Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BRAVIA

kupowałyście ubrania z BON PRIX??

Polecane posty

upup czy ktoś z Was spotkał się z ta firmą? kto sie jeszcze podzieli opiniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszła dzisiaj ta sukienka, no niesttety nie spełniła moich oczekiwań, jest oczywiście o rozmiar co najmniej za duża, więc poniosę koszty u krawcowej, bo jakos nie mam ochoty się z nimi uzerać i zwracać tego, za duże pieniążki by mnie to wszytsko kosztowało, tak więc nie polecam zakupów w tej firmie, na tym sie konczy moja przygoda w bon prix; juz nie mówiąc jaki ten materiał jest...sztuczny, niby satynowa ze stretchem..cóż,...może nie znam się az tak na materiałach, ale to na pewno nic z tych rzeczy nie przypomina, ogólnie wisi na mnie jak worek, a taka była l;adna, mam nadzieję, ze krawcowa zrobi z niej coś fajnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam zamowienie tej samej rzeczy w dwoch roznych rozmarach - jeden z tabeli, a drugi mniejszy. Po przymierzeniu w domu mozemy odeslac rozmiar, ktory nie pasuje z powrotem. Niestety czesto rozczarowane jestesmy nie tylko rozmarem, ale jakoscia tego, co otrzymalysmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dosc czesto zamawiam i z moich obserwacji wynika ze nie mozna tam zamawiac rzeczy ktore nie sa bawelniane, jedynie ubrania tzw sportowe tj koszulki bluzki spodenki nigdy mnie nie rozczarowaly nawet kiedys zamowilam marynarke i sie udalo byla OK, rzeczy ktore musza byc dopasowane jak sukienki i marynarki ciezko dobrac mimo podanej tabeli rozmiarow i sa zazwyczaj z poliestru i sa do NOSA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zamawiałam wiele
razy z bon prix i raz byłam zadowolona, raz nie...ale ciuch mozna odesłać - ja tak własnie ostatanio zrobiłam - kupiłam z bonprix sweter, na zdjeciu bardzo fajny, a jak przysłali to okropny. odesłałam - niestety na swój koszt, ale kase zwrócili za sweter. kilka razy kupiłam tam naprawde fajne ciuszki, ostatanio sliczna sukienkę, wiec z bon prixem róznie bywa. nie ma co sie odrazu zrażać - po porstu odeślij suknie i po sprawie. lepiej jak ci zwróca kase niz masz chodzic w sukience która ci nie pasuje. moja mama tam tez kupuje i zawsze jest zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinzesin
Ja też ostatnio zamówiłam kilka rzeczy, część pasowała i była łądna a część do odsyłki. Własnie odesłałam i mam pytanie czy długo czeka sie na zwrot pieniążków? Zdecydowałam się na wpłatę na konto, to może będzie troche szybciej. A z tymi rozmiarami to naprawdę jest różnie, zamówiłam bluzeczkę w kolorze kiwi rozmiar 36/38 i jest ok, a biało- czarny sweterk w tym samym rozmiarze wisiał na mnie jak worek. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do autorki topiku
Chcesz powiedzieć że wybierałaś rozmiar ściśle wg tablicy rozmiarów a sukienka i tak przyszła o dwa numery za duża ???????? :( To mi stracha narobiłas troche. Czy ta tablica rozmiarów pochodzi ze strony internetowej ? Ciekawe jak te nieścisłości wytłumaczyłaby sama firma :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mckamikadze
