Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nieśmiała

Jeżeli też jesteś nieśmiala/nieśmialy - wstąp

Polecane posty

Gość beznadzieja 24
:(:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielono mi...
UP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielono mi...
USTERECZKO! :-* A czemu to tak załośnie wyjesz;)? Wracaj do nas, co u Ciebie??? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielono mi...
Nie mogę tak żyć, dzień podobny do dnia, ostatnio jeszcze te upały- nie wytrzymuję tej temperatury, duszę się .. tak samo duszę się w moim życiu. A co U Was? Odezwijcie się, proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tu pusto, nawet Sarenka zniknęła :( Szafirku dobrze że jesteś :) Mi trochę pomaga schłodzona mięta z cytryną, to na upały, a na całą resztę antidotum jeszcze nie znalazłam, chociaż jak się czasem powyje do księżyca, jakąś ulgę to przynosi ;) Przed chwilą oglądałam meduzy spod monopolowego, radośnie i w poczuciu wspólnoty uzupełniają poziom płynów ;) jak łatwo im się dostać do raju, chociaż złudny, chwilę przecież potrwa.. Szkoda że ja tak nie potrafię Szafirku chodzisz na swoją działeczkę teraz ? Może tam się uda uciec przed upałem ? Z tego co pamiętam, Warszawa jest straszna przy +30 stopniach, u mnie jest dużo zieleni i cienia, zawsze wiaterek wieje, ale tez już :o :o . Marzę o jesieni. Dziękuję za zdjęcia :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielono mi...
Ustereczko :-* tak, na działce da się wytrzymać...świetnie, że się odezwałaś Zabijam smutek słuchaniem muzyki, do upałów powoli się przyzwyczajam, mają też swoje dobre strony, choć w mieście trudno wytrzymać. Na razie tyle, brak mi weny, może jutro będzie lepiej. Nie ma za co dziękować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielono mi...
Al 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie narzekajcie :P A co ja mam powiedzieć, ostatnie dni ciąży, ledwo chodze, mam wielgasny brzuch i te koszmarne upały :( cały czas jestem opuchnięta...siedze w domu, bo ruszać sie nie moge i dostaje na głowę od tego czekania, bo jak tu sie zajać czyms konkretnym w taką pogodę...mówię Wam istny koszmar !!! A nasz Wojtuś ma umowę z Tatusiem, że wyjdzie dopiero po 18.07. więc muszę sie jeszcze pomęczyć! Pozdrowionka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh, Rzeczko droga, współczujemy Ci szczerze :> i przepraszam za narzekania. Och, naprawdę musi Ci byc ciężko, ale....niedlugo się odchłodzi, poza tym jeszcze kilka dni i będzie po wszystkim :). Trzymaj się dzielnie!!! I pisz kiedy tylko będziesz miała ochotę. Pozdrowionka także dla małego i dla Zapomnianego. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzeczka i Zapomniany
mają już swoje maleństwo :) Gratulacje !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odswiezanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak to prawda:D 21.07.2006r. o 15:30 przyszedł na świat nasz Wojtuś:)🌻 oczywiście Zapomniany był przy porodzie i tylko dzieki Niemu przeszłam przez ten koszmar! miałam bardzo cięzki poród, który trwał 12h i żadne znieczulenia nie działały :( ostatecznie skończyło się to dużą utratą krwi przeze mnie i transfuzją :( w szpitalu byliśmy tydzien, ja jakoś dochodze do siebie, ale Wojtuś niestety ma przedłużajaca się żółtaczkę i istnieje zagrożenie powrotu do szpitala 😭 ok koniec narzekania...póki co Wojtuś to istny Aniołeczek, prawie nie płacze, choć już nie daje mi spać, bo ciagle głodny jest :P ogólnie jest bardzo spokojny i pogodny, a do tego bardzo silny:D już 6 dnia potrafił przekręcić się z plecków na boczek, albo unosić główkę :) Zapomniany kąpie małego, przewija, karmi, tuli :) jest naprawdę wspaniałym tatusiem!!!🌻 Pozdrowionka dla wszystkich od naszej trójki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odswiezam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odswiezac
Zielonooka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×