Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość padlinka 26

w piatek wzielam ostatnia tab.anty...po okresie staram sie o dzidzie!!!

Polecane posty

Gość padlinka 26
ja tylko zjadalm dwa :) albo az dwa!!!! jak milo ze jestes jeszcze. juz uciekam do domciu za 30 minut dokldanie :) wpadnij do nas jutro gaabi jak widzisz doszla jedna kobitka :) to ja juz koncze.buzka.owocnego i milego wieczoru pa,pa :) :) :) :) :) dobrze ze tego kogos juz nie ma byl okropny!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
fajnie olaa ze jestes ja jzu ide do domciu i chciałam sie i z Toba pozegnac i zyczyc owocnego wieczorku :) pa do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny sorki, ze nie pisalam ale nie mialam jak wejsc na forum, duzo pracy dzis bylo. TRZYMAJCIE SIE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha zapomnialam wspomniec, ze ja pracuje codziennie od 10 do 18.30 Wiec mam inny tryb pracy niz Wy, ale mi to odpowiada, bo lubie dlugo spac ;) Pa, pa Przyszle mamuski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam bardzo nieunormowany czas pracy. Czasami pracuje nawet od 5.30 do 18, 19. Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
witam :) ale mi sie dizs cudownie dizen zaczal na dizen dobry doweidzialam sie ze szefa dzis nie ma - przyjdzie tylko na 2 godzinki i potem juz go nie bedzie :) cudownie!!!! gaabi-? pewnie spioch przezuca sie na drugi bok ale jak sie przebudzi to moze wpadnie do nas!!!! claudia-> jak tam u ciebie, proby sa? anett26->a co u Ciebie kochana nie mialam wczoraj czasu na wrozby z obraczka wiec dzis napewno tylko napisz mi jasniej jak to sie robi :) olaa-> pewnie jeszcze spi ale juz niedlugo przyjdzie do pracy i dolaczy do mnie :) wczoraj wieczorem podczas "przytulanka" tak mnie bolal nie wiem czy to brzuch z prawej strony na dole czy jajnik nigdy czegos takiego nie mialam, nie czulam nie wiem co to bylo ogolniedobrze sie czulam przed i po ale podczas bolalo :( co to moglo byc czy to dlatego ze odstawilam tabletki??? mialyscie cos takiego kiedys???? :( ja naraziekoncze.wpadne tu niebawem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I kolejny dzionek przed nami! Padlinka Super stwierdzenie - ola pewnie śpi!! Ja nie spie od 6.20. w pracy tez jestem od dawna, ale nie moglam pisac.:) Później tu wpadnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
szefa nie ma wiec buszuje w internecie. sloneczko znowu za oknem ach jak cudownie czlowiek od razu inaczej sie czuje ....gdyby jeszcze te dwie kreseczki :o) claudia-> co z TOba kochaniutka? gaabi-> wstawaj spiochu :o) !!!!!! czekam na Was kobietki !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
co jest z Wami kobietki taki piekny dzionek a ja tu sama :( a buuu... gaabi-> TY JESZCZE SPISZ wstawaj bo odlezyn dostaniesz :) ????????? olaa-> zapracowana hmm.... claudia-> tez mi sie gdzie zawieruszyla anett-> oczywiscie tez no coz zostalam sama :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
czekam na Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
nadal czekam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was! U mnie znow natlok obowiazkow, a ta kafeteria jest jak nalog, nie mysle o niczym innym tylko o was internetowe kolezanki, nawet snilo mi sie ze buszuje po sieci ;) Ciesze sie ze jutro weekend! Wczoraj mialam sympatyczny wieczor i oczywiscie byly proby! Milego Dnia Wam zycze! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
