Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BRAVIA

kupowałyście ubrania z BON PRIX??

Polecane posty

Gość palla
a jesli chodzi o obuwie w bon prix to tez jest zawyzona numeracja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palla
a jesli chodzi o obuwie w bon prix to tez jest zawyzona numeracja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość assikk
ja też kupowałam z mamą wiele razy z bon prix, ale chyba nigdy nie byłam zadowolona. Zawsze za duuuuuże. Skoro wszyscy o tym mówią to myslę ze firma powinna skorygowac w katalogach rozmiarówkę, bo wybierając swój "normalny" rozmiar w bon prixie zawsze bedzie za wielki. A co do jakości hmmm.... róznie, ale czesto jest kiepska. To sam tyczy się tego co przedstawia zdjęcie a co potem przychodzi pocztą - dwie rózne rzeczy. Chyba już nic nie zamówie choć nie powiem kuszą ładnymi fotkami, ale trzeba przekalkulowac sobie.... - ze byle jaki ciuch 49-69 zł - zawsze zamówi sie przynajmniej 2 szt zeby sie "opłacało" - plus ta wysyłka 13 zł ..... to daje jakieś min 120 zł za dwie szmatki idźcie do orsaya czy innych markowych sklepów jak c&a tam znajdzie sie wiele rzeczy w takiej cenie i można zmierzyc pozdrówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo zawiedziona
Moja mama również zamawiała sobie ciuchy z bon prixu, zawsze była zadowolona. Ostatnio strasznie spodobał mi się sweterek i bluzka... Zamówiłam te dwie rzeczy i bardzo się rozczarowałam. Na dostawę czekałam koło 2 tyg (nie jest aż tak źle), i dostałam TYLKO sweterek. W przeciwieństwie do Was dostałam ZA MAŁY rozmiar, mimo tego że sprawdzałam swój rozmiar wg tabeli rozmiarów. Ogólnie sweterek 36/38 wyglądał jakby był szyty dla dziecka (na oko mniejszy od 34). Mam zamiar zwrócić ten SZAJS i wycofać zamówienie na bluzkę lub najzwyczajniej jej nie odbierać. Nie chcę już mieć nic do czynienia z tą firmą. STRATA NERWóW, CZASU I PIENIęDZY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fausti
Też zamawiałam w bonprixie i ta ich rozmiarówka to loteria. zamówiłam kurtkę 36-jest trochę przyciasna, t-shirt natomiast za duży. ostatnio mam ochotę na dżinsy-ale nie wiem czy trafię w rozmiar. czy ktoś kupował u nich dżinsy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betina0707
Ja zamówiłam kozaczki i są super rozmiar 39 bo taki noszę nieraz nawet 40. Teraz czekam na kożuszek w fajnym różowym kolorze obawiam się tylko po przeczytanych wypowiedziach że będzie za dłuży a szkoda bo chciałam jeszcze coś zamówić a tak to nie wiem czy się zdecyduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pm.
Witam. Kupiłam w bon prix kurtkę, materiał z którego jest wykonana stosunkowo dobry.Wygląd kurtki zgodny z opisem i zdjęciem w katalogu. Przesyłka dotarła do mnie po niecałych 2 tygodniach od zamówienia.Jest tylko jedno ale , rozmiar kurtki jest zawyżony.Okazała się większa, na szczęście nie na tyle żebym musiała ją odsyłać. Był to mój pierwszy zakup w tej firmie , nie wiem czy ostatni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krynia 123
Kupuję w Bon Prix od kilku lat i przez ten cały czas tylko 1 raz dokonałam zwrotu towaru. Są gusta i guściki. Złej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy. Jak się chce towar za 500,00 zł a cenę za 20,00 to się nie da. Właśnie składam kolejne zamówienie i już cieszę się na dostawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alalalbamba
nie kupujcie bonrpixu na allegro, często są zdjęcia z katalogu, a towar to podróba, tylko uszyty na wzór zdjęcia, źle skrojony i szmaciaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ambrozja16
Zamówiłam w Bon Prix narzutę na łóżko sypialniane i dwie poszewki w magnolie. Pierwszą przesyłką otrzymałam 2 poszewki ,które powaliły mnie z nóg,zwykłe ze tak napisze szmaty zakładane (forma zapięcia) nawet nitki nie były poobcinane po zszyciu.Lepsze kupiłabym w lumpeksie. Za jakieś dwie godziny otrzymałam nakrycie do kompletu,koperta była tak mała , że nie wiem i nie chce wiedzieć jak wyglądała ta narzuta bo odesłałam.Już nigdy nie kupie nic w Bon Prix.To jeszcze nie wszystko bo zwrócono mi pieniądze tylko za jedną poszewkę.A gdzie reszta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja odradzam
zamowilam kapy na lozko i czekalam 3 mce. ciagl;e wysylali pismo ze nie ma ze kolejny m-c i mc w koncu zadzwonilam i anulowalam zamowienie. ciagle sie nie wyrabiali i wysylali tylko gotowe maile ,przepraszamy dolozymy wszelkicg staran zeby zrealizowac i ble ble ble i nie ma juz 3 mce . nigdy wiecej bon prix

