Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość re ni

Kawiarenka dla pań w średnim wieku.

Polecane posty

Dzięki bardzo za tą wiadomość, własnie o Kropci myslalam, zastanawialam się co moglo sie stać, że tak długo się nie odzywa. Bardzo mi przykro, proszę ją pozdrowić i mocno uściskac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Corciu Kropeczki mam nadzieje,ze to nic bardzo groznego,moze jest to spowodowane przemeczeniem,nadmiarem emocji ktore Pani Mama przezyla w ostatnim czasie......prosze ja ode mnie tez serdecznie pozdrowic i powiedziec,ze moje serdeczne i zyczliwe mysli sa razem z Nia......bedzie dobrze.......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,,o matko!!!! kardiologia! nie jestem w temacie za bardzo ,ale jutro nadrobie teraz musze spadac juz do pracy ,,,, pozdrawiamm wszystkich :( kropka trzymaj sie i nie daj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hop, Hop !!!, czy jest tu kto ???????? ..Ale u mnie ziąb, niestety trzeba się przyzwyczajać. Zaraz herbatkę zaparzę, trochę odpocznę, może ktoś zapuka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochani:)) Juz jestem po pracowej imprezie,,,,,,i bylo SUPER:))15 kobiet i 2 facetow,,naszczescie PRezes nie przyjechal....Impreza trwała od 16,,,,nie wiem ktorej,,,Ja wrocilam do domu ok.22,,bo potem nie miałam perspektyw powrotu do domu.Wytanczylam się za wszystkie czasy,,,,okazało się,,że pomimo imprezy i luznej atmosfery niektorzy wogole nie umią się wyluzowac,,,,nawet tanczyc nie chcieli tylko obserwowali.Przebojem imprezy byla pewna piosenka puszczana dookoła,,,,w naszym wykonaniu ,,,,kazdy znal o dziwo słowa,,,,bo brzmiałay....LA LA LA,,,,LA LA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry kochani! Re-ni piszesz,ze u Ciebie zimno .....u nas tez bardzo sie ochlodzilo i noc byla baaardzo zimnaaaaaaa...... Moj m i syn wczoraj po poludniu znowu wybrali sie na grzyby,jest ich w tym roku mnostwooooo...przytaskali mi 2 koszyszki prawdziwkow do suszenia..i zostawili sama!Dzis wiec bede miala znowu grzybowe przedpoludnie :).....malo tego..dzis tez chca isc..ufffffffffffff Milego wypoczynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toogra baaaardzo sie ciesze,ze impreza byla super ....a ze inni nie potrafia sie bawic i wyluzowac to ich strata.Wazne,ze Ty to potrafisz!!!!!!!!!!!!:)i daje Ci to mnostwo radosci!!!!!!!!Och usmiechnieta i rozspiewana i roztanczona toogra to sama radosc dla oczu ;):)....i prezes stracil taaaki widok!Jego strata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani ....Z rana dobra kawunia może mnie tylko uszczęśliwić, no i jeszcze słoneczko. Przepiękny dzien się zapowiada i jak tu być ponurym ? ...Toogra...grunt to luzik, ale nie każdy potrafi, szczegolnie jezeli chodzi o imprezy z pracy, ja też miałam z tym problem.Często organizowane były pikniki, oczywiście brałam w nich udział, ale zazdrościlam dziewczynom ze tak swobodnie potrafią się bawić. ..Skorpionku.....mowisz ze duzo grzybow, dobrze ze moj chłopina nie słyszy, zapłakałby się biedaczysko. Prawdziwki wiadomo, najlepsze i suszone i marynowane jak jest na tyle, on przynosił ogromne ilości \"kominków\". Nadają się wyłącznie na pierogi, ile ja się tego nagotowałam. Czy w Twoich stronach też są kominki ? To na razie Babeczki, kawka wypita więc trzeba sie brac za robotę.Pa :classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reetyyy Re-ni ja nie znam takiiego grzybka o nazwie\"kominek\"..to pewnie jakas potoczna nazwa...a jak brzmi nazwa