Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość re ni

Kawiarenka dla pań w średnim wieku.

Polecane posty

Pozdrawiam,,,,kochani trzymajcie się,, Tym co walczą z chorobami ,,zyczę WYGRANEJ.... Nie pisze o sobie,,,,bo narazie nie mam siły,,,,w pracy dają na maksa w kość,,,,,mam nadzieje,,ze wytrzymam,,,i całkiem nie zgłupieje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem!Zarzadzilam dzisiaj porzadki i okazalo sie ze wszyscy maja wazne sprawy.Zostalam sama na polu bitwy.Wicie co zrobilam ? właczylam sobie plyte Filipinek i dostalam turbodoladowania!!!!!! Ze spiewem na ustach ,szmata w garsci i odkurzaczem nawet szybko mi poszlo.Pptem jeszcze bylam w sklepie i w rossmanie kupilam sobie w \"nagrode\" szminke za cale....5 zlotych!!!! Ale rozpusta co? Jutro mamy kolede .a potem juz chyba rozbiore choinke bo aura juz wiosenna,chociaz lubie ten klimat ktory daja swiatelka na choince.Alle sie rozpisalam no...no...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ammando...nie wicie tylko wiecie nie pptem tylko potem.Musisz sie poprawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...napewno sie poprawie ,....odpowiedziala Ammanda....i poszla sobie na herbatke przed telewizorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toogrusia Ty tez się trzymaj,\"nowa miotła\"zawsze zamiata inaczej, nie daj się zwariować. ..Asia...emaila dostalam ale bez zdjęć, zajrzyj na pocztę bo na ten adres wysłałam Ci swoje. ..Ammandziu....moja mama ma 88 l. więc sama rozumiesz. Obecnie ze zdrowiem nie jest tak żle jak na ten wiek. Mimo że przeszla zawał powiklany obrzękiem pluc i zatrzymaniem krążenia.Nieprzytomną, zaintubowaną przewieziono do szpitala bez szansy przeżycia. Ale trafiła na takiego lekarza że przez 6 godz. ją reanimował i cudem się udało. ..Natomiast teraz jest coraz gorzej psychicznie i z tym mam problem. Wszystko robię żeby jej dogodzić, ale wciąż narzeka. Ostatnio nawet obmawia mnie do rodziny że żle się nią opiekuję. Ja to wszystko rozumiem że to wiek i tak dalej, ale czasem mi przykro z tego powodu. Jakoś to wszystko zniosę, taki moj los. ..Kropciu...masz rację bo u mnie tak strasznie wieje, nakrycia z głow tylko fruwają. Ja bieglam dziś za kapelusikiem,udało mi się go capnąć ale nie nadawał się do użytku...hi,hi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Ammańdziu. Ja też siedzę sobie przy herbatce i jednym okiem patrzę w telewizor a drugim wypatruję Dziewczyn w Kawiarence. Ale pewnie czas im nie pozwala, fajnie że Ty jesteś- cieszę się👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim.Hmm ale czy tak wlasciwie taki dobry?Wieje jak licho,pada co chwila,wyjsc na dwor nie mozna......eee najlepszy pogodowo to ten dzien nie jest. Synus z dyskoteki szkolnej-karnawalowej wrocil rozanielony ,poniewaz cztery dziewczyny ktore mu sie baaaardzo podobaja daly mu swoje numery tel.kom i GG;) ;)tak wiec dziecie dzis chodzi jak skowonek i ciagle spoglada na kompa czy tam czasem jego muzy nie zaklikuja do niego.Tak wiec mamcia przy kompie jest z doskoku a przedtem musialam przyzec,ze jak przyjdzie do niego wiadomosc to mam natychmiast go wolac!Na razie cisza na pasku startu wiec klikam w miare spokojnie:) Oj Reni nie zdawalam sobie sprawy ,ze Twoja Mama az taka starenka i schorowana.....masz naprawde tam teraz