Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BRAVIA

kupowałyście ubrania z BON PRIX??

Polecane posty

Gość erwina7
hej,ja też zamawiałam w bon prix i nigdy się nie zawiadłam. MaM JEDNAK PYTANIE. CZY KTOŚ ZAMAWIAł UBRANIA Z TEGO FRANCUSKIEGO KATALOGU 3 SUISSES?????? ONI WYSYłAJĄ CIUCHY DO POLSKI????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.nova
no to już sama nie wiem co mam robić:/ upatrzyłam sobie kurtkę i po tych opiniach pewnie spała dzisiaj nie będę:) nie wiem co z tym nieszczęsnym rozmiarem:/ pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magskwa
Zależy, jaki nosisz. Jeśli masz np. między 38 a 40 to przypadkiem nie zamawiaj 40/42, tylko 36/38. A jeśli twój rozmiar to np. 44, zamów 44/46... Piszę tak po własnych doświadczeniach... Ale nie ręczę, że będzie ok ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzone
Zamówiłysmy z koleżanką piękne bluzeczki (przynajmniej ładnie prezentowały sie w katalogu). Na przesyłkę długo nie czekałysmy ale gdy otworzyłysmy paczkę, mina od razu nam zrzedła. Rozmiar jednej z bluzeczek miał byc 34 a wyglądał na 40 pomijając ze materiał i wygląd tej bluzki był żenujący. Drugiej bluzki nie będę opisywała bo brak słów. Bez zastanowinia odesłałysmy nieudany zakup i nadal czekamy na zwrot pieniądzy. POZDRAWIAMY i NIE POLECAMY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maggie789
raz zamowilam kurtke i sweterek. Nigdy wiecej!!!!! oba ciuchy mialy za krotkie rekawy a byly o numer wieksze niz przewidywalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety ja
jedyne co kupialam to 3 kostiumy kapielowe, z ktorych jestem mega zadowolona. Reszta do odeslania natychmiast- zenujaca jakosc, a rozmiarowka to w ogole nie wiadomo na kogo, w ramionach male w pasie wielkie, krzywo uszyte. Klapcie po domu byly rozmiaru chyba 40, a mialy byc 36!!.. Kolezanka kupuje czesto w Bon Prox i jej sie udalo kupic kilka fajnych ciuchow.. Ja teraz zastanawiam sie na plaszczykiem z Quelle, ale boje sie ze bedzie to samo. Lepiej widziec co sie kupuje, niz potem placic 2 razy za przesylke :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.nova
hehehehehe teraz to już mi sie tylko śmiać chce:) zamówiłam tą kurteczkę bo najwyżej odeśle jak będzie zła, a jakbym nie zamówiła to przez pół roku myślałabym czy jednak nie było warto:) noszę normalnie rozmiar 38 i taki też zamówiłam bo nie miałam dużego wyboru - kurteczka była w rozmiarze 34 i 38 więc wzięłam 38:) pewnie będzie za duża:) hehehehe:) cóż...pożyjemy, zobaczymy...dam znać jak przyjdzie:) pozdrawiam wszystkie panie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja dzis bylam
w sklepie Quelle'a w Fort Wola w Warszawie- i ubrania sa po prostu koszmarne!!!! Polowy nie ma w ogole w katalogu (widzialam je w niemieckiej wersji), a ich jakosc pozostawia wiele do zyczenia. Pamietam, ze w dniu otwarcia troche lepiej sie prezentowal i nawet kupilam ladny niebieskie sweterek. Podjelam decyzje, ze jednak nie zamawiam plaszcza z Quelle, bo widze, ze raczej nie dostane nic sensownego za ta cene :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadsadad
raz kupiłam i NIGDY więcej! zamówiłam jeansowa spódnice rozmiar M a dostałam jakieś g* w czerwone róze xxxxl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruma
W BON PRIX poza cena nie ma nic dobrego - szmelc i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.nova
no i po kłopocie:) otrzymałam liścik, że kurteczka do mnie nie dojdzie z przyczyn niezależnych od Bon Prix:) tyle dobrze, że dali znać:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez kupilam pare rzeczy ,klika razy bylam zmuszona reklamowac ,po pierwsze rozmiary są zawyzone, po drugie jakos nie jest zbyt zadowolająca choc zdazylo mi raz czy dwa cos fajnego upolowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czeka na przesyłke
Własnie tez zamówiłam sweterek w bon prix i czekam czekam i doczekać sie nie mogę .Trochę to dziwne że sprzedaje się towar którego nie ma na magazynie :)lepiej kupować w sklepach bo przynajmniej kupuję to co widze że jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jelka
kupowałam z BON PRIX kilka razy i zawsze byłam zadowolona.trzeba tylko dobrze dobrać rozmiar i tyle. gatunkowo materiały sa dobre nie rozciagaja się ani nie kurczą. w ciągu 2 tygodni w razie czego mozna zwrócić. Kasę za zwrot przesyłaja. Są w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna czekająca
JA JUŻ CZEKAM PIĄTY TYDZIEŃ ZA SWETERKIEM :(ŻAŁOSNE TO ŻE W PIĘKNYM KATALOGU SĄ PIĘKNE UBRANIA KTÓRE JAK PISZĄ BĘDĄ DOSTARCZONE W CIĄGU DWÓCH TYGODNI A TRZEBA CZEKAĆ TYLE TYGODNI PO CZYM MOŻNA DOSTAĆ ODP.ŻE Z PRZYCZYN NIE ZALEŻNYCH TOWARU NIE MA :(TO PO CO TE KATALOGI I ZABAWA W WYSYŁKĘ NIE ROZUMIEM rOZCZAROWAŁAM SIĘ I WIEM ŻE JUŻ W BON PRIXIE NIC NIE ZAMÓWIĘ BO SKORO ZAMAWIAM SWETEREK NA JESIEŃ TO CHCIAŁABYM CHODZIĆ W NIM PRZEZ JESIEŃ :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GracjaSpacja
Zamowilam buciki w Quelle, niestety od dwoch tygodni towaru ani widu ani slychu a na e-maile nie odpowiadaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie wiesz, że tam się czeka po kilka tyg na towar ? Do tego czasem przysyłają pisma, że czegoś tam nie ma i trzeba czekać kolejne kilka tyg. Rozmiary do bani. Jakość też żałosna szczegolnie tych tańszych. Nie polecam żadnych wysyłkowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bety26
WITAM BON PRIX TO NAJWIĘKSZY NIEWYPAŁ Z JAKIM MIAŁAM DO CZYNIENIA. 5 TYG.TEMU ZAMÓWIŁA BLUZKI I PŁASZCZ,PO TYGODNIU OTRZYMAŁAM PISMO PRZPRASZAJĄCE,ŻE TOWAR ZOSTANIE WYSŁANY DO 4 TYG.DZWONIŁAM I CIĄGLE SŁYSZAŁAM,ŻE TOWAR JESZCZE NIE WYSŁANY,BO ONI CZEKAJĄ NA DOSTAWĘ.W KOŃCU DZISIAJ PO 5 TYG KOLEJNY MÓJ TELEFON I CO USŁYSZAŁAM?????? -BLUZKI SĄ ALE NIE TAKI FASON!!!!!!!!!!!!!!! -A PŁASZCZA NIE DOSTANĘ BO NIE MA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I NIE BĘDZIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (PO MIMO,ŻE W KATALOGU JEST DOSTĘPNY !!!!!!!!!!! ) I ŻE OTRZYMAM PISMO PRZEPRASZAJĄCE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! KOSZMAR!!!!!!!!!!!! NIGDY WIĘCEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oto_ja_natalia
temat moze juz nieaktualny ale postanowilam tu cos dopisac, moze dzieki temu Ktos nie bedzie tak zawiedziony jak ja dzis po tym, jak otworzyłam przesyłke z BON PRIX;( wypatrzylam w katalogu tejze firmy cudowny zakicik ze spodniami w kolorze czarnym byl po prostu boski wprost jak z moich marzen idealnie pasowalby na impreze na ktora sie wkrotce wybieram.. zamowilam ow komplet zaraz po Nowym Roku z niecierpliwością oczekując kuriera...wreszcie nadszedł ten długo wyczekiwany dzień i foliowa paczka ale to co bylo w niej przeszlo wszelkie oczekiwania w zlym tego slowa znaczeniu...wewnątrz znajdowały się owszem zamowione artykuły ale ich wygląd i jakośc dawały wiele do zyczenia..poza tym zamowiłam rozmiar 40 a żakiet przysłali mi rozm 46 ale mniejsza z tym komplecik mial miec satynowe wstawki zamiast tego mial obrzydliwy, w popielatym(a nie czarnym kolorze!!) materiał...Zdecydowanie nie polecam tej firmy zawiodłam się i co tu duzo mowic pokrzyzowalo to moje plany(wkrótce chrzciny a ja nie mam co na siebie włożyć) odeslalam paczke i czekam na zwrot pieniedzy!!! a oto moj "wymarzony" kostiumik: http://www.bonprix.pl/bp/offer.htm?cat=1.10.369.1.9.1&pr=24909

