Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość re ni

Kawiarenka dla pań w średnim wieku.

Polecane posty

Kropka- jesteś bardzo mądra. Zrobiłaś najlepsze co mogłaś zrobić w tej sytuacji.Syn bardzo Cię teraz potrzebuje.Będę trzymała kciuki, aby wszystko dobrze się skończyło. Jeśli chodzi o SKYPA to Asieńko każdy na nim ma swojego nicka np.faris 1983 i tak dalej.Musisz się dowiedzieć, jakiego Twoja siostra ma nicka.Włączasz program i tam dajesz ikonkę Szukaj, wpisujesz tam danego nicka(np.Twojej siostry) i program go szuka.Jak znajdzie klikasz myszką na daną osobę i zaznaczasz pozycję \" dodaj zaznaczony kontakt\". Program dodaje Ci osobę do Twojej listy kontaktów.Teraz aby z nią rozmawiać musicie być obie na \"dostępnym\" czyli taki zielony znaczek.Najezdzasz na Nick Twojej siostry i klikasz dwa razy myszką.Następuje połączenie.Wystarczy wziąć do ręki mikrofon i włączyć głośniczki.Gotowe. Napisz później czy się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczko-jak najbardziej powinnaś polecieć syn potrzebuje Cię teraz jak chyba jeszcze nigdy w życiu,a my wszystkie mimo iż jesteśmy tu w kraju, to jednak z całego serca jesteśmy z Tobą, i pamiętaj piszz piszz na ból nic nie pomaga tak jak właśnie rozmowa. Wysokich lotów i udanego lądowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka ja rowniez powtorze za dziewczynami -trzymam kciuki,zycze szczescia calym sercem .Wracaj do nas z dobrymi wiadomosciami!Nasze dobre mysli i zyczenia sa z Toba i Twoim synem i Jego dziewczyna Asiuna-tak mi wstyd :) ;) bo ja Ci nic nie moge doradzic w sprawie komunikatorow.Sama musze wrecz zebrac ;) aby dzieci zechcialy ,mnie czegos nauczyc.Ciagle sie wykrecaja,ze nie maja czasu i cierpliwosci.Dobrze,ze nasze dziewczyny sa takie oblatane; :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkie Panie. 🖐️ Pani Kropko- także życzę wysokich lotów i szczęśliwej podróży. Proszę być dobrej myśli a wszystko będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny Kropeczko droga - współczuje Ci serdecznie, przykro mi że to spotkało Twojego syna. Trzymaj się jakoś i bądz dzielna,tylko wtedy będziesz pomocna synowi.W miarę możliwości kliknij do nas jak będziesz na miejscu.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Dziewczyny jesteście ? Smutno się zrobiło, tak siedzę i myślę że nieraz zastanawiamy sie w życiu - dlaczego mnie to spotkało???. Trudno znależć na to odpowiedż, niestety nie ma wytłumaczenia i nigdy nie będzie ..Jedno jest pewne że człowiek wszystko wytrzyma. Kropeczko tak chciałabym Cię pocieszyć,jakoś pomóc, ale sama wiesz najlepiej że jest to niemozliwe. Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie jakoś to wszystko chyba przerosło? Czemu życie jest takie niesprawiedliwe co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was i o zdrowie pytam.Moja sielanka skończyła się już -ide do pracy.Atmosfera w kawiarence udzieliła się wszystkim ,smutkiem,przemysleniami w ciszy i spokoju.Kropeczko uśmiechnij sie wszystko się jakoś ułoży i wracaj cała i zdrowa-wszystkiego dobrego.Będe myśleć o Tobie .Trzymaj się!!!:)🌼🌼🌼 Dziewczyny a Wam życze spokojnego , sympatycznego ,słonecznego dzionka i odrobiny uśmiechu 🌼🌼 Do wieczorka pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jako druuuggaaaaaaaa (po raz pierwszy w dziejach kawiarenki)Was wszystkich. Masz racje Re-ni dlaczego tak ucichlo w naszej kawiarence.Przynajmniej u mnie tak jest.Pozwole sobie na napisanie moich krociutkich przemyslen-troche smutnych.Ale potem by rozswietlic humorem Was wszystkich sprobuje wkleic (syn mnie uczyl baaaardzooo szybko,wiec nie wiem czy nie namieszam)kilka smiesznostek : Tak sobie mysle,ze gdybysmy zawsze byli swiadomi tego,ze nasi najblizsi,przyjaciele sa tak przerazajaco smiertelni........,ze w kazdej chwili ich zycie wisi nie na wlosku nawet,lecz na smuzce dymu,byc moze bylibysmy dla nich milsi,bardziej wdzieczni za ich milosc,oddanie.....Dlatego mysle sobie,ze nalezy sie cieszyc i delektowac owymi czasem nawet \"drobnymi szczesliwosciami\" i zawsze,zawsze starac sie mowic i okazywac te dobre uczucia jak milosc,troske,serdecznosc,czulosc Rety ale mi sie zebraloooo,dosc tego ! Kurcze cos to wklejanie mi nie wychodzi-sorki -syn sie obudzi to mi to zrobi! Oczywiscie jeszcze tradycyjnie kilka slow o pogodzie-deszczowo i smutno-tak jak wczoraj . I na koniec choc kilka zarcikow Dwoch starszych jegomosciow gawedzi o seksie -nadal moge dwukrotnie! -A ktory raz sprawia ci najwieksza przyjemnosc? -Mysle,ze ten zima!! taaak!!!! Zgadzam sie moj przyszly zieciu ,na wziecie reki mojej corki z mojej kieszeni do twojej!!!!!!!!!!!!!!!! Przedszkole.Jasio zaczyna zwalac na podloge wszystkie zabawki z polek.Pani pyta: -Jasiuuu co ty robisz? -Bawie sie! -W co sie bawisz? -w\"ku..a mac,gdzie sa moje klucze od samochodu\" Zona do meza: -Kochanie a wiesz,ze mamusia byla wczoraj u tego slawnego dentysty? -Taaak?A cooo,kanaly jadowe jej udraznial? :) ;) Rety babki wiecie co?Przeciez tak wlasciwie to za pare lat ,ten ostatni zart moze byc i o mnieee1!!!!O raaaanyyy!Chyba nie bede az TAKA zmijowata tesciowa! ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w ten sloneczny poranek.Dziekuje Malisanko nr.na gg2685910 poradzilam sobie ale to twoja zasluga.Kropeczko to jest najlepsza rzecz jaka zrobisz lec {ale wracaj szybko0} nasze mysli i dobre energie beda z Toba🖐️ Biala cos nam z kuzynka nie wychodzi nienapisalam ze ona ma wloskiego Skaypa czy to ma jakies znaczenie...........🖐️RENI ;SKORPIONKU no I NASZEGO RODZYNKA I WSZYSTKICH KTORYCH NIEWYMIENILAM o 9,30 mam termin do lekarza tak nie lubie ale raz na2 lata staram sie pujsc Skorpionku nic sie niemart ja swoje dzieci nie prosze bo bym dlugo czekala ale sie ciesze ze mam Was i moge na Was liczyc ze wmiare mozliwosci pomozecie mi przy komputerze ZYCZE MILEGO DNIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze,ze tylko ja dzis jestem na strazy :) ;)ale...... u nas robi sie cieplutko,wyglada sloneczko i robi sie majowo ♪♪♪♪ wiec az chce sie zyc!!!!I pewnie wybede do ogrodu. Asia i slusznie,ze chodzisz na badania kontrolne-ja rowniez tego przestrzegam (lepiej dmuchac na zimne ,choc tez jest to dla mnie no.. hmmm wysoce stresujace ,ale nic to-zdrowie najwazniejsze!) A wiecie przypomnialo mi sie pewne zdarzenie.Kilkanascie lat temu poszlam do ginekologa(zalezalo mi aby to byla kobieta).Pani doktor przyjmowala prywatnie w budynku,gdzie jej gabinet byl usytuowany tuz naprzeciw drzwi zakladu swiadczacego uslugi naprawcze rtv.I co niektorzy klienci mylili drzwi i zamiast\" na lewo\"(drzwi do zakladu),wchodzili bez pukania \'na prawo\"(czyli do gabinetu).Fakt-pacjentka poddawana badaniu byla przeslonieta parawanem-ale mowie Wam babki -CO ZA STRES!Juz nigdy wiecej tam nie poszlam!