Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość re ni

Kawiarenka dla pań w średnim wieku.

Polecane posty

witam i pozdrawiam:) Skorpionku może i jestem bylejaki kibic ,ale jedno wiem ,że nasza drużyna miała bardzo dużo czasu na przygotowanie się do tak dużej imprezy i nie ma wytłumaczenia,więcej serca włozyli i owszem ,ale samo serce nie wystarczy niestety-stało jak się stało ... Re-ni dziękować naszej drużynie nie zamiezam ponieważ nie zasłużyli skompromitowali nasz kraj na cały świat,chcieli jeszcze pokazać się z tej lepszej strony,niestety efekt końcowy się liczy ,nikt nie będzie pamiętać jak grali tylko jaki wynik był czyż nie tak?Pewnie ,że mi szkoda Ich jestem polką i wszędzie ich będę bronić słownie oczywiscie:):) Toogra nie denerwuj się,dziewczyno bo wpadniesz w jakąś chorobe i zdrowia nikt Tobie nie odda:) dużo uśmiechu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malisanka zle mnie zrozumialas-ja napisalam ,ze Ty jedna z takim goracym dopingiem wystarczysz za gromade bylejakich i leniwych kibicow :)-to mial byc komplement dla ciebie za zar przezywania meczu a nie przygana.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....Skorpionku przepraszam jakos źle zrozumiałam albo za szybko czytałam:):) ja juz taka jestem :) jak juz coś robie to z sercem a jak nie to nie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malisańciu jesteś \"ostra\" w ocenie tak jak mój syn, ze po prostu są za słabi i tyle, nie ma co zwalać na trenera, czy szukac innych przyczyn. Jagqdusia - musiałaś być wtedy super laska,wpadłaś w oko młodszemu od siebie. Ja męża poznałam na wiejskiej zabawie,miałam 18 lat a on 19.był bardzo przystojny i taki stateczny, wzdychały za nim dziewczyny,mnie też się podobal. Poprosil mnie do tańca i tak się zaczęło,juz po kilku miesiącach pobraliśmy się bo bał się że wezmą go do wojska. Po roku urodzilam dziecko, zaraz po nim drugie i dostawał odroczenia, a 3-cie dziecko urodziłam po 10-u latach. Jak się po latach okazało, to tylko z wyglądu byl stateczny, a w rzeczywistości okazał się \"lekkoduch\"i zachowywał się jak \"wolny ptaszek\". Tak więc Dziewuszki jak same widzicie - wcześnie zaczynalam, mam chyba najdłuższy staż małzeński. ...Skorpionku miłej zabawy przy grillu. Milego popołudnia Kochani pa,pa,pa:classic_cool::classic_cool::classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wtajecie 🖐️ 🖐️ 🖐️ Szkoda ze nasi przegrali, zeby tak zagrali w pierwszym meczu jak wczoraj, byloby zupelnie inaczej. No coz stalo sie inaczej.Musze leciec do pracy wpadne do was wieczorkiem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z pochmurnego 3miasta.Czy u Was dzis tez z cisnieniem klopoty???ja juz 3 kawe pije,,,a to jak na mnie dziwne,,,przewaznie pije tylko 1 raz ok.6 rano jak pracuje,,potem nie.Milego weekendu dla tych co go mają;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i cisza,,,,,wszyscy weekendują,,,,eh ,,,,,,,,,,z kim tu pogadac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczornie:):):) Jak Wam minął dzień bo mi bardzo sympatycznie,zerkam w telewizor ale tak jakoś bez przekonania nie ma Naszych to już nie to samo,nieprawdaż? Wszyscy się pewnie bawią... Dzisiaj byłam u mojej kumpeleczki,ale ma bajkowy balkon:) Ona to jest w zyciu konsekwentna jak coś powie to nie ma to tamto,tak musi być i już:) Ciepełko niesamowite:)susza moje kwiaty-niedogodzi się:) pozdrawiam serdecznie:):)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Malisańciu, a ja sama jestem w domu i zajadam się truskawkami, ciekawe czy dam radę obchnąć całą łubiankę ????? To fajnie że dzień Ci minął sympatycznie, mnie w sumie też, byłam na działce u siostry, nawet się trochę opaliłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Re-ni ja jeszcze nie zjadłam ani jednej truskawki w tym roku a dlaczego jestes sama a gdzie rodzina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolllllllllllllllllllllllll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malisańciu - mamę wzięła siostra na kilka dni, mąż zwykle chodzi własnymi ścieszkami, a obecnie leży w szpitalu, natomiast syn pracuje poza miejscem zamieszkania, przyjedzie za dwa tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie wyjątkowo dziś chce się spać, więc DOBRANOC - MIŁYCH SNÓW, śpijcie