Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość padlinka 26

w piatek wzielam ostatnia tab.anty...po okresie staram sie o dzidzie!!!

Polecane posty

gosiak podziwiam Cie nie wiem czy ja dalabym rade wyjechac i na dodatek sama!!!!!!! a co do testu to jeszcze nic straconego niektorym test wychodzi dopiero kilka dni po spodziewanej @ wiec jeszcze jest szansa ze zobaczysz te dwie kreseczki.bardzo ci tego zycze. ja tez mam juz spore doswiadczenie w opiece nad dzieckim najpierw syn siostry a potem tez pracowalam jako opiekunka i zajmowalam sie 3 dzieci z czego 2 blizniaczki sama zawilam 3 dzieci pralam gotowalam krmilam wszytsko wiec w tej sprawie jestem przygotowana!!!!!! tylko tego co jak nie mam swojego dzieciatka:(???? a co najgorsze nie weim kiedy bedzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiak28
Ha...Niektorzy mowia ze nic latwiejszego niz zajsc w ciaze.A tu okazuje sie,ze wcale nie jest to takie proste. No coz pozostaje nam czekac i ponawiac proby.Najgorsze jest to czekanie na @ lub jej brak :( Ja przekonuje mojego faceta by przestal pic takie duze ilosci kawy,kofeina jest szkodliwa.Wiec i wy dziewczynki ostroznie z mala czarna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam problemu z kawusia bi pije raz dziennie albo i nie zalezy jak mi sie chce a moj maz to nie pije wcale nie znosi kawy:D a to co napisalas to prawda niby latwo zajsc jak sie nie chce a jak sie chce to pojawiaja sie problemy ...zazwyczaj zdrowotne ... i tak to juz jest :( obysmy sie szybciutko doczekaly... a tak mi sie marzylo chodzic brzuszkiem w lato ,cieszyc sie nim ...a wychodzi na to ze nie bede miala powodow do radosci... jeszcze 3 godzinki alez ten czas sie ciganie. gabi-> zapracowana... dobzre ze chociaz giasiak jestes ze mna :d 👄dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no gdzie Wy jestescie? gabi-> raczej przepadla🌼 gasiak juz ogarnelas mieszkanko??? za 1.5 godzinki do domciu:D nie wiem czy jeszcze dzis wpadne. wiec do wtorku .postaram sie jeszcze wpasc w weekend jak bede u rodzicow a jak nie to dopiero we wtorek. gabi-> trzymam za jutrzejszy wynik testu :D licze na same dobre wiadomości :D napisz nam o wyniku i widze u Ciebie rogala na twarzy :D gasiak -> do wtorku bo mam nadzieje,ze bedziesz:) ??? no i udanego weekendu dziewczynki.....duzo wypoczynku , leniuchowania i sloneczka na codzien i w serduszku :d 🌼 buziaczki👄pa,pa 🖐️pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiak28
Milego weekendu dziewczyny,odpoczywajcie,leniuchujcie :) Padlinko,we wtorek na 100% bede ,wiec zgladaj na stronke Gaabi trzymam kciuki za test i niecierpliwie czekamy na nowinki, jesli bedziesz miec mozliwosc daj znak w weekend jak poszlo. Mieszkanko troche ogarniete, w niedziele jade zamowic nowe zaslony do sypialni, bo troszke remontujemy. Do zobaczyska Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ale praca mnie pochłoneła dzisiaj ale fajnie czas szybko minął jasne że dam znak jak tylko to będzie możliwe, mam nadzieje że zobacze te dwie kreseczki, jak nie to sobie dorysuję :)) żegnam się bo mamy zamiar uciec trochę wcześniej, tak że życzę wam miłego wekendu i odpoczywajcie na całego pozdrawiam pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc. a to niespodzianka :) ja jestem teraz sama u tesciow i dlatego weszlam na topik. siedze sobie sama w domciu ,przyszlam na komputer bo mezus zmeczony po pracy zostal w domu a ze mieszkamy w bloku obok wiec wpadlam do tesciow.skorzystala z okazji ze nie ma nikogo :) i buszuje po internecie gabi-> jutro Twoj wielki dzien...ale jestem ciekawa trzymam kciuki za Ciebie i koniecznie napisz o wyniku