Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

Zimowe starania 2005

Polecane posty

Asik, gratuluje i zycze spokojnej ciazy i zdrowego dzieciaczka. Misiaczkowa, trzymam kciuki za twojego synusia ;) Misiu 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elol!! Od niedzieli jestem pozytywna, ale dopiero w czwartek mam termin @, mam nadzieję, że wszystko będzie ok :) Objawy są, także w miarę jestem spokojna, troszkę brzuch pobolewa w okolicy pępka, nie wiem czemu tam, może tam jest macica, czy co, nie wiem, ale tam pobolewa i w okolicy jajników. Baby zaszłam bez leków w ciążę!!!! Za trzecim razem!!! Ja!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczkowa, sciskam cie mocno ! 👄 Gratulejszyn! To co? Czekamy na Wojtusia? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki kochane, jutro mam termin @, oby nie przylazła i tak, czekamy na Wojtusia :) Cg Powalone te reklamy wrrrrrrrrrrrrrrr!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczkowa- ha, ha, hura! Gratuluję! No to będziemy razem przeżywać ciążę:-) Idziemy niemal łeb w łeb:-) Ja zaczęłam wczoraj 6 tydzień, do lekarza na potwierdzenie idę chyba w poniedziałek, już powinno bić serduszko:-) Bardzo się cieszę Misiaczkowa i mocno ściskam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik, ja też się strasznie cieszę :D Jestem równo w 4 tygodniu, do gina idę po świętach, nie ma się co spieszyć :) Ma termin na lipiec, czy już na sierpień? No i jak się czujesz? Jakie objawy? U mnie inne niż przy Lidce, serio. O matko zasypiam totalnie ;) Menda nie przyszła:D wszystko ok!! Test mega pozytywny, codziennie były coraz bardziej intensywne! O rety, jak jak to powiem dyrekcji :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fryzelka
Hej Ogromne Gratulacje dla Asika i Misiaczkowej.U nas powolutku,Maja zaraz kończy 2 i 10 miesiecy a Gabriel 10 miesiecy i wazy juz ponad 11 kilo kawał chłopa z niego,lekko nie jest ale bedzie lepiej mam taka nadzieje.Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fryzelka
Hej Ogromne Gratulacje dla Asika i Misiaczkowej.U nas powolutku,Maja zaraz kończy 2 i 10 miesiecy a Gabriel 10 miesiecy i wazy juz ponad 11 kilo kawał chłopa z niego,lekko nie jest ale bedzie lepiej mam taka nadzieje.Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fryzella
To byłam ja,buziAKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fryzelka
Wesołych Swiat Bozego Narodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczątka :D dawno mnie tu nie było i widzę tu OGROMNE ZMIANY :D:D gratuluję Asik i Martuś, bardzo się cieszę razem z Wami :D 🌻👄 Z okazji Świąt życzę wszystkim smacznych potraw, miłej, rodzinnej atmosfery i uśmiechu na co dzień :) Aby spełniły się Wam wszystkie marzenia, te maleńkie i te ogromne :) A życzenia składam z samej Stolicy :P Przeprowadziłam się tu z początkiem października, dostałam propozycję zawodową nie do odrzucenia, więc od prawie trzech miesięcy jestem warszawianką z odzysku ;) :P BUZIOLE :D:D postaram się wpaść tu na dłuższą chwilę w najbliższym czasie i nadrobić zaległości :) o ile czas mi na to pozwoli bo mam go teraz baaaardzo mało... WSZYSTKIEGO DOBREGO KOCHANE 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela- Ciebie to nosi, podziwiam twoją energię i odwagę:-) Misiaczkowa jak się czujesz? U mnie ok, już 10 tydzień, 1/4 ciąży za mną, ależ ten czas leci. Termin mam na 28 lipca. Arek znowu chory, ale na razie bez antybiotyków. Biedny nosek zasmarkany i zatkany:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny bardzo dawno nie zagladałam a tu takie wieści - WSZYSTKIM OGROMNE GRATULACJE - misiaczkowa super i wogóle dziewczyny jesteście wielki zwłaszcza Ty misiu - 5 dzieciaków jak dajesz rade? U mnie ciągle za mało czasu na wszystko na dodatek ponownie studiuje - więc czasu coraz mniej ale dzieciaki rosną Bartolini kończy w maju 4 latka :) Moja Karolka skończyła 12 lat a ja się starzeje ;) pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Jak sie czuja nasze ciezarowki? Sabcial, kope lat! Co studiujesz? Angela 🌼 Przyszlam sie pochwalic, ze od wczoraj mam tytul doktora lingwistyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lucyjko, ogromniaste gratulacje! 