Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JessicA*

CORAZ BLIZEJ CELU

Polecane posty

Siemka Cambridge przerobiłam już heh , wydałam już nawet nie powiem ile , bo wstyd jak można być tak głupium , no i jadłam to 3 dni,było mi słabo jak cholera po tym i w ogóle źle.To jest dieta dla ludzi z ogromną nadwagą,którzy będą na tej diecie pod opieką lekarza.Nikomu tego nie polecam. LEPIEJ JEST ĆWICZYĆ :-))) ja akurat skończyłam ==>Shania a co Ci ten lekarz powiedział?Dlaczego nie możesz ich brać?Mówił z powodu jakiego składnika ? W sumie to ona powinny być dobre jak jeszcze chrom mają,bo chrom zmniejsza apetyt na słodycze,poczytaj ulotkę może tam coś pisze,zobacz jakie są przeciwskazania. Pozdróweczka i piszcie co tam u was słychać?? Jak walczycie?? co robicie?? Buźki :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paola777-->W sumie to ulotke gdzies zapodziałam, ale na opakowaniu są napisane przeciwskazania i nie doszukałam sie niczego dziwnego, a do lekarza udałam się z tego powodu, że strasznie mi siniały nogi, jak zrobiłam badania to wyszlo, ze moje krązenie jest do bani i musze je odstawic, szczerze mówiac to wydaje mi sie, że te tabletki nie maja żadnego powiazania z moim krążeniem, bo lekarze sami nie wiedza dokładnie co mi jest, ale wole nie ryzykowac. A szkoda bo zostało mi jeszcze 21 tabletek:( No cóż zdrowie na pierwszym miejscu:) A tak poza tym to dzisiejszy dzien nie zaliczam do udanych:(:( Jutro bede silniejsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie czytałam i hmmm nie wiem co mam na ten temat sadzić, ale jestem skłonna spróbowac, moze rzeczywiście płatki owsiane maja jakas właściwość, a poza tym zapychaja organizm, po nich człowiek czuje sie syty. Czy któras spróbuje diety owsiankowej:P:P??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :-) właśnie też to przeczytałam , ciekawe , nigdy nie słyszałam o takiej diecie , może warto spróbować ? tylko nie wiem jak to sobie rozłożę , bo śniadania konkretnego nie jem , dopiero o 12 i to traktuję jak obiad , i wtedy ok 19 jem jakąś tam kolację , więc obiady w sumie to nie jadam heh , muszę to przemyśleć i coś pozmieniać u siebie w rozkładzie dnia, :-)) i do tego nie lubię zbytnio płatków,ale to tylko 2 tyg by było a może serio jakiś fajny efekt.Zastanawiam się czy to mogą być nestle fitness bo takie właśnie patrzałam i mam , pisze że niby są pełnoziarniste.Jakoś nie mogę sobie wyobrazić,jak to będzie smakować z wodą heh.To jak próbujemy ?? Moja znajoma , też się odchudzała na płatkach , tylko,że jadła je z mlekiem i za każdym razem gdy była głodna,musze przyznać,że schudła,tylko nie wiem co poza tym jeszcze jadła.:-) Wczoraj był dzień kobiet i też się skusiłam na małe co nieco a raczej duuuże hah,zestaw zingera w kfc i 2 piwa kurcze :-( mam nadzieję , że jakoś to przetrawiłam.Dziś jadę na zakupy i kupie sobie marchewkę w puszce i kukyrydze i będę to jeść jak poczuję głód między czasie. Pozdróweczka .... :-)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście miało być \'\'w między czasie\'\' ;-) i nie obiady a obiadu heh nio nic do później .... :-))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mayaaa
hej laseczki:) i jak wam idzie? ja narazie od 4 dni cwicze abs na brzuch, myslałam ze beda jakies zakwasy a tu nic:) jestem mile zaskoczona... co do jedzenia to szczerze mowiac jem ciagle to na co mam ochote, ale troszke mniej niz zwykle, np na sniadanie tylko kromeczke chleba a nie jak kiedys 2 lub 3. Kiedys próbowałam tez diety south beach ale nie dałam rady, ja nie wytrzymam bez pieczywa owocow i przetworów mlecznych! staram sie tez ograniczac słodycze, no i moze spróbuje z tymi płatkami ale pewnie bede przegryzac cos dodatkowo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mayaaa :-) też robię abs an brzuch i też nie mam zakwasów :-) to nawet dobrze heheh , oprócz tego robie ćwieczenia na nogi troszke,żeby mięśnie wyrobić no i stepper do tego.Jem również normalnie , chociaż staram się ograniczyć i wieczorem nie opychać się.Właśnie sobie wymyśliłam,że będę jeść więcej warzyw i owoców no i też zobaczę z tymi płatkami-na pewno nie zaszkodzi a jak pomoże to będzie fajnie.Tylko się niecierpliwie,bo te ochydztwa \'\'boczki\'\' jeszcze są :-( heheh , ale co tam dopiero 4 dzień dziś był jak ćwicze. 3majcie się i do usłyszonka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem chora:(:( dostałam dzisiaj goraczke, wiec jak narazie nici z cwiczen i begania:(:( musze poczekac az wyzdrowieje, bo z grypą nie ma żartów pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mayaaa