CALA PRAWDA O BON PRIX Otoz wraz z moja mama od ponad 6lat korzystamy z katalogow Bon prix, quelle , neckermann. Mieszkamy w malym miescie i jest to poza wyjazdami do centrow handlowych jedyna mozliwosc kupienia porzadnej jakosci i modnych ciuchow. Nie zapominajmy ze sa to niemieckie firmy i ubrania sa szyte wedle niemieckich rozmiarow (jak wiadomo niemki sa szersze) . Tak wiec w Polsce mam rozmiar 38 co odpowiada dokladnie 36 niemieckiemu (wspaniale dziala na kompleksy) :) ubrania zawsze byly swietnej jakosci, liczne przeceny i co najwazniejsze mozliwosc zwrotow produktow ktore nam nie odpowiadaja. Jedynym minusem jest fakt iz trzeba czekac od 7 do 21 dni na realizacje naszego zamowienia i miec nadzieje ze produkt jest jeszcze w magazynie. Obserwujac wlasnie marki katalogow stwierdzam ze bonprix jest obecnie najslabszy, polecam neckermanna . Dziekuje za uwage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie tak to znaczy. Masz 38 - zamów 36. A poza tym jak sie trafi. Są dobre ciuchy, bywa też badziewie. Jak we wszystkich katalogach i firmach wysyłkowych. Jeden niewątpliwy plus - bezproblemowy i szybki zwrot pieniędzy w razie zgodnego z wymogami zwrotu, no i paczka do Bon Prix, Quelle czy Neckermanna - zawsze 5 zł (taką chyba mają umowę z pocztą). Więc ryzyko niewielkie - w razie nietrafionego zakupu traci się 5 zł + poniesione wcześniej koszty wysyłki. Mnie się opłaca - zamawiam dużo, zawsze coś odsyłam a coś zostaje, a luksus mierzenia w domu i zastanawiania się parę dni, to dla mnie warte tych pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupowałam kiedyśale....
przestałam-na zdjęciach rzeczy sie o wiele lepiej prezentują,niż w rzeczywistosci,rozmiary-faktycznie-noszę 34,a swetry oddałam koleżance,która ma 38 i na nia były dobre,ze zwrotem natomiast nie było żadnych problemów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewah
ja od lat kupuję i raz tylko odesłałąm , mam 11 par spdoni od nich są super, mamie zamawialam tez OK, bluzki ze sterczem i bawełniane również były wpozradku. genralnie jestem zadowolona . Szczególnie ze spodni... ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie moge dostac ten katalog neckermana, czy bon prix lub quelle. I ktory z tych katalogow warto zamoiwc tzn, ktore ciuszki sa najlepszej jakosci i maja fajne wzory.Dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupowałam w bon prixie juz kilka razy i tylko raz trafil mi się szajs. Zdecydowanie gorzej wypadaja na tym tle katalogi quelle i neckermann - moim zdaniem jednak ciuchy w bon prixie (przynajmniej te, ktore kupowalam) byly fajniejsze. A co do rozmiarowek to w przypadku bon - prixu raczej kupowalam swoj \'nominalny\' rozmair, ale moze w mniejszych rejonach (bo ja się lokuję w tych górnych) jest jakoś inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madita
ja bralam juz nie jedna rzecz z bon prixu i szczeze to totalna beznadzieja zwykle szmatu ladne tylko na obrazku ale polecam zakupy z alegro tam to zupelnie co innego npozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belleteyn_ - chciałam zamówić katalog z quelle i dupa - wyskakuje mi jakieś gówno !!!!! naciskam na Zamów katalog bezpłatnie - i wyskakuje mi Zamów katalog0 Produkt (-4 - 0) Sortuj według Proszę wybrać Ceny rosnąco Ceny malejąco :o ale szit !! jak zamówiłaś katalog ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O(jej u mnie też tak jest. Powinny ci sie pokazać katalogi i powinnaś je dodać do koszyka. Nie wiem, może na razie nie można zamówic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja znajoma kupuje. Jest ogólnie zadowolona, ale zdarza się też tak, że odsyła bo inaczej wyglądało na zdjęciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bon prix
to najbardziej tandetny katalog jaki znam.Najlepszy jest 3 suisses,z moda z Francji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kolczyki
ty może jesteś jakaś głupia? wybrałaś ciuchy z SUPEROFERTY, gdzie jest wyraźnie napisane, że oni sami wybieraja fason i kolor :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emmmmmi