gasiak-> a co u Ciebie.poszlam w Towje slady dzis posprzatalam chatke wiec jutro bede miala praiwe wolny dzien :) no dobra . znikam bo i tak nie ma nikogo do wtorku ...gasiak czekam na Ciebie gabi->powodzenia i napisz konieczne trzymam kciuki 🖐️pa,pa milego wypoczynku ps. ale sie od was uzaleznilam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety wielkiego dnia nie było humor mam okropny a mój mąż mi nie pomaga wszystko okazało się już w piątek, niestety dostałam okres tak więc testu nawet nie robiłam nie myślałam że tak to przeżyję, jestem załamana, myślałam że to już to no ale nic dobrze że mam remont mam czym się zająć pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiak28
Hej Gaabi, strasznie mi przykro :( Widac jest nam pisane troche poczekac na dzidzie. Musimy trrzymac sie mocno i probowac dalej. Co do meza...No coz, faceci tacy juz czasami sa.Moj nie dalej jak godzine temu tak mi pojechal po nerwach,ze sie poryczalam. Pozdrawiam cieplutko. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiak28
Ech, jakos mi sie smutno zrobilo po tym, co napisala Gaabi :( Na dodatek przez caly weekend buszowalam w necie szukajac wiadomosci na temat zachodzenia w ciaze, no i tyle sie naczytalam,ze doszlam do wniosku, ze cos ze mna nie w porzadku i pewnie bede musiala sie leczyc. Zdrowy rozsadek kaze mi sie uspokoic, bo to dopiero drugi miesiac staran,ale czasem przychodza czarne mysli.. Padlinko, jutro bede oczywiscie tutaj, pewnie ok 9 rano (a co tam poleniuchuje sobie troche :)) Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ czesc gabi-> myslam o TObie bardzo intensywanie przez te dni ...i bardzo mi przykro :( ale pomysl ze to dopiero pierwszy miesiac !. wiem ze takie podejscie nie pomoze bo ja juz przez to przechodze teraz 3 raz i za kazdym razem u mnie jest gorzej ...co prawda w tym miesiacu nie bedzie lez bo i tak wiem ze nic z tego wiec nawet nie robie testu...za to zaczynam barc leki ziolowe od 1 dnia cyklu czyl\\i chyba od niedzieli tabletki co glownie sa na wyregulowanie cyklu, zmniejszenie napiec przed@, przedluzenie II fazy cyklu i na obnizenie prolaktyny.duzo czytalam o tym w internecie i duzo dziewczyn sobie je chwali.kuracja trwa 3 miesiace a niektore dziewczyny skonczyly na 2 opakowaniu bo zaszly w ciaze, pojawily sie owylacje ....leki te kupuje sie bez recepty sa ziolowe wiec nie szkodza tak jak chemiczne. ja zaczynam je stosowac i jak narazie do lekarza nie ide pobiore je i za miesiac zrobie badania na prolaktyne i wtedy zobaczymy. mam nadzieje, ze juz bedzie dobrze.... poki co brzuszek czasami mnie podolewa ..oby do niedzieli!!! gosiak-> ah wiem jak to facet potrafi podniesc cisnienie co prawda u nas narazie jest cacy ale wiadomo nie duzo trzeba zeby bylo nieporozumienie.wiec uszka do gory i nie dajmy sie :D dzis u mnie pochmurno, w pracy 5 osob wiec nuda a gdzie tam do 15-tej.szefa tez nie ma w tym tygodniu wiec dzis buszuje caly dzien po internecie :D a jutro znowu wolne:D gasiak-> czekam kochana na Ciebie.... gabi-> moze i Ciebie sie doczekamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiak28
Dzien dobry, ale sobie pospalam :). Jak weekend Padlinko? Ja w sobote dostalam dziwnego plamienia (taki brazowawy a potem zoltawy sluz, sorry za szczegoly). Myslalam,ze to @, ale wtedy moj cykl mialby zaledwie 19 dni. To za malo. Na szczescie w niedziele to ustalo. Nie mam pojecia co to bylo. Nic, czekam do poniedzialku ,kiedy mam miec @. Serio mysle nad zrobieniem badan na hormony. Jak to jest z ta prolaktyna Padlinko? Czy badanie trzeba zrobic w okreslonym dniu cyklu i na czczo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prolaktyne powinno sie robic na poczatku cylku bo wtedy podobno jest najnizsza. a co do plamienia ...na poczatku ciazy sa plamienia ale w terminie @.wiec nie wiem czego to moze byc objaw???? weekend zlecial nie wiem kiedy.... ja @ powinnam dostac w niedziele:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiak28
