Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BRAVIA

kupowałyście ubrania z BON PRIX??

Polecane posty

Gość weronika20.
a ja zamowilam dwa topu jeden dlugi i jeden krotki i taka pizamke za 19 zł wzielam roz. 36 bo jestem szczupla, mam nadzieje ze to nie ebdzie jakiwes ogromnie wieksze:) Czekam na paczke pierwszy raz zamawialam, moja mam sobie kurtke zamowila i bardzo zadowolona nio zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyEla
Hej pieknaaaa to troche nie adekwatne do wątku ale jakim cudem schudś tak duzo w krótkim czasie obraziłaś sie w ogóle na jedzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agrafka2552
Kupiłam niedawno kurtkę za 142zl i była całkiem inna niż w katalogu a materiał szkoda gadac przypominał coś w rodzaju koszuli niż kurtki.jestem zawiedziona i odesłałam mam nadfzieję że będą uczciwi i zwrócą pieniażki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betig
zwrócą napewno ja czekałam tydzień...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hetora
Właśnie dziś dostałam zamówiony płaszczyk, w rozmiarze 36.Ogólnie bardzo fajny tylko .... wisiał na mnie jak na wieszaku:/ Całe szczęście, że weszła w niego moja siostra (zawsze kupuje w rozumir40) i nie musiałam odsyłać. Nie rozumie dlaczego tak jest z tymi rozmiarami... Może chcą dowartościować kobiety? Wiem jedno: pierwszy i ostatni raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika20
dziewczyny a iole czekalyscie na zamowienie ja juz ponad 2 tygodnie, troche sie martwie, bo nic nie ma i nie ma jejku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziara
ja kupuje ubrania w bon prix i jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziara
ztym czekaniem na przesyłke to fakt jest troche problem ale to wina naszej polskiej poczty niestety :( paczka zostala wysłana 7 marca a ja do dzis nie mam jej jeszcze :( wiem ze byla wysłana 7 marca bo zadzwonilam do bon-prix nigdy nie czekalam jeszcze tak dlugo a czekam 20 dni juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iviz
Czytając wasze liczne negatywne opinie dochodzę do wniosku, że miałam szczęście ze swoimi zakupami. Kilka dni temu dostałam paczkę z dwiema rzeczami: http://www.bonprix.pl/bp/offer.htm?cat=1.10.371.3.43.1&pr=27279 http://www.bonprix.pl/bp/offer.htm?cat=1.10.375.1.7.1&pr=27407 Obie IDEALNIE na mnie pasują. Zazwyczaj noszę 40/42 i takie tez zamówiłam ubrania na bon prixie. Jakość moim zdaniem jest ok. Jeszcze nie prałam, więc nie wiem co bedzie później. Bluzeczka jest trochę zwyczajna ale ogólnie ujdzie. Spódnica za to jest suuuuper i nie moge się doczekać lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatazlegnicy
a mi przyslali bluzeczki. jedna rozmiar 36 nio pasuje jest okej bradzo ladna a druga taka dluzsza rozm 36 normalnie za duzo wisi masakra i pizamki nie przyslali bo juz nie bylo maja doslac eh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamowilam kiedys 2 swetry zimowe niestety material tandetny , sweterki za duze. Otrzymalam zwrot kasy - oplata za przelew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłąm sukienkę i niestety tak jak piszecie. Wisi na mnie, a w opisie \"Fason podkreślający sylwetkę\". Rozmiar 36 to najmniejszy prawie w każdym modelu, ja mam wymiar na górnej granicy tego co podają jako 36, więc raczej bałam się, że może być za małe. W dodatku liczą sobie 13 zł kosztów wysyłki, a na wysłanie takiej paczki wystarczyłoby 4,50, z jak odeślę to zwrócą tylko \"cenę towaru\". Ogólnie kichowato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uparciuszek
A ja rozpoczynam walkę z bon prix . Zamawiałam 5 rzeczy dostałam 4 porażka i jeszcze na dodatek w wykazie odznaczone wszystkie (śmiechu warte) a tą jedną to co opakowanie od paczki wchłoneło?!! Porażka. Od razu z bojowym nastawieniem dzwonie na infolinie a tam pani znudzona jak by jej wszystko latało mowi ze reklamacja i pierdu pierdu ze za dwa tygodnie rozpatrzą. A potem wyślą towar za ok 2 tygodnie. Czyli kolejny miesiąc czekania? O nie ze mną te numery Wiec zapisuje w kalendarzu i za dwa tygodnie dzwonie do nich jak nic sie nie wyjaśni to nie bedzie zmiłuj sie. Choć to tylko 70 zł to i tak im nie podaruje czekałam na tę paczke ok miesiąca wiec cos mi sie należy. A że nie dam sie oszukać to kibicujcie mi w wytrwałości. Bo chyba żyjemy w kraju ze jak za cos płacę to to otrzymuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ODRADZAM! ODRADZAM! ODRADZAM!... korzystając z ich usług zawiodłam się po całej linii. I tak zaczął się koszmar!!! Zamówiłam u nich super spódniczkę w kwiatki i spodnie po czym po 2 tygodniach dostałam jakieś dwa wory nie przypominające zamawianych przeze mnie rzeczy. Postanowiłam odesłać to do nich bo nawet najgorszy... by tego nie założył... napisałam do nich pismo że żądam zwrotu kasy także za przesyłkę bo niby z jakiej racji mam płacić za coś czego nie zamawiałam?! To miało miejsce ponad 1,5 miesiąca temu! Nawet nie napisali mi słowa przepraszam. Dlatego postanowiłam iż nie będę korzystała z ich sklepu i proszę o skasowanie konta ze strony i meailingu, który przychodzi do mnie z obciachowymi szmatami w promocjach! - Wysłałam 1 maila 5.05.08 proszę o skasowanie moich danych odp:Alicja Gruszko.... \"Dane zostały zablokowane\" wchodzę na konto dalej mogę sie zalogować, dostaje reklamy... później dostaje odp. od p.MałgorzataBuchalsk...że zablokowanie jest równoznaczne z usunięciem konta...nadal to samo, znowu reklamy i konto nadal jest aktywne....kolejna osoba mnie zapewnia iż tak mogło sie zdarzyć ze wcześniej utworzyli reklamę niż ja to zgłosiłam...LOL... później odp:EwaJędrow...napisał(a)\"Witam nie będzie Pani już otrzymywała od nas zadnych ofert,Pani konto jest zablokowane co jest równoznaczne z jego usunięciem\", postanowiłam sie ponownie zalogować i.... konto jest nadal aktywne!!! Napisałam więc do nich e-maila że powołując się na ustawę z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. art. 32 ust. 3. cytuję \"W razie wniesienia sprzeciwu, o którym mowa ust. 1 pkt 8, dalsze przetwarzanie kwestionowanych danych jest niedopuszczalne.\" i żądam usunięcia moich danych na co dostałam odp:PatrycjaWal..\"Witam,Proszę dokładniej opisać problem.\" żENUJąCE JAK PODCHODZą DO PRóśB KLIENTA!!! POSTęPUJą WBREW PRAWU I WYSYłąJą NIE TO CO KLIENT ZAMAWIAł........... ODRADZAM KAżDEMU...!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aankaaaa
Maja mama większość ubrań ma właśnie z BonPrixa i ogólnie jest bardzo zadowolona, zamawia już od kilku lat, jeszcze nie było tak aby coś odesłała bo im się nie podobało (tylko raz przysłali zamiast sukienki coś zupełnie innego-jakąś spódnice kilka rozmiarów mniejszą... bez problemu zwrócili pieniążki) Tylko że mama nosi rozmiar 50/52 i w normalnych sklepach trudno jej coś kupić dla siebie i to za taką cenę. Jeszcze klika lat temu mało było w katalogu ofert takich dużych rozmiarów ale teraz jest ich naprawdę bardzo dużo i takie puszyste osoby napewno znajdą coś dla siebie. Kilka razy zdażyło mi się dorzucić coś dla siebie do mamy zamówienia, ogólnie to moge powiedzieć że wole iść do sklepu, przymierzyć, obejrzeć się dokładnie w lustrze i wtedy zdecydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga555
Nie polecam Bonprixa!! Zmowilam sukienke a przyslali mi jakas szmate, smieci w niej nie wynioslabym.Porazka. Na zdjeciu pieknie wygladala, a w rzeczywistosci KOSZMAR !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CINDYrella D
Raz na jakiś czas kupuję w Bon Prix :) Jestem w miarę szczupła,jednak biust-75D nie pozwala nosić typowych rozmiarów:/ Zamówiłam więc dwie bluzki w rozmiarze 40/42 i okazało się,że są na mnie za duże.Odesłałam i poprosiłam by przysłali takie same ale w rozmiarze36/38-były w sam raz :) Nie ma problemu z wymiana towaru,ani też z odesłaniem,by zwrócili pieniądze. Zamówiłam ostatnio spódnicę,która niestety nie wyglądała tak,jak na zdjęciu. Odesłałam,a pieniądze w przeciągu tygodnia znalazły się na moim koncie :) Polecam więc tego typu zakupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bimbom
Mam bardzo dużo wspólnego z bon prix,więc mogę napisać coś bliżej.. Jeśli chodzi o ciuchy-rozmiary są w/g norm niemieckich-na pewno sporo zawyżone-zamawiać rozmiar mniejszy!!!! Jakość...?Ile ludzi tyle gustów,chyba nikomu nie dogodzi się tak w 100%-ach,ale raczej polecam-najbardziej zadowolona byłam zawsze z bielizny i ciuszków dla dzieci-GENIALNE!!! Co do zwrotu kasy-zawsze gwarantowana!!!Koszty przesyłki nie zwracane(tak jest w każdym sklepie interentowym)-no chybaże nastąpiła jakaś pomyłka. Zwracajcie ZAWSZE uwagę na romiary-NAPRAWDE są ZAWYŻONE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bimbom