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mona4444
Bardzo dużo zamawiam w Bon Prix, bo nie mam czasu chodzić po sklepach. Jestem bardzo zadowolona. Jeżeli ktoś zamawia żakiet za 50 zł, narzutę na łózko za 49 zł, to niech się nie spodziewa cudów, że będzie ona wyprodukowana z wysokogatunkowego materiału. W sklepie musielibyście wydać dwa razy tyle, a tutaj dostarczą Wam do domu, i zawsze możecie odesłac. Przy każdej przesyłce jest dołączony rachunek, a na nim jest informacja, co do pozostałych nie dostarczonych artykułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhhhm
ja tylko raz zamówiłam ubrania z tego katalogu a z tymi rozmiarami to jest tak: z tyłu jest tabela z rozmiarami i niektórym rzecza ona odpowiada tj bluzka rozm 36 pasuje na osobe rozm 36 ale sa niektóre rzeczy na których metce pisze Maxi me (cos takiego) i np rozmiar 36 ale on nie odpowiada na osobe o tym tozmiarze - jest na ta osobe za duza i tyle ale do materialu nic nie mam jest w porządku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszana totalna
dzisiaj zamówiłam żakiet i spódnice do niego. przyslali tylko zakiet, bo spodnice juz wysprzedali. zakiet oczywiscie za duzy, mimo, ze napisany rozmiar 38 tak jak zamawialam. po co mi zakiet, jak spodnica nie doszla. a wszystko szło miesiac porazka ostatni raz robie zakupy w bonprix