atlasowa?Opienka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skorpionku nie mam pojęcia czy kominek to prawdziwa nazwa, czy potoczna, nie ma w tej chwili męza on stary grzybiarz. Podobny jest do kurki, z tym ze czarny, także nie chodzi tu o opieńki. Pierogi smakują podobnie jak z mięsem. Porządnie się obgotowuje, drobno pokrojone dusi się z cebulką na maśle lub oleju i można dodać trochę kapusty kwaszonej. Mowię Ci, mozna się nimi zajadać, taka pycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny!!!!!!!!!! Czułam że z Kropką dzieje się coś nie dobrego, ale może pojawi się w przyszłym tygodniu. Córciu Kropki prześlij Mamie życzenia szybkiego powrotu do zdrowia. Taka osoba z wigorem i humorem - jak Kropka nie może długo chorować. Piszę w imieniu Wszystkich, czekamy na Ciebie. O raju, mam tyle pracy, a do tego pies i kot że przychodzę padnięta i bez jakiejkolwiek fantazji do pisania. Wiecie jak raz mi sie zdarzyło. Wstałam o 6,15 umyłam się ubrałam, mam wychodzić ale na ulicach jakoś cicho,,,,,,,coś dziwnego, włączyłam radio,,,,,,,jakieś wiadomości dopiero jak włączyłam telewizor okazało się że to jest ,,,,,,sobota i nie muszę iść do pracy. Czy to nie paranoja???? Dzisiaj tak jak Biała gotuję rosół, szybko poodpoczywam i muszę jeszcze poczytać kilka ustaw i rozporządzeń. Ja na grzybach nie znam się kompletnie. Odróżniam : maślaka, kozaka i muchomora. Jak zabiorą mnie na grzyby to przynoszę jak pies kość do starszyzny grzyba i mu oddaję. Nie jem grzybów od 5 lat, po zatruciu,,,,,,,,lepiej nie wspominać. Toogra ,,,cieszę się,że sie dobrze bawiłaś, no i ten uroczy brak prezesa. Ma trochę taktu. Reni, czy wiesz, ,ze wywaliłam wszystko z szafy, zabrałam się za porzadki i co?? wszystko włożyłam znów do szafy, ,,no znalazłam kilka \"zagubionych\" rzeczy i tyle. Trzeba to zrobić jeszcze raz. Skorpionie, Ty to jesteś Pani na włościach,,,,,,,ryby, grzyby,,,sosy. Tak się powinno żyć - zgodnie z przyrodą, a nie ganiać cały dzień. Idę teraz na obiad, może wpadnę później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślalam ze dzis przy sobocie po robocie więcej nas tu będzie, bo ostatnio to coraz mniej. Nie wiem czy jest az tak żle, wszyscy się \"zadołowali\" i nie chce się pisać, czy jest az tak dobrze i nie ma o czym. No ale rozumiem, nic na siłę. ..Li-lcia....witaj, masz racje, Kropcia nie moze długo chorować, mnie tez jej brak. Mysle ze niebawem się do nas odezwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze podanie o pracę- bielunia to moze Ci się przydać?????Mój list dotyczy oferty pracy .................... Spełniam wszystkie wymagane punkty i jeszcze kilka więcej. Mam 24 lata. Mam 4 letnie doświadczenie w zawodzie. Od razu mówię, że mam gdzieś czy będę pracował w młodym i dynamicznym zespole, znanej i dynamicznie rozwijającej się firmie, czy będę miał możliwość rozwoju itp. \"przyjemności\". Stosunku z wojskiem nie odbyłem ponieważ nie mam ochoty zadawać się tam z jakimiś narkomanami, alkoholikami czy pedałami. Nie chcę stać się żulem (jak to po wojsku). Uciekam od niego kombinując z lewymi dokumentami czy dając w łapę znajomemu pułkownikowi z WKU. Interesuje mnie głównie jedno, ile mi zapłacicie i czy otrzymam stałą umowę o pracę. Moje oczekiwania co do zarobków \"jak na polskie warunki\" ceny większe niż w europie zachodniej i na świecie - np. internet najdroższy w Europie, samochód BMW 318i droższy u nas o ok. 45 tys niż w Niemczech) jak również moje ambicje i zaangażowanie w pracę zaczynają się od trzech zer i piątki na początku. Netto