Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sddse

pomozcie przejsc gre

Polecane posty

Gość bng
w The doors mam kostkę całą, kartę Ro i 2 kawałki listu. Co dalej?? Szukałam i nie mogę znależć strony topiku na ten temat. Pomórzcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRACZ
ruszyłem troche - pogrzebałem w głowie z kibla i wyjąłem klucz - otworzyłem drzwi do jakiegos dziecięcego pokoju i spod łóżka wyszedł pajac i mnie zadźgał:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strasznie długo sie te gry ładują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krymi
bng nie pamietam za dobrze juz tej gry ale karta jest ci potrtzebna do otworzenia pokoju..pokoje to sa te jakby kolumny ze znaczkami najedz karta na jedna z nich na pewno sie otworza..powinien byc pokoj z wiszakiem plaszczem..z tego co pamietam sa tam rozne rzeczy a zeby przejsc dalej obok tego wieszaka przy drzwiach jest takie miejsce na kostke wloz ja tam i otowrza sie powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gracz gram w tą gre co podałeś. Mam klucz, ksiązke, kabel i podarta kartke. Nie wiem co dalej :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomyliło mi sie jednak gram w to co pix podał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bng
Dzięki krymi! Chociaż ty chciałaś mi wytłumaczyć:) Udało się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ułóz te karteczki podarte jest na nich kod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ten pierwszy klucz jest chyba do biiurka pod laptoptem przeszukaj wszystkie szuflady po lewej i prawej :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co trzeba wpisać w username???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRACZ
czyli nikt nie gra w UGLY??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ugly ledwo zaczełam i mnie zabili :D pix mam już ten samochodzik z baterią i magnesem na podłodze ale nie wiem co mam z nim zrobić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRACZ
naciśnij na joystick a samochodzik pojedzie po klucz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uzyj joystick, autko wjedzie pod kanape wyjmie klucz, potem otworz nim szkatulke, magnes uzyj na makerze nad kwiatkiem i przypmnij do sciany kolo drzwi klawisze które wyjmiesz ze szkatułki. Ale dalej niewiem co z tym ID do kompa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRACZ
user name to jack stanfield a hasło trzeba ułozyc z tych potarganych kartek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gracz skąd wiesz że taki username??? chyba nie grasz z solucją?!?!?! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRACZ
user name sie wzieło z jego dokumentów , ktore sa na stole :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRACZ
moze jeszcze w czyms pomoc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fani gier
Cześc wpadłam na chwilke tylko, bo myuszę zaraz wychodzić. Jestem też fanka takich gier jak wy. Podaję wam parę linków ,gdzie sa różne zbiory gier tego typu:D, może jeszcze w któreś nie mieliście okazji grać. http://escapetheroom3.blox.pl/html;jsessionid=D124BD3355D0EB4FBD779F00EB1F4853.ib3tom1 http://www.gry-on-line.com/index.php?str=top http://sighma2.blogo.pl/ miłej gry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRACZ jak otworzyc te dokumenty ? Mowisz o tej ksiązce co leze po lewej stronie kanapy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRACZ
nacisnij w opcjach "examine" a pozniej na dokumenty i pokaze sie jego dowod. tak samo trzeba z magnetofonem zeby dostac baterie do samochodziku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale skąd mam wziasc te dokumenty ? mam tylko niebieska ksiązke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki fani gier! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRACZ
dokumenty sa na stole, musisz sie tak ustawic zebys widział na srodku róg stołu i nacisnij na niego , na stole musisz poprzesuwac te kartki az pojawią sie dokumenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anemiczna
http://img320.imageshack.us/my.php?image=flash0291jp.swf ludzie pomóżcie przejsc, o co tu chodzi, mam majtki, stanik, linę Z żółtego ludzika którą wzięłam , z kamiennej figury oderwalam penisa figurze ,która stała z prawej strony, nad takim czyms obrotowym- fioletowym, przy suficie jest kartka i nie mogę jej wziasć- jak klikam to tylko podrzuca mi tego oderwanego fiutka... :-O wiem, dziwacznie to brzmi ale to taka gra escape... help!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ktos jeszcze gra w MOTAS...? bo ja utknelam w pokoju z bilardem i nie wiem co jest nie tak z tym stolem, ze nie chce dzialac. nawet monete juz mam, on nadal nie dziala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annna.