🌻 sabcial, wieki całe! no widzisz, Ty studiujesz, a ja znów w pieluchach :) ale mikołaj jest taki cudowny: http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=bcafde8cfde8e4ce już nie mówiąc, jaką naszą wielką radością jest maciek! ech, cała piątka jest udana :D ściskam Was serdecznie, a przyszłe mamusie zapraszam do raportu! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stawiam się do raportu.:-) Gratulacje dla pani doktor lingwistyki! Jesteś wielka:-) Sabcial- witaj po długiej przerwie! U mnie ok, jestem w 15 tc i czekam na pierwsze ruchy. Arka czułam już w 16 tc, to pewnie to drugie też niedługo poczuję. Czuję się dobrze tylko niskie ciśnienie mnie dobija. Wspomagam się kawką a i tak jestem zdechlak. Za to Arek ma energii za dwoje:-) Jest cudownym dużym chłopcem. Tylko wiecznie czepia się go jakiś kaszel lub katar... Dobrze, że na razie grypa nas omija i oby już tak zostało. Marta odezwij się co u Ciebie! Tak długo się nie odzywasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 tygodni! kawał ciąży za Tobą :D a do lata z każdym dniem bliżej! misiaczkowa nasza założyła nowy temat dla mam rodzących wtedy, co i ona, i tam sie udaje podejrzeć, że alleluja i do przodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł!!!! Lucyjko!!!! Gratulacje!!!! Nareszcie masz to za sobą :D Super!!! laaaał!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Laseczki, ja sobie rosnę i od dwóch dni czuję ruchy maleństwa, w szoku jestem, naprawdę je czuję. Lekkie kopniaczki w dole brzucha tuz nad łonem ;) Do tego małe przewalanki ;) Tylko, że wg usg dzieciaczek wyprzeda się o ponad tydzień to wg tego teraz trwa 16 tc, a wg us zaczął się 17, także chyba tak w normie :) Dusię poczułam jakoś w 18 tc. Niby robaczek jest Sarą, ale to było w 14 tc, więc może być różne ;) Za tydzień mam wizytę to się jeszcze wypytam :) Ogólnie jest ok, mam zamiar od połowy kwietnia iść na l4, bo nie wyrabiam. Sorki, że tylko tyle jutro skrobnę więcej, ide spać bo padam na ryjek! buziole i całusy!!! Asik, jak ty?? Wy? :D Znacie płeć? Czujesz ruchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dzieki wszystkim. Misiaczkowa, ciesze sie, ze dzidzius zdrowo rosnie :) daj znac czy Sara zostanie dziewczynka po kolejnym usg :) Asik, a ty juz wiesz kogo nosisz pod sercem? Pozdrawiam wszystkie was babeczki. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł! Dzisiaj miałam wizytę, wszystko super z maluszkową ;) Nadal jest dziewczynką, także Sara zostaje podtrzymana :) Wyprzedza się ciągle o tydzień, ze mną też cud i miód :) Czuję ruchy od prawie tygodnia, ale lekarz powiedział, że to dzięki temu że mam łożysko na tylnej ścianie i nic nie tłumi kopniaczków :) Czuję ułożenie dziecka, dzisiaj np. plecki i faktycznie na usg było widać to ułożenie :) Przy Lidce miałam na przedniej i ruchy poczułam w okolicy 18-19 tc. I nadal mam mdłości :o Asik, jak tam kobietko? Lucyjko, jak Linka i jej socjalizacja? Poprawiło się coś od tamtego czasu? Fryzelko-jak dzieciaczki? wróciłaś już do pracy? Gruby misiu-jak tam twoja wesoła gromadka? Zdrowi? buziaki kochane babolki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczkowa, to wstepnie gratuluje kolejnej coreczki :) Moja Linnea dalej malo towarzyska i milczaca jesli chodzi o dzieci, lepiej z doroslymi. Ale poza tym to przekochane, madre i bardzo grzeczne dziecko (tfu tfu odpukac! ;) ;P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tam nasze zaciazone koleznaki? Asik, jak sie czujesz? Znasz juz plec rodzenstwa Arka? Misiaczkowa, co u ciebie slychac? Ktoras mama jeszcze przy nadziei? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×