Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nieśmiała

Jeżeli też jesteś nieśmiala/nieśmialy - wstąp

Polecane posty

wiatjcie ja niesteyt teraz coraz zadziej bede bo po prsotu nie mam czasu:( ciagle biegam i na okraglo cos robie takie tempo mnie wykancza ,praca uczelnia,moje zajeci adodatkowe....ufff Kciula---> bardzo mi przykro,moj tata zmarl jak mialam 14 lat wiec wiem co czujesz i tak naprawde wime,ze nie ma takich slow,ktore ukoilyby Twoj zal i smutek,jedyne co moeg ci powiedziec to to,ze jestem pewna,ze Twoj tata nie chcialby,zebys teraz sie smucil...ale to sie nie da...czas jest najlepszym lekarzem duszy...buziaki dla ciebie😘 pozdrawiam wszytskich serdecznie i uciekam juz bo jestem tak padnieta,ze mi sie nawet mrugac nie chce:O obiecuje,ze nastepnym raezm wiecej napisze 3majci es ie kochani 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całuski 😘pozdrawiam wszystkich cieplutko, przepraszam za krotka nieobecnosc, a takze za to, ze nie pamietalam o swiecie Sarenki :( Kochana! wszystkiego najjjjjjjjjjjjj, wiecej smialosci, radosci z zycia, wiary w siebie i w ludzi, spelnienia marzen, zdrowka i mnostwo milosci 😘 🌻 Buziaczki dla wszystkich pozostałych, na razie tyle...pora pozna 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarenko chyba rzeczywiście jest cudownie, bo rzadko używasz tylu wykrzykników na raz ;) fajnie Taką Cię oglądać. Lea baw się ze mną, baw :) Wiesz, Brat to raczej instytucja niereformowalna ;) choćby się człowiek wzniosł na szczyty :p kunsztu wokalnego - nie doceni cię - wiem coś o tym... Wprawdzie nie dostałam nigdy żadnym przedmiotem, ale było blisko :) jak On fajnie się denerwował...:D To ja wtedy jeszcze głośniej: „ Młoty w dłoń ! Kujmy broń ! Miotnie stal czerwoną iskrą w dal żar iskry tej tli się w piersi mej ! Powstań zburz ! Pobudka gra nam juz !! Rycerze pracy, rycerze ducha dziś nam do boju już nadszedl czas ! Na barykady !! Niech bunt wybucha ! Pobudka dziejów już wzywa nas ! „ masz jakiś ulubiony repertuar ? Zaśpiewaj mi coś :) Kiciula chodzisz jeszcze na jogę ? Zawsze myślałam, że to pomaga odzyskać wewnętrzny spokoj i siłę. Ciekawe jakim jesteś bratem dla swojej siostry. Szafirku smutkujesz ? taka cicha jesteś ostatnio. Wiedziałam, że to Ty, o 01:39 to tylko szafirki jeszcze nie śpią, coś tam przemyślują sobie w ciszy nocy ;) Jabuszko 🖐️ a Zapomniany nakruszył rogalikami marcińskimi i poszedł.... Zapomniany, wracaj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie 😘 Jakoś ostatnio wena mi nie dopisuje, więc stąd nie rozpisuję się zanadto. ;) Dobrze zauważyłaś Ustereczko, lubię czasem posiedzieć w nocy, pomyśleć też....wymęczę się na przykład przy komputerze i od razu padam na łózko i oddaję się w objęcia Morfeusza :D. Poza tym nocą mam więcej spokoju, mogę na spokojnie porozmawiać przez net ;), mogę posłuchać muzyki, mogę popisać w pamiętniku, poczytać jakieś ciekawostki w necie czy udzielić się na forum :). Czy smutkuję? Mhm nie jest aż tak źle, bywało gorzej ;). Mogloby być lepiej, bo ostatnio męczą mnie rumience przy jakiś publicznych wystąpieniach, jestem jakaś nerwowa - bardziej niż kiedyś... :( :( :( Ale poza tym ciągle walczę ze sobą, skutki są na razie raczej oplakane. Tak bardzo chciałabym wreszcie się usamodzielnić, decydować o sobie... :( Kiciula! Drogi znajomy :), mam nadzieję, że będziesz się udzielać na topiku regularnie :), skoro net masz w pracy to chociaz stamtąd pisz :D. Poza tym życzę więcej smialosci w stosunku do kobiet - na pewno będzie coraz lepiej. Nie wierzę, że TOBIE mialoby się nie udać! Zapomniany! pamiętam Cię jak przez mgłę ;) Szkoda, że nie odezwałeś się do mnie ani razu na GG :P Co ostatnio tak milczysz? Rzeczki też nie ma? Co z Wami? Sarenko! Wracaj.... Weewcia! Wracaj... Jabłuszko! Widzę, że bardzo zajęta. współczuję takiego tempa, choć czasem wydaje mi się, że to lepsze niż monotonia i nudy ;), pewnie walnęłam gafę, co, Jabłuszko? ;) zycze wiec wicej wolnych chwil zebys mogla wejsc na topik :). Komandorze! Wróć wreszcie....Już myślałam, że się odezwiesz, a Ty nic :(. Grunt, że dałeś znać, że żyjesz :D. odezwij się, tęsknimy..:( CAŁUSKI DLA ZACNEGO GRONA :) przepraszam tych, których pominełam, ale się spieszę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciemna noc
