Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kingula19

dlaczego facet nie ma ochoty ...nie chce wykazać inicjatywy na sex

Polecane posty

kurcze, wywaliło mnie z kafe :-( chciałem napisać Kingula, że normalnie się rozhulałaś:-) ale wiesz, moja zona nie wyjeżdza a też mi sie marzy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):):):):) ale powiedz piwko i grillek? o ciepłym ciałku nie wspominając.... to jest fajowe marzonko co?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodałbym- ciepłym, apetycznym i CHĘTNYM ciałku nie wspominając ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingula, muszę zmykać, może jeszcze za jakąś godzinkę uda mi się zajrzeć, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich! Widzę, że coraj więcej osód dołącza do grona niedopieszczonych..... O co chodzi, przeciez wiosna to pododobno pora zakochanych......:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiosna jest w naszych sercach Garp;) szkoda tylko, że zapomniała o sercach naszych parterów.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coldplay
Czytam tak i czytam, to co tutaj piszecie i zastanawiam sie jaki ten swiat jest niesprawiedliwy.Czlowiek cale zycie szuka kogos z kim mógłby poznac ten piekny intymny swiat cielesnych zmysłów , a drugi ma "pod nosem" i nie chce mu sie palcem kiwnać.Niedlugo skoncze 30 lat , a seks z roznych powodow znam "o tyle o ile".Prawiczkiem juz nie jestem ale moge powiedziec że praktycznie go nie znam.Ile bym dal aby znów poczuc smak ,zapach i niezmiernie zawsze podniecajacy mnie krzyk szczytującej kobiety ? Ile dałbym za jej delikatne pieszczoty , za zespolenie sie z nią w miłosnej ekstazie ? Za to aby dać jej orgazm.Jeden , drugi , dziesiąty... Czy życie erotyczne może sie kiedykolwiek znudzić ?? Podobno mężczyna najwiekszą "eksplozję" osiaga miedzy20 i 30 tym rokiem wiec u mnie jest juz "po".Szkoda troche zmarnowanych lat tym bardziej jak czytam na tym i innych forach o tym jak mlodzi ludzie ciesza sie seksem.Głowe daje ze Wy takze mieliscie ten piękny erotyczny czas.Pisze "mieliscie" bo z tego co czytam macie teraz z tym- kompletnie niezrozumiale dla mnie - "problemy". Mam nadzieje ze ten okres tej intymnej posuchy szybko minie i ten topik zniknie w koncu z tego forum. Zycze wam tego z calego serca. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coldplay - świat rzeczywiście jest niesprawiedliy i to nie od dzisiaj. dzięki za słowa otuchy, ja mam nadzieję, że moje najpiękniejsze chwile związane z życiem intymnym jeszcze nie minęły i będe się nim cieszyć tak jak dawniej. myślę, że i do Ciebie się los uśmiechnie (czytaj: usmiechnie się do Ciebie piekna, namiętna kobieta), czego sedecznie Ci życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmisiak
WITAM WSZYSTKICH ..kupilam chlopakowi tableteczki i herbatke sluzacą pobudzeniu..zobaczymy czy to cos pomoze...:) Widze jakąs nadzieje na lepsze nocki:) Probowal juz ktos tych niezbyt wymyslnych metod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwudziestocztero latka
Witam wszystkich serdecznie. Chciałam się podpisać na listę bo już troszkę mnie nie było. u mojego 28 - latka zaobserwowałam duuuuużą poprawę :) :) :) :). Mam nadzieję iż kryzys o którym mowa w nazwie tego topiku jest już zarzegnany. Pozdrawiam ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bronisław z Czester
Chyba wszyscy sie bzykają bo coś wpisów nowych nie ma... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze by bylo gdyby wszyscy sie \"bzykali\", chyba jednak tak nie jest. Tylko czasem juz po prostu nie ma ochoty aby ciagle cos robic... a poprawy nie widac. Moj maz byl taki niedopieszczony jak Ty coldplay, i coz, bardzo szybko mu przeszlo. A ja myslalam ze bedziemy nadrabiali te 30 lat. Kochali sie cale noce i nie mogli soba nacieszyc... Czemu to zycie takie nie jest jak sie chce. Moj maz ostatnio mi odmowil. Mialam na niego ochote i mimo ze wiedzialam ze mozliwa z jego strony jest odmowa to zarezykowalam: Ej, misiaku... a moze bysmy sie tak pokochali w taki piekny dzien. Moj maz zwalil moje rece z siebie ze slowami: nie mam ochoty! Panowie, opanujcie sie!!! Stracicie nas przez to. A gdziez sa Ci ktorzy to lubia?????????????? :) ...i by mogli bez konca...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bronisław z Czester
Tak to nie ma nikt, każdy bedzie udawal kozaka żeby panne zdobyc, ale jak juz ją ma to wtedy ona przestaje sie liczyc i liczy sie tylko on. Ja tak nie mam, jestem pewnie taki jak kazdy, przecietny, czyli mam wahania formy, czasem 3 razy w ciagu dnia a czasem tydzien przerwy. To zalezy od wielu rzeczy, nastroj, praca, samopoczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bronisław z Czester
Up Czy temat się już wyczerpał? Gdzie są Ci co wczesniej tak interesująco dyskutowali? Opiszcie co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale co wyyyy
ja na razie dostalam smsa od cudzego męża z pytaniem co u mnie i czy jest szansa, ze będziemy się jeszcze kochać? Panowie czemu jestescie tacy, ze podstepem -ukrywajac stan cywilyn -zdobywacie czyjs numer a potem nie dajecie zyć i przypominacie sie po 1,5roku czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale co wyyyy
facet zdobywa numer, dostaje kosza i...próbuje po 1,5roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucyyyy
Ja kiedyś oglądałam taki program, gdzie kobieta wciąż wymuszała sex na partnerze. Seksuolodzy poradzili jej, żeby dała mu spokój. Po pewnym czsie facet nabrał apetytu, ale ludzie s ą różni, może to był inny perzypadek. Czy ogląda ktoś Seksinspektorów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bronisław z Czester
i co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bronisław z Czester
ale co wyyyy facet zdobywa numer, dostaje kosza i...próbuje po 1,5roku... Opowiedz dokladniej o co tu chodzi bo nie kumam tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bronislawie
ale co wyyy mialaa pewnie na mysli takich internetowych podrywaczy co to zatajają stan cywilyn i pobują potem mimo, ze dostli juz raz kosza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bronisław z Czester
To są pewnie Ci sami co nie grzmocą swoich żon :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×