oczywiście. Brutto mnie nie obchodzi bo to wasza sprawa (podatki, ulgi itp.) Potrzebuję tyle aby móc zapewnić sobie chociaż przyzwoity poziom życia na podstawowym poziomie. Oto uzasadnienie - lista wydatków miesięcznych (jestem z Krakowa): - rata za mieszkanie (kawalerka - 35m2) - 2000 PLN miesięcznie - rachunek za internet TPSA - 300 PLN miesięcznie - opłaty mieszkaniowe(czynsz, energia, gaz, woda, TV) - 750 miesięcznie - kino raz w tygodniu z osobą towarzyszącą - 200 miesięcznie - karnet na basen raz w tygodniu 1h - 80 miesięcznie - do tego dochodzi jedzenie (więcej niż na poziomie chleba i wody), wyjazd na wczasy raz w roku (bieszczady - więc żaden luksus), ubrania, oraz jakieś okazyjne zakupy na raty (np. aparat foto 2500), samochód na raty, oraz jego utrzymanie na poziomie podstawowym (paliwo, opłaty, przeglądy itp.) Oczywiście oczekuję również płaconych na czas wszystkich składek ZUS, oraz umowy o pracę od ręki w oryginale z możliwością wypowiedzenia z terminem 3 miesięcznym, oraz gwarantowaną odprawą na wpadek zwolnienia w wysokości 6-krotnego wynagrodzenia. Praca maksymalnie 8 godzin dziennie, żebym miał czas na kino, basen itp. Sobota maksymalnie 4 godziny. Jako, że jestem katolikiem niedziela wolna każda (nie wolno pracować w niedzielę), Święta Wielkanocne, Bożego Narodzenia i inne ważne święta uznane ustawowo wolne. Wolne również dni np. na przyjazd Papieża. Jeśli jesteście w stanie zaoferować mi takie podstawowe warunki to mogę rozważyć propozycję pracy u was. A te teksty o młodych dynamicznych zespołach itp. zostawcie dla zaszokowanych mośków którzy nie wiedzą o co chodzi i są w szoku gdy zobaczą prezesa w garniturze i są w stanie dać prezesowi... wszystko co chce.:-) żeby tylko zdobyć pracę To samo z tekstami o tym że teraz jest trudna sytuacja na rynku i że na moje miejsce jest 100 innych osób. Jak chcecie mieć w waszej firmie bezmózgie, zniewolone Yeti to proszę bardzo - demokracja - wolno wam. Ja jestem szczęśliwym posiadaczem fajnego mózgu z IQ ponad 150, świetnie rozwiniętą percepcją, oraz zdolnościa logicznego i analitycznego myślenia, mam swoją godność i nie muszę robić za tanią siłę roboczą. Jak coś, to przejdę na pracę na... własny rachunek. To też dobrze mi wychodzi. Jak na razie nikt się nie poskarżył - 0 reklamacji. Skoro jesteście taką wielką i dynamicznie rozwijającą się firmą to nie powinniście mieć problemów ze spełnieniem moich skromnych, ale podstawowo realnych \"jak na polskie warunki\" oczekiwań. Jak będziecie zainteresowani na poważnie to przyślę wam swoje CV. Na razie nie jest wam potrzebne - a bazy danych (pewnie Access\'a, albo Oracle\'a) nie chcę wam zaśmiecać. Wolę swoje dane wykorzystywać tylko gdy tego chcę, a nie żeby ktoś nimi handlował. Poza tym po co zabierać komuś dodatkowy czas pracy jeśli moja kandydatura zostanie odrzucona. A do tego poczta tak wolno chodzi, a telefon kosztuje więc ograniczam się ekonomicznie tak jak to możliwe. Pozdrawiam i oczekuję odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ijeszcze najnowsze doniesienia z KRRTV , czyli co nas czeka w najbliższym czasie, a właściwie co nas nie czeka, a wręcz stanie się zakazane!!!!! :classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool: Jak donosi Ojciec Dyrektor w jednej ze swoich audycji, należy bezwzględnie zakazać amerykańskich bajek w Polsce. Otóż czujne oko Ojca spostrzegło to, czego cenzura dojrzeć nie potrafiła. Oto fragment wypowiedzi Ojca na falach naszego ulubionego radia: \"(...) Ja wiem, że w polskiej telewizji jest teraz wiele amerykańskich bajek. Ale one są wymysłem szatana i prowadzą prosto ku zatraceniu. Oto jedna z polskich stacji emituje bajkę \"Teletubbies\", w której występuje postać o imieniu Tinky Winky. Postać ta jest wyraźnym symbolem zboczenia, jakim jest gejostwo. Po pierwsze jest różowa, kolor geji, po drugie ma na głowie antenkę w kształcie trójkąta, a to przecież ich symbol. Po trzecie, nosi coś w rodzaju torebki, jak reszta tych zboczeńców.