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie 🖐️ U mnie jeszcze zimno ale słoneczko już wychodzi. Jedziemy z pieskiem na wycieczkę do lasu aby się troszkę dotlenić. Pozdrawiam. Zajrzę później. Pa PS. Kropeczko - szcęśliwej podróży i wracaj szybciutko. I napisz koniecznie, że już jest lepiej.Ja w to wierzę. Skorpionku - ja mam córkę więc mnie ominie bycie teściową. A zamierzałam być tą okopną, z przysłowiowych dowcipów (żartuję oczywiście). Ja taką miałam i żyję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!!! ...Skorpionku - żarciki dobre, zwłaszcza ten o teściowej. Mój zięć mówi że ma teściową najlepszą na całym świecie,różnica wieku jest taka że nie mógłby być moim synem,więc może dlatego, jesteśmy raczej na stopie koleżeńskiej. Synowa nie wiem co tak naprawdę o mnie myśli,pewnie różnie. Ja w każdym razie nie wtrącam się do niej, nie oceniam, staram się zwracać uwagę na jej zalety,bo wady wszyscy mamy. ..Generalnie jeżeli chodzi o dowcipy, to te o teściowych są zawsze dobre, mnie najbardziej rozsmieszają. ..Asia - jesteś mądrą, rozsądną kobietą,dbasz o zdrowie,trzymam kciuki, napewno wszystko będzie dobrze. Na razie zmykam, muszę zrobić jakies żarcie. Pa:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Re-ni ja to tak sobie marze aby byc taka dobra i tolerancyjna tesciowa,ale wiesz jak to jest....zycie pokaze jak bedzie! Bo przeciez mowia \"nigdy nie mow nigdy,nigdy nie mow zawsze\" ERLEND wiesz,mam ogromna chetke Cie zapytac (tylko troche sie boje ,ze uznasz to za wscibstwo,a to wscibstwem wcale nie jest z mojej strony,bo Bubera tez prosilam o to samo)i poprosic -napisz kilka choc krociutkich slow o sobie.Z jakiego regionu Polski klikasz?Czy od dawna nas czytasz czy tez wcale nie czytasz tylko pozdrawiasz.Czy przebywajac z nami chcesz lepiej poznac \"nature kobieca\" czy po prostu zwyczajne chcesz pogadac ,czy tylko pozdrowic. Bo jak dotad to wiem o Tobie tylko to,ze lubisz piosenke Kiepury\"brunetki ....\" :) ;) i ze jestes baaardzo rycerski i uwielbiasz rozdawac kwiaty:) Bo widzisz,ze mnie juz taki dociekliwy babski element i ja lubie \"wiedziec\", bo jezeli cos jest nowe i obce to mnie niepokoi :) . Jezeli nic nie napiszesz o sobie -zrozumiem-masz do tegp prawo!Pozdrawiam Cie serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka !!! Dziewczyny jak się macie ?, bo jakoś pusto dzis u nas. Ja się w domu obijam, a Wy co porabiacie ?Pogoda u mnie deszczowa,nawet się trochę zdżemnęłam.Chyba pójdę po jakieś piwko, a może lampka wina dobrze mi zrobi ? ERLEND-dzięki za pozdrowienia, chcesz pogadać to napisz cos o sobie, będziesz nas tak tylko pozdrawiał ?- to miłe, ale dla mnie dziwne, Jeżeli coś Cię trapi, to nie krępuj się Stery,wal śmiało, wolę jasne sytuacje. ............Miłego popołudnia:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ale dzis ciepelko az milo pozdrawiam wszystkich serdecznie , wizyta minela ......i do nastepnego razu nie bylo tak zlie ale wizyta w tym gabinecie zawsze jest stresujaca ale pani doktor mila i sympatyczna. przylaczam sie do pytania Skorpiona ,ERlend napisz cos o sobie WITAJ Skorpion