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MATADO
Jakiś czas temu kupiłam sobie tunikę rozmiaru 42 doszła po 2 tygodniach wszystko było dobrze dopóki jej nie założyłam.Była za duża o cztery numery a nawet więcej wyglądałam w niej jak w worku.Teraz chciałam sobie kupić bluzkę i spodnie ale zastanawiam się nad tym żebym znów nie była zdziwiona a nie lubię się bawić w odsyłanie.Czy zmieniło się może coś w tych rozmiarach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie polecam
nie polecam! a w szczegolnosci zakupow z "oferta specjalna"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie polecam
zamowilam mojemu mezowi (pomyslalam "cos orginalnego") spodnie i bluzke -pisalyscie wczesniej ze ubrania sa gatunkowo bardzo dobre-he he sadze ze w lumpeksie kupilabym cos lepszego "szmata" tak to mozna nazwac cos okropnego przy pierwszym praniu mysle ze rozeszloby sie w nic. Ktos napisal ze produkcja jest niemiecka -he he tez mozna boki zrywac- pisze jak byk na metce "made in china" porazka totalna nikomu nie polecam ! naciagaja ludzi na szmaty z jakiegos jarmarku! i wielki mi bon prix! kolezanka zamowila sobie chyba z 10 sztuk odziezy z "oferty specjalnej" owszem bylo napisane ze "produkt" moze troche odbiegac fasonem, wzorem lub kolorem od tego na zdjeciu- ludzie! ale do przesady! zamowila min. dzinsy to przyslali jej dresowe, rozowe spodnie. zamowila czarno-biala spodnice w duze kwiaty przyslali jej plisowana czarna spodnice z materialu w ktorym sadze ze kazda z was wstydzilaby sie gdziekolwie pokazac! nosi rozm. 36 przyslali jej 40! koszmar! czy oni nie widza roznicy miedzy czarnym a bialym, miedzy 36 a 40 miedzy dzins a teflon! nie polecam! a nawet proponuje jesli wam cos wpadlo w oko isc do dobrej krawcowej z katalogiem kupic odpowiedni material i po prostu sobie uszyc macie wtedy 100% pewnosc ze przynajmniej rozm. bedzie odpowiedni! zdecydowanie wole isc do sklepu i zrobic normalne zakupy, dotknac, przymierzyc i nie tracic dodatkowych pieniedzy na odsylanie towaru! zdecydowanie nie polecam! nie spodziewalam sie ze to taka klapa! myslalam ze cos lepszego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia_1985
Hejka laski, mi wlasnie przyszła paczka z bon prix, zamawilam bluzę i polo dla męża, bluza nie doszła, koszulka taka ze tylko się popłakac ze smiechu,szmata to za mało powiedziane. Powiedzcie mi laseczki, w tym formularzu do zwortu, pisza aby podac numer konta, nie ma nic o doręczaniu zwrotu kasy pocztą do ręki, nie wiecie czy jest to nadal aktualne, bo wiem ze kiedys mozna było otrzymac zwrot do raczek od listonosza. i ile was wyszły koszty wysyłka powrotnej do tego cudownego bon prix?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa9999
Ja też dostałam swoją pierwszą paczkę. Rozmiar zgadzał się z zamówieniem, bluzka fajna jak będzie po praniu ...zobaczymy. Biustonosz pasuje idealnie. Jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie polecam
pie4niazki za paczke przesla ci poczta ale za przesylke tej zwrotnej paczki musisz ty zaplacic czyli placisz dwa razy za przesylke i nic nie zyskujesz tylko tracisz za wlasna glupote :( i naiwnosc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam tylko jedno z nimi doświadczenie - 2 swetry, ten sam model tylko różne kolory. Po pierwszym praniu jeden z nich jest duuużo za mały, a drugi duuużo za duży. Prałam normalnie, w dodatku obydwa z takimi samymi nastawami pralki itp. Jako grafik muszę też powiedzieć, że ich zdjęcia są naprawdę mocno przerabiane i nie mówię tylko o kolorze czy wygładzaniu materiału - a każda kiecka i każde spodnie będą wyglądały super jak się modelce wydłuży nogi i zwęzi gdzie trzeba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×