(...)\". My także przychylamy się do tej opinii i chcemy wspomóc szacownego Ojca Dyrektora naszymi spostrzeżeniami dotyczącymi amerykańskich bajek. Oto lista najbardziej podejrzanych postaci. Fred Flintstone Dowód: Jego ksywa w drużynie kręglarskiej to \"Druzgocący Fred\". Piosenka z tej kreskówki kończy się słowami: \"...we\'ll have a gay all time!\" Nosi pomarańczowe futro z małymi trójkącikami. We wszystkich odcinkach więcej czasu spędza z Barneyem niż z własną żoną! Królik Bugs Dowód: Często stoi z ręką na biodrze. W jednym odcinku grał fryzjerkę. Bardzo lubi nosić sukienki oraz wszelkiego rodzaju apaszki. Często uwodzi pozostałe męskie postacie w kreskówce. Velma (ze Scooby Doo) Dowód: Zawsze stara się siedzieć obok Daphne, kiedy jedzie furgonetką. Ma szerokie ramiona oraz nosi wełniany sweter razem z grubymi skarpetami. Ani razu nie przytuliła się do Shaggego. Popeye Dowód: Je dużo szpinaku. Nosi strój marynarza, ale nie był na statku od lat! Lubi tańczyć jak marynarz. Spotyka się z bezbiustnym transwestytą imieniu Olive Oyl. Jego najlepszy przyjaciel nazywa się Pimpuś. Batman i Robin Dowód: Ksywka Robina to \"Boy Wonder\". Prawdziwe imię Batmana to Bruce. Obaj noszą rajtuzy. Są w doskonałej kondycji i lubią pokazywać sobie różne sztuczki z linkami, kajdankami i resztą tego nieczystego sprzętu. Różowa Pantera Dowód: Wystarczy spojrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rutkos gdzie ty to wynajdujesz ,ale sie usmialam,ja wciaz w biegu,praca,dom,dzis doszlo obieranie grzybkow_tatus przyniosl,bo ja i tak bym nie miala czasu isc zbierac,teraz troche odpoczynku,rano znow do pracy,nie mam czasu trawy wykosic,moze w poniedzialek,pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś ostatnio zaniedbuje Naszą kafejke, obiecuje poprawe:) miłej niedzieli i dużo uśmiechu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malisanko....nie tylko Ty, mnie tez się zdarza. Myslę ze przynajmniej raz dziennie dla chcącego to zadna trudność. Jak zajrzę i widzę że jeszcze dobrze Dziewczyny nie weszły, a juz ich niema, i nawet się nie przywitają, to też mi się odechciewa. Martwię się, bo na siłę podtrzymywany jest topik, jak tak dalej pojdzie to nam padnie.Ja bardzo bym tego nie chciała, bardzo Was polubiłam i nie wyobrażam sobie bez \"K\". No ale to mało wazne co ja bym chciala, każdy ma swoje potrzeby. Przepraszam za szczerość - WYBACZCIE. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dotarłam tutaj, bo temat topiku jest na czasie dla mnie. Poczytałam Was i stwierdzam, że jestescie super :classic_cool: Wszystko tu macie: kupa radochy, śmiechu, cmutku, żalu, bólu. Jednym słowem SAMO ŻYCIE. Trzymajcie tak dalej, bo jest naprawdę fajnie. Będę tutaj zaglądala, jeśli oczywiście pozwolicie? Dla Wszystkich 😘 🌼 Rutkos i BIAŁA2 dzięki za doskonałą ściągę podania o pracę ;) i instrukcję Hodowli mężczyzn ;) dawno tak się nie uśmiałam :D :D :D Trzymajcie się {lapka] Do napisania i poczytania 👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wczesną porą? to zalezy jak dla kogo:) dzisiaj