Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość re ni

Kawiarenka dla pań w średnim wieku.

Polecane posty

Nareszcie do Was dotarłam -nie mogłam się doczekać. ..Cały dzien była wiosenna pogoda, a ponieważ miałam dyżur u mamy, nie mogłam usiedziec i zabrałam się za generalne porządki,orobiłam się głupia.No ale będzie już na święta. ...Kropciu - jak się masz?, okna umyte ?, a ta energia to mam nadzieję że pozytywna jest??? ..Buber

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Re-nia okna pomyte , energia pozytywna ale mam problem ,ktory mi pewnie dzis nie pozwoli spac i sama nie wiem co z tym zrobic. Moze Wy dziewczyny w swojej madrosci poradzicie cos. Otoz mam dylemat czy powiedziec swojej dobrej kolezance o tym ze jej zyciowy partner nie jest jej wierny i traktuje ja jak osobe do uslugiwania ...mam na to dowod nie do zbicia. Nie lubie sie wtracac , ale nie moge patrzec jak ja wykorzystuje rowniez finansowo. Radzcie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny,moj komputer po lekkim liftingu i opreacji plastycznej dysku wreszcie dziala -co mnie bardzo cieszy.Oczywiscie cala rodzinaka na wyscigi biegla do klawiatury,ale mamcia tym razem byla sprytniejsza i wyprzedzila dzieci oraz malzonka. Oj dzialo tu sie dzialo jak mnie nie bylo,byly tu akty scierkowej przemocy wobec Bubera -naszej kawiarenkowej fatamorgany,byl rowniez bardzo nieprzyjemny wpis od pomaranczki-jezeli mnie czytasz pomaranczko to posluchaj;to jest podle co zrobilas,wydaje mi sie,ze jestes taka osoba ktorej wydaje sie,ze Twoja sprawa jest wszystko co nie jest Twoja sprawa.Chirurg plastyczny potrafi z Twoim nosem zrobic wszystko poza jednym-utrzymaniem tego organu z dala od cudzych spraw. Bardzo mi milo ,ze tak mnie Wam brakowalo,rutkowski a za ten schowany kawalek sernika masz u mnie plusa tak duzego-jak ode mnie z Wielkopolski do Ciebie na Podbeskidzie. Tak wiec sobie siedze i sie relaksuje sluchajac znowu wersji instrumentalnej ari Nadira-jest to naprawde tak piekna i slodka muzyka,ze sluchajac jej moglabym pocalowac kilkakrotnie jeza w kolczaste futerko ;) Kropka,trudno radzic w tak delikatnej i osobistej sprawie.Wiesz ja bym chciala wiedziec gdyby moj maz mnie zdradzal i bylyby na to niezbite dowody.Mowiac o tym swojej kolezance musisz sie liczyc z tym,ze na poczatku moze Ci wykrzyczec w twarz wiele nieprzyjemnych slow pod Twoim adresem a potem... no coz ,gdy to przetrawi to albo Ci podziekuje albo stracisz kolezanke. Zreszta Ty znasz ja lepiej,no sama juz nie wiem.Wiesz ja kiedys powiedzialam siostrze meza o pewnych glupich rzeczach ktore robi jej corka,mialam na to tez dowody ,powiedzialam jak matka -matce,niestety obrazila sie. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biala tak cieplo piszesz o przygotowaniach na przyjazd meza,poniewaz akurat teraz slucham Ave Maria to tak mnie dziwnie naszlo wspomnienie z mojego wesela a dokladnie -przypomnialam sobie slowa jakie wybralam na nasze slubne zaproszenia.Sa to slowa piosenki J.Polomskiego piekne i madre w swej prostocie.Mnie przyniosly szczescie wiec sie z Wami nimi podziele Nie obiecuje Ci wiele-bo tyle prawie co nic. Najwyzej wieczorow szelest,najwyzej spokojne sny. Najwyzej godzin mijanie i serca bicie. Nie obiecuje Ci wiele ,tylko zwyczajne zycie! Najwyzej usmiech na twarzy i dlon w potrzebie. Nie obiecuje Ci wiele,tylko po prostu SIEBIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropciu droga baaaardzo trudno radzić w takiej sprawie,nigdy nie byłam w takiej sytuacji.Z jednej strony powinno się powiedzieć skoro to dobra koleżanka jest, a z drugiej strony mówiąc jej o tym można jeszcze bardziej ją skrzywdzić.Poza tym jeśli jest w nim zakochana, może nie zrozumiec Twoich intencji i wszystko obróci się przeciw Tobie. ..Ja najpierw porozmawiałabym z nim, ostrzegła go, że zależy mi na niej i nie mogę ukrywac prawdy.Tak mi się wydaje,ale wiesz to bardzo delikatna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No coz babeczki mlodsze pokolenie stosujac przerozne srodki perswazji,przekupstwa