,,Ciemna noc legła w krąg, Tylko gwiazdka gdzieś lśni I zaczyna się palić ognisko. Szumi świerkowy bór, Gada potok wśród gór, Śpiew harcerzy rozlega się blisko. Ciemna noc legła w krąg, Potok szemrze wśród skał, Opowiada o sobie legendę. Miło marzyć wśród drzew, Gdy rozlega się śpiew, Zawsze o was pamiętać ja będę.,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MHm a kto to tak pięknie zarymował? Czyżby Usterka (mam takie przeczucie)? a może od dawna nieobecna osóbka? a może Sarenka? :D Zyczę udanej nocy, pełnej słodkich i miłych snów, oderwania od ziemi choś na chwilkę... Środy pięknej i ciepłej, radosnej i miłej...:D Piszcie kochani, z chęcią bym sobie poczytała. Niektórzy są zajęci i usprawiedliwieni (przynajmniej chwilowo), a gdzie reszta? Nowe osobki (poza Jabłuszkiem) nic nie piszą..:( Odważcie się :) zapraszam....!😘 DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielonooka--->pewnie,ze monotonia jest znacznie gorsza:P ale czasme chcialabym tak po prostu usiasc i pogapic sie w sciane...buziaki😘 piszcie,bo jak ja wejde na forum raz na tydzien to chce mie duuuzo do czytania,a nie tylko dwa wpisy:P:P:P:P:P pozdruffki🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie:) Jednak ktoś mnie jeszcze pamięta... szokujące:D Na wstępie postaram się poprawić nietakt i złożyć Naszej Sarence... Najlepsze, Najszczersze, Najcieplejsze, Najmocniejsze, Życzenia spełnienia wszelkich marzeń:D Bo jak marzenia się spełniają to i człowiek szczęśliwszy, prawda? Lea... To już 2 miesiące? Ależ ten czas leci:) Co u mnie? Jak to w życiu, raz na wozie raz pod wozem:) Po prostu żyję sobie troszkę na uboczu, patrzę, obserwuję i chyba tyle:) Jabłuszko... Praca - rozumiem, zajęcia – rozumiem... ale czy zdradzisz jakie to zajęcia dodatkowe pochłaniają Twój czas?:) Usterko... Jestem, jestem.. okruszki już pozbierałem:) Zapewniam Cię, że młodsi bracia są reformowalni, ale muszą do tego chyba dorosnąć:) W jakim wieku jest Twoja reforma? Powiem, czy już masz szansę:) PS. Czy zdradzisz mi tajemnicę wykrzykników Sarenki? Zielonooka... Hmm... Chyba dobrze Cię rozumiem z nocnym siedzeniem:) Tak spokojnie wtedy i cicho:) Poza tym i tak pewnie przed 4 nie zasnę, więc... Ogólnie ostatnio chyba znowu na bezsenność cierpię:p No i tak bardzo przeszkadzają Tobie te publiczne wystąpienia? Częste? Znane grono? Ile osób?... wiem, wiem... grad pytań, wybacz:) Do tego w jakimś stopniu można się przyzwyczaić, i tego Tobie życzę:) A na GG odezwałem się na pewno... chwilka... ostatnio dokładnie 29.09.05 o godzinie 23:16 i... nawet rozmawialiśmy przez całe 20 minut:D Trędowata... Temat nie istnieje:o Pozdrawiam wszystkim i miłej, przyjemnej, spokojnej nocy życzę:)🖐️ Zapomniany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh... Chyba jednak spać nie mogę:) Tak z ciekawości cofnąłem się o stronę wcześniej. Niestety przeczytałem wypowiedź Kiciuli i bardzo mnie zaniepokoiła:( Hej, kolego jak się trzymasz? Żadne słowa nie wynagrodzą straty i tak naprawdę z tym samemu trzeba sobie z tym poradzić. Mogę jedynie powiedzieć, że będzie inaczej... może lepiej, ale z czasem na pewno nie gorzej. Nie może być gorzej!:) Pozdrawiam, Zapomniany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cieszę się że wróciłeś
mam nadzieję, że na dłużej zapomniany dla Ciebie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pojesiennym kwiatku dlakażdego
🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsss
a to się porobiło :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniany , Zielonooka - bardzo dziekuję za żyzcenia , nie szkodzi że spóźnione - ważne że z serca:D Zapomniany czy mógłbyś zagościć tutaj jak dawniej? Ustereczko a jesli mozna wiedzieć to dlazcego ty\" poezją braciszka traktujesz\"? Czy to dla niego tortura jest :D Kiciula witaj - mam nadzieję że juz w lepszym nastroju Pozdrowionka dla Jabłuszka i wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie:) No, może raczej powinienem powiedzieć dobry wieczór... tfu... już chyba dzień dobry:D Jakoś znowu zasnąć nie mogę:o Jesienny kwiatuszek? Jak miło:D Tym bardziej, że podobno w tym lub w przyszłym tygodniu ma padać śnieg :o Sarenko... Wydaje mi się, że mógłbym spełnić Twą prośbę:) bbb... Tego linku nie znałem:) Co prawda musiałem nakombinować aby zadziałał, ale dzięki:) Może teraz lepiej? http://niesmialosc.net/index.htm i jak? Pozdrawiam wszystkich i dobranoc:) Zapomniany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małe pyytanko
