Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość re ni

Kawiarenka dla pań w średnim wieku.

Polecane posty

To jeszcze ja,po nocy;).Zaraz uciekam do domu,Biala,Buberek-dzieki za pomoc,nie moglam sobie poradzic,a i moj umysl dzisiaj juz nie taki :( Nie wiem czy ktos zauwazyl,ale ja przepracowalam cale siedem dni ,bez zadnej przerwy,jutro mam wolne i bede robic ten nieszczesny sos pomidorowy.Pozdrawiam wszystkich bardzo mocno,jezeli kogos urazilam ,to na prawde niechcacy:) Do Wtorku zegnam Was z mojego zachmurzonego dzisiaj miasta,Ernest juz sobie poszedl,ale zostawil po sobie ponure chmury.No coz, Jesien tuz,tuz....Ojej,jak mi sie cismnie na usta piosenka\"Jesien idzie przez park\"Aha,nikt mi nic nie powiedzial o Tancu z Gwiazdami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Re-ni,przeczytalam Twoj wpis,ale ja naprawde juz uciekam,boli mnie glowa,Dobranoc❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) ten co pracuje otwiera kawiarenke,niech będzie:)prosze o dużo wpisów,będe dopiero wieczorem,jak ja wszystkim zazdroszcze co mogą jeszcze spać ehhh głowa zaraz mi spadnie na monitor:( u mnie strasznie wieje i zimno i ciemno:(pije kaweczke i pale fajeczke i bardzo mi nie smakuje, oj wstyd,,,jeszcze chwilka i zaraz uciekam o jak mi się nie chce pogody ducha bo ja cos dzisiaj strasznie marudna,,, papatki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Moi Mili [czesc} U mnie dzisiaj huraganowy wiatr. Przywitam się tylko i uciekam. Miłego dnia. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani :) ...ale mam zaleglosci w czytaniu..ale duzo wpisow .....ciesze sie z tego ogromnie!!!!!!Kawiarenka zaczyna tetnic zyciem....i mamy nowa dziewczyne:)Witaj Joki:) Biala oj to masz\\teraz naptawde ciezki czas.....lawina pracy.......hmmmm szef wie,ze jestes \"solidna firma\"i pewnie dlatego :uszczesliwia \"Cie taka iloscia pracy......mam nadzieje,ze Ci to za bardzo nie nadwarezy zdrowia! A Ropuszek to wlasciwie zakochany symulant czy tez moze hmmm naprawde zbolaly piesio i jest chory na cos innego niz milosc coo? Piszesz,ze robisz porzadek w plytach i wspominasz moja \"milosc\"P.Szczepanika....:) ;)...a wiesz?Ja tez tak mam ,ze pewne piosenki kojarza mi sie z waznymi i pieknymi chwilami mojego zycia......tak jest z piosenka Grechuty\"Bedziesz moja pania\"....... Li-la tez zagoniona i przemieszcza sie \"z predkoscia swiatla\"...mam nadzieje,ze po snie a potem milej rozmowie z mezem troszke zregenerujesz sily:) Joki serduszko ja niestety nie mam zadnych przerazajacych linkow z widokiem sponiewieranych przez dym pluc....ale niezawodne dziewczyny mnie wyreczyly.....dzieki:)Ja tylko widzialam na sekcji takie pluca....byly paskuudnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee bleeeeeeeeeeeeee i fujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj Wiesz?Ja tez jestem troszke kura domowa i wiem,ze to nielatwe.Trzeba duzo samodyscypliny aby nie stac sie troszke zaniedbana ,uwsteczniajaca sie intelektualnie kobieta.Ale przy odrobinie chceci mozna sobie z tym poradzic :) Kropeczko i ja mam nadzieje,ze Twoj bol glowy juz minal...wiem ,jak sie czujesz ,moje migreny wylaczaja mnie z zycia na wiele godzin . Nikus Ewunia z pewnoscia byla zachwycona spacerkiem i z uwaga i wieeeelkim zainteresowaniem obserwowala swiat z wozeczka! Tyle nowych zjawisk ma do odkrywania....a wiesz?Uwielbiam obserwowac male dzieci i ch zaciekawiony ,intensywny wzrok gdy poznaja cos nowego i pochlania je to bez reszty......Dzieci potrafia tak pieknie czuc i patrzec!!!!!!!Tyle w ich spojrzeniu radosci ,zachwytu i dobra! Manny Twoj przepis juz przedrukowalam,poniewaz moja rodzinka uwielbia pikantne przyprawy wiec po przeczytaniu Twojego przepisu zaczeli pojekiwac z zachwytu i krzykneli zgodnym chorem\"Zrob to jak najszybciej,ale to musi