Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość re ni

Kawiarenka dla pań w średnim wieku.

Polecane posty

KOCHANI MOI NAJMILSI WITAJCIE 🖐️🖐️🖐️ Wróciłam na ojczyzny łono. Strasznie się za Wami stęskniłam. Jestem zmęczona ale nieziemsko szczęśliwa. Było bosko !!!! Jestem zakochana od nowa.... Mnóstwo wrażeń. Podróż koszmar ale widoki rekompensowały wszystko. A z ważniejszych przygód to o mało nie straciliśmy naszego Ropuszka !!!! Dzisiaj mamy urodziny córci więc jestem trochę zalatana. Ściskam wszystkich, serdecznie pozdrawiam nowych. Widzę, że Kropeczka też się odezwała.Pa na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Hej - Witajcie ......Biała......witaj, witaj - nareeeeeeszcie jesteś, też się stęsknilam, nie mogłam się Ciebie doczekać. Cieszę się że jestes szczęśliwa, to było do przewidzenia, bo jesteś osobą krora potrafi czerpać z życia co najlepsze i cieszyć sie tym. Musisz koniecznie nam opowiedzieć trochę tych wrażeneń, no ale jak wypoczniesz . .....NIKA.....miło Cię widzieć, chorowalaś biedactwo i nic nie wiedziałyśmy. Jak dobrze że Ewunia zdrowo się chowa, napewno jeszcze bardziej wypiękniala, UŚCISKAJ JĄ👄 .....Asia.....to co z tym tortem ????? - AKTUALNE ???? ....Skorpionku....ja też robię powidła śliwkowe, ale z węgierek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Skarbeńki 🖐️ Jestem okropnie niewyspana. Wczoraj balowaliśmy do 22 a potem mąż wyjechał więc ja, dopóki nie zadzwonił, że dojechał - po prostu nie spałam. No a potem rutynowo ryczałam jak to baba. Mam nadzieję, że uda mi sie jakoś przetrwać dzisiejszy dzień w pracy ale ciężko mi strasznie na duszy...... Życzę miłego dnia i biorę się do roboty. Kawka już stygnie. Pa na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani ......Bielusia.....szczerze Ci wspołczuję, tak odrazu do pracy?. No ciężko Ci będzie cięzko tak się przestawić., ale jak Cię znam to poradzisz sobie. Napewno masz dużo pracy, nazbierało się, wiem jak to jest po urlopie. Dla TAKIEGO urlopu warto się teraz przemęczyć, trzymaj się jakoś - dasz rade.🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bielusia........u nas ostatnio tu trochę pusto, Dziewczyny jeszcze urlopują, ale niedługo będzie tu gwarno. ....Ja wczoraj czekałam na tort- Asia zapraszała, ale Dziewczyny nie przyszły, chyba nie wiedziały. ...Właśnie zaswiecilo słoneczko, och jak przyjemnie. Skorpioś.....zawsze rano milo Cię widzieć, a dzisiaj co z Tobą ???? To na razie - MIŁEGO DNIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny i Erlend:) nie było mnie kilka dni ale już jestem Pozdrawiam serdecznie. 🖐️ Biała cieszę sie ,ze wróciłaś i w tak dobrym nastroju....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! - Buberku, a gdzie Ty byłeś jak Cię nie było ??????? Pozdrawiam DZIEWCZYNY....gdzie się podziewacie ???????????????? hop !, hop !, hop !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,,,wrociłam z dzialki nad jeziorkiem,,ale pogoda mi nie dopisała.Przywiozłam za to skrzynke jabłek na mus,,,i 2 kobiałki borowki amerykanskiej.....na przetwory więc mam zajęcie.Pozdrawiam wszystkich serdecznie...wypije kawe i do roboty,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej to ja ! Dowlokłam się do domu ale oczy mam na zapałki. Nie mam siły zjeść i chyba pójdę się położyc. A co tu takie pustki ???? Manny jesteś chociaż Ty ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej - Toogra.....miło Cię widzieć. W niepogodę na działce to nie ma co robić, chyba ze nie padało cały czas, albo jak się ma laptopa. No własnie