Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość re ni

Kawiarenka dla pań w średnim wieku.

Polecane posty

Gość biała wdowa
Naprawili mi komputerek, mam humorek. Mam na uszch słuchawki i słucham ukochanych piuosenek francuskich. I nie tych współczesnych wyjców tylko Aznavoura, Dalidę, Adamo, Dassina,Mathieu. Eh to były czasy.La, la, la , la.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biala wdowo przybywam przywolana twym komputerowym wezwaniem.Witaj maxmara.A coz Ty tam remontujesz ze pokrywa Cie pyl gipsowy?Pewnie masz malarzy-jak u mnie gipsowali sciany to pyl byl wszedzie-pomimo podjetej akcji uszczelniania wszystkich szparek pod drzwiami.Normalnie makabra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biała wdowa
Skorpionku-próbowałam a jakże (z tą bielizną). Mąż pooglądał , zachwycił się, skonsumował po czym z błogim wyrazem twarzy zapytał czy jutro na obiadek będzie rosołek? On mi powiedział, że ma dwiue namiętności mnie i rosół i wg mnie ex equo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do biala wdowa-a to cwana bestia z tego Twojego mezulka i zoladeczek kulinarnie dopieszczony i ...cala reszta tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biała wdowa
Wybaczcie błędy ale nie mogę się skupić przy tych piosenkach. Normalnie się rozpływam. Nie straszcie mnie-ja jeszcze nie miałam remontu.Planujemy odnowić łazienkę ale jesteśmy na etapie ustalania: kafelki czy baranek?? Jak radzicie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia11
hej hej a już myślałam że tu nikogo nie będzie ja do tego powitania dokładam wiejski chlebek własnoręcznie upieczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biała wdowa
Prawda-i za to go kocham .Rzadko się widzimy,ja mam przy sobie córkę a on jest sam.I jak się widujemy to najpierw go okupuje pies, potem córcia a ja pośrodku gdzieś się pętam.A straszny pieszczoch to moje maleństwo (186 cm).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biała wdowa
gosia-nie gadaj. Daj kawałek - za świeży chlebek dam się koproić, do tego ciepłe mleczko od maxmara35 toż to pycha !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia11
biała wdówko ja stawiam na kafelki skorpionku ja teżjestem z naszej pięknej polskiej wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia11
do tego jeszcze świeżutki placuszek drożdżowy i już mamy mnóstwo kalorii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biala wdowo-ja z kolei lubie m.i piosenki Edith Piaf,w oryginale mam na plycie cd ale szukam jej utworow przetlumaczonych na j.polski.Pytalam nawet o to na forum kafeteri-niestety nikt nie znal nazwisk polskich wykonawcow. Odnosnie Twojego pytania o wystroj lazienki-plytki sa praktyczne i tradycyjne,baranek-efektowny i daje ciekawa fakture...Ja kupuje sobie miesiecznik \"cztery katy\"tam sa ciekawe pomysly,porady,nowinki i aranzacje mieszkania moze tam bedzie cos na ten temat? Bo ostatnio nie przypominam sobie by bylo cos o tym. Niestety musze Was pozegnac-moj limit wieczorny na komputer minal,mlodziez zwyciezyla!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biała wdowa
gosia-nie obraź się ale drażdżaków to ja za bardzo nie lubię no chyba , że ma dużo kruszonki to poproszę samą kruszonkę, że też Ci się chciało tyle piec. Coś długo maxmara się "odgipsowywuje" chyba już nie wróci. re-ni też nie ma o innych nie wspomnę. Ciężkie jest życie nocnego Marka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łaaaaa Gosia ale fajna niespodziankaaaaa!!!!!Tyle jeszcze zdazylam wystukac odciagana sila od kompa przez moje dzieciary.Ale piszcie dziewczyny , jutro rano poczytam i skomentyje.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biała wdowa
skorpionku poczekaj-ja sie zorientuję czy w ogóle ktoś śpiewa Piaf po polsku to Ci napiszę.Znam język francuski i wierz mi, że nie da się tego tak pięknie przetłumaczyć.Chociaż genialnie to robi nasz Młynarski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropka45
Witaj maxmara w naszym gronie.Odzywaj sie smialo i czesto.Bardzo jestem ciekawa co to sa KOSZATNICZKI.Mysle i mysle i za nic nie moge zidentyfikowac kto lub co zacz.Prosze zaspokoj moja ciekawosc. Witam wszystkie inne średniaczki. Nie bylo tu mnie przez ponad dobe ale to nie z lenistwa tylko z przyziemnego aczkolwiek bolesnego powodu.Wiecie te trudne dni. Kiedys bezbolesne teraz coraz gorsze.Aż strach pomyslec co bedzie za kilka lat. Moja corka mowi ze za kilka lat to poprostu rzuci mi sie na glowe i wygania mnie do lekarza.A ja koszmarnie boje sie chormonalnego leczenia bo takowe mi grozi.Dlatego mam pytanko...czy ktoras z was przechodzi takie leczenie i jakie sa tego ewentualne skutki uboczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia11