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie polecam
zamowilam kapy na lozko i czekalam 3 mce. ciagl;e wysylali pismo ze nie ma ze kolejny m-c i mc w koncu zadzwonilam i anulowalam zamowienie. ciagle sie nie wyrabiali i wysylali tylko gotowe maile ,przepraszamy dolozymy wszelkicg staran zeby zrealizowac i ble ble ble i nie ma juz 3 mce . nigdy wiecej bon prix

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja odradzam
zamowilam kapy na lozko i czekalam 3 mce. ciagl;e wysylali pismo ze nie ma ze kolejny m-c i mc w koncu zadzwonilam i anulowalam zamowienie. ciagle sie nie wyrabiali i wysylali tylko gotowe maile ,przepraszamy dolozymy wszelkicg staran zeby zrealizowac i ble ble ble i nie ma juz 3 mce . nigdy wiecej bon prix

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja odradzam
zamowilam kapy na lozko i czekalam 3 mce. ciagl;e wysylali pismo ze nie ma ze kolejny m-c i mc w koncu zadzwonilam i anulowalam zamowienie. ciagle sie nie wyrabiali i wysylali tylko gotowe maile ,przepraszamy dolozymy wszelkicg staran zeby zrealizowac i ble ble ble i nie ma juz 3 mce . nigdy wiecej bon prix