byc mniamkowe\":) ;) Manny biedactwo zamiast wypoczywac bedziesz pomidorzyc tzn.produkowac sos pomidorowy......jejkuuuuuu my kobiety i te nasze obowiazki kuchenne uffff Malisanko u nas tez zimno i wietrznie....pachnie juz jesienia ! Re-ni kochana moja ...wierze w to bardzo mocno,ze nie zabraknie Ci sil,czasem \"walka\"z zyciem\" i problemami jest bardzo trudna i wyczerpujaca......czesto braknie juz sil ale pamietaj-nie jestes sama.Niewiele moge Ci pomoc na odleglosc ,niewiele dac .....ale zawsze jak zechcesz wyslucham,sproboje pocieszyc,rozweselic...Nasze dziewczyny tez poswieca Ci swoja uwage,madrosc,doswiadczenie........Moze ta swiadomosc choc troszke Cie wzmocni?Masz przyjaciol -nas......nie spotkalismy sie w realu ale jestesmy by sie wspierac i pomagac sobie. Przypomnialam sobie takie madre powiedzenie nieznanego autora dotyczace przyjazni \"Nie idz przede mna,bo moge za Toba nie nadazyc.Nie idz za mna ,bo nie umiem prowadzic.Idz po prostu obok mnie.Badz moim przyjacielem\" Jestesmy Re-ni obok Ciebie......pamietaj o tym! :) Zmykam na kawke ..Manny o \"Tancu ...\"napisze pozniej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała____ nie spałem bo Ty tez byłas w kafe;) wiec dobrze nam sie tak razem wirtualnie siedziało;) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani ..U mnie słoneczko świeci, ale srasznie wieje. Malisańciu.....musisz tak rano wstawać, ja niedawno zwlekłam się z łóżka, to niesprawiedliwe prawda ? ..Skorpionku.....dobry człowieku, świadomość że jest ktoś kto wysłucha i pocieszy, to dla mnie bardzo wiele. DZIĘKUJE. W realu nie jest łatwo o taką osobę, kazdy ma swoje problemy. Ludzie nie chcą lub nie potrafią wysłuchiwać innych, albo po prostu nie mają czasu. A jeśli już, to oczekują coś w zamian, a przecież PRZYJACIEL to prezent jaki dajemy sobie. Pozdrawiam, miłego dnia, tym co pierwszy dzień po urlopie szczegolnie. TRZYMAJCIE SIĘ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrociłam z miasta, byłam w ZUS po wniosek o rentę dla ślubnego. O Matko !, ile tam ludzisków. Okazało się że do pracy nie będzie się juz nadawał, lekarz kazał już składać papiery bo podobno długo trzeba czekać. A to taki \"sirota\", nigdzie się sam nie ruszy, więc cóż, trzeba wziąść sprawy w swoje ręce i zacząć załatwiać. ..Wstawiam wodę na kawkę, wpadajcie Dziewczyny. MANNY....interesujesz się \"Tańcem z gwiazdami\", będzie w Niedzielę-10 września na TVN, A oglądałaś tamte programy ?, bo to już czwarta edycja, wystąpi między innymi Wałęsy córka. Miłego popołudnia-hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Re-ni ja zaraz wpadnę na kawkę tylko zjem obiad i wyspaceruję Ropuszka. Poczekasz ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Bielusia ...wyspacerujesz Ropuszka ?, hi,hi,hi bardzo mi się podoba to określenie, nigdy bym na to nie wpadła. Fajnie że zajrzalas, Dziewczyny zapracowane, a może odpoczywają po ciężkim dniu pracy. Ja dziś plączę się po chacie z kąta w kąt, jestem jakaś klapnięta, nudny dla mnie ten Poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem. Strasznie mi się zawiesza komp ale spróbuję coś naskrobać. Muszę chwilę posiedzieć przy kawce bo mnie boli \"całe ciało\" taki mam kołowrót w pracy. Jutro juz powinno być spokojnie. Podoba Ci się określenie \"wyspacerować \" - to dobrze. Mój brat ma psa dobermana (też po przejściach) i jak idzie z nim na spacer to mówi, że idzie \" wykręcić\" Aresa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bielusia......właśnie miałam pytać czy w pracy cos się zmieniło na lepsze.Nie jest mi to obojętne, bo też przechodziłam ciężkie dni w pracy, na szczęście mam to za sobą. Jak kierownictwo jest w miarę,to współpracownicy \"wredni\", a jak ktoś ma do czynienia z klientami, to szczerze wspołczuję. Mozna się tylko pocieszać tym, ze nie wszystkie