Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BRAVIA

kupowałyście ubrania z BON PRIX??

Polecane posty

Gość slodka_ines
Dzięki za uświadomienie jaki szajs z tego bon prixu. Co ciekawe ostatnio dosyć długo zastanawiałam się nad zakupem tego samego kostiumu, który zamówiła oto_ja_natalia i bardzo się cieszę, że w porę odnalazłam to forum! Dobrze, że nie dałam się skusić........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betig
tak właśnie dzisiaj otrzymałam spodnie obciach ..........ostrzegam te osoby co chcą kupic. sponie z katalogu najnowszego są one białe w stylu pereo coś takiego.gdy otworzyłam paczkę byłam w szoku poraz pierwszy w życiu miałam problem jak założyc spodnie nie tego nie da się opisac .Te sponie wyglądały ;tak jakby normalne sponie przeciął od góry do dołu ale po bokach zszyte były w kroku .ubierajac je czulam się jakbym zakładala pampersa.a ten material to szpitalne przescieradło ///Jak można takie coś sprzedawac w katalogu ,wlaśnie godzine temu oddalam przesyłke na poczcie ..........nigdy wiecej nigdy.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rala
8.01.2008.r zamówiłyśmy z koleżanką po dwie bawełniane bluzeczki i jedną męską koszulkę polo z najnowszego katalogu,który jest ważny chyba do końca lipca.Do dziś nic nie przyszło i chyba już nie przyjdzie. I tak właściwie to się zastanawiam po co firma wysyła katalogi,skoro po tygodniu w magazynach brakuje towaru-myślę,że to było przyczyną braku przesyłki.Jak myślicie,czy powinnam ponawiać to zamówienie? Moja koleżanka miała już kilka takich przypadków gdy z zamówionego towaru większość nigdy nie dotarła. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaow
ja zamówiłam u nich sweter i jest niby rozmiaru 40/42 a jest za mały normalnie noszę 38/40; kolor nie taki i miał być na polarze a jest jakiś obleśny "misiek" odsyłam!!! Teściowa zamówiła u nich bluzkę-miała być granatowa a jest jakaś czarno-szara NIE POLECAM!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Groźna Halina
A mnie się zawsze podobały ich katalogi ale tak się złożyło że nigdy nic nie kupiłam. Trafił mi się ostatnio ich katalog i macie święta rację- w ofercie specjalnej małym drukiem było napisane że fason i kolor oni sami wybierają !!!!!No to co to za zakupy?toż to prawie jak randka w ciemno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betig
no tak w katalogu łade piękne ale potem koszmar .wiadomo że każa z nas chciała by coś fajnego innego niż ze sklepu .bo w katalogu tak wygląda ale nie można tak ludzi robic na szaro.TEN PLUS że KASE ZWRACAJOM ALE TO MY PONOSIMY KOSZTY;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betig
sory za błąd...każda....ale to z nerwów bo liczyłam na super spodnie pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwuniaD.
BonPrix to porażka!!!! Zamówiłam bluzkę i szczerze tego żałuję! Wygląda jak kiepska podróbka tego, co prezentowane jest w katalogu. Niektóre ciuszki mają naprawdę super... Ale niestety tylko, gdy widzimy je na modelkach, bo w paczce przychodzi do nas ubranie rozmiaru namiotu! W dodatku masakrycznie wykrojony... Koszmar... :( Polecam skromny sklepik hebemoda.pl... Właśnie dziś przyszła m ikoszula, którą zamówiłam i jestem baaardzo zadowolona! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia222
A czy ktoś odsyłał może te ciuszki jak były za duże/małe? Bo ja odesłałam bo były na mnie za duże i niby oni mają 14 dni na zwrot pieniążków ale ja czekam już od 18.01 i pieniążków nadal nie dostałam! Czy ktoś wie jak długo jeszcze powinnam czekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana888
A ja zamówiłam właśnei bluzke kopertową ze stretchu tunikę z katalogu 2008 według mnie L to rozmiar 40 a ja taki mam naczytałam sie u Was i jestem ZAŁAMANA czy mozna sie wycofać z tego zamówie jeśli jeszcze nei doszło??dzis wysłałam:( jestem szczupła i mam w biodrach 92 wzrost 164 na ich tabelach cięzko coś wybrać dobrze bo te numeracje sa jak dla mnie niejasne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
czesc ja czasem zamawiam bo sie napale jak głupia a potem załuje na przykład wczoraj dostałam narzute na łózko 2 osob.taką kolorową w kwadraty i nie wierzyłam oczom ona była SPALONA ZELAZKIEM zadzwoniłam kazali odesłac ale to juz kolejny bubel który odsyłam jestem mądzrzejsza o kolejne doswiadczenie NIGDY JUZ NICCCCCCCCCCCC NIE ZAMóWIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
WIESZ co ANA czy na pewno nigdzie nie kupisz podobnej? po co ci k lopot z odsyłaniem.ja bym odmówiła bo mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betig
ja czekam tydzień na kase .po tym co dostałam nie mam ochoty nawet oglądac katalogów tam jest wszystko ładne piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak naprawdę to jest różnie. I tak naprawdę nawet z katalogu można się domyślić, co rzecz jest warta. Tylko z rozmiarami to całkowita prawda - zawsze niespodzianka. Tak na marginesie, ten kostium który był tak nieudany - trzeba być naprawdę ślepym żeby to zamówić, widać, że nędza i jeszcze poliester.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady Ela
