Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość re ni

Kawiarenka dla pań w średnim wieku.

Polecane posty

ASIA!!!!zalozylam ci konto na www.wp.pl login asiax64 haslo hym takie jak sie podpisujesz tu:)mozesz je zmienic.wpisz jak sie wchodzi do poczty na wp ten login i podspodem haslo i juz masz konto.Pozdrawiam dluzej czekac nie moge.bede jutro ok.18.na gg czesto jestem niewidoczna wiec musisz sie dobijac :))glosno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postaraj sie zmienic haslo :))))))bo ktos moze sie wlamac,,kto czyta to forum jakis obcy. Jak nie dasz rady to zmienimy razem jak na gg sie spotkamy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc widze ze zrana sporo sie dzieje i wszystkie w dobrych humorkach,ja zaraz jade po towar do stolicy,bede wieczorkiem i jeszcze bede moje ratorosle na impreze zabrac ,bo mamy jakies tam miejscowe swieto i poczatek wakacji......witaj NIKO i pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE KOCHANI U mnie tez ładny dzień się zapowiada, ale nie upalny. Zaraz jadę po moją kochaną wnunię, będę ja miała cały dzień u siebie.Bardzo lubi przebywac u mnie wiec niech sie cieszy. ..Skorpios no właśnie, wczoraj mnie wyręczyłaś, chociaz raz. Oj jak ja zazdroszczę takich spotkań przy grillu w ogrodzie - miłej zabawy. POZDRAWIAM WSZYSTKICH - MIŁEJ SOBOTY:classic_cool::classic_cool: ........Dużo radości papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej 🖐️🖐️🖐️ Nika - ucałuj maleństwo od następnej cioci i Ciebie też ściskam serdecznie. Życzę Wam dużo zdrowia i radości z codziennego obcowania z malutkim człowieczkiem. Czyżbym tak skandalicznie zaspała ??? Taki ruch w kawiarence a mnie nie było ?? Jakaś plaga z tymi świętami miast bo u mnie tez się wczoraj zaczęły \"Dni Lubina\". Jest moc atrakcji więc moze się wybierzemy z córcią. Byłam już z pieskiem na długim spacerku i zaraz zrobię sobie pyszną kawkę. Na dzisiaj mam zaplanowane małe porządki bo w tygodniu wracałam lekko skonana i chałupka trochę zapuszczona. U mnie największą plagą są stare gazety, niby nie kupuję dużo a zawsze uzbiera się pokaźna kupka do wyrzucenia Dzisiaj Noc Świętojańska. Też bym zrobiła grilla w ogrodzie. ale psiapsiułka wyjechała na wakacje a braciszek ma imieniny teścia i też nie przyjdzie. A samej mi się nie chce. Poczekam aż mąż przyjedzie. Miłej soboty wszystkim życzę i z ciężkim westchnieniem biorę się do roboty. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak jeszcze źle widzę bo nasadziłam byków. Psiapsiółka ma być przez \"ó\". Wybaczcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie sloneczka moje...bardzo wszystkich sciskam i pozdrawiam ze wszystkich sil. Musicie mi wybaczyc kochani ze nie pisze , ale tyle w moim zyciu sie dzieje ze juz jestem zdyszana. Wiec brakuje juz czasu na pisanie i serwowanie po internecie. Ponadto kozystam grzecznosciowo z kompa brata, wiec tez nie moge naduzywac jego cierpliwosci. Wiedzcie jednak ze czesto o Was mysle i o naszej kawiarence. Zawsze bede sercem z Wami. Dzis widze tu pustki, ale macie piekna pogode wiec rozumie ze ten sloneczny czas spedzacie na lonie natury ...i tak trzymac. U nas ostatnie 4 dni byly umiarkowanie cieple ale za to bardzo wilgotne. Nie cierpie tego klimatu, bo sie w nim mecze. Wilgotnosc tu czasami siega do 75% co przy wysokich temperaturach jest nie do wytrzymania...wole nasze polskie upaly :-D Trzymajcie sie robaczki nie poddawajcie sie zlym chwilom, bo one mijaja predzej czy pozniej. Po co sobie psuc urode. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja się jeszcze tu plączę-DOBRANOC KOCHANI MIŁEJ NIEDZIELI - duzo radości i uśmiechu. PA PA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc ospaluszki.dzis niedziela wiec przytaskalam do kawiarenki bukiet irysow.....bedzie przyjemniej chociaz z drugiej strony,bardziej by sie przydal jakis wentylatorek bo znowu zapowiada sie duchotaaa Kropeczka ale niespodzianka....napislas choc troszke.....:) u nas jak czytasz tez powietrze osaczajace czyli parno i duusznoo wiec rozumiem i wyobrazam sobie,jak ty tam musisz sie meczyc ... My wczoraj w najdluzszy dzien w roku bawilismy sie swietnie...wiankow nie bylo bo i slubni upolowani:);) zniewoleni i okajdankowani obraczka:);) ,skorpion nie mial fazy-czyli zachowal sie godnie i drinkowal z umiarem....Coprawda slubny cos tam marudkowal,ze juz dosc mocno gestylulowalam ale.....to bylo zamierzone i podnosilo dramaturgie i wartosc moich wypowiedzi:) ;) Zgodnie z tradycja mykam na kawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hop ! Hop ! WITAJCIEEEE ! 👄👄👄👄👄 Och ! nie ma to jak piękny poranek i pyszna kawka,tego mi właśnie potrzeba.Pozdrawiam WSZYŚCIUŚKICH -miłego dnia Pazmykam na balkon. Na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim {czesc] Wróciłam ze spacerku z moim Ropuszkiem. Jest tak gorąco, że on sam już mnie ciągnął do domu. Cieszę sie, że humor Wam dopisuje. Ja jak mam słońce to już mało rzeczy mi trzeba do szczęścia. Ja wczoraj jednak piekłam kiełbaskę. Córcia się uparła.i byli moi rodzice. Ale my miałyśmy prawdziwe ognisko. Jak śmiesznie wyglądało jak Ropuch targał gałęzie większe niż on sam. Albo jaką miał głupią minę jak się nie mógł zmieścić w furtkę z konarem w zębach.... Bo on uwielbia pomagać .Dostał w nagrodę kawałek pieczonej kiełbaski. Cieszę się, że Kropeczka o nas pamięta. Jakie to miłe prawda. Czekam czy pewna osoba sie do nas odezwie bo ją \"namierzyłam\" przypadkowo na innym topiku 2 dni temu - więc żyje. A jak się nie odezwie to i tak nie będę płakać bo nie będzie po kim. Ale ja nie mogę zrozumieć takich ludzi......... A tam nie będę sobie psuła humoru. Trochę jestem zła bo nie mam co czytać i muszę iść do biblioteki albo do księgarni. Ale to już jutro. Życzę Wam udanej niedzieli i miłego wypoczynku. PS. Skorpionku - czy udało Ci się przeczytać \"Opium w rosole\" i jak wrażenia ? A na temat mojego Ropucha mogłabym napisać książkę.Ale nie chcę Was zanudzać. Miałam w życiu dużo psów ale jego kocham najbardziej. Chciałabym mieć drugiego psa ze schroniska ale on nie toleruje innych psów poza swoją Sara o której już pisałam. Na razie. Jeszcze nie piłam kawy więc znikam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biala ja gotuje obiadek,moj M,spi po imprezie,moja corcia spi po randce,moj syn nie spi ale popedzaaaa....maamooo kiedy obiaadddd ......glodnyyy jestem.....:) ;) A skorpion dla relaksu pomiedzy garnkiem a patelnia czy ta Twoj wpis.....przyznam Ci sie.....nie przeczytalam \"opium w rosole\"jakos noooo nie moooglaaammm......bije sie w piersi ... Posluchaj...Twoje Ropuszkowe opowiesci to naprawde wielka przyjemnosc dla czytajacego...jak masz czas i checi to pisz prosze.....moja rodzina juz go zna...czasem syn zapyta \"a jak tam Ropuch?