jak tam Twoj monitor- jeszcze w naprawie ? ....Witaj Manny....coś trochę Cię nie było, mialaś wolne ?, co u Ciebie słychac ? ..Ja gotowalam dziś bigos, nie cierpię tego robić bo nie zawsze mi się udaje, no ale dziś jakims cudem wyszedł ok. ...Bielusia.....no to niedobrze że zamierzasz się położyć, liczyłam ze opowiesz jak to było z Ropuszkiem. A moze kawka dobrze Ci zrobi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reniutka - obiecuje, że wszystko dokładnie opowiem ale zlituj się, nie dzisiaj. Pomijając fakt, że przytłacza mnie brak słońca ( o słoneczna Hellado !!!) to na dodatek w pracy dali mi popalic. A Ropuszka nam ukradli ale udało mu się wyśliznąć z obroży i uciekł złodziejom. Nie muszę Wam mówić co wszyscy przeeżyliśmu !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Re-ni ja tez przestawilam ,chociaz tylko dwa nocne stoliki,ale tez cos.To tak w ramach \"babskiej\" solidarnosci.Skorpionku mamy tajemniczego wielbiciela,ktoremu dziekuje za przeslanie piosenek❤️.Wpadne pozniej,praca.Re-ni,mialam wolne 3 dni🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bilunia moja droga, wszystko rozumiem,odpoczywaj. Cieszę się ze szczęśliwie skończyło się z Ropusiem. ..Manny...MIŁEJ PRACY 🌼🌼 Ja obejrzę ulubiony serial Pa:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reni,,,,mam laptopa narazie,,,,,bo dziadki na dzialce,,,przewaznie.Monitor w naprawie,,do 30-09.niestety,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manny......jeszcze co do tego przemeblowywania. Kanapę trochę posunęłam, ot !- i całe przemeblowanie, a myślałam nad tym ze trzy dni. Pomysły się wyczerpały i nie ma już innych możliwosci. Dobrze o tym wiem, a jednak wciąz myślę- JAK BY TU, JAK BY TU JESZCZE. Głowa mnie boli od tego myślenia,wchodzę do pokoju i coś mi się robi.Wczoraj nie moglam zasnąć, a śpię w tym pokoju - myślalam i myślałam i co wymyśliłam ???- A NIC !!!!!! ..Dobra, już więcej na ten temat nie będę Wam truć, idę spać. A Ty Manny pracuj, tylko się nie przemęczaj.Pa,Pa DOBRANOC WSZYSTKIM - HEJ🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och witajcie kochani.Dzisiaj jak tyko wstalam raniutko szybko pobieglam dokompa....moje milczenie bylo spowodowane sila wyzsza-mielismy spora wichure i zerwalo linie energetyczna a ze najpierw naprawiaja ja tam,gdzie jest wieksze slupisko ludzi-(czyli w miastach) my musielismy czekac dlugo!!!!!! Witam nasze wakacjuszkiiiiiiiiiiiiiiiiiii:) jakze sie ciesze,ze juz Nikus ciesze sie,ze Ewunia rosnie zdrowo!Toogra Ty pracowity chomiczku znowu bedziesz cos zaprawiac....ja tez tak mam. Biala jak zbierzesz sily opisuj jak bylo...umieram z ciekawosci Re-ni ajajajaj co Ty masz z tym przemeblowywaniem:) ;) Manny ..masz racje ...ktos nas chyba lubi-to mile!!1Milego dnia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Skorpioniku:))juz zaprawiłam,,,teraz siedzę i gotuję pomidorówkę,,jakos mnie naszła chętka...miłego dzionka:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani 🖐️ Dzisiaj mam humor znacznie lepszy, chociaż nadad brakuje mi prawdziwego lata. Postaram się później zaspokoić Waszą ciekawość ale będzie to trudne bo córka okupuje kompa no i mam gości. Przyjechała rodzinka na parę dni........ Pozdrawiam wszystkich i niestety... obowiązki wzywają. Jakoś nie mogę się przestawić na szara rzeczywistość. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!! Skorpionku coraz bardziej mnie zadziwiasz!:) 4:56 To jest godzina do przytulenia sie do męza nawet gdy sie obudziłaś🌼Pozdrawiam Cię i pozostałe kolezanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,Hej - W i t a j c i e ......Przybiegłam się przywitać, słoneczka Wam zyczę Kochani, takiego pięknego jak u mnie. .....Skorpionku....