Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kogucik

Zerwałem z nią 1.5 roku temu a teraz chce wrócic do niej!!!!

Polecane posty

Gość kamillakamila
wszedłeś sorki za pomyłkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsciekła
Miałam chłopaka z którym byłam 6 lat! W ciagu tego czasu odszedł ode mnie 3 razy a ja mu pozwalałam wrócić! Zrobil mi taka wode z mozgu ze prawie wyladowałam w psychiatryku! Nie dawał mi spokoju przez tyle czasu, wracał,przepraszał,ja wybaczałam i tak w kolko! Dzis mam meza,dziecko a on mnie nie poznaje na ulicy!Na miejscu twojej byłej nigdy nie pozwoliłabym Ci wrócić! Nie burz jej zycia dla swojego widzimisie! Choc raz badz w porzadku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No wlasnie
poszlem? POSZEDLEM boshe jaki wiesniak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znaczy tak: zerwales, bo \"poszles\" na studia i chciales sie bawic (a dziewczyna to przeciez zbedny balast) jak juz stwierdziles, ze sie wybawiles a samotnosc doskwiera, przypomnialo Ci sie, ze kiedys tam miales dziewczyne i przydaloby sie to odswiezyc. Ona jest zareczona- ale co tam, wali Cie to, wazne że Ty chcesz jej powrotu. Niewazne sa jej plany, plany tego kogos kto z nia teraz jest. Ważny jestes Ty i Twoj egoizm.... Udusic to malo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kogucik
tak zerwałem z nia jak poszłem na studia dzienne ,bo przeszkadzała mi. Była okropnie zazdrosna.to mi przeszkadzało a ja chciałem jeszcze sie pobawic,wyszalec, zobaczyc czy podobam sie innym dziewczonom, jak to jest z druga dziewczyna.Na studiach dziennych poznałem duzo kolegów i kolezanek i nie myslałem jak ona sie czuje.Nie zdawałem sobie sprawy z tego.Ona zaczeła pracowac wczesnie majac 20 lat a ja chciałem sie bawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kogucik
Dzis wiem ze źle postapiłem.Chce to naprawic.Byc dobrym dla niej.Nie moge spac. Meczy mnie to wszystko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kogucik
Pozatym ona miała 22.6lata i juz chciała sie zareczyc.A dla mnie to było za wczesnie i za powaznie.Owszem planowalismy slub ale nie w wieku 24 lat tylko póżniej. to wszystko mnie przerosło.To nie znaczy ze jak jestem z nia 5 lat to musze sie juz z nia chajtac! tak wtedy myslałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola2000
daj jej spokoj i nie zadreczaj jej przeciez jej musialo byc ciezko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to co w koncu zrobisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słluchaj niedojrzały
człowieku, słyszałes ze w zyciu jest cos takiego jak wybor. Ty wybrales "krótkotrwale szczescie" porzucajac ja, w zmian za "długofalwoe", ktore jest trwalsze, ale jego wartosc poznaje sie dopiero w dluzszej perspektywie. Teraz pozostaje Ci tylko zaakeptowac sytaucje i zaplacic za glupote powracajacym żalem. Takie zycie, taki byl Twoj wybor przed 2 laty.Zycie to zlozona konsewkencja naszych wyborow i lepiej nauczyc sie tego teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qczyn
kogucik walni se konia hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se
kogucik, nawet teraz zachowujesz sie jak dzieciak pytajac forumowiczow o rade, jestes najwyrazniej niedojrzaly i niestabilny emocjonalnie, odczep sie od dziewczyny, skoro nie widzi ciebie w swoich planach na zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se
zamiast walic konia niech siegnie po slownik jezyka polskiego, student... dobre sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×