Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BRAVIA

kupowałyście ubrania z BON PRIX??

Polecane posty

Gość Natalia_21
mam pytanie, chciałabym kupić taki piękny miodowy żakiecik, ale obawiam się ze zamiast tego co widzę na zdjęciu dostane coś innego;/ chcę się dowiedzieć jak wygląda ewentualny zwrot, czy rzeczywiście zwracają pieniądze bez żadnego problemu? kurcze ten ciuszek jest po prostu cudowny - przynajmniej w moim mniemaniu:P i chciałabym go sobie bardzo sprawić, ale czy na pewno to samo dostanę ... ? no i jak dla mnie nie jest on tani, a nie chciałabym wyrzucić prawie 130zł w błoto... opinie są różne na temat kupowania w bon prix'ie dlatego się waham... i jak to wygląda jeszcze z tymi rozmiarami? bo wychodzi jednak że chyba mają zawyżone;/ wg tej tabelki powinnam zamówić 38 i w sumie często taki nosze, choć czasami wcisnę się i w 36. mam 170cm wzrostu i ważę ok 58kg. gdyby mógł mi ktoś poradzić będę bardzo wdzięczna:) a poniżej podaję link do mojego upatrzonego ciuszka:) http://www.bonprix.pl/bp/offer.htm?cat=1.10.369.1.2.1.&pr=30753

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaadabadu
kupowałam bonprinxe w katalogach śliczne aż y sie cały katalog chciało wykupić przychodzi paczka i rozczarowanie zamias bluzki spódnica i do tego za mala piżama miała byc bawełniana a chyba z obrusa szyta do tego zamias swetr brązowego to w koloże sraczki nigdy tam nie kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loltykid
Witam i o zdrowie pytam :D zapraszam wszystkich do rejestracji do ankiet :D . za wypelnianie ankiet dostajemy punkciki za punkty mozemy dostać przerozne nagrody. Nic nie wysylasz, nie placisz, tylko wypelniasz ankiete :) To dziala! Bez kitu :) Zapraszam :) http://www.askgfk.pl/index.php?id=32&L=pl&L=pl&srcid=88&a=33240&b=0&fwf_pimp=e4eef45581b66f84 Wszystkim zarejestrowanym dziekuje :D :D :D :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loltykid
Witam i o zdrowie pytam :D zapraszam wszystkich do rejestracji do ankiet :D . za wypelnianie ankiet dostajemy punkciki za punkty mozemy dostać przerozne nagrody. Nic nie wysylasz, nie placisz, tylko wypelniasz ankiete :) To dziala! Bez kitu :) Zapraszam :) http://www.askgfk.pl/index.php?id=32&L=pl&L=pl&srcid=88&a=33240&b=0&fwf_pimp=e4eef45581b66f84 Wszystkim zarejestrowanym dziekuje :D :D :D :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xaymeena
Pierwszy i ostatni raz!!!!!Zamówiłam rzecz podając rozmiar,ale przysłali mi zupełnie inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xaymeena
Zamówiłam pierwszy i OSTATNI raz.Przysłali nie ten rozmiar:( Stracę teraz na odesłanie im paczki.Żałuję że nie posłuchałam rad z forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co tu biega z tym bon prix
Co jest grane z tym sklepem?Czy oni chcą dać zarobić poczcie na odsyłaniu przesyłek?Towar przyszedł nie ten który zamówiłam,koszmar!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antek Bereda
Widocznie sprzedają zwroty z tradycyjnych sklepów i liczą na to, że może komuś nie zechce się odesłać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja zapraszam na darmoche
Witam Cie :D Mam dla Ciebie link do stronki, gdzie za wypelnianie ankiet (motoryzacja, komsetyki, odzież ) mozna za punkty zdobyć rózne nagrody ( doladowania 20, 30 50, bony, sprzet AGD ) . Od doladowań do telefonu az po bony o wartosc 200 złotych :D Trzeba sie tylko zarejestrowac i czekać na ankiety , za nic się nie placi. Strona jest za darmo. Absolutnie. Wiec zapraszam wszystkich do zabawy :) http://www.askgfk.pl/index.php?id=32&L=pl&L=pl&srcid=88&a=33240&b=0&fwf_pimp=e4eef45581b66f84 P.S. BARDZO PROSZE O POMOC :) REJESTRACJA TRWA TYLKO 3 MINUTY WYPELNIAJ ANKIETY, ZA NIE DOSTANIESZ PUNKTY A ZA PUNKTY NAGRODY. ZAREJESTRUJ SIE I ODWIEDŹ SKLEPIK. ZAPRASZAM CHĘTNYCH! Pozdrawiam i zycze wam udanego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurania
mam pytanie dla was: ile czasu czekałyście na przysłanie ciuchów z bon prix'a? aha i jeszcze jedno: rozmiar L to 40, a M i S to ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alado
