Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość re ni

Kawiarenka dla pań w średnim wieku.

Polecane posty

Gość rutkowski patrol
ja też uciekam młodzi żebrzą o dostep do GG.Akto wie co oznacza w ich gg-języku skrót SWP???!!!!.Nikt??? tojuż tłumaczę-starzy w pokoju Ito byłoby na tyle spadam pa pa kobitki.Durch fajne z was dziołuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze kobietki,pozdrowionka dla rutkowski,,,,jakis meszczyzna do nas puka.....cze ...ale mi sie nazbieralo,,musze codziennie zagladac.......ja mam 2 tulipanki i porannego sms-ka od slubnego,ogulnie milo bylo.zmienilam wode w akwarium bo juz jej sie nalezalo(tylko 300l)zajelo mi to ponad pol dnia,ale to lubie,chyba jeszcze na drinolka skocze ze szwagierka bo brata wolami by wyciagac,chyba tez wezme mape i sobie pozaznaczam,swietny pomysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany Rutkowski toć ja w piątki idę spać kiedy ty wstajesz. A czemu o takiej zabójczej godzinie jeśli można wiedzieć ???? Buber - a co robi facet na babskim forum ????? Chcesz pogadać o dzieciach czy rozgryzasz babską psychikę. Żadnemu się to jeszcze nie udało więc próżny trud. Łaaaa zabierzcie ode mnie te słodkości bo już mi niedobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze zajrzałam bo nie wiem czy jutro będę mogła Buber - a Ty tak nie boisz się sam , wśród tylu pań ??? jeśli oczywiście jesteś facetem . Jagqda przydałby się i mnie jakiś drink Wdowciu - a Ty jeszcze nie śpisz ?, ja rozmawiam z córcią na gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wdowciu ja jestem chuda nie muszę dbać o linię więc jezeli nie możesz to ja jestem chętna na słodkości .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reni - nie śpię bom ja nocny Marek i o tej godzinie najlepiej się czuję. A proszę Cię bardzo u mnie zawsze coś słodkiego się znajdzie (bo ja też dbam o linię - żeby nie zgubić \"kochanego ciałka\" hi,hi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No coż , Ty Skorpionku zazwyczaj otwierasz \"kawiarenkę\" a ja zamykam . Właściwie to dobrze że po mnie nikt nie zagląda , bo nie wytrzymałby zapachu z nadmiaru nikotyny Muszę więc porządnie przewietrzyć , tak by jutro było pachnąco i przyjemnie w naszej kawiarence . A teraz i ja zmykam bo jutro muszę bardzo wcześnie wstać Dobrej nocy , miłych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny i czesc Buber o ile tu przybedziesz.Zadnego zapachu nikotyny moj wyczulony nos nie odkryl -wiec spoko.Ja na dzien dobry przesylam Wam wirtualnie cuuudownieee balsamiczny i zywiczny zapach z mojego lasu,niedlugo dolaczy do tego moj ukochany zapach fiolkow,no bo chyba w koncu ta wiosna kiedys sie do nas przytelepie. Jagqda czytam,ze jestes wlascicielka akwarium.Moj syn z powodu tej nieszczesnej alergi tez ma 120 litrowe akwarium.Jego praca przy nim to tylko karmienie rybek i podziwianie ich.A reszte czarnej roboty odwala mamcia-czyli ja.Teraz zgodnie z tradycja niskocisnieniowca ide na kawke ale wroce jak bumerang