Witam, Sporo tu negatywnych opini na temat Bon Prix-u ale tak mnie kusi żeby sobie coś zamówić, podobają mi sie sandałki i bluzeczka w czarnym kolorze ale czy zakupy w tej firmie to rzeczywiście taka loteria? Faktem jest jednak, że Bon Prix jest juz kilka lat na rynku więc chyba jednak ma swoją klientele skoro ciągle istnieje... sama juz nie wiem, szkoda , ze tak mało tu pozytywnych opini a zapewne takie też są ( bynajmniej mam taką nadzieję)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie polecam
jesli tyle negatywnych opini na temat bon prixu to dla ciebie za malo to zamow sobie cos a sie przekonasz ze sa naprawde do bani a katalogi swietnie sie pala w ognisku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady Ela
pewnie masz racje, choć ostatnio rozmawiałam z kumpelą i powiedziała, ze stroje kąpielowe z bon prix - po prostu rewelacja ale nic wiecej. Koleżanka zamawiała stroje ( chyba ze trzy) sobie i córce i obie były zadowolone. W dodatku mała nosiła strój aż z niego nie wyrosła i nadal był w dobrym stanie a wiadomo, ze strój często jest prany i poddawany różnym czynnikom : słońce, chlor itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mysle ze tak nagle to
konkurencja ich zaczela dyskredytwac. kolezanka mojej mamy zamowila garosnke, sukienka i 3 bluzki. babka jest super zadowolona a nigdy byle czego nie kupila. sama sie naplilam jak ja zobaczylam w sukience z bo prix i tez sobie cos zamowie. w razie czego odesle i juz. na innych forach jest duzo dobrych opinii a tu jakies sme skrajne nagle - narzuta przypalona zelazkiem. cos mi sie wierzyc nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betig
co tu dużo pisac niech każy przekona się na własnej skórze ,ale ja jusz nigdy nie zamówie chociaż kase szybko mi wrócili czekalam tydzien wobec tego są fer...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet vanila
Ja zamówiłam płaszczyk: http://www.bonprix.pl/bp/offer.htm?cat=1.10.360.1.11.1&pr=22421 w kolorze tataraku(ale po waszych opiniach jestem przerażona...) chyba po prostu nie odbiorę przesyłki i lepiej na tym wyjdę...w dodatku kolor na stronie jest bardzo ładny..ale ejst napisane z eto kolor tataraku(wiec również zastanawiam sie czy nie przyślą mi czegoś obrzydliwie zielonego)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paddy1
Akurat ten płaszczyk jest ładny, rozmiar większy niż norma a kolor tataraku to taki jasny beż/szary. Materiał całkiem przyjemny ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skorpion132507
siema! zamówiłam katalog do domu. czy będę musiała za niego płacić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skorpion132507
i co???????????????? odp mi ktoś??????????? pierwszy raz siedzę w tym i ie wiem............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet vanila
dzięki za odpowiedź paddy1 :) (może się w takim razie skusze a ten płaszczyk:) chociaż nie pociesza mnie fakt ze będzie troszkę większy...bo nosze rozmiar 34(mniejszego do wyboru nie było nawet:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula2595
tak.. niestety tak.... szczerze - nie polecam. zamowilam przez internet szarą tunikę i dżinsy rurki. tunika przyszła po 2 tyg. a spodnie po miesiącu. tunika miała za duży dekolt - albo to ja mam za małe piersi, ale nie sądze :P a spodnie, no wlasnie spodnie zamierzam odesłać, ponieważ nie spełniły moich oczekiwań. są zbyt luźne i wa szerokie w pasie... ogólnie wyglądają inaczej niż w katalogu. moze to tylko w moim przypadku zakupy w Bon Proxie okazały się nietrafne no ale cóż. ahaa i jeszcze chciałabym sie zapytac jak odsylac zakupiony towar? w paczce czy jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, kiedyś dość często kupowałam odzież z Bon Prix, jednak za każdym razem okazywało sie, ze jakiś produkt wygląda inaczej niz w katalogu albo mi inną niż standardowa rozmiarówkę. Często tez materiał okazywał sie do bani, szmata gorsza niż kupowane na bazarach. Z tego tez powodu zrezygnowałam z kupowania z katalogów (również z Quelle) i teraz przynajmniej 'jestem do przodu' o koszty wysyłki i odsyłki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedys (3 lata temu) zamowqilam z ciekawosci kilka ubran-i ekspresowo je odeslalam:))Material okazal sie beznadziejny-ubrania za duze i ogolnie wyglad ubran rodem ze stadnionu 10 lecia a moze i gorszy.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie polecam
hej dziewczyny nie wiecie jak to jest z odzyskaniem pieniedzy wczesniej pisalam ze oddaja ale sie przeliczylam Oddaja ale nie cala kase za cos sobie policzyli i nie wiem za co?? Mialyscie takie problemy?? bo jesli tak tylko ze mna postapili to biada im!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×