anemiczna ja zebrałam jeszcze sztuczną vagine zza figury i znalazłam dildo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anemiczna
Prosze bardzo : Level 1 Z łóźka bierzemy klucz i otwieramy szafe. Z szady bierzemy srobokret.Srobokretem zdejmujemy obraz i otrzymana srobe wkladamy do drzwi. Plakat kladziemy pod drzwi i zabieramy go. Mamy klucz którym otwieramy pokój . Level 2 Z półek po prawej bierzemy opakowanie na dyskietki i wchodzimy do pokoju po lewej. Z flagi bierzemy prawa dolna pineske (szpilke) i otwieramy nia opakowanie. Mamy Dyskietkie. Siadamy przed kompem .Wlaczamy go i wkladamy dyskietkie. Resetujemy i otrzymujemy kod (12864) podchodzimy do drzwi wpisujemy go i jestesmy juz w 3 levelu Level 3 Wchodzimy do pokoju po prawej i ustawiamy tak linie na podlodze aby utworzyly dorge na 2 strone dla glowy. Wylaczamy swiatlo i bierzmey plyty. Wychodzimy i podonosimy schody (galka po prawej). Glowe lapiemy w pudelko na dyskietki. Kamienne plyty ukladamy pod schodami . Po obu stronach przy wlozonych kamieniach mamy rowki (scienie) ukladamy tak plyty aby glowa mogla przejsc na 2 strone naszym labiryntem.Oczywiscie glowe wpuszczamy ta droga (po prawej stronie). Wybieramy krzeslo i opuszczamy schody jestesmy juz w 4 level Level 4 Idziemy na lewo i z kominka bierzemy drewno. Pozniej na prawo i na maszyne kladziemy drewno . Wciskamy prawy przyscik drewno sie pali. Dorzucamy je do kominka i z panela obok drzwi bierzemy jakas czesc. Idziemy do lasera i rozwala on nam to na male czesci. Zabieramy i ukladamy w tym panelu (maly trojkacik musi byc na dole ) Drzwi otwarte Level 5 Pudlo z lewej przesuwamy i komode tez.Wchodzimy Mamy przy drzwiach takie urzadzenei smieszne musimy wybierac cos co nie pasuje ( tu są numerki na która trzeba klikać 6, 7, 11, 4, 6, 7, 8, 9, 4, 12, 11, 6, 10, 1, 7, 6, 6, 9, 7, 4, 5, 11, 12, 1, 11, 6, 2 (wzięłam od Shake_me)) I wracamy do punktu wyjscia. Znodu przesuwamy komode i pudlo by z malego panelu wziasc klucz. Przesuwamy te 2 rzeczy z powrote i kluczem otwieramy pokoj 6 . Level 6 Bierzemy wycieraczke z napisem WELCOme (spada nam klucz ) Idziemy do 2 pokoju kliakamy na radio mamy baterie. Za zasłoną jest latarka wkładasz baterie do latarki otwierasz szafke wyjmujesz śrubokret. Idziesz do 1 pokoju i wykrecasz srubokretem zarowke z motocykla (wkaldasz ja do latarki ) w 2 pokoju jest dywan odsuwasz go i msusiz klikac na tekafle tak bay sie zapadly potem bierzesz wąż i shcodzsz po nim w doł jestes w 1 pokoju diziesz do 2 (na lewo) i szukasz klucza jest on przy szafce po lewej stornie na dole...) bierzesz go wracasz do 1 JASNEGO pokoju i koniec rundy by malenstwo_ola ( POZDRO OLU ) ( :) Level 7 Idziemy do pokoju na lewo z obrazu bierzemy kolo .I przykrecamy je do pierwszej otworu w rurach. Winda jedziemy na gore. Wchodzimy do pokoju obok i otwieramy gorna szuflade w komodzie. Mamy już zielone koło. Jedziemy na dol i przykrecamy kolo w 3 dziure w rurach.Jedziemy na górę.I do przechodzimy coraz dalej az znajdziemy sie przy biurku. Z prawej szuflady bierzemy pjuro.Idziemy dalej i ze stolu bierzemy kartek. Wracamy do pokoju w ktorym bylismy na poczatku. Kartke kladziemy na biurki przy liscie. Koperte adresujemy i isziemy do maszyny z naszym listem. Wrzusamy go i wypada czerwone kolo(musimy nacisnac na dolne drzwiczki maszyny). Przykrecamy je na srodku i przechodzimy ciagle w prawo az do wyjscia.W pokoju z podlem z napisem 'This Side Up' Po lewej stronie mamy szafe wybieramy i mamy dyskietke. Przechodzimy do nastepnego pokoju. Dysk wkladamy do panelu na dyskietki .Teraz naciskamy na male kółka, aż zrobia się szarę. Wchodzimy do teleportera on cos tam analizuje i przenosi nas dalej(oczywiscie trzeba wejsc do srodka). Level 8 ierzemy srobo kret i wybieramy na panel. Na gorze panelu wyswietla nam sie liczba ktora mamy otrzymac po dodawaniu 2 lub wiecej licz z dolu. Gdy obliczymy wszytko naciskamy ponownie na panel i sciana nam sie odsuwa.Idziemy w prawo i wchodzimy do gornych drzwi przesuwamy lustro. Mamy teraz