O tych plamieniach zamiast normalnego okresu tez czytalam. Ech... Szkoda gadac nie moge dojsc do ladu z moim cyklem. Tak w ogole to nie jestem pewna czy @ dostane planowo 8.05. To moze byc rownie dobrze wczesniej albo pozniej. Naczytalam sie tyle o problemach z zachodzeniem w ciaze,ze teraz tylko nabijam sobie glowe myslami,ze cos jest ze mna nie tak. Chyba jednak kupie te testy owulacyjne i w przyszlym cyklu sprobuje , bo obserwacja sluzu niczego mi nie daje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z testow owulacyjnych nie jetem zadowolona pokazaly mi owulacje kotrej nie mialam..bo mam wysoka prolaktyne wiec sama nie wiem...ale Ty oczywsicie mozesz sprobowac moze Tobie pomoga :D mnie te 3 dni zlecialy nie wiem kiedy.... dobrze ze jeszcze jutro wolne :)... ciekawe co u gabi pewnie sprzata ah te remonty!!! gasiak-> ja tez duzo czytalam o zachodzeniu w ciaze, objawach i przez to sie nakrecilam ,nie wychodzi.... staram sie nie myslec jestem tylko ciekawa jak przyszly miesiac czy tabletki pomoga jejku nadzieja wraca ale co potem jak znowu zobacze jedna kreseczke??łzy, rozczarowanie.....moj mezus do tego podchodzi na luzie czasami obraca to wszytsko w zart jatak nie potrafie.widze ze jemu tez bylo smutno jak chodzilam :( bo kolejnym rozczarowaniu ale ONI tego nie pokazuja po sobie tacy juz sa!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiak28
To prawda,czlowiek zaczyna planowac dzidzie i od razu sie nakreca. Zazdroszcze dziewczyna,ktore pisza na forum,ze wlasnie zrobily test i sa dwie krechy. Niektorym udaje sie tak latwo. Np. siostra mojego faceta, ona zdecydowala sie na pierwsze dziecko w wieku 37 lat. Jej maz nie chcial w ogole dzieci,ona tak, wiec zdecydowali,ze jedno bedzie ok. Urodzila chlopczka, gdy maly mial 7 miesiecy,zaszla w druga ciaze i nawet o tym nie wiedziala.Dopiero gdy chciala zaczac znow pigulki i czekala na okres, ktore dlugo sie nie pojawial, zrobila dla zartu test i wyszly dwie grube krechy. Drugi synek urodzil sie latem zeszlego roku, zdrowiutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niektore kobiety to od razu zachodza w ciaze a te co tak bradzo chce to musza czekac i czekac....a ile przez to nerwow zjedza.. my sie staramy i :9 nie wychodziale jest pocieszjace ze jak nam sie juz uda zajsc to bedziemy bardzo bardzo kochaly nasze skarbeczki:D gasiakco porabiasz??? ja ide zrobic herbatke i zaraz wracam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiak28
Mnie pochlania bardzo absorbujaca czynnosc jaka jest prasowanie :) Dzis piekne sloneczko, prawdziwa wiosna. Wczoraj pogoda byla okropna, deszcz, zimno i przeszywajacy wiatr. Padlinko, jak nazywaja sie te ziolowe leki, ktore polecalas? Moja kolezanka wybiera sie w maju do Polski, wiec moze poprosze ja o kupienie. Czy probowalas kiedys robic wykres temperatury? Wiele dziewczyn tak obserwuje cykl. Ja zastanawialam sie, czy nie sprobowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MYSLALAM NA MIERZENIEM TEMPERATURY ALE TO NIE DLA MNIE NIE MAM CZASU RANO MIERZYC TEM.BO WSTAJE WCZESNIE O 5.45 I JAKOS NIE JESTEM W STANIE JESZCZE LEZEC 5 MINUT I MIERZYC A POZA TY M LEKAZR MI MOWIL ZE TO BARDZIEJ NAKRECA BO JAK TU NIE MYSLEC O DZIECKU I DAC SOBIE NA LUZ SKORO CODZIENNIE TRZEBA RYSOWAC WYKRESIK WIEC Z TYM POCZEKAM TROCHE A TE LEKI TO CASAGNUS