ja kupuje dosc czesto jak raz kupisz to zobaczysz bedziesz ciagle kupowac.Co do rozmiaru ja zamawiam zawze o numer mniejszy niz normalnie w sklepie kupuje poniewaz tam sa diosc duze rozmiary.Ale generalnie sie nie przejmuj poniewaz mozesz kupic przymierzyc i jak ci nie bedzie pasowac to odeslac do nich a oni ci oddadza kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khasia
witam a co z ubraniami ktore maja rozmiar np 36/38 lub 40/42?? wtedy rozmiar jest blizszy 36 czy 38?? chcialabym zamowic koszulke, w szafie mam zazwyczaj rozmiary M i L, wiec teraz nie wiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thynaa
A ktoś wie czy sa jeszcze jakieś marki oprócz bon prix, quelle, neckermann, gdzie można zamówić katalog - na podobnej zasadzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katya2007
ja kupiłam tam bluzke i bardzo mi podpasowała. Niestety następna przesyłka już nie była taka udana :/ Jedna bluzeczka za wielka i brudna na dodatek, a druga całkiem inna. Oddałam i czekam na zwrot kasy (zobaczymy jak będzie). Złożyłam ponownie zamówienie i się zobaczy, najwyżej będzie to mój ostatni zakup w Bon Prix Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia 2020
Hej Wam, chcę odpowiedź jak najszybciej. najlepiej do jutra. Chcę zamówić spódnicę dżinsową, normalnie noszę rozmiar 44 lub 46 - darzają się mniejsze. Chcę zamówić 48 gdyby bylo za małe, co sądziicie?? Który rozmiar wybrać?? W pasie mam 96, a nivy tam 96 cm należy do 48 ??!! Nie wiem ... pomocy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orzech
chcialbym kupic koszulke polo normlanie nosze rozmiar L lecz na ich stronie sa rozmiary typu 44/46 i itd. Prosba mozecie mi powiedziec odpowiednik mojego rozmiaru oraz czy jakos ubran jest dobra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teżcoś
L = 40. Czyli zamów 38/40.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magskwa
Mama moja zamawia ubrania w bon prixie od 3 lat - bywało różnie, ale ona ogólnie jest raczej zadowolona, natomiast ja mam mieszane uczucia. Z rozmiarami zazwyczaj nie było większych problemów (zobaczymy, jak będzie teraz), natomiast czasami mam wątpliwości co do jakości tych rzeczy. Zamówiłam kiedyś bluzę sportową (czerwoną, bawełnianą), która okazała się nie dość, że bardzo cienka, to jeszcze zbyt krótka, szeroka i strasznie rozciągliwa. Tylko kolor miała bardzo ładny. Teraz mama zamówiła sobie sukienkę z wiskozy (w kolorze czerwonego wina) i jest rozczarowana, bo w katalogu umieścili takie zdjęcie, że na (czarnej) sukience nie widać poziomego i pionowego zszycia na brzuchu (myślała, że sukienka jest całkiem gładka). Spodnie 7/8 z mikrofazy, bawełniane koszulki, nawet spodnie jeansowe - z tego jest zadowolona. Zamówiła też kiedyś koce polarowe (chyba 1 z wilkiem, drugi z tygrysem) - są ładne, ale szybko się zmechaciły. Aha, najbardziej wkurzające są wieczne braki w magazynach. Składamy zamówienia telefonicznie i non stop czegoś tam nie mają. Kiedyś nawet mieli dosłać brakującą rzecz - do dzisiaj nie przyszła :/ Jeśli mam komuś coś doradzić, to dobrze czytać opisy ubrań. Jestem wysoka i noszę rozmiar 38, czasami 40 (zamawiam 36/38). Jeżeli nie piszą przy bluzce np. "bardzo obcisły (albo dopasowany) fason", nie zamawiam. Już parę razy nacięłam się na coś, co było zdecydowanie za krótkie i za szerokie. W niektórych rzeczach od nich naprawdę wyglądałam jak w worku. Mimo wszystko życzę owocnych zakupów i oby przesyłki nie okazaywały sie nietrafne:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robię tam zakupy bo mam 2 rozmiary inny na góre ( duży biust) i inny na dół , jestem b. zadowolona i kupuje tam od dłuższego czasu , zamawiam przez telefon najszybciej i można coś zapytać , polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×