i grozby odrywa me spragnione palce ;) od klawiatury.Do poczytania do jutra.Zegnam Was w rytmie walca Barbary z \"Nocy i dni\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej SKORPIONKU my za Tobą tęskniłyśmy, no powiedz że Ty za nami tez. ..Dobrze że jesteś, bałam sie ze to dłużej potrwa. Działo się działo,ja znów spartaczyłam stronę, pewnie przez grzeczność o tym nie wspominasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Re-nia syn laskawie mi przekazal,ze mam od Ciebie wiadomosc i poawolil w swej wielkodusznosci napisac kilka slow-pewnie ze mi Was brakowalo -to chyba widac ;) po trzech moich wpisach pod rzad....ałlaaa zostawic mnie dzieciary wredne ,nie odciagac brutalnie rodzicielki od klawiatury ,jeszcze mi cos uszkodzicieeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skorpiomku huuuuura!!!!! -Ty wiesz że ten ostatni Twój wpis z 22. to okazja do świętowania???WPIS JUBILEUSZOWY - 1000 ............GRATULACJE DLA CIEBIE🌼]🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich ktorzy to czytaja (w tle muzycznym trel skowronka ♪♪♪♪)i nie marudzic kobietki ,ze czas przesuniety i to taakiee straszne ;) bo zapowiada sie piekny dzionek-co chyba nad wyraz glosno obwieszczaja dwa czupurnie nafurczone wroble na naszym parapecie cwierkajac niemozebnie glosno ! Re-nia to ale mnie zaszczyt \"kopnal\"z tym 1000 wpisem-sama nie przyuwazylam.Znikam na kawke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w Niedziely poranek ...Brzytko,deszcz pada,zaraz przywiozą mi młodszą wnusie,będę miała zajecie. Miłego dnia kochane Babeczki🌼🌼🌼 PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha zapomniałam powiedzieć że nie wiedziałam o zmianie czasu i trochę zaspałam,jeszcze trochę i wnusia zastałaby mnie w łóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziąąą
Drogie panie tutaj podaje link na którym są porady jak sprawić aby mężczyzna czuł sie lepiej w waszym towarzystwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do pomaranczki-juz sie na to drugi raz nie zlapiemy serduszko!! :) ,ale mimo wszystko zycze Ci milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was milutko . Ja tylko na mala chwilke by tradycji stalo sie zadosc. Zaraz odpalam samochod i jade do rodzinki.Wroce pozno wiec pewnie nie bede miala okazji do was zajzec. Zycze wszystkim milego dnia 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja wnusia słodko sobie śpi więc mogę trochę z Wami posiedzieć. ..Kropciu fajnie ze mozesz wsiąśc do samochodu i pojechac gdzie chcesz, od nikogo nie jestes zależna. ..Skorpionku widze że humorek u Ciebie jest ,u mnie tez choc nie ma pogody A szkoda bo poszłabym z wózkliem na spacer ..Miłej Niedzieli:classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼Cześć!!!🌼🌼🌼🌼 \\\\\\///\\\\\\///\\\\\\///\\\\\\///\\\\\\///\\\\\\///\\\\\\///\\\\\\///\\\\\\///\\\\\\///\\\\\\///\\\\\\///\\\\\\///\\\\\\///\\\\\\ ..To znowu ja,wiem że w Niedzielę spędza się czas z rodziną, i dlatego taka tu cisza - rozumiem to. Ja natomiast jestem dzis uwiązana i muszę siedzieć w domu,no ale cóż taki juz los babci.Chociaz moja znajoma mówi że ma dwa losy, jak przyjdzie jej siedzieć ze swoimi wnukami. Trzymajcie się moje drogie koleżanki,chyba mogę tak mówic - prawda ? Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🖐️ Mąż wyjechał a moje serce krwawi. Krótko to wszystko było ale dobre i to. Czekam na jego telefon jak dojedzie, denerwuję się troche, nie mogę sobie miejsca znaleźć więc zaglądam do Naszej Kawiarenki. Pozaglądam w znane kątki, wypiję małą kawkę i może nastrój mi się poprawi. A może spotkam jakąś dobrą duszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widzę, że Skorpionek wrócił - to bardzo dobrze. Od razu mi weselej. Re-ni ja Ci prawdę mówiąc zazdroszczę. Moja córcia się nie pali do ślubu i dzieci a ja nie chciałabym być starą babcią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Re-ni ja się zgadzam na Koleżankę - jak najbardziej. Przecież już całkiem nieźle się znamy i wiemy, że wszystkie jesteśmy bratnie dusze. Prawda