Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość re ni

Kawiarenka dla pań w średnim wieku.

Polecane posty

....Hej !,heeej !!! A ja dziękuję Wam wszystkim za to że jesteście. To dzięki Wam jest ten topik.Moją intencją było by kazdy tu dobrze się czuł - - że jest potrzebny że ktoś o nim myśli. Szkoda ze inne dziewczyny juz tu nie zaglądają, nie wiem dlaczego, nie znam powodów więc nie mogę się narzucać. ...Kropeczko - a gdzie Ty się podziewałaś??? nie rób nam tego więcej martwiłam się o ciebie. ...Wdowciu ale zrobiłaś mi niespodziankę, pomyślałaś o tej rocznicy. ...Skorpionku nie mogę sobie wyobrazic jednego dnia bez Ciebie, a co mówić dłużej. ...Kalusia - tez dawno Cię tu nie było, no ale dobrze że jestes dzisiaj a jeszcze byłoby lepiej byś zaglądała codziennie. Cieszę się bardzo że Was spotkałam - duuuuuuużo buziaków👄 przesyłam i oby nasz topik trwał i trwał.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼 JEEEEEESTEM ,przybywam na wezwanie,właściwie,to ja Was moje drogie średniaczki wciąż na bierząco patroluję,itylko cierpię na chroniczny brak czasu,żeby odpisać. no,ale skoro dziś taki ważny dzień,ipodobno pyszny serniczek,to ja sięwpraszam!!!!!!!!!!!!!Skorpionie!!!!wracaj szybko,schowam dla Ciebie kawałek serniczka pod stół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie po przerwie :) Dziewczyny ja cały czas jestem ale mąż jutro przyjeżdza i ja szykuję nastrój ( pucuję mieszkanie,piekę, a zaraz lece po kuraka na rosołek dla niego ). Same rozumiecie że zaglądam do Was z doskoku.Czuwam jednak cały czas. Na razie uciekam pa 🖐️ P.S. Witam Rutkowskiego- serniczki czekaja więc się proszę częstuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się masz Rutkowski ..Patrol na bieżąco mówisz ???, taki niewidzialny???,no to trochę mnie uspokoiłaś, no ale tak wierzyć na słowo ???, no dobra niech Ci będzie, chociaż osobiście wolałabym Cię często oglądac. Wdowciu serniczek pyyyycha, nami się dziś nie przejmuj, no chyba że się obrobisz, najważniejszy jest przyjazd męża, przygotuj się tak jak należy i ciesz się jego obecnością - zasłużyłaś na to.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wdowciu-serniczek boski!!!!!!!!-nibo w gębie.Uwielbiam ten smak słodyczy,toć to prawdziwa poezja smaku.RE-NIA widzisz ja od lat cierpię na przypadłość,jaką jest \'\'chroniczny brak czasu\'\', iwłaśnie w ostatnich dniach dała ona o sobie znać.Do tego doszły małe problemy w pracy(do dziś nie wiem za czyje grzechy to właśnie ja musiałam zostać kierownikiem),a ponieważ nie lubię smęcić i narzekać ,więc do czasu ogólnej stabilizacji ,postanowiłam wycofać się na wcześniej upatrzone pozycje.Skorpinku wracaj do nas!!!!!!!!! może lepiej kup se już nowego komputra.🌼.🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Dziewczyny ale jestem zmęczona. Jak się czujecie wszystkie???? Cieszę się, że serniczki smakują. Przypomniało mi się zabawne zdarzenie. Jak wychodziłam za mąż i zamawialiśmy w cukierni ciasta.Ja chciałam konicznie sernik, panienka mnie pyta jaki ? No to ja - a jakie macie??? Ona - że różne.To ja zamówiłam na spróbowanie po 10 dag każdego. Już nie pamiętam ile tego było,ale z 15 rodzajów a każdy boski !!! Bo ja Wam jeszcze nie pisałam, że ja mam manię i zbieram przepisy na serniki. Przeważnie tak jest,ze piekę je przez cały rok na na święta Bożego Narodzenia w tamtym roku jeden mi nie wyszedł. A moja -hmmmm, jednak tak o niej nie napiszę (bo ja nienawidzę słowa TEŚCIOWA-pierwszą miałam okropną jędzę a druga jest bardzo kochana) ...o już wiem - mama mojego męża piecze taki sernik, że ja na niego mówię \'boska ambrozja\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie - dzwonił mąz i jakie było pierwsze pytanie ??? Oczywiście czy będzie rosołek. Maniak jeden. Ale to u nich rodzinne. A Buber jednak nie włożył garnituru !