3.11? Zapomniany masz problemy ze spaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczowi górą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzicie... czasem tak bywa, ze spać nie można:o Choć człowiek zmęczony strasznie... Ale nic to, poznaję uroki srebrzystej nocy:) Pozdrowionka dla wszystkich 🖐️ Zapomniany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duchy
zapomniany jak ci się rozmawia z nami... z pomarańczowymi duchami :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duchy
czy oprócz topikowych duchów i Zapomnianego ktoś tu bywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,🖐️ Chyba boję się duchów... :) Ale muszę to sprawdzić:) A jak ma sie reszta? Wypoczęci po weekendzie?:) Pozdrawiam, Zapomniany PS. Chyba jednak pomaranczowe duszki nie sa takie straszne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
** Upssiku - nabroiło się i zwiało z miejsca przestępstwa, co ? :) ** Rzeczko i Zapomniany a dbajcie mi tam o siebie nawzajem i o tego Malutkiego Kosmitę :) który szykuje się zamieszkać na naszej planecie. Jak się czujecie w nowej roli ?? 3 seduszkach to zawsze więcej niż dwa... więcej miejsca na miłość.. Zapomniany, mój brat ma dokładnie tyle samo lat, co Ty. Tylko że Ty jesteś barankiem, a on lwem, a to duuuża różnica :p To jakie są rokowania, proszę pana ? Jakoś mnie to zaciekawiło, wiesz, ta reforma.. ** Szafirek z rumieńcami... hymm.....:) to ciekawy widok musi być :D Tak sobie troszkę żartuję Szafirku, ale też mi się ostatnio nasiliła ta nerwowość o której piszesz 😭 Dzisiaj w sklepie nagle poczułam, że natychmiast muszę z niego wyjść, dużo ludzi tam było, za dużo jak dla mnie. Na szczęście zagapiłam się na pewnego sympatycznego człowieka :) Taki misiowy z wyglądu mężczyzna, stał sobie przy jednej z pólek i trzymał w dużych, misowych łapkach ( oburącz i z wielkim zapałem :D ) opakowanie ciata \" Delecta \". W absolutnym skupieniu przeczytał przepis, po czym zamyślił się nad czymś ogromnie i... podrapał po głowie.. ;) ** Sarenko - bywasz tutaj, ale czemu tak mało piszesz o sobie. Poproszę coś :) Sarenko poezja nie może być torturą, o nie, ale mój głos to jak najbardziej ;) przez kilka lat śpiewałam w chórze i musiałam w domu robić \" wprawki \" Powiedzmy że musiałam ;) :D kto zaśpiewał \" Ciemną noc \" ? usłyszałam szum świerkowego boru i potok wśrod gór, naprawdę Właśnie karmię swoje smutki czekoladą :) smakuje im. Jeszcze tylko umyć zęby, tym smutkom ;) , sięgnąć po ulubioną, pluszową owieczkę ze szklanymi paciorkami oczu i już można spać. Dobranoc Wszystkim, i Pomarańczowy Duchom też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochani Nieśmiałkowie:) Usterko, jak miło Cię czytać w poetyckim nastroju:) A czy jeszcze da sie załapać na kawałek czekolady:) Choćby śliczne sreberko w kolorze księżyca:) Z Twojego wpisu wynika coś podejrzanego;) Czy między Zapomnianem o Rzeczką coś się wydarzyło, że będzie ich troje???:) Hej Zapomniany, nic się nie chwaliłeś:) Rzeczko:) Sarenko, prosimy wychynąc z norki i wpisać się szybciutko:) I inni też:) Lea_ nie było Cię chwilę i już się stęskniłem;) Zielonooka, dla Ciebie 👄 Spadające Jabłuszko:), Kłapouszku:) Wewciu, gdzie jesteś!:) Aquila!!!:) Zadumana:) i inni starzy znajomi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie wszystkich:) Dawno mnie tutaj nie było, ale moje, a raczej nasze życie wywróciło się do góry nogami :P Widzę, że usterka odgadła naszą \"tajemnicę\" z innych topików :P tak to prawda ostatnio, częściej bywam na topikach związanych z ciążą i macierzyństwem :D Teraz już moi Kochani mogę Was oficjalnie poinformować, że z Zapomnianym spodziewamy się dzieciątka i jesteśmy z tego powodu naprawdę szczęśliwi...dziadkowie również się cieszą, a więc wszystko w końcu zaczyna się dobrze układać prawda Tatuśku?? :) Pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruszka-gruszeńka
Cześć Dolączam do grona, też należę do osób nieśmialych, czerwieniących się z byle powodu, z trudem nawiązujących znajomości it itd. Wszystko jasne :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×