Średniaczki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczko - co do Twojego dylematu. Byłam w podobnej sytuacji. Przez przypadek byłam świadkiem jak w sanatorium do jednej dziewczyny przyjechał w odwiedziny ukochany. Zaczęli się całować zanim jeszcze na dobre wysiadł z samochodu. Otworzyłam szeroko oczy ze zdumienia. Mąż mojej dobrej koleżanki,prawie przyjaciólki. Niejednego drinka razem z nimi wypiłam. Jak mnie zobaczył - naskoczył na mnie co ja TU robię.A ja na to, że ja mam prawo Tu być a bardziej mnie ciekawi co on tu ROBI??? Koleżance nie powiedziałam - nie zdążyłam. On się bardziej wystraszył i sam jej powiedział . Przyznał się do romansu i spotkania ze mną. Oni się pogodzili ale znajomość się urwała. Ona nie mogła znieść, że ja o tym wszystkim wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Wszyscy 🖐️ Niestety u mnie nie widać wiosennego nieba. Pada deszcz ale jest bardzo ciepło. Nie mam humoru, ale to normalne u mnie w poniedziałek, bo chyba nikt nie lubi tego dnia po przyjemnym weekendzie. Życzę Wam miłego dnia i humorku dobrego.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc babeczki,kolezanki,sredniaczki,bratnie dusze... Moj syn wlasnie wstaje i jeczy rozdzierajoco\"nie chce mi sie isc do szkoly,chce spac....fizyka jest gluuupia a dzis mamy liczyc zadaniaaaa...,...i znowu siora zezarla moj ulubiony serek -co mam jesc na sniadanie?...\"Oj zapowiada sie ciezki dzien!Na dodatek za oknem mgla taka,ze az mozna dostac ataku klaustrofobi...Brrr Za 3 dni moj tato odbiera wyniki biopsji wiec atmosfera w domu przyciezka,zwlaszcza mamie puszczaja nerwy wiec musi sie wyladowac i ja tu jestem takim piorunochronem pod reka.Probuje ja pocieszac jak umiem ale sama jestem ciezko wystraszona,tato zreszta tak samo.... Mam nadzieje,ze wszystko bedzie o.k,niech juz wreszcie bedzie ta sroda!!! Re-nia czytam,ze wczoraj pelnilas zaszczytny obowiazek babci.Rozumiem wiec,ze o nudzie nie moglo byc mowy.Znow mnie \"napadlo\"bo przypomniala mi sie \"zlota mysl\"na temat dzieci\"Dziecko jest miloscia ktora stala sie widzialna\" Biala,mam nadzieje,ze Twoj slubny szczesliwie dojechal na miejsce i noc mialas w miare spokojna.Rozumiem rowniez jak Ci smutno z powodu Jego wyjazdu.Bo tak to jest z nami-kobietami ,ze gdy mamy u boku ukochanego mezczyzne to (mowiac troche poetycko)potrafimy sie scigac z wiatrem,siegac do gwiazd,spierac sie z aniolami i chcemy bardzo(no przynajmniej mnie to czasami nachodzi)zeby zrobic zapas tego szczesciana potem-na gorsze dni.Tylko kurcze niestety milosc jest jak slonce i nie mozna jej przechowywac ani zamknac \"na potem\" Wybaczcie babeczki ,ze tak gledze dzisiaj,ale to perzez te nerwy z powodu oczekiwania na wyniki ojca,nachodza mnie jakies takie refleksyjne mysli i dziwactwa.Ide na kawe bo dzis to chyba ja poplacze z lekka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biala nooo nieeeee patrze i oczom nie wierze...wyprzedzilas mnie,no normalnie cios w samo moje skowronkowe serce ;) .Trzymaj sie dziewczyno ,moje dobre mysli i zyczenia nie beda Cie dzis odstepowaly na krok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skorpionku - ani się waż. Zabraniam kategorycznie. Żadnych płaczów. A tak na marginesie - mądra z ciebie kobieta. Ty potrafisz ubrać w myśli to co ja czuję. A wczoraj na polepszenie humoru też słuczałam \' Ae Maria \" Schuberta. Mam w wykonaniu Demisa Roussosa a jescze piękniej spiewa Stevie Wonder. Rozpływam się po prostu. I ściągnęłam arię Nadira w wykonaniu Pavarottiego. Mam jeszcze marzenie żeby sciągnąć \" Legenę\" Wieniawskiego i utwór \' Cisza\" na trąbkę ale nie mogę ich namierzyć i się wściekam. Trzymam kciuki za Twojego Tatę. Bądż dobrej myśli. Ja wierzę w pozytywne myślenie. P.S. Mąż dojechał szczęśliwie i się śmiał,że ja sie niepotrzebnie denerwuję.Eh taki nasz kobiecy los.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholerna klawiatura - znowu bryka i cuda wychodzą. Zapomniałam, że muszę w nią walić z całych sił. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×