Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość re ni

Kawiarenka dla pań w średnim wieku.

Polecane posty

Hej ! Hej ! .....Rutkowski - o jejku !!! ...a można wiedzieć co to za posada że zaczyna się o 4.30 ?, no chyba że nie chcesz o tym mówić .....Buber - no sama nie wiem .... co z Tobą zrobić ??? . Kropeczka twierdzi że pocieszyciel , a może baaardzo samotny jest ??? Ja jestem \"za\" - masz moją zgodę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj wszystkie dziewczyny dzis zabiegane zostalam tylko ja . Jagqda pisalas wczoraj o swoim akwarium.Jak juz wspominalam,tez je mamy.Obserwowanie takiego wycinka malego podwodnego swiata bardzo uspokaja i relaksuje.Mam sumiki szkliste-to takie dziwne przezroczyste rybki-widac im wszystkie podroby wiec wygladaja dosc upiornie,welonki,dorodnego glonojada,wesole kiryski,gurami i neonki.Pamietam,jak najstarsza welonka nam zdechla-byla to pupilka mojego wtedy malego syna (nazwal ja Pieknotka) ale byla rozpacz.Az sama sie zdziwilam,ze do rybki akwariowej mozna sie\"uczuciowo przywiazac\" boja sie wlasnie\"przywiazalam\".Rozumiem teraz co musza czuc osoby ktore stracily ukochanego psa czy kota-zwlaszcza dotyczy to osob starszych dla ktorych niejednokrotnie zwierze to jedyny ich towarzysz.Eeee nie udala sie Panu Bogu starosc ,zab tez nie(zaczyna mne bolec i to plombowany)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Re -ni przepraszam za blad -Twoj nick napisalam z malej litery-to pewnie przez ten zab

