Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość re ni

Kawiarenka dla pań w średnim wieku.

Polecane posty

Witajcie Kochani ......No i Święta minęły,szkoda bo bylo gwarno i wesolo, a zdrugiej strony dobrze, bo ile się mozna goscić. Też się znudzi takie siedzenie przy stole, malo ruchu. Jeszcze tylko Sylwester i Nowy Rok, ale nigdzie się nie wybieram i do domu też nie zamierzam nikogo zapraszać. ......Asia.....ale dziś z Ciebie ranny ptaszek, ja sobie nieżle pospalam. Tak wyszlo że przez trzy dni mialam gości, to kursowanie od kuchni do stołu, mam serdecznie dość. .....Kropciu....wypad za miasto powiadasz ?, jak najbardziej wskazany, moze pogoda jeszcze się zmieni. Ja postanowilam leniuchować, nawet zdobyłam się na odwagę i oznajmiłam żeby nie liczyć na mnie jeśli chodzi o opiekowanie się dziećmi przez kilka dni. ....Ewa.....mam nadzieję że jakoś się trzymasz, myslę też o Zawszesamej bo coś przestała się odzywać. ..Toogrusia, Li-lcia, Skorpionku - buziaki👄👄👄 Sciskam też pozostałe Dziewczyny. Buberku. 🌼 MILEGO DNIA🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa wyslałam nr gg na adres w twoim profilu.pozdrawiam wszytskich serdecznie,,jak wasze plany na Sylwestra???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor, dziewczyny....przywitam sie z Wami, choc nei posiedze, spac raczej sie polozę. Za duzo jem za duzo stresów, za malo usmiechu, niestety... Toogra- odpisalam podajac gg, dziękuję. Reni - serdecznosci! Asiu- tak ,dlatego pozwolilam sobie tu tyle popisac, zeby wyszło to co boli.. Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy jest tu ktoś
chciałem poradzić się w waznej sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hop,Hop !!!, Wszyscy wymarli czy co ?. Ja niedawno wstalam. ...Witajcie Kochani, kawunka czeka. POZDRAWIAMMIŁEGO GNIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie u mnie za oknem bialo bardzo ladny widok choc troche spozniony dzis mam gosci bo jutro wyjezdzamy i zobaczymy sie za rok wiec zycze Wam duzo radosci ,zdrowka i szampanskiej zabawy a w Nowym Roku samych pogodnych dni zero klopotow i zadnych smutnych dni niech nad waszymi domami zawsze swieci sloneczko Re-ni ja na kawke sie jeszcze zalapie .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny po Świętach ! Napracowałam się za wszystkie czasy, jedzenia mamy do Trzech Króli. Było miło, Wigilia u mnie rozciągnęła się na 9 godzin, pierwszy dzień byliśmy na obiedzie, w drugim znów ja robiłam obiad. Wczoraj miałam zajżeć do kawiaren ki .Po przjściu z pracy położyłam się na chwilkę, a obudziłam dzisiaj o siódmej...nareszcie sie wyspałam. Okropnie denerwuje mnie ciągła ciemność i mżawka, czekam na nowy rok kiedy to przybędzie dnia na barani skok. Toogra, myślałam o Twoich projektach zmiany pracy. W Warszawie otwiera się coraz wiecej gabinetów fryzjerskich i kosmetycznych. Mimo że ludzie mają mało pieniedzy to są oblężone.....z prostej przy- czyny. Kobieta gdy chce polepszyć sobie samopoczucie, a nie stać ją na nową ŁADNĄ bluzkę / nie kolejny łaszek/ idzie do fryzjera lub kosmetyczki. Musisz zorientować się jak to jest u Ciebie .Jednak praca w gabinecie kosmetycznym wymaga/ tak mi się zdaje/ ukoń- czenia kursu dla kosmetyczek.Ratuj się dziewczyno, bo ci kapitaliści to wyzyskiwacze i okropna swołocz, a Ty masz na utrzymaniu syna. ....Kropko, ciekawa jestem czy wzięłaś plecak , termos i wyjechałaś za miasto? Może sprawisz sobie psa ? spacery cały rok murowane. ...Ewa,,,,,,, może smutki zbledna w nowym roku, podobno czas leczy rany ..Reni, Skorpionku, Asiu pozdrawiam . Gdzie to naszą Białą wywiało w Kosmos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam...Lila rozejrze się,,,wiem,ze