Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość re ni

Kawiarenka dla pań w średnim wieku.

Polecane posty

Gość poczytalam sobie
tak, jestem na czerowno, bo czasem sobie czytam co nieco a Melisanką nie jestem, zreszta wprawny czytelnik poznalby po stylu pisania , prawda? I tak przy okazji- wybacz mi , to naprawde nie jest kulturalne tak kogos "objechac".Melisanka jest soba -taka własnie a nei inna...Byc moze czasem nie wejdzie w slowo tak , jakby nalezalo, byc moze czasemjej mysli nie sa tak czytelne jakby sie oczekiwalo, lecz....Ty tak naprawde ja obrazasz i jestes na czerowno, ale domyslam sie ze nalezysz to tutjeszego towarzystwa, wiec, jesli jestes kims z kim Melsianka pisala, to wypadaloby pod walsnym nikiem wyrazic swoej opinie a nie uciekac sie do uzywania nicka. To juz na pewno jest fer.Poza tym ...prop9onowanie stukania sie w czolo...dorosli ludzie chyba inaczej wyrazaja swoje poglady niz proponuja ccos tak iego...?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczytalam sobie
PRZEPRASZAM za literowki, lecz to wynik zdenerwowania a nie braku szacunku dla czytajacych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczytalam sobie
read,czy to odpowiedz .....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytałam sobie___kim jestes jeśli juz tak ladnie piszesz na tym forum ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczytalam sobie
witaj, Buber. Miło mi. Kim jestem? kobieta w srednim wieku, choc czuję się młodo, człowiekiem z natury dobrym aczlowiek nie potrafie zrozumeic agresje i sie z nia nie zgadzam. Jestem kobieta, ktora uwaza ze szacunek i dobro to wartosci .I nei lubie jak sie napada na kogos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Jestem tu od niedawna i chciałabym się dołączyć,bo często Was czytam.Podoba mi się forma i klasa tego topiku, mimo niektórych pomarańczowych wpisów.Proszę aby pomarańczowi zakończyli spór i nie rozbijali tego topiku. czy mnie przyjmiecie do swojej \"paczki\"??? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Przyszłam umęczona do bólu z pracki...ostatnio po 10 godzin zasuwam Grzecznie zjadłam obidko-kolacje, wskakuję do mojej ulubionej kawiarenki i co widzę. Pomarańczowe wpisy i nieciekawe historie....szkoda. Strasznie nie lubię takich sytuacji , ale cóż i z tym trzeba się zmagać. Rutkowski sześciotysięczny wpis i jeszcze urodzinki , ale trafiłam z tym szampanem.A za brak zdjęć proszę o wybaczenie...zaraz to naprawię.Mimo 2 formatów ciągle wyskakują mi jakieś błędy i komputer sam się resetuje.Od wczoraj do nikogo nie dochodzą wiadomości z GG. Mam ochotę go kopnąć, ale to by było głupie z mojej strony bo nic nie da , a nogę można uszkodzić. Znowu muszę wezwać informatyka. A z okazji urodzinek życzę ci wszystkiego co się szczęściem zwie 🌼 🌼 🌼 👄 I błagam ktokolwiek to jest ...nie róbcie fermentu na tym naszym topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczytalam sobie
..., o gzrozo, straszne robie literowki, a dzis, kiedy na forum nie swoim sie wypowiadac odwazyłam , sa ...okropne - i za nie przepraszam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczytalam sobie
..., o gzrozo, straszne robie literowki, a dzis, kiedy na forum nie swoim sie wypowiadac odwazyłam , sa ...okropne - i za nie przepraszam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczytalam sobie
..., o gzrozo, straszne robie literowki, a dzis, kiedy na forum nie swoim sie wypowiadac odwazyłam , sa ...okropne - i za nie przepraszam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani Moi 🖐️ No tak tylko na chwilę pochowałam swoje mokre ścierki i od razu widać rezultat..... Rutkowski - piękne życzenia składały Ci już dziewczyny i nasz Buber więc ja również życzę Ci wszystkiego najlepszego.Niech Ci się spełnią wszystkie Twoje marzenia i te Duże i te całkiem malutkie. Zawsze prosiłam, żebyś zwolniła ale czy ten powolny to nadal będzie NASZ RUTKOWSKI ?? Więc proszę bądź nadal sobą bo właśnie taką najbardzie Cię lubię. A jako dodatek : http://www.calla.com.pl/images/K008.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani Moi 🖐️ No tak tylko na chwilę pochowałam swoje mokre ścierki i od razu widać rezultat..... Rutkowski - piękne życzenia składały Ci już dziewczyny i nasz Buber więc ja również życzę Ci wszystkiego najlepszego.Niech Ci się spełnią wszystkie Twoje marzenia i te Duże i te całkiem malutkie. Zawsze prosiłam, żebyś zwolniła ale czy ten powolny to nadal będzie NASZ RUTKOWSKI ?? Więc proszę bądź nadal sobą bo właśnie taką najbardzie Cię lubię. A jako dodatek : http://www.calla.com.pl/images/K008.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani Moi 🖐️ No tak tylko na chwilę pochowałam swoje mokre ścierki i od razu widać rezultat..... Rutkowski - piękne życzenia składały Ci już dziewczyny i nasz Buber więc ja również życzę Ci wszystkiego najlepszego.Niech Ci się spełnią wszystkie Twoje marzenia i te Duże i te całkiem malutkie. Zawsze prosiłam, żebyś zwolniła ale czy ten powolny to nadal będzie NASZ RUTKOWSKI ?? Więc proszę bądź nadal sobą bo właśnie taką najbardzie Cię lubię. A jako dodatek : http://www.calla.com.pl/images/K008.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmmmmmm coś tu się dzieje...czyżby moje wirusy zagościły na topiki? Przez jakiś czas kompletnie nie mogłam otworzyć ostatniej stronki. Biała ty nas nie strasz tą mokrą ścierką bo ci aż 3 razy tekst wskoczył hahaha ...aż taka zła jesteś :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytałam sobie_____To mi nic nie mowi :) Wiesz, tu wszystkie panie są w srednim wieku, dobre z natury , postępują etycznie, więc....? Kim jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczko - ja wczoraj miałam \"wściekły\" dzień. Wszystko mi się waliło, świnie mi w pracy podkładają i w dodatku będę musiała robić pożegnanie czego okropnie nie lubię !!!!!! Buber dziękuję za maila.. Mam zeskanowanych więcej zdjęć,kto chce jeszcze - ręka w górę!!! Skorpionku - już wysyłam następne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała ja poproszę o fotki. Ajak ten mój zawzięty komputer odpuści to wyślę jeszcze kilka swojej rodzinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczko mój komp tez bryka-chyba go też kopnę bo już mi noga drga....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam do was prośbę,szczególnie do tych które wyśmienicie pieką. Otóż moje dziecię prosi mnie o to bym zdobyła przepis na ciasto , które zwie się stożek...taki kształt ma, boki z herbatników a w środku ser. Ja w ogóle nie mam pojęcia o czym ona do mnie mówi. Może wy wiecie ...jśsli tak to proszę o przepis. Biała nie kop szkoda nogi :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie ......................................[KWIATEK)SKORPIONKU zycze Ci abys byla usmiechnieta w dniu tak waznego swieta,abys mimo biegu lat zawsze kochala caly swiat,abys zawsze duchem mloda byla i nic sobie z problemow nierobila🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczko moze to chodzi o domek Baby Jagi tam sa i cherbatniki ser