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Troszkę się przeraziłam po przeczytaniu waszych opinii :(( Właśnie zamówiłam sobie ciemnoturkusowy płaszczyk ....... na zdjęciu wygląda po prostu bosko ..... tym bardziej, że jest w moim ulubionym kolorze :) zobaczę jak będzie wyglądał w rzeczywistości ???? zawsze na szczęście można zwrócić ..... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x_x_x
a ja często kupuje ciuchy z bon prixu i jestem zadowolona. Tylko raz przysłali mi zły kolor bluzeczki. I trzeba pamietaćo tym że rozmiarówka nie jest odpowiednia. Ja normalnie noszę 42, a w bon prixie zamawiam 36/38 i są ok. Szkoda tylko, że tak długo czeka się na przesyłki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x_x_x
a ja często kupuje ciuchy z bon prixu i jestem zadowolona. Tylko raz przysłali mi zły kolor bluzeczki. I trzeba pamietaćo tym że rozmiarówka nie jest odpowiednia. Ja normalnie noszę 42, a w bon prixie zamawiam 36/38 i są ok. Szkoda tylko, że tak długo czeka się na przesyłki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sendil
NIE KUPUJCIE u nich. Ich rzeczy to szmaty. Parę razy zamieniałam bo nie dało się nosić. Zamówiłam też kurtkę u nich we wrześniu i do tej pory nie otrzymałam. Na zadne pytanie pani przez telefon kiedy w koncu moge spodziewać się towaru odpowiedziała mi - nie wiem - zapytałam wiec czy sądzi, że jak mi przyslą kurtę zimową w maju to według nich ok ??? - a ona na to - nie wiem. Ogólnie Pani nie wiedziała NICZEGO. Wiec jezeli ktoś z was szanuje swój czas, pieniądze i nerwy to NIE KUPUJCIE W BON PRIX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyCalla
zgadza się to szmaty, lepsze można dostać w lumpeksie. Jakość fatalna. Co innego w katalogu co innego w paczce. Elaborat można napisać o polityce firmy. Ostatnio odesłałam wszystko. Ciuchy nie dosyć że były drogie to były fatalnej jakości, błędnie skrojone, o bluzce w której poleciały oczka nie wspomnę. Poza tym czekanie aż łaskawie przyślą... Nigdy już nic od nich nie kupię choć by to było niewiadomo co. Dziękuję wolę zobaczyć co kupuję, z czego jest zrobione i jak leży oraz jakie ma szanse na przeżycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyCalla
zgadza się to szmaty, lepsze można dostać w lumpeksie. Jakość fatalna. Co innego w katalogu co innego w paczce. Elaborat można napisać o polityce firmy. Ostatnio odesłałam wszystko. Ciuchy nie dosyć że były drogie to były fatalnej jakości, błędnie skrojone, o bluzce w której poleciały oczka nie wspomnę. Poza tym czekanie aż łaskawie przyślą... Nigdy już nic od nich nie kupię choć by to było niewiadomo co. Dziękuję wolę zobaczyć co kupuję, z czego jest zrobione i jak leży oraz jakie ma szanse na przeżycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyCalla
zgadza się to szmaty, lepsze można dostać w lumpeksie. Jakość fatalna. Co innego w katalogu co innego w paczce. Elaborat można napisać o polityce firmy. Ostatnio odesłałam wszystko. Ciuchy nie dosyć że były drogie to były fatalnej jakości, błędnie skrojone, o bluzce w której poleciały oczka nie wspomnę. Poza tym czekanie aż łaskawie przyślą... Nigdy już nic od nich nie kupię choć by to było niewiadomo co. Dziękuję wolę zobaczyć co kupuję, z czego jest zrobione i jak leży oraz jakie ma szanse na przeżycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Si-si
Bon Prx - to KOSZMAR. Nie polecam !!!!!!!!!!!!!! Chyba że macie dużo cierpliwości i sporo kasy na wyrzucenie. Ja 4 ( cztery) miesiące temu zamówiłam kurtkę i do tej pory mi jej nie przysłali. Po moich telefonach dostaje coraz to nowsze kłamstwa. A to na pocżatku miesiąca dostawa, albo na końcu - ale mam wrażenie, że panie które odbieraja telefony same nie wiedzą co mówią. Zdecydowany NEGATYW dla tego sklepu !!!!! OMIJAJCIE Z DALEKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ammar001
Wyjątkowo tej firmy nie polecam. Skusiłam się do trzech zamówień i za każdym razem zrealizowano tylko część zamówienia, informując, że zamówione przeze mnie pozostałe rzeczy są już wyprzedane. Uważam, że przed realizacją zamówienia powinni mnie albo o tym fakcie poinformować, bądź usunąć nieaktualną ofertę. A tu nic z tego. Realizują np. w 1/3, płacisz za przesyłkę, otwierasz ją, i dopiero teraz dowiadujesz się, że nic więcej nie dostaniesz - bo towar wyprzedany, ale w ofercie nadal istnieje. Jakby nie można było wysłać e-maela, że tego asortymentu nie ma i nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zamawiał moze ktos komplet pościeli jaka jakosc w katalogu tym nowym choc w poprzednich tez widziałam maja bardzo ładne zywe kolory posciel 39 zl satynowa zastanwiam sie jak z jakoscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilciaaa
heh dobrze, ze przed zlozeniem zamowienia wpadlam na to forum bo cos mi sie wydaje, ze moje ponad 300 zl poszlo by na marne.. :) no kurde a takie te ubrania ladne na tych zdjeciach... ale jak przeczytalam, ze dziewczyna nosi normalnie 42 a w bonprixie odpowiednikiem 42 jest 36/38 to masakra. Czyli jak sie ma roz 36 to nie ma szans cos tam kupic...;/ co za porazka.. dzieki dziewczyny za komentarze bo napewno zaoszczedzilyscie czesci z nas i czasu i nerwow i pieniedzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia1238
nie wiem kto pisał te pozytywne komentarze, chyba ludzie z tej firmy ale ja zmówiłam tam dwa razy i o dwa za dużo. Spodnie było o wiele za duże workowate poprstu okropne a bluzka wyglądała jak szmata! Nie polecam chyba że ktoś lubi rozczarowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izma
Witam,pierwszy raz zamówiłam w BON PRIX i zapewniam ,że ostatni.!!!! Miały być piękne dywaniki do łazienki a otrzymałam trzy szmaty! Okropne i z wadami,wszędzie pozaciągane.W dodatku znacznie różniące się kolorem i grubością niż na zdjęciu.Chcę je odesłać ,byłam już na poczcie bo druczek.Sporo na tym stracę (opłata za przesyłkę i jeszcze jedna za odesłanie ) i na pewno już nic u nich nie kupię!!! Zdecydowanie nie polecam.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrysiunia
ja do tej pory byłam nawet bardzo zadowolona z bonprixa - niemiecka rozmiarówka też jest pocieszna bo zamawiam rozmiar 32 a sama noszę 34 ( zawsze to lepsze niż włoska) dziś mi przyszła jedna z 3 zamawianych sukienek - śliczna szmatka z dziurą na rękawie..;/ ale chyba wolę zszyć niż odsyłać - pewnie nie zwrocą kosztów przesyłki - choć to reklamacja..ech..napisali ze za 4 tygodnie dostanę reszte zamówienia..!! zobaczymy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świstaczka
Dla mnie szok co tu przeczytałam większość komentarzy jest na "NIE KUPUJ" Dzięki za szczerość ja też zrezygnuję z zamówienia przejadę się do sklepu i coś wybiorę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świstaczka
Dla mnie szok co tu przeczytałam większość komentarzy jest na "NIE KUPUJ" Dzięki za szczerość ja też zrezygnuję z zamówienia przejadę się do sklepu i coś wybiorę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×