Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GRUBAA

!!!!!!!...........................CWICZMY RAZEM I CHUDNIJMY..............!!!!!!

Polecane posty

Hejo :) Ja mam zaliczony ten spacere i gre w siatke :)a cwiczyc chyba mi sie nioe chce!! Moze potem jeszzce!! Głowa mnie cos boli!! A ja jutro ide na impreze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chętnie podgrałabym sobie w siatkę, ale nie mam z kim. Ja dzisiaj miałam jechać na rower, ale tak boli mnie głowa, że nie mam siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :) a ja na tej siatce własnie nadwyrężłam sobie reke prawą!! I boli teraz!!! A głowa bolała mnie wczoraj!! To nie jest takie proste isc na piwo, nikomu sie nie chce!! :o 😭💤 Ewka a jaka u Ciebie pogoda?? Bo u mnie sliczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! U mnie pogoda też śliczna. Słoneczko świeci cały czas i jest bardzo przyjemnie! Oby taka pogoda była jak najdłużej. gagatka czemu nie jest tak prosto iść na piwo, bo nie zrozumiałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha już wiem czemu to nie takie proste.Dzisiaj jetem strasznie przymulona. Głowa cały czas mnie boli. Blee!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) ja juz na szczescie kaca wyleczyłam :) oj było ostro wczoraj, dobrze ze michał mnie holowała do domu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis nawet nawet mi poszło :) bo cwiczyłam godzinke :classic_cool: :) i jak na razie mało zjadłam, ale najgorsze sa wieczory :o:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, że kac już minął. Ja zaraz spadam na rower. Miałam iść na siłownię, ale koleżanka nie może. A ja już się tak nastawiłam!! No ale trudno. Miłego popołudnia. Pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dowiedziałam sie ze dostałam sie na studia!! I od razu sie wkurzyłam bo musze raz jeszcze jechac do kraka z kasa (na legitke, na indeks, zdiecia przywiesc zaswiadczenie od lekarza!! ) kuzwa jakby nie mogli tego wymagac przy składaniu papierów!!! I tak oto jakies 100 zł musze znów wydac, a za 100 zł wiadomo moge juz miec iles tam zaproszen!! Wrrrrrrrr pieprze studia !! (a nie ws[pominajac ze płace im cholerenie duze pieniadze za czesne!! --->> studiuje zaocznie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję Ci, że się dostałaś. Co będziesz studiowała zaocznie,że miłaś egzaminy? Bo ja myślałam, że na zaocznych nie ma żadnych egzaminów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubodło mię to
kurcze dziewczyny, a Wy nadal się odchudzacie? :) wow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooo prosze prosze kto tu sie pojawił ubodło mię to :):):):) Ewka miłąm konkurs dyplomów!! Na 233 osób byłam 54 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo :) Hungerka bo jeszcze chwile i list gonczy zobaczyłabys w tv!! Hungerka no nie wiem co lepsze!! Ja neiw eim jaki kierunek bedzie miec moja politologia, yyy tzn specialnosc!! :) Jak bym była na Twoim miejscu wybrałabym dziennikarstwo, bedacna swoim miejscu poszłabym ba administtracje!! Lece do pracy :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wczoraj też miałąm taki dzien!! Przede wszystkim duzo nie przyjemnosci w ciagu dnia!! Ale wygrałylam w tej bitwie ja :) Nadal szukam pracy, choc mam jedną ale tylko 48 godzin miesiecznie!! I to z dzieciakamia w świetlicy!! Cwiczyc tez chyba cwiczyłam we wtorek!! Hungerka {kwiatek] for you :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cesc :) witam Was [przy kubku ciepłej herbatki :) ja dzis pocwiczłam godzinke :) moze i troszke jeszcze pocwicze!! Się zobaczy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo Hungerka :) Ja na razie dzis 20 minutek se poćwiczyłam :) Ja juz nietety miałam zjazd pierwszy niedziele!! :o a ja studiuje samorząd i polityka lokalna :) teraz zjałam grzecznie pomidorową :) zaraz bede wychodzic :) trzymaj sie i nie daj sie katarowi :D:P👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Pamietacie mnie jeszcze?To ja gruba Misia.Wracam do Was ,jesli mi jeszcze pozwolicie... Przepraszam ze tak dlugo mnie nie bylo ale mialam troche problemow osobistych.Teraz jest troche lepiej i ...znow chce schudnac. Pozdrowka dla wszystkich;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) ja dzis tak 20 minut na arzie cwiczen :) 30 minut spacerku :) w sumie 40 minut!! Ale potem zamierzam jeszcze pocwiczyc!! Czesc Miśka pewnie ze Cie pamietamy :) Wracaj do Nas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Fajnie jest byc znowu wsrod swoich:) U mnie katastrofa-dzis 71kg.Zalamka.Od poniedzialku znow sie biore za siebie.Nie moge na siebie patrzec.A juz wazylam 67kg ale poszlo sie jebac.Wystarczyly stresy i problemy i znow wrocily kilogramy:( Narka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miśka a czemu od poniedziałku?? Najgorsze w odchudzaniu i ćwiczeniach jest odkładanie na poniedziałek!! najlepiej zabrac sie juz od tego dnia!! Ja dzis ćwiczyłam godzinke :) jest ok :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ;) ja zaraz wyruszam na wykłady!! (byle by były krótko) nic mi sie nie chce tzn. spac bym mogła!! Miłego dnia życze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! U mnie kicha z cwiczeniami.Od piatku walcze z drewnem do kominka.Maz rąbie ja zapierdzielam z taczkami.W sumie to tez dobry wysilek ale myslalam bardziej o rowerze.Brzuszki poszly spac,nie mam sily ani ochoty.Do tego mam remont w domu,dzis cyklinuja mi podloge i wszedzie balagan.Jedyny plus to to,ze nie ma kiedy sie nawpierdalac.Moze zrzuce choc kilo... Narka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenny70
hej, ja lubie biegac, bo oprocz ladnej sylwetki zyskuje sie jeszcze zdrowotne bonusy! warto o tym mowic!! biegajac obnizamy poziom cholesterolu, cisnienie. lepiej chudnac dbajac przy okazji o zdrowe serce!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odzywam sie pierwsza choc zostałam wymieniona ostatnia 😤 :) Hungerka nadal pracujesz?? Ja sobie siedze i pisze plan zajec na swietlice, ale zaraz rzucam to w cholere i ide stachac rowerek z drugiego pietra (piętra siostry) na nasze pietro!! I bede ogladac tv i jezdzic ze hohojo :) swoja droga moze moj przyszły mąż zrobi mi kiedys niespodzianke i kupi mi cosik takiego!! Albo orbitreka!! Wstawimy sobie to do pokoju zamiast biurka, albo łóżka :P hehe Lece kochana, za herbacie dziekuje przydała sie :) Fajnie amsz ze miałaś rozdanie uroczyste dyplomów, u mnie było zwyczajnie, poszłam do sekretariatu odebrałam i nic :( zadnych fanfar, wiwatów, czerwonego dywanu :(:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jakim cudem ale wyszło mi takie brzydkie słow, miało byc hohoo i nie weim dlaczego przeoczyłam wpis Miśki i jeanny!! Cóż sie stało ze wy takie pilne dzis !! Tez sie uśmiechnełam nad wypowiedzia Miśki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobitki! A ja ciagle w biegu.O odchudzaniu ani mi sie sni.Jeszcze nie skonczylam z drewnem.Mam juz dosc.Obtluklam sobie piszczele tymi klockami i cotroche potykam sie o jakies graty w domu.Nienawidze takiego balaganu.Dupą juz ruszyc nie moge i na dodatek dostalam @.Jak nie urok to sraczka. Ale 2kg zrzucilam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Miśka gratuluje :) heee 2 kg i okresu :) bo u mnie jak na arzie brak :o a ja wczoraj pojezdziłam 50 minut na rowerze po czym jak głupia zk\\jadłam princesse i troche chipsów!! I było ćwiczyc!! Ale ja jestem głupia!! Mam nadzieje, ze nie bedzie padac bo chce isc na piechotke do pracy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Witaj Miska, dawno Cię nie było! Hej hungerka i gagatka! U mnie nic ciekawego. Nie chce mi się ćwiczyć i bez pezrwy jem i jem! Coś okropnego. A eaga oczywiście juz podkoczyła do góry - bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×