no chociaz Ty zawitalas :) zycze Ci aby te proby okazaly sie owocne :) claudusia no wlasnie jutro weekend :) cos wspanialego!!! juz za 4 godzinki do domciu. jak ten czas sie ciagnie jak szefa nie ma to cos okropnego. gaabi-> cos nas zaniedbujesz mials zawitac pewnie wypuscila sie na zakupy!!! sluchajcie wczoraj ni z tego z ni z owego dostalam poczta katalog z ubrankami dla dzieci i kobiet w ciązy a nic takiego nie zamawialam piekne tam sa rzeczy dla noworodków, i starszych dzieci i kobiet w ciazy .nie wiem czy to jakis sygnal czy co :) tak sobie pomyslalm.i jak mi wyjda upragnione dwie kreseczki to duzo rzeczy zamowie dla siebie i bobaska :) obym tylko miala te dwie kreseczki!!!!! a jaki byl piekny komplecik dla dziewczynki tak na 3-4 miesiace w sam raz na lato jej cudo..... ale sie rozmarzylam no i co ja teraz mam biedna robic? czekac tak czekac na wynik tesciku.choc ostatnio przeczytalam ze duzo kobiet jak robi test w dniu @ to wychodzi 1 kreseczka a potem powtarzaja po 10 dniach i sa juz dwie kreseczki :) ze to podobno zlalezy od organizmu ze u jednych kobiet od razu wychodza te hormony w tescie a niekotre kobiety potrzebuja wiecej czasu wiec nadzeja rosnie!!!! no coz ja pisze a tu dzis jakos nie ma nikogo :( gaabi-> odezwij sie a jak sie wypuscilas na zakupy to przynajmniej sobie cos kup i nam si pochwal!!!! ja za jakies 2 tygodnie wypuszczam sie do fryzjera trzeba zrobic sobie balejaż bo wiosna tuz , tuz....teraz bym poszla bo mam juz odrosciki ale jeszcze poczekam az sie zrobi cieplutko :) to ja koncze. nie musze pisac ze tu jeszcze dzis wpadne znaim pojde do domciu! pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie dziewczyny wiosna, ja tez na nia czekam z utesknieniem! A te ciuszki dla dzieci sa rewelacyjne! Ja tez mam chyba jakas obsesje, bo jak przechodze kolo takiego sklepu, to robi mi sie \"dziwnie\" w serduszku i marze o malym szkrabie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
claudia widze ze chociaz Ty jestes :) gaabi nam gdzie przepadla , olaa tez ciezko pracuje za niecale 3 godzinki do domciu i wreszcie wolne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlaśnie wrocilam do firmy i chwilke mam bo nikogo nie ma. Ta kafeteria, a zwłąszcza Wy koleżanki uzależniłyście mnie od wchodzenia tutajk i zaglaania co znowu ciekawego napisałyście. Ja jeszcze w pracy troche posiedze. Conajmniej do 16 :( A później do domciu i pisanie pracy inż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
i juz koniec pracy :) zaraz uciekam do domciu szefa nie ma wiec musze to wykorzystac :) szkoda ze gaabi dzis nie bylo :( dobrze ze chociaz byla olaa i claudusia ja juz sie zegnam. do poniedzialku :) zycze Wam kochaniutkie milego weekendu i owocnego tez :) trzymajcie sie pa,pa buziaczki!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milego Weekendu dziewczynki! Ja dzis do 21ej, bo mamy impreze w firmie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie przyszłe mamusie przykro mi bardzo że nie udało mi się wpaść do was wcześniej, ale miałam kilka spraw do załatwienia, no i oczywiście mój komputer jak ja potrzebuje to się nie łączy z internetem a wystarczy że mój mąż siądzie to od razu, połączony niestety wyspać mi się nie było dane, po pierwsze mój piesek z przyzwyczajenia o 6 rano budził mnie aby go wypuścić, a po drugie organizm też się przyzwyczaił do wczesnego wstawania i nie mogłam zasnąć i tyle było z mojego spania i przyznaje wszystkim racje, ten topik uzależnia :) wiem z nikim teraz nie pogadam ale życze wam miłego wekendu pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze mną mozesz pogadać bo ja mam net w domu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość claudusia1
Dziewczyny! Pusciutko dzis tutaj. Ja sobie dzis pospalam az do 12.tej teraz wybieram sie na zakupy. Dzis ostatnia sobota karnawalau wiec wieczorem zamierzam poszalec! POZDRAWIAM! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja wrocilam niedawno z pracy. dzis ostatki a ja bede siedziec w domu i pisac prace. Poźniej na chwilkę do mojego misia Pozdrawiam i do zobczenia w poniedziałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
