Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GRUBAA

!!!!!!!...........................CWICZMY RAZEM I CHUDNIJMY..............!!!!!!

Polecane posty

dziewuszki jestem załamana :o cały czas się obżeram i to do tego fast foodami :( Przegadajcie mi jakoś do rozmum, że nie wolno, że to starsznie kaloryczne!!! Dziś sobie obiecałam, że to po raz ostatni!!! Ciekawe do kiedy ????? I wcale mnie nie pociesza fakt, że cwiczyłam pilates :o papaap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) Chciałam wczoraj jeszcze przywiatć nową twarz i ciało :P naszego topiku, ale kafeteria przestała mi działać :o Wieć teraz to czynię :):D ehehe Witamy :D:D:D:D Zostań z Nami jak najdłużej :) to tyle chciałam napisać dziś, zaraz leće na zajecia !! Dziś nic nie ćwiczyłąm, mało tez jadłam!! Ale nie chwalmy dnia przed zachodem słońca :P papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlaśnie nie chwalmy :P na uczleni wchłonełam jeszcze snikersa :P pyszny był :P:D Ale juz nic potem nie jadłąm:) hungerka a czym to się tak martwisz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) Dziś nie ćwiczyłam, jutro też nie będę może w poniedziałek :P a i wczoraj nie ćwiczyłam :) ale co tam :P Jutro mnie cały dzien w domu nie będzie:) a szkoda bo widzę się w fotelu z książką :D Bużka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie!!! Stepperka: Nie wiem, który steper jest dobry. Jedyne co mogę Ci poradzić to, abyś zapytała się w sklepie sportowym, który jest lepszy i na co zwracać uwagę przy zakupie. Ja tez się objadam strasznie. Od jutra zaczynam dietę 6-dniową. Jest bardzo rygorystyczna, ale efekty są. Postanowiłam ją zastosować, bo nie mogę w żaden sposób zejśc poniżej 60 kg. W tym tygodniu byłam 4 razy na aerobicu i nic. Moje postanowienie na nadchodący tydzień: dieta i 4 razy aerobic. Zobaczę czy to coś da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka jak dieta jest rygorystyczna to nie wiem czy Ci sił starczy na aerobic??? Ja właśnie wróciłam, do południa wykłady, potem komisja wyborcza !! Tearz już w domku i chwila relaksu :P A najgorsze jest to, że okres mi się spóżnia już przeszło tydzien :o:o:o:o oj niedbrze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację gagatka. Nie wiem czy dam radę. Zobaczymy. Jak będę się źle czuła to przerwę ją, bo oprócz tego chodzę na nogach do i z pracy. Oj to dzisiaj miałaś męczący dzień. A podejrzewasz jaki może byc powód tego, że spóźnia Ci się okres ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagatk85
Czy ja wiem, nawet luteina (tabletki, które powiiny wywołać okres) nie pomogły :o moze to przez stres!!!???? (ktory spowowany byl tym, zeby dostac okres)!!! No ale nic pożyjemy zobaczymy !! A co do męczącego dnia i komisji wyborczej 2 tyg temu pracę zakończyliśmy o 5 rano!!! Teraz idę spać, dobranoć kochane papapap :):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ________________________
Cześć wszystkim :) Jak tam humorki??? :D Ja dziś bede tylko ćwiczyc pilates :) !! Zaczynam ograniczac jedzenie, bo jak tak dalej bede sobie folgować to zamiast schudnąć to przytyje :o Ewka jak tam Twoja dieta?? I aerobic??? Hungerka czemu teraz tak żadko sie odzywasz???? :( papaapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć !! Z mojej diety nic nie wyszło. Wczoraj do pracy szefowa przyniosła ciasto i go zjadłam, a jak przyszłam do domu to babcia zmusiła mnie do zjedzenia obiadu tzn. podstawióła mi pod nos zupę i powiedziała, ze ona nie po to gotowała żebym ja nie jadła. A dzisiaj zrobila pyszne pierogi, którym nie mogłam się oprzeć. Ale od jutra koniec!!! Dieta, bo te 10 kg, których pozbyłam się z takim wysiłkiem wrócą zanim się obejrzę. Trzymaj za mnie gagatko kciuki, żeby na nic się nie skusiła!