\"potrafisz malowac slowaem i masz lekka reke......wiec podaruj nam czasem troszke tego daru na pismie..:) Powiedz prosze ,na jakim temacie wytropilas nasza znajoma?Moze i ja poczytam co u niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale się nie dziwie, że nie czytałaś. Przecież pisałam, że jest \"mroczna i ponura\' nietypowa dla Musierowicz. I czy to jest lektura odpowiednia dla młodzieży w dodatku chłopców ?? Jeżeli - tak to będę pisać o Ropuszku bo dla mnie to też przyjemność. A od wczoraj mam też kota. A było tak... Siedziałam na ogrodzie i przyszła do mnie pani mniej więcej w miom wieku. Przedstawiła się grzecznie i spytała czy nie chcę kota. Okazało się, że ona ma kota na którego już wydała majątek. To jest wykastrowany kocurek, 8 miesięczny kóry stale im ucieka i wyskakuje z balkonu na 4 pietrze. Miał juz połamane wszystkie łapki i wiele innych obrażeń. Oni go bardzo kochaja ale dla jego dobra szukają mu innego domu. Wzruszyłam się i się zgodziłam. Kiedy go przyniosła przeżyłam istne \"deja vu\". Na rękach trzymała mojego Rotera !!!!!!! Jakby skóra z niego zdarta nawet łatkę na pyszczu ma taką samą. I oczy - wielkie, zielone. Jest bardzo grzeczny ale jeszcze się boi Ropuszka chociaż ten mu nie robi krzywdy. Na razie go nie wypuszczam na dwór zeby nie uciekł ale z czasem... Acha nazywał się Antek a u mnie będzie RETUR co po francusku znaczy powrót. Co do wytropionej osoby - to Stokrotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A temat \"Wesele a raczej jego brak\" A maxmarę też stale namierzam - już nie pamiętam na ilu topikach. Przykre to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Heej !!! Czy wszyscy juz po obiadku ?, bo ja tak, teraz czekam na zapowiedzianych gości. Zajrzałam na chwilke, bo troszkę się śpieszę,miłego popołudnia PA👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Li-la
Witam ! Czy przyjmiecie mnie do swojego pogodnego grona i do pogawędek o rzeczach różnych? Czytam Was do dawna i z chęcią czasem bym coś napisała , ale nie jestem zbyt wylewna. Jestem chemikiem, ale od dłuższego czasu nie pracuję w chemii . Stan rodzinny to mąż , samodzielny syn , pies terier walijski TOLA. Pracuję, mieszkam w Warszawie, ale wychowałam się na Sląsku,co wspominam bardzo miło bo lubię porządek i dokładność -może dlatego jestem chemikiem? Kłaniam się Re-ni jako gospodyni, pozdrawiam Wszystkich i czekam na odpowiedż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Li-la oczywiscie,ze Cie z radoscia przyjmiemy....milo nam goscic nowych gosci:) Zarezerwuj sobie tylko nick -aby Twojego nikt nie \"podkradl\":) ;) Zapewne juz mnie troszke znasz -jak nas czytasz-ja otwieram kawiarenke,mieszkam niedaleko Gniezna.. hmmm reszte z pewnoscia doczytalas.......:) ;) Biala ja myslalam,ze Ropuszek to mniejsza psina ...a tu sopory okaz.....jakos wtedy u Ciebie na imprezie wydawal mi sie mmniejszyyyyy och to pewnie przez promile.....skorpion byl wttedy mocnoo opanowany przez te parametry:) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Li-la witam Cię w zastępstwie Re-ni. Chętnie witamy nowe osoby ale stawiamy też jeden warunek. Musisz zmienić swojego nicka na czarnego. Ja osobiście jestem uczulona na pomarańczowe wpisy bo doznałam od nich wiele przykrości. Ciebie o to nie podejrzewam. Proszę rozgość się w naszej Kawiarence. Jak widzisz dzisiaj są tutaj pustki. Dziewczyny się porozjeźdzały, inne robia grilla a jeszcze inne walczą ze swoimi latoroślami o dostep do kompa. Tak jak ja ... Właśnie córka stoi koło mnie i mnie popędza. Ja też mam psa jak pewnie już czytałaś i jest to mój nawiększy skarb na ziemii. Właśnie sie prosi o spacerek a upał okropny i nie bardzo mi się chce iść ale pójdę. Żegnam Cię na razie. Odezwę się późnym wieczorem bo mnie nie będzie niestety. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skorpionku - dobrze Ci się wydawało bo on jest mniejszy. Sięga mi do kolan. Szukam lepszego zdjęcia ale nie mogę znależć bo on ma w sobie wiele ras ale najbardziej jest podobny do wyżła. Dobrze że jesteś bo ja muszę uciekać. Może Ty masz chwilkę czasu i dotrzymasz towarzystwa nowej duszyczce ?? Na razie pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko dla wszystkic wlasnie wrocilam z dzalki ze wsi,,i zaraz sprawdzam co u was,,,troszke sie chyba przypadliłam,,,,bo pieka mnie poliki:))Widze ze asia64 chyba sie nie pojawila,,,konto zalozone i czeka:)) Co do ludzi szukajacych wrazen na necie ,,,no cuz.....predzej czy pozniej wszystko się wydaje....po co ,,,dlaczego to robią nie mam pojecia ,bo jesli dla rozrywki do dla mnie\'zboczne\'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za przyjęcie do grona, zgodnie z instrukcją zaczerniłam się, zaraz zobaczę czy się udało....no nie jestem mistrzem komputera. Właśnie wróciłam ze spaceru z Toluszkiem - tak ją nazywam jak jest grzeczna i ledwie weszłyśmy na 3 piętro. Biała ,Skorpion i toogra witam Was wszystkie. Leniłam się dzisia cały dzień i nareszcie wypoczęłam ,nic nie gotowałam bo mąż wyjechał , ja się odchudzam jak zwykle no i ten uuuupał w mieście. Biała zazdroszczę Ci ogródka przy domu, ja mam działkę w odległości 200 km i jeźdźimy tam na urlop albo na dłuższe weekendy. Skorpionie -mój teść był z Mosiny pod Poznaniem, a poźniej mieszkał w Toruniu .Odwiedzałam tamte strony dość często. Toogra - mnie też przepisał lekarz detraleks - drogie to okropnie i jak napadłam go , że przepisuje mi takie leki to wyjąkał że są polskie odpwiedniki i to bez recepty -nazywają się : peletrocin i venastat Wysyłam ....i ciekawe czy będę czarna. Dobranoc wszystkim i do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE WIECZORKIEM. ...a przede wszystkim WITAJ Li-la, jeżeli nie znudzimy Ci się po kilku dniach to będzie fajowo, bo ostatnio Dziewczyny nie chcą zostawać z nami na dłuzej.Nie jestes wylewna, nic nie szkodzi, z nami tez tak na początku było, najwazniejsze by dobrze się czuć w gronie, więc WITAJ raz jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze ja się pętam po nocy. Wogóle mi się nie chce spać i gdyby nie to, że jutro do pracki to bym się nie kładła. Ale jak mus to mus. No i Ropuszek mnie trąca nosem bo on znowu chce się \"niewidzialnie\" władować do mnie pod kołderkę. A jak takiemu odmówić ????? Słodkich snów kochani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze ta co lubi po nocy buszować, przyszłam powiedzieć DOBRANOC i zaraz zmykam. ...Jutro poniedziałek, więc życze by upłynął nam miło bez powodów do złego samopoczucia.:classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też myślałam że Twoj piesek jest mały, mniejszy niz do kolan. Pomyślałam że skoro nazywa się Ropuszek więc jest - niski, gruby i kudłaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×