witam Was kobietki w poniedzialek. przed nami kolejny dlugi tydzien :( oj jak mi sie dzis wstac nie chcialo ... gaabi-> wreszcie zawiatals bo juz myslalam ze zapomnialas o nas ! sluchajcie jak mi sie cera popsuła :( nigdy czegos takiego nie mialam owszem raz na miesiac wyszla mi niespodzianka ( pryszcz) ale maly i zaraz zinkal a teraz mam takie malutkie co prawda malo widoczne ale sa :( jej teraz widze ze wszytsko wychodzi po czasie. wczoraj zaczely bolec mnie piersi dokladnie brodawki sa jakos dziwnie wrazliwe moja siostra sie smieje ze bedzie twix!!!! kurcze mam ochote zrobic test juz w tym tygodniu moze w niedziele pewnie i tak nic nie wyjdzie bo to zalezy od organizmu ale siostra ma mi jutro go przyniesc wiec w niedziele robie tescik ale i tak wiec ze bedzie 1 kreseczka :( moja siostra robila test na tydzien przed @ i wyszly 2 kreseczki wiec moze i ja bede miala tyle szczescia napewno wam o tym powiem wiec teraz na niedziele czekam z utesknieniem a jak nic nie wyjdzie to test powtorze 13.03 .... narazie znikam musze sie obstawic papierami :) czwkam tu na Was kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich dziewczynki polecam choć jeden dzień urlopu padlinka będę trzymać kciuki za twój test, napisz ile dni dokładnie jesteś po odstawieniu tabletek? czekam na reszte dziewczynek wpadne później pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
gaabi->czesc :) ja jestem dokladnie 10 dni po odstawieniu tabletek!!! ja mam zamiar wziasc sobie jeden dzien wolnego i isc do fryzjera zrobic balejaz i podciac wlsoki ale sie dowiedzialamze jak sie jest w ciazy to na samym poczatku nie wolnoa farbowac wslosow jestem w szoku bo mam juz takie odrosty a jak mi jeszcze przyjdzie czekac...:( slyszalyscie cos o tym. jej jak mnie sutki bola :( a gdzie reszta dziewczynek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Padlinka mnie też sutki bolały wczoraj, ale dziś już nie. U mnie dziś 15 dzien bez tabletek. Ciekawe co będzie. Wczoraj pierwszy raz od odstawienia tabletek zobserwowałam śluz. Ciekawa jestem czy to była oznaka dni płodnych. Miłego dzionka i pracy. Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
olaa-> to pewnie masz sluz plodny taki jak ja mialam. ja zyje teraz nadzieja ze beda w niedziel dwie kreseczki. sama bylam przeciwniczka robienia testow wczesniej niz w dniu @ a sama teraz zrobie tescik na tydzien przed tak to jest jak sie czegos bardzo chce :) mam nadzieje,ze bede miala sie czym wam pochwlaic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem szczerze że nic nie słyszałam na temat farbowania włosów w ciąży, natomiast słyszałam że po odstawieniu tabletek bardzo się psuje cera, niestety :(( olaa a ciebie nie korci zrobić test? ja chyba co tydzień będę robić, bo nie będę w stanie czekać jestem bardzo niecierpliwa a urlop polecam brać i to wystarczy jeden dzień tak przed wekendem wspaniała rzecz, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Kochane! Jak minal Wam weekend? Ja bylam w sobote na imprezce karnawalowej, a wczoraj caly dzien odpoczywalam. Wieczorem ponowilismy proby, jednak tego sluzu jeszcze nie zaobserwowalam, w niedziele powinnam dostac @, zobaczymy jak to bedzie. Padlinko co do farbowania wlosow, to slyszalam jedynie ze niektore czarne farby maja jakis skladnik, ktory moze miec wplyw na ciaze, jednak nie wiem czy jest to prawda czy mit. Tylko w czym farbowanie mogloby zaszkodzic, przeciez fryzjerki tez pracuja w ciazy i maja cale dnie do czynienia z tymi skladnikami, wiec mysle ze to nie szkodzi. Moze zrob pasemka \"na folie\", wtedy nie ma stycznosci ze skora. Najlepiej zapytaj swojego gina. Milej pracy Dziewczyny! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
gaab-> nie wiedzialam ze nalezysz do kobietek niecierpliwych! ja tez taka jestem i juz sienie moge odczekac niedzieli a z drugiej strony to bardzo sie obje ze bedzie 1 kreseczka i potem sobie odpuszcze. zjadalm wlasnie sniadanko i jakos mi nie dobrze odbija mi sie i nie czuje sie dobrze.jeszcze zaczelo bolec mnie podbrzusze , cmi glowa , jakos mi duszno czuje sie koszmar...co to sie ze mna dzieje, mam nadzieje,ze to nie ciaza urojona!!!!!! ja nie ywkluczone ze w poniedzielk 13.03 wezme sobie wolne ale to jeszcze zobacze. olaaa-> a Ciebie nie korci zeby zrobic tescik??a jaki robilas i w ktorym dniu po odstawieniu tabltek? ja bede robila w 16 dniu a liczac od 1 dnia @ to 21. moze mi wyjdzie to na co tak czekam :) boje sie bardzo....rozczarowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×