Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość padlinka 26

w piatek wzielam ostatnia tab.anty...po okresie staram sie o dzidzie!!!

Polecane posty

dziewczynki bede sie zegnala. do czwartku milego odpoczynku :D pa,pa buziaczki,pa,pa gosiak-> licze na Ciebie pojutrze :D gabi-> uszka do gory i wpadnij do nas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiak28
Do czwartku, milego odpoczynku jutro. Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Padlinka, wpadłam na ten topik z ciekawości, napisałaś że masz podwyższoną prolaktynę, czy bierzesz cos na obniżenie? Ja miałam duuuuuużo ponad normę i to była przeszkoda w zajściu w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiak28
Do Xaxa: A jak Tobie udalo sie obnizyc prolaktynke? Z tego co sie orientuje dziewczyny biora Bromergon, Dostinex, Norpolac. Z ziolowych to Castagnus i homeopaty. A moze sa jakies inne ziola,ktore moga pomoc? Ja przymierzam sie do zrobienia badan na prolaktyne i progesteron. Czekam tylko na nowy cykl. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tolerowałam bromergonu, więc najpierw brałam norprolac - obnizał prolaktynę ale tylko wtedy gdy go brałam (na próbnym odstawieniu znowu miałam wysoką), później dostałam dostinex (dość drogi) i obnizył mi prolaktynę na długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiak28
Dzien dobry:) Ja dzis wyjatkowo wczesnie, biegne na silownie a potem jade do Amst. pilnowac dzieciaczow u pewnej amerykanskiej rodzinki. Wpadne wiec do Was dopiero po poludniu. Mam nadzieje,ze wyrobie sie przed 15 i jeszcze zdaze z wami pogadac. Co slychac Gaabi, jak samopoczucie? A co u Ciebie Padlinko? U mnie zapowiada sie sloneczny ,cieply dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gasiak-> ubieglas mnie :D ja dopiero przyszlam ide zrobic sobie picku i wroce. nie wiem czy dzis uda mi sie siedziec na internecie bo chya ide do innego dzialu dzis a tam nie ma internetu bo musze pomoc dziewczynie bo jest poczatek m-ca a ona sama nie daje rady weic jakby mnie nie bylo to wpadne jutro :D narazie znikam pa,pa milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiak28
Czesc Padlinko, jak minal wczorajszy dzien? U mnie w sumie ok. Troche sie denerwuje, bo za 4 dni mam miec@. Ja nigdy nie mam zadnych "specjalnych"objawow, no moze troche obrzmiale piersi. Mam nadzieje,ze @ przyjdzie o czasie (lepiej by bylo aby nie przyszedl w ogole, ale to chyba marzenie scietej glowy :) Jesli dzis nie bedziesz mogla poklikac to ja jutro jestem na 100 %.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiak28
A gdzie podziewa sie nasza Gaabi? Gaabi mam nadzieje,ze czujesz sie troszke lepiej. Jak postepuje remoncik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczorajszy dzien minol szybciutko :( niestety ja tez w niedziele mam dostac @ i wiem ze dostane wiec niespodzianke nie bedzie a objawow tez w zasadzie nie mam czasmi poboli mnie brzuch i tyle. gabi->jak po remoncie juz???? a ja Twoje samopoczucie, lepiej cos ??? narazie jestem ale chyba pojde dzis do innego dzialu wiec napewno bede tu jutro wiec gasiak czekam na Ciebie jutro. mileog dnia Ci kochana zycze i do jutra pewnie 👄buzka pa,pa gabi-> mam nadzieje,ze dzis dasz znac co u Ciebie bede tu zagladac o ile nie pojde:D pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do xaxa-> a jak wysoka mialss prolaktyne i kiedy robilas badania bo sa rozne opinie ze na poczatku cylku bo twedy jest niski, w polowie czy pod koniec????? ja robilam w 4 dniu cyklu i wyszlo troche ponad norme narazie nic nie biore czekam na @ i zaczynam castagnus.zobaczymy czy pomoze jak nie to ide do innego gina i zobaczymy. jak o tym pomysle to mi sie :( robi ze mnie to spotkalo i moje proby beda trwaly dlugo.....bo wiem ze zajde w ciaze ale pytanie kiedy a nie chce czekac dlugo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich ja się czuję już dobrze pierwsze dwa dni były do niczego, niby