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Panie!!! Trochę się boję zaspokoić Waszą ciekawość.Nie liczę na współczucie czy litosć.Wpadam do Kawiarenki bo są tu miłe Panie, a ja nie mogę sobie miejsca znaleść. Czekam na powrót żony a to jeszcze 3 miesiące.Zaznaczam, że to czekanie jest z jednej strony radosne, a z drugiej strony stresujące. Pisałem już wcześniej- jestem z Opola lat 38. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Re-ni ja dzis mialam inne plany ale moja bratowa i brat maja dola i siedzialam na skype i pocieszalam ich.Czuje sie jakby przejechal po mnie walec drogowy!Ale coz-od tego jest Rodzina!!!!! I jak trzeba pocieszac to trzeba i juz! Chyba mi sie udalo bo na koncu nawet sie smiali!!! Jde podpic slubnemu piwa bo mam niemoc cielesna i duchowa i kazda inna tez! ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ERLEND nas sie nie boj! My jestesmy przyjazne istotki :) Jezeli Ci ciezko bo bardzo tesknisz a masz potrzebe napisania o tym -to pisz.To wcale nie jest niemeskie ,ze tesknisz i sobie miejsca nie mozesz znalezc! To piekne i cenne! Piszesz ,ze \"nie liczysz na wspolczucie czy litosc\"Ja moze powiem tak -chcesz abysmy Cie wysluchaly,pocieszyly,rozsmieszyly,podyskutowaly na rozne damsko-meskie tematy-masz to jak w banku. A powspolczuwac tez Ci moge(pisze juz w swoim imieniu ,bo nie mam prawa wypowiadac sie za inne babeczki) bo ja jestem wieelki empatyk :) i rozumiem co to ogromna tesknota do ukochanej (w Twoim przypadku)kobiety. Znow mi sie cos przypomnialo-ktos powiedzial (skleroza-nie pamietam kto)\"na wspolmalzonka nie szukaj osoby z ktora mozesz zyc!Szukaj takiej bez ktorej NIE MOZESZ ZYC\" A Ty \"nie mozesz zyc\"wiec za to Cie lubie i masz wielkiego plusa.I ciesze sie,ze taki wrazliwy facet jest z nami.A gdy wroci Buber to moze czasem poklikacie obydwaj ze soba w naszej kawiarence :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno ERLENd-sorki,ze moze tak nieskladnie napisalam powyzej ,ale jestemwypompowana pocieszaniem mojej rodzinki,ale chce Ci cos jeszcze powiedziec.Lepiej trafic chyba nie mogles (ze tak powiem)poniewaz mamy tutaj dziewczyny ktore doskonale wiedza co to tesknota za ukochanym czlowiekiem i z pewnoscia w nich znajdziesz \"duchowe pokrewienstwo i oparcie\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asi64
czesc czy jest ktos w kawiarence

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam cos misie poplatalo to chyba od slonca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo sie ciesze bo mysialam ze znowu nikogo niema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Asiu jak jest-wszystko zalezy od tego-ktora ma jaka prace a przede wszystkim ,intensywnosc naszego klikania zalezy ...... od naszych dzieci!Niestety! :) ;)Najtloczniej w kawiarence to jest pewnie wieczorem.Ja wtedy lubie poczytac ale babeczki sa-zwlaszcza Re-ni ,ona najczesciej zamyka kawiarenke.Ja ja otwieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×