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem z kubkiem mojej ulubionej herbaty-zielona z czarną porzeczką-mówięWam pycha!! Re-ni to żadna tajemnica popprostu pracuję w sklepie który otwiera swoje podwoje już o 5,00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rutkowski lubisz czarna porzeczke a ja ja znienawidzilam.W naszym ogrodzie rosnie sporo krzakow porzeczek i maz co roku gonil mnie i corke abysmy robily sok bo pyszny i zdrowy!-to fakt.Ale po ilus latach z rzedu podnioslysmy bunt(sok juz sie nam obrzydl,a robienie go jeszcze bardziej)i poobcinalysmy boczne galezie.Moj pan na poczatku byl tym faktem baaardzzzo rozsierdzony ale potem mu przeszlo.Chociaz z drugiej strony....nooo zaczol wielbic czosnek(naczytal sie o jego uodparniajacym dzialaniu) wiec same rozumiecie,ze musialo minac znow troche czasu aby sie w nim odkochal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ!!!!! Czy ktoś tu jeszcze jest!!!!!!. Moim skromnym zdaniem Buber może zostać-cóż ,jak będzie uparty to po wyrzuceniu itak wróci ,tylko pod inny pseudo.Poza tym obcy facet podobno jest zawsze bardziej atrakcyjny od wlasnego???????? hi hi hi!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z mamą już wszystko w miarę dobrze , oby nie było gorzej , a synowa ma jeszcze nogę w gipsie . A co Skorpionku boli Cię ząb ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może nie tyle lubię czarną porzeczkę co nie cierpię zielonej herbaty-którą to postanowiłam regularnie wypijać (podobno pomaga spalić tłuszczyk atego u mnie niestety sporo) ,moi rodzice też mieli mala plantację porzeczek więc znam temat z autopsjii, za to u terściów jest gąszcz malin-w sezonie w 8osób co drugi dzień obieramy średnio 3 do4 godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skorpionie-mój mąż kiedyś gdzieś przeczytał że naj zdrowsze jest ssanie ząbka czosnku ,najlepiej przez cały dzień, osobiście czosnek w kuchni mi nie przeszkadza ale w rozsądnych ilościach ,tak więc mój pan po 2 dniach kuracji dostał nakaz eksmisji z sypialni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skorpionie-mój mąż kiedyś gdzieś przeczytał że naj zdrowsze jest ssanie ząbka czosnku ,najlepiej przez cały dzień, osobiście czosnek w kuchni mi nie przeszkadza ale w rozsądnych ilościach ,tak więc mój pan po 2 dniach kuracji dostał nakaz eksmisji z sypialni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Re-ni boli ale jakos przejdzie.W razie czego pozostaje dentysta.A ja nie cierpie tam byc ani wachac tego specyficznego zapachu-bleeee Rutkowski podziwiam Twoje samozaparcie odnosnie picia zielonej herbaty-kiedys poczestowala mnie tymkolezanka.Smakuje toto jak...papieros zalany wrzatkiem-ja nie pale papierosow ale wlasnie z tym mi sie skojarzylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rutkowski-u mnie zakonczylo to sie ciut inaczej-maz nie najadl sie czosnku bo mial wazne spotkanie,za to ja nawcinalam go sie na ile pozwolila mi moja watroba.Gdy polozylismy sie spac przytulilam sie do niego i chcialam pocalowac-rozumiesz manewr taktyczny,a moj pan jak nie zacznie fukac:jeeezu idz cos zrob ze soba,cuchniesz jak sklep wedliniarski....Chwila milczenia i..wybucznal smiechem .Tak skonczylo sie panowanie czosnku w naszym domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz skorpionku to nie tyle samozaparcie co 20pare kilo do zrzucenia i brak silnej woli.człowiek chwyta się wszystkiego co daje jakąkolwiek nadzieję tymbardziej że ze sportów to najlepiej wychodzi mi zasypianie na czas-w tym naprawdę jestem dobra,pozatym czasami jeszcze seks i to cały mój sportowy duch. Jestem Wam moje drogie winna małe wyjaśnienie,otóż jestem tak ciut ciut jeszcze przed 40 ale myślę,że to nikomu nie przeszkadza?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie nigdy nie zdobyłabym się na takądesperację żeby się najeść czosnku wprawdzie używam go dość często i nawet sporo ale wybieram granulowany.Twój mąż musiał mieć nietęgą minę ,hii hii!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie nigdy nie zdobyłabym się na takądesperację żeby się najeść czosnku wprawdzie używam go dość często i nawet sporo ale wybieram granulowany.Twój mąż musiał mieć nietęgą minę ,hii hii!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem. Herbatyyyyy ! Jezu jak zimno. Rutkowski ja zielonej herbaty do ust nie wezmę. Moja rodzicielka pije ją litrami bleee. Czarnej porzeczki nie wpuszczam za próg domu w ŻADNEJ postaci. (piłam kompoty przez pól roku bo nic innego nie było). Mąż używa czosnku podczas mojej nieobecności. Przy mnie jak bierze go do ręki to ja tak jak Skorpion - do sypialni i poduszkę pod pachę. Jak na razie wybiera mnie. Reni - trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko rutkowski wiek niewazny,tutaj nikt do dowodu nie zaglada.Chyba jestes za surowa w ocenianiu siebie ,przeciez praca w sklepie to ciagly ruch-chyba,ze jestes kasjerka to wtedy faktycznie ruchu niewiele.Nie jestem specjalistka od zrzucania wagi,jedna z naszych dziewczat-kropka jest tutaj autorytetem-schudla 30 kg.Opisuje to na naszych stronach. Na dzis juz swoj limit klikania wedlug dzieci wyczerpalam,wiec moje mile do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KROPECZKO na pomoc!!!!~!!!! jak zrzuciłaś te 30kg??? .Dziśjuż znikam moja córcia (5 lat) czeka kiedy się w końcu z nią położę ,a i pora jak na mnie dość puzna.Wszystkim nocnym markom mówię-miłego klikania i pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rutkowski współczuję Ci tak wcześnie wstawać , dla mnie to byłaby tragedia . Ale ja nie pracuję więc mogę sobie pozwolić . A jeśli chodzi o Twojego męża - jak mogłaś ?, a to sobie \" biedak\" nagrabił. Skorpionku - nikt nie lubi dentysty, ja niedawno tez miałam ten problem , musisz coś zrobić bo Cię cholerstwo wykończy nerwowo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rutkowski witaj Wolasz mnie na pomoc wiec jestem :-p Wroc do pierwszych stron nie wiem juz 3 czy 4 tam napisalam jak sie meczylam zeby z wagi sloniowej zejsc do piorkowej. Schudlam w sumie 34 kg przez 1,5 roku i jak wczesniej wspomnialam jest to ciezka praca...porownywalnie do konia ktory orze hi hi hi Samo picie zielonej herbaty nie pomoze ...dieta i cwiczenia. Chociaz pochwalam picie takowej bo jest niezwykle zdrowa oprocz spalania ma jeszcze inne wlasciwosci np: obniza cholesterol i cisnienie jak ktos ma wysokie. Sama ja pije...lubie tetley zpomarancza i guarana Pozdrawiam i zycze duzo sil w tym odchudzaniowym przedsiewzieciu 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo , halo - czy jest tu ktoś jeszcze ??? ...skądże - cicho jak w kościele , porządni ludzie już śpią o tej porze. tylko ja jak ta ćma po nocy buszuję , nawet Wdowci nie ma . ...............Przytulcie głowy do poduszki ...............Niech przylecą dobre duszki ...............Niech przyniosą sny ...............W których będę ja i WY. PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAMOTNY BIALY ZAGIEL
🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich.Kawa juz sie dla Was parzy -jest i niebieska Prima z ekspresu a nawet herbata Earl Grey no i rozne inne gatunki kaw tez-bo nie napisalyscie jaka lubicie. Jako podklad muzyczny wybralam\"tak wiele jest radosci w kazdym dniu i kazdej chwili prostej\"A.Jantar(zab juz nie boli co za radosc),potem \"Malagenia\"-E.Gorniak ,\"Grek Zorba\"-wersja instrumentalna ,a dla Ciebie biala \"Walc kwiatowy\" z DZiadka do orzechow..Na wieczor Wy wybierajcie utwory ;) Dzisiaj corka wczesniej przyjezdza z akademika i wybieram sie z nia na zakupy-konkretnie ona i ja chcemy kupic sobie szampon koloryzujacy-idzie wiosna trzeba sie troche\"przepoczwarzyc\" na korzysc oczywiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Skorpionku. U mnie piękny dzień dzisiaj. Można by nakręcić \'Królową Śniegu. Zawstydziłaś mnie bo za nic nie mogę sobie przypomnieć melodii Walca Kwiatów. Cholerna skleroza. A na pocieszenie Ci powiem, że MNIE boli dzisiaj ząb.To chyba telepatia. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×