trzeba miec jakies przygotwanie ,chce wsłasnie w urzedzie zatrud,się zorientowac czy przez urzad mozna się załapac...Jutro ide znowu do pracy ze stresem,,,nawet dzisiejszy niby luzacki ,,bo wolny dzien,,,,nie pomogl mi zapomniec.Jedyna osłoda,,ze jednak w Sylwestra nie będe sama siedziec,,tylko pojde do znajomymych na domową impreze,,,syn nawet bez sprzeciwu pojdzie do dzadków.Pozdrawiam wszytskie dziewczyny i naszego rodzynka Buberka,mam nadzieje,,ze wszyscy w NRoku z topiku obecni i nieobecni beda tu nadal zapełniac strona po stronie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki Lila trafione zatopione ....właśnie wróciłam z wypadu za miasto.Byłam u psiapsiółki...kiedyś o niej pisałam. Wypoczęłam wybornie a co najważniejsze spaliłam kalorie , które wchłonęłam w trakcie świąt. Było bosko i trudno było mi wracać. Pieska niestety sobie nie kupię...alergia totalna. Ale jestem jednostka zdyscyplinowana więc nie ma problemu z codziennym spacerkiem. Toogra pytałaś jakie mamy plany na sylwestra...ja będę w podróży...o 1 w nocy będę na promie płynącym do Anglii. Wspominałam wam kiedyś ,że mimo grudnia mam w sercu maj... teraz już mogę napisać , że 1 stycznia spotkam się z małżonkiem u naszego syna.To tylko 2 tygodnie ale aż 2 tygodnie ;-) Pozdrawiam serdecznie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorem.Po swietach spodnie za ciasne , ale wierze ze spale to jakos ... Dzis rano przyszla do mnei optymistyczna mysl ale co z nai sie stanie dalej? nie wiem... Toogra- to prawda ze ludzie szukaja poprawienia wlasnego samopoczucia wu kosmetyczki, sama czasem taKk robie , jelsi starczy kaski .... Ach.... na snieg czakam, Asia pisala ze u niej bialo....Szczęsliwego nowego roku, Asiu. Lila- leczy, leczy czas i przyjaciele :) Kropka- w takim razie cudnych 2 tygodni :) !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i zdechla kawiarenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą! ..Kropko, podejżewałam jakieś tajne przyjazdy rodziny, ale to jak w filmie, jedno z zachodu, drugie ze wschodu w punkcie kontaktowym ..chyba Londyn - fantastycznie cieszę się razem z Tobą. Pomyślnych fal na morzu. ....Re-ni,czemu sie nie odzywasz, pewnie jesteś zapracowana. Ja odsypiam święta i chyba \"coś\" mnie łamie w kościach,wezmę polopirynę i idę do łóżka...Do jutra..dobranoc wszystkim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczko super spotaknie Ciebie czeka:) Rozmowa -Ewa jakos na gg nie mozemy się sklikac:( Pozdrawiam wszytskich,,,,dzis lece do miasta,,okazło się ,ze po swietach cos nieco urosło i nie wchodzę w zadną stara kreacje na Sylwestra,,chociaz ide na domowkę,,wypada,,aby jakos odswietniej bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i zaraz znikam...pracy mam co nie miara. Kupuję gotuję i pakuję się Muszę coś smacznego i polskiego zawieść moim chłopakom. Lila nie zgadłaś bo spotykamy się u 2 syna na południu Anglii. Asia pomacham ci łapką w sylwestra...będę przejeżdżać przez całe Niemcy, Holandię, Belgię i Francję oczywiście. Czeka mnie 20 godzin jazdy, ale 2 kierowców to będziemy się wymieniać. Pozdrawiam Was serdecznie i uciekam do swojej roboty 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Dziewczyny. Mijamy sie ,ale taki czas, swieta, nowy rok... Myśłę ze juz za kilka dni wroci wsztstko do \"normy\" . Toogra- rzeczyswisice, ciezko nam sie sklikac, bywam nieregularnie w internecie, staram sie wychodzic albo zapraszac zanjomych, zeby nie byc samej, nie potrafie , nie lubie sama, mysli mi wtedy straszne drążą serce....Na domowke i ja ide i sie jakos musze ubrac, co prawda nei jakas super kreacja, bo i za co, ale....Byle sie dobrze bawic, w dobrym