święta prawda aż tyle pyszności za jednym zamachem nie serwuje jeśli chodzi okruszonkę to u mnie też lubią dużo byłoby co skubać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biała wdowa
skorpionku - a nie możesz użyć swojego kolca na dzieciaki. Po 22 dzieci spać a ty do kompa. Przezież Ty się zgadzasz na wyzysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropka45
A tak na marginesie gdzie zagubila sie nam nasza matka zalozycielka tego topiku Re-ni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biała wdowa
Hura - jest kropka. Pociesz się, że ja mam to samo.A dzień przed mam taki ból głowy, że aż wymiotuję i nie mogę wtedy brać IBUPROMU. Kosztniczki to bardzo miłe zwierzątka podobne do myszek tylko ładniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biała wdowa
Dziewuszki ja uciekam- idę z pieskiem na spacerek bo mnie trąca mordką .Potem spać, bo wstaję raniutko.Nie chce mi się spać ale nie mogę chorej świecić po oczach.Może jutro wstanie.Jak mi się uda to z pracy napiszę.Miłych snów, Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć DZIEWCZYNY ..........Maxmara - witaj w naszej \"Kawiarence\"-czym chata bogata tym rada , a mleczko i owszem bardzo dobre kości . ..........Wdóweczko - pytasz - kafelki czy baranek, a co to jest \"baranek\" ? bo nie kumam. / w jakim świecie ja żyję / ..........Gosia - wiejski chlebek - a owszem , owszem ale koniecznie z mlekiem ..........Kropeczko -ja niestety w tym temacie jestem zielona ,narazie dzięki Bogu wszystko przebiega normalnie. Jestem , jestem - przed chwilą wyszła siosra , wczoraj zaprosiłam ją na racuchy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia11
kobietki ja już w piżamce jutro szara rzeczywistość czyli nowy dzień byle nie gorszy od dzisiejszego miłych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropka45
O kurcze biala wdowo gdybym wiedziala ze sprawie ci taka radosc swoim pojawieniem sie na tym forum to daje slowo ze w mekach ale wczesniej bym cos naskrobala ha ha ha ha ha Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropka45
Re-ni a ja jutro smaze racuchy z jabluszkiem toz to ostatki.Do robienia paczkow trzeba miec talent a ja go nie posiadam. Pierwsze i ostatnie jakie zrobilam byly tak twarde ze mogly sluzyc za kule armatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się znalazłam , ale gdzie inne dziewczyny???? Jagqduśia - to rozumiem , musi się mężem nacieszyć . Roztargnina , Cierpliwa ,Torii ,ARA, No sama nie wiem . Myślę że nikogo nie pominęłam - co u WAS słychać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu - jutro dla mnie będzie lepszy dzień bo WYPłATA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cierpliwa - częściej wpadaj będzie nam miło , jeśli oczywiście masz ochotę . No tak Wszystkie pouciekały , tylko ja nocna mara , nic dziwnego że śpie do 9-tej Miłego wtorku - dużo uśmiechów . PA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biała wdowa
A ja dzisiaj pierwsza. Hura ! Pozdarwiam Wszystkie Dziewuszki i życzę miłego dzionka. KROPECZKO- ja na wszystkich się tak cieszę, naprawę. Re-ni ale ty prowadzisz bogate życie towarzyskie, codziennie kogoś gościsz oprócz nas.Popraw się, toć jesteś naszą Matką Założycielką. A baranek to taki tynk, bardzo piękny tylko trzeba wybrać odpowienią fakturę. Na razie uciekam, ale w miarę możliwości będę o Was zaglądać.Trzymajcie się cieplutko bo zima wróciła. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny.Zgodnie z obietnica juz jestem.Na poczatku zycze wszystkim udanego dnia. Biala wdowo odnosnie piosenek Piaf po polsku -dziekuje za dobre checi.Ja niestety nie znam francuskiego(uczylam sie rosyjskiego,2 lata niemieckiego i 2 laciny)ale mam nagrany na kasecie wideo film o Edith z Szapalowska i Nowickim w roli glownej.Tam jej piosenki sa spiewane po polsku-zwlaszcza piekne sa piosenki pt\"Chociaz niebo nam na glowe runie\",\"Kiedy bierzesz mnie w ramiona\"i \"Nie Zal mi\" Piszesz,ze lubisz sluchac muzyki.Ja piszac do Was tez slucham swoich ulubionych utworow(sciagnelam z e-Mula)jest to muzyka instrumentalnanp.Barcarole Offenbacha,\"Czardasz\"Brahmsa,aria Nadira z Polawiaczy perel. Dzisiaj sprobuje uzyc swej wladzy rodzicielskiej i kolca jadowego w celu negocjacji korzystania z kompa w porze nocnej. Kropka nieswiadomie poprawilas mi nastroj poniewaz bylam zawstydzinaZe Wy tak dobrze pieczecie slodkosci a tu prosze-ktos jeszcze piecze paczki o twardosci kamieni.Mnie wychodzi tylko babka majonezowa(pycha,taka wilgotna i pulchna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×