do uparciuszka... pieniądze albo towar(co będziesz chciała)na pewno otrzymasz,nie ma obawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dumi
Witajcie...ja często zamawiam w bon prixie i powiem wam..ze na poczatku byłam bardzo zadowolona z ofert katalogowych..ale ostatnio zaczęły się mi przygody bardzo nie przyjemne..tak jak zawsze składałam zamówienie i zamówiłam sobie bluzkę i koszule...to wiecie co mi przysłali..bluzka była nie w tym kolorze co chciałam w dodatku ten rozmair który zaznaczyłlam to nie był ten sam..przysłali mi o wiele za duzy..a koszula dajcie spokój..masakra...poprosiam ich o zwrot pieniedzy to zrobili mi wielki problem...dlatego stwierdziłam że będe kupowała tylko w sklepach gdzie będe mogła ten towar zobaczyć i przymierzyć za nim za niego zapłace,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprezynka
jestem bardzo zdegustowana wybralam koszule wg katalogu i tabeli rozmiarow wiec jest na mnie za duza o dwa rozmiary....wiec musze przerabiac a druga bluzka na modelce wygladala ekstra dekolt itp a jak dostalam to nie ma wogole dekoltu....wiec znow bede przerabiac bo szkoda mi kasy..... nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stała stara klientka
Witam! Korzystam z Bon Prix ponad 15 lat. Ani razu się nie zawiodłam. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alealealealeale
krótko powiem-materiały starsznej jakości,po prostu szmatki,rozmiarówka dużo zawyżona,długo się czeka i na paczkę i pozniej na zwrot pieniędzy-ale problemów nie robią trzeba miec naprawde szczescie,żeby trafić na coś,co wygląda w rzeczywistosci rownie dobrze jak na zdjęciu a kolezanka,jeszzce dobrze nie rozpakowała,jak leciała z powrotem na poczte z wysyłką zwrotną po kilku nieudanych trafieniach zrezygnowałam z zakupów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dumi23
Witajcie tak ja kupowałam....i jak do tej pory byłam zadowolona...ale miesiąc temu się zawiodłam...pierwszy raz przysłali mi trefny towar...juz wam opowiadam..zamówiłam sobie sliczna tunike....i sweterek z kapturem..a co dostałam w paczce..tunika była jak dla puszystej pani chociaz chciałąm swój rozmiar..w dodatku miała dzire pod pachami....a sweterek przysłali ale nie ten co chciaam napisali że juz niemaja i polecaja ten który zamienili w paczce....wyobrazcie sobie moja mine jak to wszystko zobaczyłam..powiedziałam nigdy więcej zakupów nie robie W BON PRIXIE...NIE POLECAM WAM JUZ NIC Z TEGO SZAJSU...PAPA..POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pietrushka19
Ja mam podobne doświadczenia dlatego nie kupuje juz przez internet. Wolę dotknąć i przymierszyc ubranie przed kupnem. Ostatnio wyhaczyłam świetny biały sweterek- a gdzie? W Realu. Zaczynam sie przekonywac do ciuchów z supermarketów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werce
Ja zawsze kupowałam, ale raczej z allegro. Pare razy sie sparzyłam. Przysyłali szmaty :( ale bon prix to chyba niezła firma? Dokładnie, w realu zawsze można jakiś fajny ciuszek znaleźć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alalalbamba
Dziwię się, że jest tyle negatywnych opinii. ja i mama od kilku lat zamawiamy z bon prix i większość rzeczy jest ok. ostatnio zamawiałam kurtkę i bluzkę i obie rzeczy super. Rzeczywiście rozmiary są zawyżone dlatego lepiej zamawiać mniejszy. Kilka razy przysłane ciuchy były workowate, ale zwrot pieniędzy bez problemu. 100% gwarancja zwrotu kasy nie to co na allegro;/a za przesyłkę nigdzie nie zwracają. jak się ma wprawne oko to po zdjęciach można poznać, które rzeczy są ok, a które to szajs. kiedyś się długo czekało na przesyłkę, ale ostatnio miło mnie zaskoczyli wszystko przyszło szybciutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alalalbamba
aha i wszystko co mam z bon prix jest dobrej jakosci, po praniu nic sie nie dzieje, nic nie farbuje wole katalog niz allegro, gdzie kupilam spodnie ktore byly poprute albo farbowaly tak ze szkoda slow;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romanna
Witam. Zamówiłam ładną bluzkę w bon prix, przynajmniej tak wyglądała w katalogu. Bluzka jest okropna, materiał niewarty połowę ceny. Chcę ją oddać, ale nie wiem ile zapłacę za koszt przesyłki do bon prix. Jeśli ktoś wie, proszę o odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palla
a jesli chodzi o obuwie w bon prix to tez jest zawyzona numeracja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×