw :( Jest świetnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagulko 🌻 misiaczkowa, trzymaj poziom! ;) :p angelo, mogę zostać Twoją siostrą :) chcesz? na początek poroszę misiaczkową, by mailnęła mi nr telefonu do Ciebie! i będę Cię wspierać! już myślałam, że mały załapał jak powinen się żywić mały niemowlaczek... jutro będziemy ćwiczyć dalej i może w końcu uda się odstawić butelkę? dziś całkiem długo (jak na niego) wisiał na piersi bez oznak zdenerwowania ;) jednak zanim porządnie zasnął wypił trochę (nie tak mało) z butelki... dobranoc kochane 🌻 jutro będzie lepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qurcze misiu, ale ty jesteś, nawet mi się zdołować nie dasz :p A tak dobrze mi szło :D Hyhy :) Moje dziecię zasypia same w łożeczku!!!! SAME!!! Kładę i zasypa!! TFUUUU TFuuuuu!!! Łaaaał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Hej. Misiaczkowa, jak fajnie! Lidka sama zasypia! Supcio! 🌼 Misiu ❤️ ty sobie z wszystkim poradzisz! Angela, uszka do gory. Maz wroci. Napewno tez za toba bardzo teskni. Moze wykorzystaj ten czas bez niego na babskie sprawy? Chodzenie po sklepach, babskie pogaduszki, domowe spa, czytanie albo tv? Porozpieszczaj sie troche. W koncu masz wakacje!!! Jagula ❤️ sciskam cie mocno i zycze twojej Mamie szybkiego powrotu do zdrowia. U nas bez zmian. Leje deszcz. W naszym \"wojewodztwie\" jest juz zagrozenie powodziowe :O 😴 💤 kawka nie dziala :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagulko- buziaki i pozdrowienia! Życzę szybkuiego powrotu do zdrowia Mamie! Lucyjka- no to niezłe deszczysko u was... Piękne lato, nie ma co... U nas dzisiaj też deszczowo, ale nie jest tak źle. Zresztą już zaczyna się przejaśniać:-) Misiaczkowa- gratulacje dla Lidki! Taki mały człowiek i się sam spać nie boi:-) Angela- faktycznie postaraj się dobrze wykorzystać ten czas rozłąki na coś co lubisz robić a szkoda ci na to czasu gdy jest mąż... Gruby Misiu- buziaki!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu 🌼 prosze Cie o rade jeszcze raz w sprawie hustawki i bujaczka. Jest u mnie w promocji troche tansza wersja innej firmy. Osobno hustawka i bujaczek. Wydaje mi sie, ze hustawka na starsze dziecko (do 9 kg) ale bardziej siedzace. Podobno tez ma regulacje oparcia, ale na foto nie widac jak bardzo sie rozklada. Natomiast bujaczek wg zdjec daje sie rozlozyc prawie do pozycji lezacej, wiec mysle, ze mozna juz 2 miesieczne dziecko w nim bujac. Zerknij, prosze, na zdjecia i napisz co o tym myslisz. hustawka http://www.babybis.no/Huskebildeneside.htm bujaczek http://www.babybis.no/vippestolbildeneside.htm razem http://www.babybis.no/MasonPakke.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zerknęłam :) chyba świetny ten zestaw! bo sam leżaczek też się buja na baterie, a w moim zestawie leżaczek dla maleństwa jest wyłącznie w jednej pozycji! jak masz miejsce na dwa sprzęty, to warto się zastanowić :) no i twój zestaw ma budkę do leżaczka- czasem się przydaje! krótko mówiąc trudny wybór :) bo w urządzeniu fisher price lepsza wydaje się być huśtawka, a w tym co teraz pokazałaś leżaczek! szukaj dalej :D w końcu nie musisz się spieszyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo! Miłego dnia :D Dostałam @...qurfa ale boli :o Ja nie chcę 😭!!!!!! To pewnie przez to, że zaczęłam dokarmiać i mniej karmię, to zaś się przypałętała ;) Leżaczki fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×