niedziela ,hmmm tak a ja ide powalczyć,,,, Reni masz racje to zadne wytłumaczenie ja równiez nie chciałabym aby Nasza kawiarenka padła:) Miałczek witam witam:) dziękujemy za komplementy,miło słyszeć,kiedy tylko będziesz miała ochote wpaść do kawiarenki to oczywiście zapraszamy:) ,,,,,,,jakiego dzisiaj mam leniuszka w sobie atu czas goni:) i do ,,,, miłego dzionka jeszcze raz i duzo uśmiechu i aż do wieczorka:( ,,,dzisiaj zaś ominie mnie taaaka imprezka :(,,,,,,,,,, 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani! Witaj miałczku....milo nam goscic Cie w naszych progach...:) jak czytasz,nasze dziewczyny i chlopaki sa i to tanca i rozanca.....tak wiec,zawsze cos sie dzieje! Re-ni serduszko...topik nie padnie...to nic ,ze nas mniej i spora grupa dziewczat jest mniej aktywna literkowo...:).....najdzie je ochota,to napisza z pewnoscia! Czesem tak w zyciu jest,ze nawet pisac sie nie chce.....ja mysle i jestem tego pewna,ze nasz topik jest niezatapialny:) Oj ja dzisiaj mialam koszmarna noc.....o godzinie 4 wchodzi do sypialni corcia i zbolalym glosem mowi \"mamo ,masz pyralgine\'?Zdenerwowalam sie .....A o co chodzi?Ona na to \"jest mi slabo ,boli mnie dol brzucha i nie moge sie od 6 godzin wysikac\"........i siada blada ,zwinieta wpol na podlodze......Pyralginy nie mialam jak na zlosc ani jednej-zjadlam ostatnie majac kilka dni temu migrene.Wystraszylam sie okropnie....wyobrazajac sobie przeokropne choroby...wsadzilam corke do auta i zawiozlam na pogotowie. Tam przemila pani doktor sponiewierala mi slownie corke(slusznie zreszta)zwracajac jej uwage na spodnie ktore ma na sobie ...czyli na biodrowki!!!!!!!!!Powiedziala.ze ma mnostwo mlodych dziewczat ze schorzeniami zapalenia pecherza spowodowane niewlasciwym i za \"lekkim\"ubieraniem sie......Dziecie dostalo bolesny zastrzyk z pyralginy i scopolanu i zapisane antybiotyki na recepte.Po powrocie do domu zrobilam jej goraca kapiel i .....podzialalo czyli nooo... wysikala sie wreszcie ale mowila,ze bol byl przeokropny...... Moze wreszcie zmadrzeje i bedzie bardziej dbala o swoje zdrowie..........Ech dzieciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Pozdrawiam wszystkich i zycze udanej i milej niedzieli!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie przepraszam ze tak dlugo milczalam ale znowu brakuje mi czasu same wiecie jak to jest praca dom a potem jeszcze szkola wracam to jestem tak padnieta ze tylko szybki prysznic i spac ale ten tydzien mam jak narazie mniej pracowity wiec napewno zajze teraz gdy najstarsza pociecha wrocila do domu komputer mam wieczorami zajety ale napewno go wygryze ide wypic kawe .................i troszke poleniuchowac Zycze szybkiego powrotu do zdrowia Kropeczce wracaj szybko bo my tesknimy za Toba. pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ...Dobrego dnia, a raczej popołudnia, słoneczka takiego jak u mnie. Miłych spacerów i wogole. Witaj Miałczek, dzięki za miłe słowa, śmiało wpadaj - zapraszamy. PA - na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj mialczek,ja tez zapraszam,dziewczyny nie mowcie ze nasza kawiarenka umiera,obiecuje czesciej zagladac,to chyba taki okres,ja w styczniu bede cidziennie i pewnie w lutym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak tam dziewczyny grzyby,bo mi tako nazbieral ,mam sporo.Toogra z tego co wiem tez grzyby oprawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oprawia ,oprawia,,,pisałam komentarz ok,19:30,,,,ale dzwnym trafem nie ma:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×