zdawałam sobie sprawe że może się nie udać a jednak, człowiek ma cichą nadzieję a potem wielkie rozczarowanie. remoncik zakończony, i cieszę się bardzo, może i to mi pomogło ponieważ roboty, sprzątania było pełno więc wieczorami padnięta poprostu zasypiałam od razu, ale nic trzeba starać się dalej teraz napewno nie będę nastawiać się jak w poprzednim miesiącu, luz i tyle słoneczko u mnie świeci, cieplutko będzie pozdrawiam was i trzymam kciuki aby wam się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc gabi-> jak sie ciesze ze juz sie czujesz lepiej. no i remoncik zakonczony:D no wlasnie luz i napewo sie uda.przede mna leczenie wiec ja sie juz nastawilam pesymistycznie ale zobaczymy narazie nie ide do gina wezme 1 op.tabletek a potem zrobie badania i zobacze jak z moja prolaktyna jak bedzie dobrze to bede brala dalej bo kuracja trwa 3 m-ce a jak nic nie pomoze to poje po m-cu do gina .ale cos czuje ze i tak nie nie bedzie w tym roku..a mozliwe ze we wrzesniu zostane sama bo maz chce wyjwchac na 3 m-ce do Angli wiec zostane zupelnie sama i to dopiero bedzie dolujace 3 m-ce bez prob i samotnosc!!!! u mnie sloneczko, cieplo sie robi dobrze ze dis jest luz w pracy ale od poniedzialku znowu ruszam pelna para.dzis moze mnie nie bedzie tylko prze jakeis 3.4 godzinki no i reszte jutro .bede sie starala dzis zrobic jak najwiecej zeby jutro moc siedziec u siebie jaknajdluzej :D .tak to juz jest musze pomagac kolezance z innego dzialu i bede nieobecna na topiku na poczatku kazdego miesiaca. oj dziewczynki kiedy uda nam sie zajsc w ciaze... Wy mozecie miec przynajmniej nadzieje bo ja jakos jej nie mam! staram sie nie myslec o tym ze dopiero w 2008 raku ale ta podswiadomosc ......jak ja sobie cos ubzduram to koniec!!!! narazie jestem i czekam na Was????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję że uda nam się jak najszybciej nie wyobrażam sobie czekania jak niektórzy kilka m-cy czy lat, jak w tym m-cu nic nie wyjdzie to też ide do gina, zrobie te badania co ty och jak mi się pracować nie chce, jak dobrze że to już czwartek :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gabi mysle czasami o tym samaym .co czuja kobiety kotre sie staraja latami i dopoiero po dlugim czasie sie udaje!!i chyba ja bede atkim przykladem...eh ta przekleta wrozka nie moze mi wyjsc z glowy!!!czekac do 2008 roku to jakis koszmar!!!!!! Ty kochana dopiero masz 1 miesiac a ja juz 3 za niedlugo bedzie 4 i co ja mam powiedziec????mowie Wam bje sie bardzo tego czekania i tego ze mi nie wychodzi..naprawde nie myslalm ze to takie trudne i ze mnie to wlasnie spotka!!!! ale Ty gabi->uszka do gory dopiero 1 miesiac napewno Ci sie uda i to juz niedlugo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję ze się uda w tym miesiącu, tak bym chciała pamiętam jak tobie mówiłam że to dopiero 1 m-c że nie ma się czym przejmować, że na pewno się uda, no ale jednak łatwiej się mówi takie rzeczy niz wprawadza w życie powiedzcie jak to jest, niektóre kobietki mają jeden taki numerek i od razu ciąża, moja znajoma wpadała ze swojego pierwszego stosunku, czy mają jeden skok w bok i ciąża a my? człowiek się stara i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ...niekotre to maja szczescie :D a te co tak naprawde pragna dziecka to spotykaja same problemy... gabi tak bym chciala zeby nam sie udalo ale bysmy szalaly z radosci....Ty ja i gosiak ale to chyba tylko wam sie moze udac bo ja sie musze uzbroic w cierpliwosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gabi pracujesz??? ja mam troche pracy ale wpadam tu co chwilke u mnie piekne sloneczko, cieplo :D a ja siedze w zimnych murach oby do 15.00 gabi-> a jak tam mezus ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wziełam się do pracy myślałam że po wolnym będzie mało roboty a tu wręcz przeciwnie mężuś w porządku, nerwowi byliśmy przez ten remont i zmęczeni sprzątaniem, bałaganem i tym wszystkim, ale