Shania* - mnie tez cos bierz, kiepsko sie czuje, siedze w domku a to skłania do podjadania;) ale trzymam sie jakos i kontroluje:) paola777- tez sie cholernie niecierpliwie i tez jest to moj 4 dzien jak cwicze i narazie efektow brak.Zdaje sobie sprawe z tego, ze dzieki cwiczeniom wyrobie sobie przedewszystkim miesnie, bo czy schudne to trudno powiedziec...alemam nadzieje ze cwiczenia polaczone z mniejszymi dawkami jedzenia dadza jakies rezultaty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mayaaa--> ćwiczenia+ dietka na pewno dadza rezultaty, tylko trzeba byc cierpliwym:(:( niestety ja nie naleze do tych osób, ale jak narazie jakos daje rade, nie jest źle:) Przez to, że siedze w domciu mam wzmozony apetyt i cały czas moje mysli krażą wokół jedzenia:(:( oj niedobrze niedobrze A tak poza tym to gdzie sie podziała moonchild, czyzby nas opusciła:(:( Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shania---> zdrowiej nam ładnie :-)) buźki Mayaaa--->niedługo będziemy mieć ładne brzuszki heh :-)) to musi zadziałać :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak robię ten abs to normalnie , jakby mi się mięśnie paliły na brzuchu ??? macie też tak ??? a w ogóle to chyba jeszcze mięśni szyji od tego dostanę hehehe :-))) co za jazda.... hehehehhe :-)) ja dziś już po ćwiczonkach , bez steppera ;-) pozdrówka , ps. i co je ktoś te płatki z wodą ??? a może lepiej z sokiem pomaranczowym ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mayaaa
z tym mięsniem szyi to naprawde przerąbane:D tak mnie boli podczas ćwiczeń, ze czasem nie moge podziesc głowy i wtedy podnosze same plecy a głowa zostaje z tyłu i tak zwisa:D nie wiem jak to opisac:P dzis sie troche zagalopowalam, oprocz sniadania i obiadu zjadlam bułke słodka, paczka i chipsy:( ale cipsy bialko maja wiec sie tym pocieszam. Juz nie moge sie doczekac jak bedzie ciepło, bo wtedy zaczynam biegac:) musi sie udac, do maja bedziemy miec piekne przuszki i piekne ciałko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o miesnie brzucha to w czasie cwiczen rzeczywiscie daja o sobie znac, na szczescie zadnych zakwasów jeszcze nie ma... płatkow nie jem i wydaje mi sie ze jednak nie bede, bo jak nie zjem na sniadanie czegos normalnego to sie poźniej źle czuje:( zaraz sie zabieram za abs, a ma ktos moze linka do cwiczen abs na nogi? byłabym wdzięczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tutaj wklejam wypowiedz dziewczyny z topiku \"boczki-jak się ich pozbyć\": \"musisz uklęknąć, spleść dłonie i wyprostować przed sobą ręce, tak by były równoległe do podłogi, teraz opadasz np. w lewą stronę ale nie na nogi, tylko obok nich tak by pupa na chwilkę dotknęła podłogi... i unosisz się do pozycji wyjściowej, analogicznie w prawo..\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to samo mam z ta głową mayaaa :-) boli jak cholerka hehe ale cóż....co mi zostało....tylko ćwiczyć.:-))no i czasem nie nadążam robić wszystkiego w \'\'ich\'\'tempie no i zazwyczaj robie parę powtórzeń mniej , ale chyba z każdym dniem mięśnie będą bardziej wytrzymałe:-)) a link do abs na nogi i pośladki też bym chciała, jak macie dziewczyny to podajcie,bedziemy wdzięczne :-))))no ja dziś 3 małe kawałki chleba z serem i kiesiel-ten to kubka taki,jeszcze chyba coś przekąsze w ramach kolacji,mogłabym wiele więcej zjeść,ale sie powstrzymuje jakoś.Do juterka :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mayaaa a te ćwiczonka co napisałaś , to na 100% włącze do moich ćwiczeń , myślę , że to może pomóc !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, myśle jeszcze nad skakanka zanim nie zaczne biegac, i nad hula hop, bo ponoc doskonale wyszczupla talie:) mam nadzieje ze po abs za jakies 2 tyg bedzie widac efekty:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe widze, że macie wszystkie ten sam problem co ja z głową i szyją przy abs na brzuch:P:P boli jak cholera:) a jesli chodzi o zakwasy to tez nie mam, linka do abs na nogi niestety nie posiadam:( Nie wiecie ile kcal ma taki kiesiel i deser ryzowy słodka chwila?? mayaaa--> fajne ćwiczonko, tez wypróbuje na pozbycie się boczków, dzieki 🌼 a jesli chodzo o te płatki to tez ich nie jem, bo tak samo jak Ty mayaaa na sniadanie musze zjeść cos konkretnego, bo później mam kłopoty z koncentracją Pozdrawiam buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shania* ja szukam i szukam tego linka i nic, kiedys na kafe byl jakis topic, niestety nie pamietam jaki, gdzie podane byly linki na abs na wszystkie partie ciala ale mnie interesowal brzuch wiec tylko na brzuch sciagnelam a tamtych juz nie:( a jesli chodzi o kalorie, to sprawdź na opakowianiu tego kisielu, powinno pisac, ale raczej nie ma duzo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie nie pisze, a w necie tez nie znalazłam:( a jestem ciekawa, bo jak mam strasznie ochote na cos słodkiego to własnie robie sobie ten kisiel ewentualnie budyń tez słodka chwila no i nie wiem ile mam doliczac za to kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pośladki niestety nie mam ale moze jak załozycie taki topik to sie ktos odezwie:) ja juz sciagam z 15 min i mam dopiero 58%:) a na nogi mi sie sciagnelo w 3 minutki... dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie dopiero16%:( ale to dlatego, że sciagam mase innych plików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera, sciagnelo mi sie ale mam sam głos bez obrazu:( nie wiem dlaczego, bo to na brzuch działa bez zarzutu... no ale trudno, narazie sie ogranicze do brzucha:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi sie na brzuch długo ściągało , ale to szybko poszło jakoś , to jakbyś mogła mayaaa to poproszę ... :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też tak miałam Shania , ściagnąłam DivX player i chodzi ok wszytsko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×