trudno.Powtorze to,co pisalam tyle razy...pogon rodzenstwo do pomocy przy Mamie bo inaczej Ty sie pochorujesz z przemeczenia. Piszecie o koledzie.U nas na wsi ksiadz dziennie obchodzi okolo 6 domostw.Wszedzie poczestunki i hmmm przykro to pisac-plotkowanie.Ksiadz jest w naszej parafii 30 lat,zna wszystkich ,ma swoje \"zaufane\"osoby ktore przynosza mu ploteczki na plebanie.....i to mnie strasznie zlosci i irytuje.Koleda nie jest czasem przeznaczonym na omawianie spraw sasiadow,czasem na zlosliwe plotkowanie.Ksiadz powinien to ukrocic w kilku zdecydowanych slowach a nie sluchac i powielac!!!!!Uchhhh paskudne to!!! 3majcie sie zdrowo,pedze smazyc watrowke drobiowa z cebulka i zrobie surowke z kiszonej kapustki...mniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skorpionku .. bardzo ci zazdroszcse ze mieszkasz na wsi.Mam dosyc duzego miasta i tesknie za cisza .Kolede mam juz za soba , przed chwila byl ksiadz , poswiecil , troch porozmawial , glownie z synami i juz poszedl.Ja zmykam na bobliski bazarek po zakupy.Slinka mi kapie gdy mysle o twojej watrobce...mniam mniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani .......Dopiero wieczorem mogę się z Wami przywitać. Cały dzień opiekowalam się dziecmi. Najpierw zawiozlam mamę do siostry, a potem pojechałam do syna. .....Skorpionku drogi masz rację jeśli chodzi o moje rodzeństwo, ale nie jest to takie proste. Po pierwsze to mama wychowała moje dzieci więc teraz na starość nie mogę się jej pozbywać. Po drugie tylko u mnie są dobre warunki mieszkaniowe, mam 4-y pokoje i tylko my z mężem i najmłodszy syn ktory przyjezdza tylko na weekendy. Tak więc u mnie jest jej najlepiej, poza tym z nami jest najbardziej zzyta. Jak naprawdę muszę, nie mam wyjscia to zwracam się o pomoc. Znam ich sytuacje, same problemy więc czasem wolę się sama męczyć niż zawracać im glowę. ..Skorpioś masz dobry kontakt z dziećmi, nie tylko z corką widzę ze syn rownież Ci się zwierza ze swoich spraw, ma do Ciebie zaufanie. Fajnie że tak się dzieje, tylko pogratulować. Spokojnej nocy.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moi mili. Z Kropeczka sie zgadzam calkowicie-w slabym kobiecym ciele piekna i silna duszyczka:)....naszej Re-ni. U nas wiatru ciag dalszy.WOSP ma dzis niezbyt sprzyjajaca pogode ale ludzkich serc wiatr nie ostudzi:),w naszym szpitalu jest sporo sprzetu darowanego przez Owsiaka.:) Milej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam cieplutko to już tradycja- WOŚP ....opini jest wiele na ten temat, jak zwykle jedne dobre drugie złe,ale tak naprawde to chyba nie problem przeznaczyć symboliczną złotówke na taki szlachetny cel!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie Reni wybacz moja nocna nieco patetyczna wypowiedz , ale jestem pod ogromnym wrazeniem tego co robisz. Niby normalna sprawa ale swiat jest taki pokrecony i wiele dzieci nie jest w stanie sprostac takiemu zadaniu i jeszcze miec taka pogode ducha.Jestes naprawde wielka dziewczyna mimo tak drobnej postury. Zastanawiam sie skad Ty czerpiesz sily!!! Pozdrawiam Was moi mili , dodam tylko ze u mnie swieci slonko a po wietrze ani sladu. Oby u was jak najszybciej zmienila sie aura bo ile mozna wytrzymac przy takiej pogodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie i ja... u mnie niestety deszczyk