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia bladego pojęcia nie mam o co chodzi . Wiem tylko że tego się nie piecze i wkłada do lodówki. Jak stwierdziła córka ...takie ciasto to już nie ma siły żebyś zepsuła. Jadła u koleżanki i smakowało jej bardzo. Koleżanka nie wiedziała jak się je robi więc...mamo postaraj się ...no to się staram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała____a prosze bardzo:) To ja tez poprosze o te fotki🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka-wysłałam, powinny być dwa - czy doszły ?? Skorpionek- też wysłałam Buber-moment bo wysyłam pojedyńczo i wolno trwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczkot mi sie wydaje ze to jest po polsku domek Baby Jagi a po niemiecku Hexsen Haaus Skladniki: 6 PACZEK CHERBATNIKOW POL KILO TWAROGU {jedno opakowanie} 1 kostka masla {jarobie pol masl , pol margaryny} 1szklanka cukru 2lyzki ciemnego kakao WYKONANIE Maslo rozpuscic i schlodzic dosypac 1szki cukru i twarozek ,utrzec- podzielic na pol do drugiej czesci dodac kakao .Na blaszce ulozyc cherbatniki ,na to biala warstwe sera,cherbatniki-ciemnawarstwa sera Ciastka ukladamy na foli i skladamy domek ,oblewamy caly domek polewa i wsadzamy do lodowki zycze smacznego przepis jest prosty jesli to o niego chodzilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy zajeci albo film ogladaja trudno chyba pora oddac sie w objecia Morfeusza jutro musze rano wstac zycze wszystkim milego wieczoru i spokojnej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×