Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość re ni

Kawiarenka dla pań w średnim wieku.

Polecane posty

Dobra dziewuszki. Ja tu kliku, kliku a w domu nie ma chleba. I coś do chleba też by się przydało. Wykorzystam czas i jadę po większe zakupy. Może zdążę przed tłumem wracającym z pracy. Będę wieczorkiem jak mi nikt nie przeszkodzi. Trzymajcie się pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie wrocilam z obiadku jaki zafundowal mnie i corce moj synek z wiadomej okazji.Oprocz tej obiado-niespodzianki dostalysmy po pieknej orchidei...moj ulubiony kwiat. Oczywiscie zaraz po \"rozkapoceniu sie\" zasiadlam do komputera poczytac co napisalyscie na tym forum.Zeby nie pieknie wymalowane oko przecierala bym je ze zdumienia. Średniaczki co wam sie stalo!!! Przy okazji naszego swieta zebralo wam sie na żale.Oj fe. Życie jest krotkie i trudne wiec szkoda tracic czas na nazekania i zle wspomienia.Gdzie pozytywne myslenie.Kazdej z nas w jakims momencie zycie pluje w twarz.To normalne i z tym trzeba sie zmagac ale nie wolno rozpamietywac bo robi sie z tego kwadratura kola. Nie pamietam, ktoras z was nauczyla sie mowic NIE i to jest bardzo zdrowe. Przykro nam gdy najblizsza istota jaka jest matka probuje nam ustawiac zycie, ale czesto jest to przejaw zle pojmowanej troski I jeszcze jedno w swoje świeto myc okna i sprzatac...toz to dopust Bozy. A polozyc sie nakanapie i \"neronic\" Ciagle o cos zabiegamy cos robimy wiec dzis nalezy nam sie ŚWIETY SPOKUJ ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka-witaj. Ty nie bądź taka mądra. Ja jeszcze nic nie dostałam, nie licząc buziaczka od pieska i telefonu od małżonka o 5 rano. Nawet wyspać się nie mogłam. Ale zaraz będę się neronić, zrobię sobie pyszną kawkę a do niej nie powiem co, bo znowu będziecie krzyczeć, że Was kuszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
La donna e mobile .... z Rigoletto. Ale ten Pavarotti cudnie śpiewa. A jego wysokie C. Jak to mówią: \" usłyszeć i umrzeć\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZEPRASZAM ZA PRZEMADRZALKI I ZA BYKI W TEKSCIE TAKZE 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Ty Biala dzis jedz co chcesz masz do tego pelne prawo. Jak swieto to swieto. Sama dzis zjadlam na deser wielki puchar lodow i to calkiem bez wyrzutow sumienia.Neron sie ile wlezie...to jest zdrowe podejscie do zycia 👄 ❤️ :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przepraszaj bo nie masz za co. Coś Skorpiona dzisiaj \"naszło\' to mnie też. Trochę mi było smutno, ale już dobrze. Neronię się, podjadam słodkości (psia kostka - byłam w sklepie mogłam kupić lody, ot skleroza) i słucham ulubieńców. Całkiem przyjemny ten ten 8 marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo to widzisz kropka ,czasem ta maska ze \"wszystko jest o.k\"z lekka zsunie sie z twarzy.Ale faktycznie na dzisiaj dosc smecenia. Piszecie wiec dziewczyny,ze macie full wypas tzn;slodkosci,kawe i ulubiona muzyke.Mnie niestety czeka wlasnoreczne mycie naczyn-panowie w tepie z lekka przyspieszonym zdezerterowali z kuchni,ale potem juz caly wieczor dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny !!! 🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼 🌼🌼 🌼 Dziś Nasze Swięto więc życzę WAM dużo radości , aby wszystko co sobie wymarzycie się spełniło . Dzięki że jesteście i za wyrozumiałość mojej sytuacji,,niebawem się pojawię. PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwila dostalam sms-a z życzeniami ale calkiem anonimowy. Kurcze MAM WIELBICIELA...ale mnie milutko polaskotalo gdzies miedzy sercem a żołądkiem A ta wirujaca traba jest faktycznie irytujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholerka dziewczyny dzis jest dzien żalow i przeprosin...a ja myslalam ze Dzień Kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skorpion - ależ nic podobnego !!!! Nikt mi nie popsuł humoru. A !!!!! jest mój brat z ogromnym tortem lodowym zamiast kwiatów (ha,.ha Kropeczko). Ale pewnie sam zje połowę. Reni dobrze,że jesteś. Idę się obżerać torcikiem. Na razie pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rutkowski patrol