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuszki. mam nadzieję, że humorek wszystkim dopisuje. Skorpionku - czuję się zabalsamowana cudownym zapachem twojego lasu, może przez to będę dłużej młoda bo piękna przecież bywam. Dostałam dzisiaj mnóstwo kwiatów - chyba mnie lubią. Prezes się pogoził i tryska humorem. A teraz coś z życia rodzinnego: Wracam i do córci : witaj, witaj lubę dziecię głupie w zimie,głupie w lecie A córka: witaj witaj droga mamo gruba w nocy,gruba rano At gadzina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi hi hi biala no super te Wasze rymowanki,a refleksu Twojej corce to tylko pozazdroscic! Rutkowski odwdziecze Ci sie za Twoj komplement w gwarze poznanskie\"No dzynki ,dzynki dobro kobiyto.Jak czytom te Twoje wpisy to az mi sie colko kalafa chichro i krybonki az sie trzynsom a moj gupi kacamber tak sie zlonk ,zo jo tu takie dzwiynki wydaje,ze slypia wylazly mu na wirzch jakby sie gziku z pyrkami najod.Slubny zas ino wysapol-tys se cos glugnyla kobito czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skorpion o jezu ty jesteś boska - popłakałam się i idę poprawić oko bom pewnie już nie piękna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć !!! Wpadłam się przywitać i zaraz wybywam . Słoneczko świeci ,humor jest widzę nie tylko u mnie . Miłego dnia Babeczki życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozsmieszylo Cie biala?to fajnie.Wiesz w naszej wsi dziala zespol ludowy,ma nawet osiagniecia na szczeblu wojewodzkim.Poproszono mnie abym im pisala niektore teksty.Pare z nich zostalo mi jeszcze w glowie.Wiec od czasu do czasu Was rozsmiesze.A oto jeden z nich.Tematem jest wyjazd mieszkancow naszej wsi do zaprzyjaznionej wsi we Francji(co jest prawda bo takie kontakty nawiazano i wymiana kulturalno-ludzka trwa w najlepsze) .....\"Jak moja slubno przyjechala zez ty Francji,to jej sie sznupka nie zamykala bez colki dziyn.Najpiyrw wpadla w zachwyt nad ich logrodkami,ze pinkne trawniki na ktorych rosna dorodne kierzki magnoli,kameli,ze te jedne rozmnozo sie z nasion ,a te inne przez podzial korzynia.Aniuchna jo i na to,jo takim stynskniony za tobom,rozmnazac to sie MY mozymy,ale podzial korzynia to se odpusc-bo to ryzykowne posuniyncie.Jakby tego bylo malo,wieczorem w sypialce szpyko na mnie z boku,slypska jej sie smieja i godo cos o francuszczyznie.Matka godom,wiysz,ze jo promuje wszystko co polskie:polskie zarcie,ficmatynta,lompy ,o co ci sie kobiyto rozchodzi?Chlopy,co jo se narobilem!Slubno wyzwala mnie od starych kakrow i niedolyngow! Ino powiydzta za co? Zrozumialyscie cos z tej gwary czy nie bardzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skorpion - przestań ja jestem w pracy a śmieję się w głos.Jak prezes przyleci będę miała za swoje. O hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Re-ni____oczywiście ,ze jestem facetem. A nie boję sie nie jestem strachliwy. I po prostu was czytam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buber no sama nie wiem, bac sie z tego powodu czy cieszyc?Nie chcesz Ty czasami z nas sie smiac albo w inny sposob zestresowac?Hę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko was czytam szanowne panie nic więcej...nie mam zamiaru śmiać sie z was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie się podziały Nasze Dziewczyny ????? Czyżby odsypiały DZIEŃ KOBIET ????? Hej odemknijcie oczy choć na chwilę i skrobnijcie słówko czy żyjecie . Skorpion - coś mi się wydaje, że my dwie tutaj najporządniejsze 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hop hop !!! Musimy zrobić naradę wojenną. Czy wpuszczamy tu męskiego \"rodzynka\" czy wstęp mają tylko kobietki, Jak myślicie ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buber to pocieszyciel widzialam jego wypowiedzi na innych forach. Nie jestszkodliwy niech sobie krazy po tym forum...zobaczymy co z tego wyniknie Witajcie dziewczyny ja tylko na chwilke, bo duzo obowiazkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej !!!!!witam wszystkie miłe panie!!!! KOBIETKI u mnie znowu ostre natarcie zimy czy jest gdzieś w kraju mały zakątek gdzie już nie sypie śnieg???? jeśli tak to jeszcze dziś się tam przenoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka - mówisz \"nieszkodliwy\" o facecie??? No coś tyu każdy facet jest szkodliwy tylko każdy w innym stopniu. No dobra niech będzie jak ma taką przyjemność. Tylko niech nie przeszkadza. Witaj Rutkowski - u mnie też regularna zima.A mnoże nam się pomyliło i jesteśmy przed Wigilią a nie przed Wielkanocą. Ostatecznie oba święta na W więc co za różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holera!!!!! zżarło mi cały tekst. Biała wtowo ja o4,30 jestem już wpracy ito już tak niezmiennie od 4 lat,ale można się przyzwyczaić. Uwaga !!! moja brygada wraca z łazienki-już się umyli???? ała!!!! atakują!!! więc uciekam na razie pa pa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buber tos mnie uspokoil.Witaj wsrod nas-mowie to w swoim imieniu bo nie wiem jak reszta dziewczyn.Jesli masz ochote skomentowac moj wpis-to rowniez prosze bardzo. No witam dziewczyny w to zimowe popoludnie.Maz poczestowal mnie piwem z miodem i cytryna i czuje sie z lekka przymulona i moj zoladek chyba tez nie jest szczesliwy po tej mieszance. Widze ,ze rutkowski sie zaczernil i zostal zaatakowany...Trzymaj sie dziewczyno,walcz ,wszak to my-wladza rodzicielska -nie moga nas dzieci ujarzmic i zdominowac(chyba....)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×