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam :P Wczoraj miałm dzień grzechu :O zgrzeszyłąm z chpisami, preclami i kawałkiem placka :o:o :o Masakra :(:(:(:(:( Ale dziś dzielnie się trzymam :) Hungerka nie łam się ja w tym tyg nie ćwiczę, a jak już to pilates tylko, nie mam czasu i ochoty!! jakoś nie wiem, straciłąm zapał :) jak wczoraj czytałąm nasze duuużo wcześniejsze posty z maja, czerwac tego roku to narmalnie głupio mi było, ćwiczyłyśmy jak szalone :D a teraz???!!! Zastój :o To chyba przez ten listopad !! Dobra zmykam do nauki, egzamin w piątek z samorządów i wspólnot lokalnycha ja w polu jeszcze, ppapa Ewka trzymam mocno kciuki :):):) Ppapapapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi się odechciało uczyć, ćwiczyć jeśći w ogole!!!! Słyszałyście o wypadku tira, który wjechał w szkołe, 2 osoby nie żyją (w tym kierowca tira) to był wujek mojego chłopaka, przykro mi starsznie z tego powodu :O nawet skupić się nie mogę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj jednak ćwiczyłam pilates, dziś też planuje jakąś godzinkę spędzić na poceniu się :P może przy fat burning, dawno tego nie ćwiczyłam!!! Dzielnie też siedzę nad książkaimi, to znaczy jak na dziś to juz przeszło półtorej godziny, nawet nawet mi to idzie, zreszta podchodzę do tego egazminu na luzie, bo to termin zerowy :D najwyżej podziekuje i wyjdę :) Ewka jak tam Twoja waga, spada???? Bo spada, ale motywacja na ćwiczenia :o niestety!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie !! Dzisiaj drugi dzień diety. Idzie dobrze. Czuję się OK. Wczoraj byłam na stepie dla zaawansowanych, a dzisiaj idę na body toning. Dziewczyny !! Nie poddawajcie się. Zima to najlepszy czas na ćwiczenia. Kiedy zrobi się ciepło będziemy wyglądały super,a przez całą zimę będziemy w dobrej formie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się nie poddaje tylko nie chce mi się ćwiczyć :P czasami :) Ewka a można wiedziec jaką to dietkę stosujesz?? Hungerka w sumie mi dziś lepiej, żal mi rodziny chłopaka!! :(:(:(:( Niezbadane są wyroki boskie!! Teraz grzecznie posiedzę w notatach z samorządu, a wieczorem grzecznie powyginam się na podłodze :P To miłego wieczoru, jeszcze się dziś odezwe............. chyba :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pilatesik zaliczony, ćwiczonka różnego rodzaju na podłodze zaliczone, mała kolacyjka zaliczona :) żebym jeszcze ten jutrzejszy egzamin zaliczyła (a tak na 4,5 ;) ) było by super!! A tak na marginesie to mało robię w tym celu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki za egzamin gagatka. To jest dieta 6-dniowa: 1. dzień: nabiał (np: chudy biały ser, chude mleko) 2. dzień: ziemniaki 3. dzień: warzywa 4. dzień: jajka 5. dzień: jabłka 6.dzień: gotowane mięso

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola =
MUSISZ PŁYWAC>>>WSZYSTKIE MIĘŚNIE POD CZAS PŁYWANIA PRACUJA>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z egzaminu 3 :(:o no trudno!! Nastepnym razem w książkach bede siedziec a nie na necie :P Z rozpaczy idę sobie poodkurzać i poćwiczyc z 30 minutek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pieknie :o ja tu sama jestem 😭 gdzie są wszyscy ??????????? Melduje, ze wczoraj nic nie cwiczylam, a dzis to sie zobaczy!! Ewka jak tam dietka?????? Waga poleciała???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×