kupiłam sukienke ostatnio.zamówiłam specjalnie o rozmiar mniejsza niz nosze.tkanina była fatalna , krój OKROPNY no i za duża. W ogóle wyglądala jak tania podróbka tej co w katalogu. Myślałam żeby ja przerobić u krawcowej ale gra nie warta świeczki.wyglądałam jak w worku na ziemniaki.powinnam zamówić 34 to może by leżała lepiej. jak sobie przypomne,brrrr odsyłam sukienke,odradzam zakupy w bon shicie IDZCIE DO SKLEPU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznam szczerze że gdy czytam wasze opinie to bym w życiu nie złożyła zamówienia w bon prix. Jednak kiedyś złozyłam zamówienie i do dziś jestem zadowolona z zakupu. Kupiłam kilka bluzek i nie byłam rozczarowana, rozmiar jest dobry i dobrze leżą. Po miłej współpracy (choć nie miłym oczekiwaniu na przesyłkę) zamówiłam ostatnio ponownie, tym razem \"hurtowo\" za ponad 700 zł. Jeszcze całe zamówienie nie zostało zrealizowane (minął miesiąc od zamówienia). Póki co, to co przyszło leży dobrze i cena odpowiada jakości, nie jestem rozczarowana pod tym względem. Jednak to mój ostatni zakup za taką kwotę w tym sklepie ponieważ nie zamierzam czekać 2 miesiące czy też więcej na dostawę ubrań. Chwilowe zauroczenie ładnym ciuszkiem juz mi dawno minęło a teraz trzeba będzie bulić kasę i żadna z tego radość. Za te pieniądze zakupy pod wpływem chwili w centrum handlowym dałyby mi więcej przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vladikaram
To jeden z najgorszych sklepów wysyłkowych jakie znam:( Nie chodzi nawet o jakość , ale o wysyłanie innego towaru niż był zamówiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierkar
Gdyby można było kupować u nich normalnie w jakimś sklepie,to rozumiem,ale zamawiać coś ,żeby potem odesłać to beznadzieja.Niestety wysłali mi inny niż zamawiałam.DNO totalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekumamtego
Nie rozumiem polityki tej firmy,kompletny brak kompetencji,itd.Nie każdego stać na odsyłanie paczki,bo przysłali nie ten towar albo numer:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekumamtego
Żałuję że nie czytałam wcześniej tego forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ariveederci
Mądry Polak po szkodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LKEFNDIUWEHFCIS
CZESC JA SIE ZAWIODLAM TO NIEPROFESJONANIE WYKPONYJACA SWOEJ ZADANIA FIRMA. ZAMOWILAM SUKIENKE, PIERWSZY I OSTATNI RAZ, NA IMPREZE RODZINNA Z POLTORA MIESIACZNYM WYPRZEDZENIAM, BO PISZA ZE MAX PO 21 DNICH PRZYSYŁJA I CO I DUPA NIE PO DOKLADNIE 30 DNIACH (ROBOCZYCH) ZADZWONIŁAM ZE MOJE ZAMOWIENIE NIE ZOASTŁO ZEREALIZOWANE A W ODPWOEDZI USŁYSZALAM ZE TYCHY SUKIENEK ONI JUZ NIE MAJA. NO O OKI NIE MAJA WIEC PO CO O TYM INFORMOWAC KLIJETA... JA NIE POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorroniu
zaluje ze nie odwiedzialam tego forum czesniej, oszczedziala bym sobie nerwow i tego czasu jaki musze teraz poswicic zeby kupic w NORMALNYM sklepie to co oni mieli mi przysłac... jakby nie mogli zadzwonic albo maila przeslac ze towar maja wyprzedany. to ty musiasz sie poftygowac zeby do nich zadzonic albo jeszcze lepiej - otwierasz paczke i dopiero sie dowiadujesz ze czegos nie ma. BRAK SLÓW dziwczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anilutek80
To jakaś farsa. Firme ODRADZAM. zamówiłam 30.03 a Pani mi mówi że wysłali 30.04 (dzisiaj dzwoniłam po raz 3 o to zamówienie, za pierwszym razem jak dzwoniłam ok 2,5 tyg temu laska z DOK ściemniła, że paczka już poszła....2gi raz 1,5 tygodnia temu że jakoś na dniach ma wyjść no i dzisiaj że w końcu wyszła. Ciekawe czy to prawda. Ale żeby tego było mało po raz pierwszy zamówiłam ubrania ok lutego, do dzisiaj dosyłają mi pojedyncze sztuki zamówionych ubrań. Proponuję już teraz zacząć zamawiać ubrania na zimę, może do Bożego Narodzenia wszystko doślą. GENERALNIE NIE POLECAM!@!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam w tym sklepie pierwszy i ostatni raz. Pomijam juz fakt,że czekałam ponad 2 tyg.ale nie był to produkt pierwszej potrzeby. Na zdjeciu ładna,kolorowa narzuta w rzeczywistości okazała sie kawałkiem szmaty, nadajacej sie co najwyżej na przescieradło.Świetny fotograf musi im robić zdjęcia ,bo rzeczy wyglądaja lepiej niz są faktycznie. Może inni mają inne doświadczenia ale ja mam takie. Nie polecam !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj pisałam o swoich złych doświadczeniach. Dzis otrzymałam zwrot za przedmiotową narzutę. Chociaz tak sie zrehabilitowali. I tak jestem 20 zł do tyłu za przesyłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milusna
no ja wczoraj dostalam przesylke i troche sie zawiodlam ... na 6 ciuchow 3 musze odeslac ;/ nigdy wiecej nie zamowie zadnych spodni bo to zupelna porazka!! zamowilam sukienke ktora wygladala na zdjeciu na krociutka a ta ktora dostalam siega mi za kolano!! no blagam!! fakt ze z rozmiarami tez nie jest zaciekawie... mijaja sie troche z tabela... no i zdjecia... kuszace ale niestety w realu to tak nie wyglada :( mam nadzieje ze mi szybko zwroca kase ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .Monika.