KOSZTUJA OK.11ZL. I SA PODOBNO BARDZO DOBRE WYDLUZAJA II FAZE CYKLU WIEC JA MUSZE SPROBOWAC W KONCU TO ZIOLOWE WIEC ZA BARDZO NIE ZASZKODZI :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tabletki bralam z jedna mala polroczna przerwa przez 8 lat. Odstawilam pigulki z mysla o zajsciu w ciaze a wiedzialam ze najlatwiej zajsc po tabletkach. Tak wiec ostatnia tabletke wzielam 17.09, a @ byla 22.09 no a 19.10 zrobilam test i okazal sie pozytywny. Teraz jestem w 32 tygodniu i wszystko jest narazie ok :)) Bylam na usg jakis czas temu i widzialam buziunie mojej Rybki i pieknego siusiaka :)), tak ze bedzie chlopczyk. Pozdrawiam serdecznie i zycze wytrwalosci, bo wiem ze duzo czasem problemow sie wiaze z tym projektem. Tylko poradze ze jak macie porozregulowane cykle to najlepiej starac sie codzienie :)) a wtedy na pewno traficie w owulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny własnie wyczytałam w to i owo ze w niedzielę 7 maja o 17 na Nacional geographic będzie lecial film \" w łonie matki\" to jest niedziela. Zapowiada sie interesująco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiak28
Ja moze sprobuje z ta temperatura. Moze chociaz naucze sie troche obserwowac moj cykl. Dla mnie najtrudniejsza jest obserwacja sluzu. Nigdy nie jestem pewna, czy moja jest wlasciwy. Ziolowy lek nie zaszkodzi, wiec chyba tez je kupie. Tak naprawde zaczynam przez to wszystko swirowac. Dzis snilo mi sie np. ze jestem w ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Ty to mialas prawdziwe szczescie. gosiak-> te tebletki to casagnus wczesniej wkradl sie blad do nazwy wiec dokladnie to jest casagnus.wczesniej pozjadalam literki :D u mnie zimno w biurze rece mam zmarzniete ..ide wreszcie zrobic cos cieplego bo jeszcze nie doszlam.....do kuchni gabi-> a co u Ciebie kochana uszka do gory napewno Ci sie uda.pomysl ze nie jestes sama z gosiakiem jestesmy z Toba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile razy mnie sie snilo ze robie test i widze dwie grube kreseczki wiec juz wstaje z nadzieja a potem ...robie test i coz widze 1 kreska :( eh..czy ja sie kiedys doczekam ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiak28
Ojej Onnea, nawet nie wiesz jak bardzo chcialabym byc na Twoim miejscu. :) W kazdym razie duzo zdrowka dla Ciebie i malenstwa i szczesliwego rozwiazania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki ale i Wam sie pewnie uda tylko musicie dluzej poczekac. U mnie bylo blyskawicznie a maz dumny :P bo w jego rodzinie tez laski problem mialy z dzidziusiami a u nas tak szybciutko zaskoczylismy. No i jeszcze do tego syn, bo tak jak prawie kazdy facet chcial chlopczyka zmajstrowac :) Zreszta on to by chcial druzyne hokejowa :DDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiak28
Ech...To czekanie czasami moze naprawde zdolowac.Im blizej @, tym bardziej sie denerwuje. A najgorszej jest to rozczarowanie, bo zawsze ma sie nadzieje. Jak tam Padlinko, troszke cieplej? Jakos rozleniwiona jestem a tu brudne okna czekaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz nieldugo do domciu :D wreszcie u mnie sloneczko za oknem i cieplo tyle ze w biurze mamy chlodno no coz stare budynki iwec zimno! gabi-> cos nie zaglada:D niech bedzie ta niedziela bo mam nadzieje,ze @ przyjdzie jak w zegarku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz nieldugo do domciu :D wreszcie u mnie sloneczko za oknem i cieplo tyle ze w biurze mamy chlodno no coz stare budynki iwec zimno! gabi-> cos nie zaglada:D niech bedzie ta niedziela bo mam nadzieje,ze @ przyjdzie jak w zegarku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×