sobie pada... robie obiadek a po poludniu jedziemy na herbatke do znajomych.. zycze wam spokojnej i milej niedzieli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani ....Oj dzięki Dziewczyny że tak o mnie myślicie, własnie to też dodaje sił. U mnie dziś przez cały dzień nadal wieje, strach iść chodnikiem bo gałęzie spadają. ..Kropciu u Ciebie świeciło słoneczko, oby tak było do końca Twojego pobytu bo chyba powoli się kończy niestety. Zawsze to inaczej jak pogoda dopisuje. Korzystaj z ostatnich chwil i szczęśliwie wracaj do domu. ..Malisańciu....to niesamowite co robi Owsiak, i to przez tyle lat. Jak można tego nie doceniać. Ale wiesz jak to jest, zawsze znajdzie się ktoś co myśli inaczej. ..Ammandziu miłego spotkania przy herbatce. Hej Buberku - pozdrowka Pozdrawiam Li-lcię NIKA i ERLEND...mam nadzieję że pamiętacie o nas i niebawem się odezwiecie.BUZIAKI i uściski dla Ewuni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jej ! Skorpionu drogi zapomniałam o Tobie - wybacz. Też Cię pozdrawiam i mocno ściskam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór, zagladam po kilku dniach przerwy. Ciesze sie ze Was tu mozna spotkac, naprawde dobrze meic swiadomsoc ze tu zawsze ktos wesprze slowem dobrym a w tych czasach tonie ejst codziennościa, neistety .Dzis WOSP, ideal sluszna i realziacja tez, a ze glosy rozne- nie ma nkogo co by wszystkim dogodzil, wiec... liczy sie dobro, dobra intencja, wiara, chęci. Tu w kawiarencke tez spotykam dobrych ludzi, takich ktorzy chca wepsorzec i robia co w ich mocy zeby wesprzec, pomoc. Reni jest cudownym człowiekiem , to racja , Kropciu . Wszystki ejestescie fajne babki :) . Bubera neiznam ,ale po tmy co o nim sie czyta to jest Ok :) Pozdrawiam Wszystkich serdecznie, , wieczornie.Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ija mowie dobry wieczor wszystkim. ..herbatka u znajomych sie udala, bylo jak zawsze sympatycznie. Potem juz w domciu obejrzalam film \"Sniezne psy\" i troszke sie wzruszylam... tak mam na stare lata. Jutro moje mlodsze dziecie rozpoczyna ferie ,wiec nie bedzie rano zawieruchy ze wstawaniem. czemu te dzieci chodza teraz do szkoly na 7.30? no ale jutro luzik.... Zycze wam dobrej nocki i do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ,hejjj ..u nas juz nie wieje,swieci sloneczko i zaczyna puszczac paki forsycja.Aha i nasze koty dziwnie zalotnie miaucza w nocy pod oknem.....czyzby Wiosna ?Bo chyba koty zaburzen hormonalnych nie maja ....hmmmmm Ammanda ...wzruszanie sie nie jest przypisane jakiemus szczegolnemu wiekowi:)i ja becze jak bobr na filmach i nie wstydze sie tego!Wrazliwosc i empatia to piekne cechy charakteru a jak jeszcze polaczy sie je z dzialaniem na rzecz innych-slabszych,biedniejszych,nieszczesliwych to juz mamy czlowieka o pieknej duszy i sercu!:) Biala gdzie jestes?Smutno mi bez Twoich opowiesciiiiii Malisanka ciesze sie,ze do nas zagladasz!!!!!!!!Pozdrawiam Cie Wiecej napisze potem bo syn ma ferie i chce na kompa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie .....Skorpionku u mnie tez dzis wiosennie, słoneczko ciepło świeci. A w nocy jeszcze tak strasznie wialo.Trawa zasiana na Jesieni po remoncie bloku rośnie, tak ładnie się zazielenilo i jak tu się nie dziwić. Co do kotów, to nie mam pojęcia jak to jest u nich z hormonami, powiadzasz że zbiera ich już na zaloty ?