krate ktora likwidujemy srookretem wchodzimy do srodka. Bierzemy z zegara "bimbalki" i idziemy do pokoju ktory byl za sciana (na poczatku) i mamy przy koniu takie 3 rzeczy ta 3 ciagniemy , pózniej bierzemy bimbalki i zakladamy na to. Konia zdejmujemy. Z koneim idziemy do pokoju gdzie byl zegar. Nalepiamy go na pole ktore sie swieci i gramy tak jak w szachy czyli gon porusza sie po torze "L". Gdy kon znajdziem sie w srodku czego nie wiem co to jest. Wychodzimy z tego pokuju i idziemy do pokuju ktory byl zamkniety. Mamy 2 szafy z 1 bierzemy kombinezon. I wchodzimy do tego czegos po prawej. Level 9 Z 2 od poczatku szafy bierzemy klucz i wchodzimy do pierwszego pokoju. Kluczem otwieramy szafe. MAmy dyskietke i element . Elemnet dokladamy do tego czegosc co sie swieci na czerwono w pokoju ktorym teraz jestesmy. Wchodzimy teraz do 2 drzwi.Z szafy bierzemy klucz. i nim otwieramy metalowa szafe na zwenatrz. Pojawia sie slowi "Quest" wchodzimy do kompa w pokoju wkladamy dyskeitke i resetujemy go :>. Wpisuejemy "Quest". Pokazuje nam sie 1 pokoj i 2 litery wybieramy na kompie drzwi i pokazuja sie 1 lub wiecej litera(y).Niestety sami musimy ulozyc slowo z tych liter( po angielsku), poniewaz prawie za kazdym razem slowo jest inne. JEsli wam sie uda idziecie dalej przez otwarte drzwi po prawej stronie. Idziemy prostu i z szafki po lewej bierzemy klucz. Wchodzimy do drzwi po lewej i ustawiamy tak maszyne aby jej prawa czesc byla na dole. Idziemy do pokuju po lewej. I tam mamy duzo drzwi (ale my otworzylismy te ostatnei ( wlascie) wchodzimy i kluczem otwieramy drzwi do kolejnego pokoju. Level 10 Wchodzimy do drzwi po prawej mamy biala bile i klucz. Idziemy na gore z kluczem. Mamy czerwona karte i schodzimy znow do tego samego pokuju bierzemy ta karte do skanera na dole tych puzzli i musimy ulozyc je tak aby kolory w puzzlach sie zgadzaly (proste). Jak juz ulozymy to wybieramy karta do skanera i puzzle sie unosza. nacisakmy na srodek tego bialego punktu. I mamy juz klucz do levelu 11. Level 11 Idziemy na sam koniec wszytkich pokoji. Bierzemy Krede . Otwieramy szafe. Wracamy na poczatek i kluczem otwieramy skrzyniei mamy monete (moze ich wziac ile chcemy ). Idziemy do pokoju z bilardem. Wkladamy biala bile ktroa mielismy juz wczesniej do stolu .Wrzucamy monete i kreda smarujemy czobek kija.(Na maxa w prawo ) Bierzemy kluczyk i idziemy do drzwi tych na koncu skad bralismy krede etc. AA jak ktos chce sobie kole w 12 levelu wziac to niech jeszcze monete raz wezmie Level 12 Dość prsty tylko trzeba duużo robić. Najpier widziemy na prawo jest sciana nacikamy. Musimy to ułożyc niestety. Sam juz wiem jak to zrobic ( trzeba od lewej strony do prawej ukladac) ale dla tych co nie wiedza link http://www.angelfire.com/ill/motaswalkthroughs/GREENWALL.JPG . No i jak juz ułozymy to sie sciana odsuwa do przodu. Idziemy w lewo i z lewej strony bierzemy zarówke. Idziemy w gorne drzwi w prawo . I odsuwamy szafke ta dolna. Wchodzimy i żarówke Wkrecamy do lampki (wlaczamy ja) i odczytujemy kod ze sciany ( moga byc rozne najlepeij zapiszcie sobie je gdzies). Wygladzamy dywan bo ma zagencie i przesuwamy krzeslo z gornej lamy bierzemy klucz. W pokoju z TV z szafy bierzemy kombinerki . Idziemy w dolne drzwi. Przesuwamy : stolik, pudlo, te cos z drewna nie wiem co to jest , to z kwiatkiem i lózko ! Mamy zejscie idziemy do 1 pomieszczenia. Nasickamy przysciki tak aby na monitorze 1 laser byl wylaczony . Wchodzimy do 2 pomieszczenia i srobokretem rozwalamy to cos na dole. Przecinamy jeden kabelek (uwaga moze sie swiatlo wylaczyc ale to nie przeszkadza) i wychodzimy do punktu w ktorym weszlismy do podziemy. Wchodzimy do 3 poieszczenia na dole.SZafe otwieramy i mamy klucz i srubokret. Naciskamy na lewa sciane.Wracamy do 1 pomieszczenia i ustawiamy laser na 1 pozycie. Wracamy na gore do lampki :] Musimy szafe przesunac . Isziemy an dol teraz juz tylko zostaje nam wpisac kod z lamki i nacisnac E. MAmy klucz i przechodzimy gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×