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rutkowski - jakże ja Ciebie rozumiem. Ja tez się bronię wszelkimi siłami przed etetem kierownika. Ja wiem, ze pieniądze większe ale te stresy !!!!! A i tak mam taką pracę, że ustawiam ludzi.I czasami mam dosyć wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie odmeldowuje,wiem juz za pozno na ciasto ale stanowczo wole inne przekaski,slodycze na bok,dieta------nie,poprostu wole cos nie slodkiego,rutkowski----------gratuluje awansu,ktos cie zauwazyl i dal szanse,a moze nie bedzie tak zle i to bedzie wlasnie to,,,----------biala-----moj maz ciagle w rozjazdach ,wiele histori ,plotek i innych dziwnych gadulstw przezylismy,wiem ze takie zycie jest trodne,ale bycie razem po dlugiej czy krotkiej rozlace tez nie jest latwe ,wciaz na nowo trzeba sie przyzwyczajac .skorpionku---------oby jak najpredzej ci zrobili compa,czekamy----------------------------------oczywiscie pogodnej wiosny zycze i zebysmy nadal sie tu spotykaly ,biala podtrzymuje nam tu frekwencje-tak trzymac---------------------aaa pracuje tylko do poludnia ,chyba ze jade po towar,,,,,,,,,,tato tez calkiem sie dobrze czuje ,oczywiscie jak na jego stan-------kto nas zrana obudzi,,,ja ide spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra Kochane. Ja uciekam. Piesek mnie prosi o nocny spacerek i muszę iść spąc.Jutro muszę być piękna, pachnaca, sexy a nie straszyć niewyspaną twarzą. Bawcie się dobrze. Acha jeszcze wypiję za Wasze zdrowie kieliszek szampana. Na zdrowie !! Do jutra 🖐️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta znow czlowiek
biala wdowa szykuj rosolek i serniczek, bo dupy dostal juz gdzie indziej, jezeli jestes ta osoba ktorej sie domyslam, tamta nawet herbaty mu nie zrobi, tylko on nad nia skacze, naprawde jestes taka slepa czy udajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagqdusia - kochana jesteś. Tak to właśnie wygląda. Al;e ja za nim tak strasznie tęsknię. Tak pięknie o tym kiedyś śpiewali TRUBADURZY \"Tęsknota zakrywa pół słońca na niebie, Moje smutne oczy wypatrują Ciebie\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewuszki. Nie ma naszego Skorpionka więc to ja Was budzę w piękny słoneczny dzień. Wszystkie wyspane i zadowolone z życia ???? A jak humorki ????? Życzę miłego dnia i dla wszystkich {kwiatek] Na razie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny o poranku ..milego dnia milej pracy i wogole tylko fajnych chwil. Szczegolnie Tobie Biala Ostatnio nie mam za duzo czasu by tu wchodzic bo mnie praca goni, ale to sie zmieni jak nadrobie zaleglosci .Dzis pewnie tu zajze kilka razy bo mam dzien dobroci dla siebie. Wkurzylam sie na pewien pomaranczowy wpis wyrzej Zastanawiam sie co kieruje takimi typkami ze pozwalaja sobie na takie idiotyczne i nie smaczne komentarze. w zwiazku z tym mam apel do pomaranczowych anonimow nie wchodzcie na ten topik i darujcie sobie takie cienkie uwagi. Sredniaczki z tego forum nie zycza sobie tego. Mamy tu zachowany pewien poziom i do waszego nie bedziemy sie znizac. Wdowciu ja mysle ze jestes ponad to i ze bedziesz sie cudownie bawic. Jaqodko jak milo cie widziec, wpadaj czesciej prosze. 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼Witajcie kochane Babeczki[🌼🌼 .....Ale pięęęękna pogoda u mnie słoneczko świeci aż chce się żyć. Jak zwykle jeszcze się dobrze nie obudziłam,chciałam na razie się tylko przywitać. ..Miłego słonecznego dnia i dużo, dużo radości. Kropciu droga nie daj się sprowokować,nie warto.Trzymajcie się mocno. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witjacie Kropeczko i Re-ni 🖐️ A ja się nie wkurzyłam na pomarańczowy wpis. Ja już przywykłam. Spotkało mnie w życiu już tyle przykrości, że zdążyłam się przyzwyczaić. A moja mama zawsze mi mówiła: Jak ktoś w ciebie kamieniem to ty w niego kwiatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Re-ni skarbie masz racje ze nie powinnam byla dac sie sprowokowac. Tylko to sa stare urazy kiedys ja tez nasluchalam sie od takich zyczliwych rad i opini na temat mojego malzenstwa.Cholera jasna mnie brala ze ktos wie lepiej jak powinnam sobie zycie ulozyc i tym podobne. Dlatego takie teksty niespelnionych lal dzialaja na mnie jak plachta na byka. Ale sie poprawie. Umnie tez pieknie swieci slonko az chce sie wyjsc z domku. Zeby jeszcze bylo cieplej to juz byl by raj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No już jestem z powrotem ...Wdowciu wyobrażam sobie co czujesz w związku z przyjazdem męża, chociażby dla takiej chwili warto czekać. Zbierasz przepisy na serniki, a na sernik z rosą masz ? ...Jagqdusia takie życie jak piszesz nie jest łatwe to prawda,ludzie jak świat światem zawsze będą gadać, i nie jest to według mnie najważniejsze. Natomiast ważne jest jak my na to reagujemy,czy pozwolimy aby nas to przerosło. ....Kropciu takich dni dobroci dla siebie obyś miała jak najwięcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropciu naprawdę doskonale cię rozumiem,wspominałam już że siostra była w takiej sytuacji,po za tym w bloku w którym mieszkam,mam koleżankę jej mąż 8-lat był w Stanach. Dostawała nawet anonimy na jego temat, miała pełno \"doradców\"tak jak mówisz. Nie wiem skąd czerpała siły by to przetrwać, i gdyby wierzyła w to wszystko, to teraz nie byliby razem.Jest bardzo szczęśliwa i mówi że było warto.Wiesz jak teraz sąsiedzi i znajomi jej zazdroszczą ? ....Teraz była okazja i powiedziałaś co myślisz o tych ludziach i dobrze zrobiłaś,masz do tego prawo jak najbardziej. Zawsze kiedy najdzie Cię ochota możesz sobie tu ulżyć -A CO !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Re-ni ja nie mogę usiezieć w pracy. Staram siębyć obecna ale myślami jestem gdzie indziej. Tyle czasu się nie widzieliśmy. A córcia jak się cieszy. Nawet ciasto osobiście upiekła (ananaska) Acha Ty się nie pytaj tylko napisz mi ten przepis. Pod taką nazwą nie mam sernika ale wiesz. Co mi szkodzi sprawdzić ? Kropeczko - ja też Ci życzę abyś takich dni robiła więcej bo my za Tobą tęsknimy. A Buber wredota wczoraj się udzielał bardzo aktywnie na innym topiku. Jak się pojawi u nas to go osobiście ścierką przez łeb. Nienawidzę podglądaczy. Miałam sąsiada,który cały dzień siedział z lornetką na stychu i filował w moje okna. Myślał, ze ja nie widzę. Aż mu któregoś razu pokazałam środkowy palec i się skończyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Wydaje mi się że takie wpisy, jak ten pomarańczowy najlepiej ignorowc, bo ta osoba pisząca w ten sposób jest prosta, prymitywna i nie warto zaczynac z nia dyskutowac. Do dyskusji potrzebny jest rozum i inteligencja. Biała wdowa, wyobrażam sobie jak sie cieszysz. A ja ciesze się że Ty się cieszysz. U mnie wiosna, słonce świeci na całego, mój mąż już chce ruszac na działke, nie mogę mu wytłumaczyć że ziemia zmrozona, nie da rady kopać, ale on jutro jedzie. Niech jedzie, może ja z nim sie wybiore, chociaz popatrzę i poplanuje co gdzie i kiedy posiać. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kala 🖐️ Dobra z Ciebie duszyczka, że się cieszysz razem ze mną. Masz rację. Będziemy takie wpisy ignorować. Ja też jutro pójdę na długi spacerek - poszukamy wiosny. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie rozśmieszyłaś Wdowciu,ścierą Buberka przez łeb i to MOKRĄ, .ja mu jeszcze dołożę. ..A to małpiszon jeden,mógłby przynajmniej udawać że cieszy się z naszej rocznicy, olał nas całkowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wdowciu oczywiście że nam brakuje Skorpionka,rano tak pomyślałam sobie,że zaczął się nowy dzionek ciekawe co robi Skorpionek,ale mi się rymnęło.Dobrze że Ty nas budzisz zwłaszcza mnie,spałabym do południa. ..Przepis na sernik podam pózniej. ....Cześć Kalusianie dziwię się że mąż się stęsknił za działką,juz niedługo,wszystkim sie uprzykszyła zima.🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×