łooj !- mam się ja mam, wiesz jak to jest - jak ktoś nie ma ważniejszych spraw na głowie, to się bzdetami zajmuje-hehe ! ....Biala.....Ty zawsze masz humor, jakoś nie wyobrazam sobie Ciebie inaczej. ....Buberku.....a jest to możliwe bez przebudzenia się ??????? POZDRAWIAM, POZDRAWIAM, POZDRAWIAM. *************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 ....przepraszam że ,się tyle nie odzywałam:) to byly ciężkie dni dla mnie i mojej rodzinki,pomalutku wszystko wraca do normy:)może teraz stane się mniej nerwowa:) ludzie potrafią być w pożądku:)pomagać bezinteresownie,pomyśleć o kimś a i pokazać dobre strony zycia:) ...z mojego serca spadł mi bardzo cięzki kamień:) ...dziękuje... pozdrawiam :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Malisańciu Droga - nie masz za co przepraszać, tak bywa. Dobrze że teraz jestes i najważniejsze ze wszystko wraca do normy. ..Przykro mi że było Ci ciężko, rozumiem że nie zawsze człowiek ma potrzebę mówienia o tym. Trzymaj się, POZDRAWIAM CIĘ MILUTKO ERLEND......WITAJ, miło Cię widzieć, tez Cię POZDRAWIAM -hej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reniulka:):):) coś znalazłam: J a n K a z i m i e r z S i w e k \"ŚPIĄCY KOPCIUSZEK\" /z cyklu \"CICHOBAJKI POLSKIE\"/ Pewna rozwódka dosyć puszysta Nie miała męża, rzecz oczywista Lecz miała za to dwie głupie córki Co malowały ciągle pazurki Nie myły garów, nie słały łóżka Wiec wynajęły sobie Kopciuszka Była to całkiem-całkiem dzieweczka Figurka owszem, biuścik czwóreczka Kopciuszek często przycinał oko Bo krzywą cukru miał dość wysoką Wtedy Kopciuszka niewiasty wredne Kopały celnie w nocy i we dnie Raz w swojej willi wydawał party Sam król sedesów - Cichopuk Czwarty Bo Sedesowicz, syn Cichopuka Od lat dziewicy na żonę szukał A był to łysy przystojny młodzian W czarne gustowne dresy przyodzian - Słuchaj, Kopciuszku - rzekły babsztyle - Masz nam usmażyć z powietrza filet I trzy puszyste rozchichotane Wyszły na party w tiule ubrane Sen chwilę potem zmorzył Kopciuszka We śnie zjawiła się Dobra Wróżka Masz tu, Kopciuszku, niecałą stówkę Jedź na przyjęcie i weź taksówkę Nie dam ci więcej, bo nie mam kasy Takie na wróżki przyszły dziś czasy Wróć przed taryfą nocną, idiotko, Później drałować będziesz piechotką Tam na przyjęciu młody Cichopuk, Wyznał jej miłość, w takim był szoku Tutaj się wytnie sceny z prywatki Ze względu na was, kochane dziatki Ale do rzeczy. Wróćmy do chwili Kiedy Kopciuszek wybiega z willi Wersja dla dzieci o tym nie mówi Co tak naprawdę Kopciuszek zgubił. Zgubił on bowiem biegnąc z imprezki Czerwone stringi, w dodatku \"eski\" Papa Cichopuk wysłał nazajutrz Emisariuszy po całym kraju Żeby znaleźli jedną z dzieweczek Która pasuje do tych majteczek Tysiące panien doznało stresu Przy naciąganiu ciasnego desu Założyć stringów nie dały rady Bo wszystkie miały za tęgie wkłady Ale zdębieli emisariusze Kiedy założył stringi Kopciuszek Potem odbyło się weselisko Gdzie wielu gości upadło nisko Były prezenty i czek od papy I noc poślubna - całkiem od czapy Bo choć pan młody był nie wyżyty Śpiacy Kopciuszek spał jak zabity Teraz, dziewczęta, nadeszła pora Na cos mądrego, czyli na morał Niech was nie zwiedzie przykład Kopciuszka Kiedy wskoczycie komuś do łóżka Bo nie wystarczy gdzieś majtki zgubić By księcia z bajki zaraz poślubić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×