dobrze, jutro nowy dzień. pa,pa,pa,pa,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ja jeszcze nie śpie miałam coś jeszcze do zrobienia i wyjątkowo mi sen odebrało :) Re-ni przykro mi ,że Twój mąż chadza swoimi ścieżkami-cóż więcej pytać już nie będe,,,za truskawkami aż tak bardzo nie przepadam,,, ja już też będe zmykać do łóżeczka,,, 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ja dzisiaj pisze tylko kilka slow bo.....no dobra przyznam sie....wczoraj\" opijalismy\" wnuka naszych przyjaciol i .....hmmm za bardzo przejelam sie jego zdrowiem .....a ze mam slaba glowe to w nocy i teraz czuje sie przeokropnie.....i mam straaasznie nieprzyjemne objawyyyyy;) ,jakby tego bylo malo stanowie czesc rozrywkowa dla moich dzieci badac taka cierpiacaaaaaa.......ide do lozka cierpiec dalej.....Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i pozdrawiam:) Oj Skorpionku czasami tak jest,przejdzie:) Trzymajcie za mnie kciuki bardzo mocno:):):) Dużo uśmiechu i pomyślcie o mnie czasami:) do usłyszenia:):):)🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,, i tak zostałam nienormalną,,,, jestem na rynku ,stawiam samochód na parkingu nagle Pan krzykiem ,obelgami kieruje epitety w moją strone -nie umiesz jeździć,kto dał prawko pani ,nienormalna........ tłumacze ,że ja tylko na chwile do 10 min i zaraz odjeżdżam nic nie pomaga dupek w dalszym ciągu swoje,,,,, zawinełam się nie słuchając poszłam ,stwierdziłam ,że nie ma z kim dyskutować Eh faceci tacy uważający się za kulturalnych (są pożądni)a gdzie kultura.....:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Wpadłam się tylko przywitać,MIŁEGO DZIONKA i DUŻO DUŻO RADOŚCI Będę wieczoem PA,PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej !!! Nikogo nie ma i nic dziwnego-taka pogoda ?, kto by siedzial w domu caly dzień. ..Ja dziś też byłam u siostry na działce, pomagałam jej pielić. ..Skorpionku mam nadzieję że jest już lepiej, masz słabą głowę ?- a co tam !, a że za zdróko dzieciątka to i pocierpiec trochę warto. ..Malisańciu trzymam mocno kciuki choć nie wiem o co chodzi, ale napewno jest to bardzo ważna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze tyle napisalam i mi zerzarlo......Re-ni w zyciu sie roznie uklada,smutna ta twoja historia,ja tez nie zawsze mialam kolorowo,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich serdecznie jestem dzis padnieta ide spac Pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia ja też Cię pozdrawiam, jestes padnięta - dlaczego ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 D 🌼 🌼 O 🌼 🌼 B 🌼 🌼 R 🌼 🌼 A 🌼 🌼 N 🌼 🌼 O 🌼 🌼 C 🌼 papa ***********************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha ! - zapomniałam 👄B👄U👄Z👄I👄A👄K👄I👄 ********DLA WSZYSTKICH************** NO !!! - teraz mogę spokojnie iść spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️witam wszystkich dzis pogoda sie troszeczke popsula w nocy popadalo ale mam nadzieje ze dzis bedzie ladnie bo trzeba na ogrodku poplewic..................siedze i pije sobie kawke a Wy pewno jeszcze spicie Wczoraj bylam padnieta bo mialam ciezkie dni w pracy dzisiejszy tez niezapowiada sie lepiej od rana boli mnie glowa i zapowiadaja sie nowe problemy z duym synem ja chyba zwariuje z tymi dziecmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:) dzis wyjezdzam do jutra na dzialke do rodzicow nad jezioro,,bedzie gadanie i suszenie glowy,,,ale mam zamiar chodzic na dlugie spacery ,,,sa tam piekne okolice.dziewczyny trzymajcie się i dajcie się złym nastroją. Asia,,,po kawie bol glowy minie...a co do dzieci no tak to czasami nasze utrapienie ale jak bez nich zyc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajce!uuu ..uprzedzono mnie w otwieraniu kawiarenki :) ;)ale to wszystko wina........truskawek.Syn zazyczyl sobie dzemu z truskawek wiec mama oczywiscie uszczesliwila sie 15 kg tegoz owocu i w mece (kac i bol glowy)mieszala w garze owe slodkie specyjaly......ktore zbeszczescily mnie oktutnie pryskajac na mnie podczas mieszania.Paznokcie mam tragiczne i cale pofarbowane od obierania.......ale rodzinka chodzi usmiechnieta .... Chyba troszke daje im sie wykorzystywac......:) ;) A Wy dziewczyny robicie jakiek przetwory na zime czy raczej wolicie gotowce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×