towarzystwie, prawda? Kropka - super! a energia i zapal - eh, przeciez to jak na skrzydłach chyba ;) Lila, REni, Asia , Buber , Toogra, Kropka , Skorpion :) Wszystkoego najcudowniejszego i najwspanaialszego , wszystkiego o czym marzycie i do czego dązycie, wszystkiego co najwartosciowesze dl aWas, niech w nowym roku Wasze będzie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skorpionku gdzie cie wywiało....chciałam tylko powiedzieć że będę jechać przez Witkowo...zabieram kogoś z tego rejonu. Więc jak gdzieś blisko mieszkasz to pomachaj mi chusteczką. W ogóle wszyscy pouciekali...czyżby dziewczyny na sylwestra już się szykowały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani ...Pozdrawiam wieczorową porą. Jak się macie i co porabiacie. Bo mnie nic się nie chce, taki mnie leń po Swietach ogarnął.Nic nie robie tylko jem i spię. Własnie przespałam cale popoludnie. Kropciu ale Ci dobrze, wyobrazam sobie jaka jesteś szczęśliwa. Ale spotkanie !- to niesamowite !.Zyczę Ci wszystkiego co najleosze, dobrej zabawy, duzo radości. Skorpionku......co z Toba się dzieje, zaczynam się martwić ze coś się stalo. Li-lcia....mam nadzieję ze polopiryna pomogła. Taka pogoda w zimie sprzyja chorobom, czy my sie doczekamy tego śniegu i mrozu ? Toogrusia...nie ma znaczenia ze Sylwester w domu, kreację też jakąś wymyślisz. Najwazniejsze żeby dobrze się bawić i miec co milo wspominać. Życzę Ci tego. Ewa masz rację, nie ma co siedziec w domu i rozmyślać. Cieszę się ze tak myslisz, kontakt z ludzmi to dobry sposob zeby nie zwarjować. Tak trzymaj !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY Szczęścia, co radość daje, miłość, co niesie pokój, zdrowia, co rodzi wytrwałość, wiary, co nadzieje prowadzi, dni wypełnionych do końca, nowych wschodów słońca i niech więcej takich rzeczy Nowy Rok Wam użyczy. YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY Wyjeżdżam za chwilkę...niestety pogoda skąplikowała trochę moje plany,bo wjazd na prom mam dopiero o 5 rano....sztorm. Ha trudno, trochę pózniej spotkam moich chłopaków. Bawcie się wspaniale moi drodzy, zapomnijcie o troskach choć na chwilkę. YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniusie nie pisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani .......Szczęscia, dobrego zdrowia, powodzenia, oby troski zycia zaginęły w mroku podczas nadchodzącego Nowego Roku. ..Nadchodzący Nowy Rok to rownież okres zadumy nad tym co minęło i nad tym co nas czeka. Tak więc duzo optymizmu i wiary w lepsze i pogodne jutro. ŻYCZĘ WAM WSZYSTKIM KOCHANI, ŚCISKAM MOCNO-DUZO, DUZO BUZIAKOW. ..Skorpionku👄Kropciu👄Biala👄Buberku👄Kalusia👄Jagqdusia👄Asia👄Zawszesama👄Ewa👄Rutkoś👄ERLEND👄NIKA👄Malisanko👄Toogrusia👄Li-lcia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSzystkiego NAJ w 2007 roku ,,zero smutków,,,samych radości,,,,trzymajcie się cieplutko......buziaki TOOGRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w Sylwestrowy Wieczor ,,,,,,Rok się juz kończy, rok się zaczyna, otwieram więc nową butelkę wina i wypijam za WASZE zdrowie, aż mi się troszkę zakręci w glowie. ******SZCZĘSCIA, ZDROWIA, POMYŚLNOSCI W NOWYM ROKU*** ..Mam nadzieję ze wszyscy dobrze się bawią na imprezach w domu lub u znajomych. Ja z wyboru spędzam ten wieczor przed telewizorem ale nie ma nic ciekawego. ..Siedzę popijam winko, moze ktoś zechce dołączyć ? ZAPRASZAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim życzę uśmiechu: Niech od stycznia po grudzień, Przez dwanaście miesięcy uśmiechają się ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w NRoku2007,,,zaczyna się nowe dla nas wszystkich,oby był dla Nas dobry,, Malisanko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×