-hi,hi. ....Idę nastawić pranie.POZDRAWIAM SERDECZNIE - DOBREGO DNIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja wpadłam na chwilę, może kogoś spotkam. Piję drugą kawkę moze się ktoś przyłączy. Dziś przyjezdza moja ulubiona siostrzenica, pracuje za granicą. Kupilam dobre winko, nie będziemy się mogły nagadać. Jest jedyną osobą z ktorą o wszystkim mogę porozmawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja Was serdecznie witam poniedzialkowo. U nas dzis bardzo chlodno , wyraznie czuje sie w powietrzu mrozek brrr.Boje sie ze ten chlodek zawioze do Polski :-p Dzis mam luzny dzionek ale od jutra bedzie troche bieganinki i zalatwiania roznych urzedowych spraw,bo UWAGA....bede mieszkac w Londynie. Co Wy na to dziewczyny!? MM stwierdzil ze skoro palam taka niechecia do Stanow to nie ma sensu mnie stresowac i skoro faktycznie jestesmy juz obiema nogami w Europie to przenosi firme do Londynu. Wlasnie juz wszczal pierwsze kroki i okazuje sie ze mozna to dosc szybko zalatwic. Wiec co mozliwe juz zalatwiamy. Wiecej nie pisze bo jestem przesadna i zapesze jeszcze . Jaka jest moja wielka radosc to nie da sie opisac, trzeba moja rozesmiana gebe zobaczyc. Skorpionku pisalas o wielkim powodzeniu u dziewczat swojego syna....ja sie nie dziwie to maly przystojny facet.Za takimi ladnymi chlopakami dziewczyny tabunami sie uganiaja...wiem cos o tym , bo sama mam niczego sobie chlopakow ;-) Zabiegane dziewczyny odsapnijcie na chwilke ...zapraszam Was na kawke\\_/> i na Y wina , bo mam co swietowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej Kropeczkoooo przybywam na kawke i winko bo faktycznie jest co swietowac:).Ogromnie sie ciesze,ze bedziesz miala meza blizej siebie...alez on Cie musi kochac.....firme przenosi do Londynu...no noooo .Alez ciesza takie informacje!!!!Ciesz sie wiec zyciem ,szczesciem ,rodzinka i miloscia!!! I nie zapomnij naskrobac cos do nas,tak radosnie jest czytac posty od szczesliwej kobiety:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skorpionku masz racje jestem bardzo szczesliwa i faktycznie na kazdym kroku czuje milosc M M....chociaz nie zawsze tak bylo. Jednak troche potrwa za nim sie sprowadzi znajdzie dla nas dom itd Za tydzien wroce do szarej rzeczywistosci i dopiero w czerwcu tu przyjade. Przede mna jeszcze cierpliwosc wystawiona na duza probe. Tak to jest ze im blizej celu to wtedy trudniej zdobyc sie na cierpliwosc. Ale puki co ciesze sie i polewam winko Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co bylo a nie jest nie pisze sie w rejestr!Wazne,ze teraz kocha i docenil Ciebie! A Wasza niecierpliwuszkowatosc doda tylko smaku i aromatu Waszemu zwiazkowi!!!!! Ummm pyszne to winko i czerwone ....w kolorze milosci.Oj Amorek wykonal dobra robote..strzelil celnie.....moze ciut pozniej jak sama piszesz ale jaaakze skuutecznieee!!!:) ;)\'Nic ponad zycie a w zyciu nic ponad czar milosci\"Taki wznosze toast!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skorpionku ja jestem, własnie czekałam że ktoś się pojawi. Kropcia wpadla taka szczęśliwa i mnie nie zauwazyła. Ale nie szkodzi, wyobrazam sobie Kropeczko Twoją radoś, taka wiadomość cieszy. Więc z przyjemnością winka się napiję, trzeba to uczcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×