jest kochany on tak lekko przyjmuje wiadomości że jeszcze nie w tym miesiącu, my babki chyba bardziej się przejmujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no masz racje faceci to odbieraja zupelnie inaczej... jeszcze 4 godzinki .. ale nudy ..... ja juz zrobilam co mialam zrobic ciekawe co tam u naszej olenki za miesiac parwei slub :D mam nadzieje,ze dobrze sie czuje, dzidzia rosnie silna i zdrowa :D eh Ona to miala szczescie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gabi widze zapracowana :) a mnie sie nudzi...popijam herbatke i latam po internecie. niech juz przyjdzie ta wstretna @ zaczne brac leki moze jakas iskierka nadzieji zatli sie znowu :D ? pogoda sprzyja, tylko cos moj bocian nie chce do mnie przyfrunac :( zabladzil biedak czy go ptasia grypa zlapala czy co????? oj smutno a jeszcze jak widze w miesice tyle kobiet w zaawanspwanej ciazy to serce mi peka ze czemu nie jest mi dane doswiadczyc tego!!nie che czekac dwoch lat !!!to strasznie duzo czasu... no i znowu sie rozmarzylam...a niech mnie no ...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze pustka panuje .... gabi pracuje ... gosiak-> bawi dzieciaczki... a ja pije kolejn aherbatke i nudze sie ze okropnie!!!!!! na szczescie za niedlugo do domciu, tradycyjnie uciekam wczesniej do domciu ale jeszcze tu wpadne sie pozegnac i licze na Was :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i coz znowu pustka za 40 minut uciekam do domciu. moze uda mi sie jeszcze tu wpasc znim wyjde jezeli nie to do jutra kobietki milego popoludnia i .... wieczoru :D trzymajcie sie i 🖐️pa,pa 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Padlinka: nie przypomnę sobie tego bo było to dość dawno (moje dziecię ma już trzy i pół roku), robiłam dwa badania: jedno zwyczajnie na czczo a drugie po godzinie po wzięciu metocroplamidu. Jeżeli ty masz tylko podwyzszoną prolaktynę to mały pikuś. Ja oprócz hiperprolaktynemii miałam pco i jeszcze któres hormony poza normą, a mimo tego udało mi się (co prawda z dopingiem) zajść w ciążę i urodzić dziecko. Padlinka, głowa do góry, uda się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja co prawda nie zaliczam się grona \"starających się\", ale trzymam za was wszystkie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️czesc melduje sie :D ja juz jestem ..ide zrobic sobie herbatki i zaraz wracam. mozliwe ze mnie nie bedzie gdzies przez 2 godzinki bo moge isc do innego dzialu bo wczoraj nie bylam ale tu dzis jeszcze wpadne :) gabi-> co u Ciebie...? gosiak-> mam nadzieje,ze dzis bedziesz z nami :) to czekam na Was w niedziel mam dostac @ a tu nic zadnych objawow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja też się już melduję ale niestety dziś dużo pracy i obawiam się że tak jak wczoraj nie będzie czasu zajrzeć do was pozdrawiam i życzę miłego dnia czujecie że dziś już piątek, bo ja nie, mam wrażenie że jest wtorek albo środa, ale to fajnie miło będzie jutro że znowu wolne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiak28
Dzien dobry :D Dzis to ja jestem spioch :) Pogoda u mnie piekna, lato, jesli tak sie utrzyma jutro jedziemy na plaze zlapac troche sloneczka. U mnie @ w poniedzialek, tez zadnych wiekszych objawow. Niepokoi mnie tylko to plamienie w 20 dniu cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiak28
Alez pustki na naszym topiku :) Padlinka w innym dziale, Gaabi pochlonal wir pracy.No to ja tez sie nie lenie i pedze sprzatac mieszkanko.Jedno okno juz umyte;) Caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ mamy dziś piękny dzień wszyscy zapracowani, ja też niestety, ale czas szybciutko mija taka piękna pogoda ma być również w weekend, macie jakieś szczególne plany aby wykorzystać to słoneczko? ja na dziś jestem umówiona z moim siostrzeńcem na rowery, trochę ruchu mi się przyda :) a wy jak tam z kondycją, bo ja słabiutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×