Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kingula19

dlaczego facet nie ma ochoty ...nie chce wykazać inicjatywy na sex

Polecane posty

Kingula - jak tam rozpoczęłąś kuszenie męża swoich wyglądem? Ja wczoraj ubrałam w końcu krótką spódniczkę, musiałam nieźle pogrzebać w szafie, żeby ją znaleźć bo już niepamietam kiedu ostatni raz miałam ją na sobie. Niestety nie było zamierzonego efektu wieczorem, ale moja \"przemiana\" została zauważona;) więc wcale się nie zrażam i będę próbować dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja hmmmm......poszłam po prostu nago spać, no... nie powiem rano długo nie musiałam czekać, a efekt był większy niż oczekiwałam, co prawda dziecko kręciło się, ale jak wyszło na dwór........:D ciąg dalszy nastąpi....(taka mam nadzieję):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech, kobiety, macie ciał stworzone do kuszenia a męzczyzni są przecież wzrokowcami... Dużo trudniej zadziałać w drugą stronę, przynajmniej w pewnych przypadkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och no nie wiem garp, łatwo nie jest, bo facet tez jak nie chce to cudów nie zdziałamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingula - ja raczej powinnam się ubierać w jakąś seksowną bieliznę do łóżka, żeby był jakiś efekt, bo widzisz my normalnie śpimy nago.... ale najważniejsze jest jakieś urozmaicenie i odmiana od codzienności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to faktycznie zacznij się może\"ubierać \" do łóżka, może nawet nie koniecznie w seksowną bieliznę, to może go to zadziwi. Facet to jednak jest nieodgadniony. Garp:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja najbardziej lubię spać nago, tyle że lubię ciepło, a zona woli w nocy chłodek. Siłą rzeczy w naszym klimacie przez sporą część roku muszę coś przywdziać. Zaznaczam, że w ubranku tylko ŚPIĘ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmmm....garp:D i żonka tak sobie po prostu śpi, no nie rozumiem, niech się tez rozbiera;) robi się coraz \"goręcej\";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śpiąc nago też może być bardzo ciepło...... nawet w naszym klimacie podkreślam ŚPIĄC - wystarzcy się do siebie mocno przytulić i opatulić kołderką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona właśnie tak po prostu sobie śpi...tzn. raz na wiadomy czas zechce ze mni skorzystać, a przez resztę czasu sobie spi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez czasem posypuje na golaska, nad morzem lezalam na golaska, a moj maz udawal ze spi calymi dniami na kocyku, a jak sie obudzil to nie zerknal ani razu, jakby sie bal. W namiocie bylo fajnie, co prawda nic sie oczywiscie nie stalo.... co bym chciala aby sie stalo. Potem pojechalismy w gory do moich rodzicow, i spytalam go: co z tym naszym figlowaniem i czy kiedykolwiek ma jeszcze ochote ze mna pobrykac. A on na to ze w domu tesciow nie wypada:( !!!!!!!!!!!!!!!!! A przed zamazpojsciem to wypadalo? !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy że kobiety go nie interesują? Ja z mężem nago nie spałam już od ....ho,ho,ho nawet nie pamiętam, fajna sprawa, już się rozmarzyłam, dzisiaj tez tak będę spała!!!!! Może nie zawsze, bo faktycznie przestanie takie \"coś\" działać na dłuższą metą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmykam miłe panie, lęcę zadbać o kondycję fizyczną, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loguję się ponownie :-) dziewico, nurtuje mnie pytanie- ile tam na plaży było nagich kobiet, bo z Twojej wypowiedzi wnioskuje, że nie byłaś jedyna ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i że byłaś w Polsce, to u nas Panie jednak opalają sie toples?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kingula- topless to wcale nie tak rzadko, ale nagie to właściwie nie widuję .... pewnie to kwestia odpowidnich plaż :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ja nawet tych toples nie widziałam, aaaa raz widziałam jedna niemkę(jeżeli to była niemka , a nie polka , która szprechała), no więc widziałam niemkę z takimi obwisłymi hmmm balonami, ale poza nią nigdy juz żadnej nie widziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może słabo się rozglądasz albo raczej patrzysz na facetów :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz , zaraz, a może tylko niektóre plaże obfituja w toplesówki? I ja po prostu na nich jeszcze nie byłam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×