WITAM!! ;p hmmm własnie dostałam katalog z Bon Prix i znalazłam pare fajnych ciuszków ale dzięki Wam wiem że raczej nie ma szans na to bym byla zadowolona hehe uratowałyscie mi życie raczej mój budżet hehe dobrze czasem poczytać forum hehe Buziaczki dla wszystkich i pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazzdkao2.pl
Tragedia!!! Zamówiłam czerwoną długią sukienkę, a dostałam jakiś badziew w kwiatki!!! Konsultantka przez telefon powiedziała mi, że ciuchy w katalogu to tylko przykład.Moje pytanie? Po co jest ta cholerna numeracja i ten cholerny katalog skoro nic się w nim nie zgadza! Już nigdy nie zamówię z Bon Prixu! Totalna porażka, odradzam wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olunia_23
Hej!! Ja też mam złe doświadczenia związane z firmą bon prix. Razem z siostrą zamówiłyśmy 4 ubrania. Ja noszę rozmiar 36 i swoje ciuchy musiałam odesłać bo były strasznie wielkie (choć na metkach był rozmiar 36). Siostra wg ich tabeli ma rozmiar 40 ale zamówiła sobie mniejszcze ciuchy bo itak chce zrzucić parę kilo, więc wybrała 38. No cóż jej ciuchy także okazały się ogromne (choć itak zaniżyła swoj rozmiar do 38!!) i też musiałyśmy odesłać. Tak więc z 4 rzeczy nie wybrałyśmy ani jednej! Moja sąsiadka natomiast zamówiła sobie dresik z zamszu, ale jak zobaczyła ten dres to się załamała. Zamsz jest tak cienki że wszystko przez niego widać. NIGDY JUŻ NIC NIE ZAMÓWIĘ Z BON PRIX, jak się okazuje mają kiepski towar i jeszcze gorsza tabelę rozmiarów!! Wg ich tabeli na siebie (rozm.36) musiałabym wziąć chyba 32. TOTALNIE BEZ SENSU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mosakosia19
Witam :) Ja zamówiłam ciuszki ( 3 sukienki, bluzeczkę + spódniczkę i piżamkę) po 2 tygodniach doszła piżamka i 1 sukienka, po następnych 2 tygodniach doszła bluzeczka a zamiast spódniczki jakieś dwie bluzki . Jakość ciuszków uważam że jest bardzo dobra ,ale dostawa do dupy. Na co mi te 2 bluzki? mam się nimi owinąć i zrobić spódniczkę? ;P dzisiaj dokładnie to przyszło i powiem szczerze że poczekam , dam radę wytrzymam , aż doślą resztę i nigdy więcej nic tam już nie zamówię. NIE POLECAM firmy BON PRIX. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darkidarka
Nigdy więcej!!!! Towar inny niż w katalogu :( marnej jakości,żałuję że dałam się nabrać zamiast polegać na opinii komentarzy tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiedziona też
Dostałam towar niezgodny z opisem,rozleciały mi się sandały po tygodniu chodzenia,a do końca lata ponad miesiąc. To jakiś shit,jedno wielkie G****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeśli chodzi o bon prix
to spodnie nie trzymają numeracji, cienkie żakiety na stylonowych podszewkach ( raczej zimą mogą się sprawdzić), topy albo mają zbyt duże dekolty albo rżną pod pachą. Jednak Quelle też nie ma się czym pochwalić.Tutaj przede wszystkim rozmiary od czapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×