dni są takie. Mnie tez coś się dzieje, nie chcą się strony otwierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaki dziewczyny pracuje,,,,na kompie w domciu i nie mogłam się oprzec,,aby do Was zajrzec. Ps.monitor juz naprawiony zepsuty byl zasilacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O witaj Toogrusia - żyjesz ? Re-ni właśnie tak to wygląda, A ja swoim podaniem o zwolnienie \"rozwaliłam\" organizację trzech działów i wszyscy są na mnie ciężko obrażeni....z prezesem włącznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łaaaaaaaaaaaaaaa ! Jasny gwint !!!!! Właśnie farbowałam włosy...Kupiłam sobie farbę PALETTE złoty blond... i wiecie co mam na głowie ?????? CZARNE JAK NOC !!!!!!!!!!!!! Łaaaaaaaaaaa !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buber - no właśnie to robię. Niektórzy bedą musieli oderwać przyrośnięte do boków ręce i wziąć się do pracy !!!! A to boli bo tylu latach nieróbstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łłłłłłłłłłłłłłłłłłaaaaaaaaaaaaaaaaa Biala cos narobilaaaaaaaaaaaaaaa nie jestes biala tylko czarnaaaa ajajaj :) ;) a tak na powaznie...to jak to mozliwe?Jejkuuuuu moze cos z ta farba nie tak? A Buber ma racje.....pogon ich , nie jestes niewolnikiem tej firmy ,niech inni sie wykarza solidna praca a nie tylko markowaniem pracy i obiboctwem!!!!!!!!!A wiesz Bila ...jak wejdziesz w takiej groznej czerni to zobaczysz jak sie wystrasza :) ;)...zrobisz normalnie wejscie smoka.......groznego smoka........powiem wiecej....smoka ziejacego ogniem gdyby zostal do teho sprowokowany! Czyli........nie ma tego zlego,coby na dobrze nie wyszlo! A w czerni tez Ci pieknie.........podktresla kolor Twoich oczu i nadaje tajemniczy wyraz Twojej buzi! A tak! Nie protestowac ! Wiem co mowie i nic nie pilam ......z promilami nie pilam..........och -chce Cie po prostu podniesc na duchu choc troszke! A czern jest piekna! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz Skorpionku, że masz rację. Córci się podoba i ja zawsze chciałam mieć ciemne włosy...Hmmm nie jest źle tylko makijaż muszę zmienić. Przypominam, że ja jestem zodiakalnym Bykiem więc ogień i para z pyska w razie czego tez się znajdą... Troszkę je skrócę i będzie Kleopatra tralala.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tralala...Biała nie wiedziałem,ze mamy wspólne zawolanie wojenne:) A zchecią bym Cię zobaczył w tych czarnych wlosach....🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo Biala Kleopatraaaaaaaaaaaaaaaa ..pieknieeeeeeee......po takiej metamorfozie Kleo to przy Tobie no hmmmmmm noo ladna kobieta ,Ty jestes pieeeknaaaaaaaaaaaaaaa ....az Ropuszek oniemial z wrazenia! :)Ciesze sie,ze jednak Ci sie spodobal kolor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buber - hi hi hi a w jasnych mnie widziałeś ????? A moje tralala to jest duży skrót z \"Kabareciku Olgi Lipińskiej\". Oni tam spiewali: I hopaj siup i tralala idziemy przez życie w podskokach......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj byłoby się narobiło:(:(:( chwila moment i jużby mnie tu z Wami nie było ale pryszlibyście wszyscy na mój pogrzeb?jakby co to lubie róże i wszystkie kolory tylko nie czarny na taką okazje oczywiście i uśmiechy,żadnych łez- to tak jakby co ,,,życie jest piękne więc dobrze ,że jestem,,,:):) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany Boskie Malisanka !!! Ja do Ciebie siły nie mam - tajemniczość masz opanowaną do perfekcji !!! Ale cieszę się, że jesteś cała i zdrowa PS. My nawet nie wiemy w którym mieście Ty mieszkasz - ja się tylko domyślam....tak na 99 %.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malisanko.....na szczęście żyjesz, boj Ty się Boga, mów o co chodzi. Co ci się przytrafiło, miałaś wypadek ????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×