hej kobitki !!!!!!!!!!! czy moZna się dosiąść?????????!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rutkowski patrol
OK jużsię tłumaczę tn rutkowski to stąd że wszystkie normalne pseudo byłyjuż zajęte a ja jestem ,,normalną'' no może trochę szurniętą matką 3 dzieciaków,i kocham kocham właśnie takie sympatyczne miejsca jak to forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj rutkowski patrol-fajny ten Twoj pseudonim.Witamy Cie czym chata bogata.Jak jestes z lekka szurnieta to znaczy ,ze nadajesz sie idealnie do naszej paczki ;) bo wiesz-mnie czasem porzadnie\"szura\" hi hi .Z jakiego regionu Polski jestes jesli to nie tajemnica sluzbowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rutkowski patrol
Śląsk a w zasadzie to już Podbeskidzie aha i jeszcze jedno mało że świra to jeszcze skorpionica. kocham tego,kto wymyślił dobranocki bo w końcu moja najmłodsza latorośl dopuściła mnie do kompa!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A rutkowski witaj zodiakalna siostrzyczko!!!!Jesli chcesz sie o nas troche dowiedziec to niestety musisz sie cofnac do poprzednich stron-mamy tu osoby z Twojego rejonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rutkowski znam bol walki z dziecieciem o dostep do kompa-mowie Ci toz to istna bitwa pod Grunwaldem,albo inne dzialanie manewrowo-wojenne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rutkowski patrol
Drogi skorpionku wlasnie staram się przejrzeć wcześniejsze strony co skutecznie utrudnia mi moja ,,młodzież'' ale mam na nich sposób-staję się tyranemї!!!-starsi do lekcji mała ma bajkę ,a mąż sam zwiał do piwnicy.Ot co może zrobić z kobiety pęd do techniki-dobrze że w pracy jeszcze nie mam kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak trzymac rutkowski ,w koncu my skorpiony to ponoc urodzeni przywodcy i wladcze osobki ;) ,jak juz sie nas nie boja to niech chociaz sluchaja !!! Milo ze nasze grono sie powieksza.Czytaj sobie w spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rutkowski patrol
nie wiem jak u was ale ja mam 4powaznych przeciwników w walce ,iczasami naprawdę tylko fortelem można z nimi wygrać albo zarywać nocki przy kompie.Biorąc pod uwagę fakt że wstaję o3,45 rano pozostaje tylko a raczej przedewszystkim walka walka ijeszcze raz walka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jeej !... ale mi się nazbierało !!! - nie wiem od czego zacząć . ......Balzakowska......witaj w gronie ,wpadaj często a przekonasz się że Twoja dusza szybko się odnajdzie . Dawno się z Wami nie widziałam więc przesyłam po kwiatuszku : ......Balzakowska🌼 ......Wdowcia🌼 ......Skorpionek🌼 ......Kalusia🌼 ......Kropeczka🌼 ......Jagqda🌼 ......Maxmara🌼 ......Roztargniona🌼 ......Gosia🌼 ......Torii🌼 ......Buber🌼 - a cóż to za tajemnicza kobietka ???-zapraszamy ......Rutkowski🌼 - teraz jest miło i sympatycznie a będzie jeszcze \"BEZPIECZNIE\" - czego nam więcej do szczęścia potrzeba ??? Witaj Rutkowski - \"szurnięte \"mile widziane . U mnie dziewczyny jako tako , innym razem napiszę co się dzieje , dziś nie pora na narzekanie , jedyny dzień w roku nie będę go psuć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rutkowski wspolczuje Ci tego wczesnego wstawania-to przykre. Odnosnie kompa-wiesz najblizsi tez musza zrozumiec,ze z komputera moze korzystac rowniez mama.W koncu nasze zycie to nie tylko praca ,dom ,maz,dzieci.Cos dla nas tez musi byc!Ja rozsmakowalam sie w takim pisaniu ,polubilam dziewczyny,pozaznaczalam nawet sobie na mapie kraju z jakiego regionu klikamy.Kazda z nas jest troche inna,ma inne doswiadczenia ,inny poglad na niektore sprawy i wlasnie w tym tkwi nasza sila.Tak mysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety musze Was dzis juz pozegnac-mamy gosci,ale piszcie nocne Marki.Rano wszystko przeczytam i dorzuce cos od siebie!Milego wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rutkowski patrol
ja też uciekam młodzi żebrzą o dostep do GG.Akto wie co oznacza w ich gg-języku skrót SWP???!!!!.Nikt??? tojuż tłumaczę-starzy w pokoju Ito byłoby na tyle spadam pa pa kobitki.Durch fajne z was dziołuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×