Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzisiaj smutna

w walentynki sama

Polecane posty

Gość sama-wala
dobranoc, ja i tak nie sypiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osowiecki
Przestań Wala - ja nie spałem przez rok ale potem wpadłem w pracoholizm a to wbrew pozorom bardzo pomaga... wypełnia szczelnie cały dzień odsuwa złe myśli... no i jak człowiek pomysli ile do roboty jutro to od razu organizm sam się snu domaga :) Obiecaj że przynajmniej sprobujesz.... dzisiaj chociaż :) liczenie baranów może nie pomaga ale np liczenie dni do wakacji... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama-wala
Naprawdę chciałam spróbować ale znowu tu zaglądam. 4 godziny snu to aż za dużo dla mnie a dawniej myslałam ,ze 10 to mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama-wala
Dzięki OSO Ten wieczór jednak nie był taki najgorszy.Miło było wymienić tych kilka słów. Dzięki Tobie kończę ten dzień z uśmiechem i z uśmiechem zaczynam nowy. Do zobaczenia jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osowiecki
To ja dziekuję. Sa takie momenty że taka drobna rzecz jak czekanie na czyjegoś posta potrafi zdecydowanie polepszyć wieczorny nastrój i przywołac miłe sny... Przykro mi że nie dałem rady dłużej posiedzieć ale o 6 pobudka była tradycyjnie... Miłego dnia Ci życzę Wala. JUZ PO WALENTYNKACH!!!! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama-wala
Co za piękny dzień, Jak dobrze, że nie jakieś swięto. Ja własnie się budzę przy kawie, ale widzę, że ty już dawno w pracy. Ja pracowałam dziś w nocy do późna a teraz postanowiłam zrobić sobie i córce małą przyjemność i jedziemy na narty. trzeba wykorzystać takie słonko. Miłego dnia. Zrób sobie w południe przerwę i wyjdź choćby na 15 minutowy spacerek. zobaczysz jak przyjemnie. Całuski do wieczora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osowiecki
No tak... jak sie mieszka w Krakowie to można skoczyć na narty... zazdroszczę :) ja jeszcze w tym sezonie nie dałem rady i chyba dopiero w marcu skoczę. Wyjdę, wyjdę obiecuję - o 12 mam spotkanie poza biurem :) tylko że u mnie szarobiało i mokro. Ja to taki ranny ptaszek jestem bo na 7 mam gimnazjon o o 8 lubie być w biurze - takie zboczenie :) Z uwagi na narty tym bardziej miłego dnia życzę :):):) do wieczora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama-wala
Hey, Jestem z powrotem. Ale miałam fantastyczny dzień! Słonko , śnieżek, narty, tylko strasznie brakowało mi jednej rzeczy - herbatki z rumem. Niestety taki los kierowcy. Trzeba wrócić do domu. A co u ciebie? Czy robiłeś to co lubisz? Klient nie był zbyt wybredny? Jakie masz plany na wieczór? Ja muszę się brać do pracy, Ale co tam , cała noc przede mną. Warto było zrobić sobie wolny dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osowiecki
Przynajmniej ktoś miał fajny dzień :) cieszę się... ale bym pojezdził ;( To nie był klient - przesłuchanie na policji jako świadek wypadku :) ale było miło... To co Ty robisz nocami w domu jeżeli to nie tajemnica?? Córa zadowolona z wycieczki?? I dzieki za posta - czekałem. Jak chcesz to marlew307@op.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam sama w Walentynki, sama... chociaż mam chłopaka, ale on nawet smsa nie napisał:( smutno mi jeszcze dziś, chociaż już jest po dniu zakochanych:( smutno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama-wala
upadły aniele, nie zamartwiaj się, nas tu było wczoraj dużo więcej i dzięki temu nie był to najgorszy dzien. Podejrzewam,że niektórzy faceci robią to specjalnie, tzn. ignorują ten dzień. Czy przynajmniej dzis zadzwonił ? Trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osowiecki
Upadły Anioł... Walentynki skończone :):):):) uffffff do przyszłego roku A takiego chłopaka to trzeba albo odstawić na bocznicę albo zrobić karczemną awanturę... faceci inaczej nie chwytają... aluzje to nie dla nas ;) Ale swoją drogą się dziwię - nawet po 10 latach wiedziałem że są sytuacje i dni w których bez kwiatów nie mam się co zjawiać pod groźbą utraty życia... i cholera brakuje mi tego jak nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama-wala
OSO, wysłałam Ci maila pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osowiecki
sama-wala odpowiedziałem... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama-wala
Facet, który daje kwiaty??????????? Za dużo szczęścia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osowiecki
Przestań znam jeszcze co najmniej 2 takich w najblizszym otoczeniu - obydwaj również wytresowani ale wciąż żonaci :):):):) Bo normalnie to mi się wydawało że jak umyję jej samochód to lepiej wyrażę uczucia niż kwiatami ale zostawałem szybko wyprowadzany z błędu... a potem to już psy Pawłowa zadziałały i już :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama-wala
Moj były uważal, że jak pozwoli mi umyć swój samochód to lepiej wyrazi swoje uczucia. Wreszcie zrozumiałam co chciał mi w ten sposób powiedzieć. Chyba nie jestem najlepszą treserką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×