Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość re ni

Kawiarenka dla pań w średnim wieku.

Polecane posty

...a jutro Wigilia, dzis wszyscy zapracowani, ciasta, barszcz, uszka i wiele wiecej, bo przeciez dobrz eejst przy jednym stole zasiasc, opłatkiem si eprzełamac, zaspiewac kolede, pozyczyc sobie szczescia....Tak dobrze .... troche mi łzy za mocno kapia, ale nic to, nic.... Dziewczynym, odpocznijcie troszke, zeby jutro miec dobry nastroj, usmiech na twarzy i nie nyslcie ze cos do zrobienia jeszcze, bo tak naprawde to licza sie ludzie...Najskromniej , najzyklej ale nastroj tworzymy my sami...soba, emocjami. Wystarczy tylko miec tych bliskich najwazniejszych przy sobie. ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa domyslam się co cię bodzie...ja też nie będę miała przy sobie tego najważniejszego człowieka z mojego życia. Jest bardzo , bardzo daleko. 2 dzieci też tysiące kilometrów ode mnie . My z córką jak 2 sierotki. Ale jak wspomniałaś to ludzie tworzą nastrój .Pamiętaj że w Wigilię zdarzają się cuda jak się mocno w nie wierzy...ja Ci życzę z całego serca takiego cudu. Hop, hop pracusie czas na relaks ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aby przy swiatecznym stole nie zabraklo swiatla i ciepla rodzinnej atmosfery, a Nowy Rok niosl ze soba szczescie i pomyslnosc. zycze z calego serca,,, Narescie skonczylam gotwanie i pieczenie:) tata byl i zabral pierwsza ture,,,Dostałam piekny prezent pod choinke,,,,wynik mamy jest wporzadku nie ma raka,,,teraz w tej sprawie jestem dobrej mysli,,,,co do innych spraw bez zmian niestety,,,ale trzymam się,,,,dzięki rodzinie,,,tym ,,ze syn ma tylko mnie i oczywiscie Wam i innym przyjacielą z neta.DZIękuje,ze mnie tu jakis czas temu tak ciepilo przyjeliscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toogra- naprawde piekny prezent - tak ainformacja, ciesze sie razem z Toba i zycze Tobie i bliskim tylko dobrych wiadomsoci i chwil na swieta i nowy rok. Kropka.... i u mnie podobnie... choc troche bardziej to skomplikowane....Cudu nie bedzie ale .... wierze ze wszystko sie ułozy, przeciez musi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moi mili ...ale dzis wczwsnie sie obudzilam :) Toogra no ale dostslyscie z Mama super prezent pod choinke-ciesze sie z Wami bardzo.....przed moim tata niestety jeszcze walka z ta okropna choroba ale jestem pelna nadziei i dobrych mysli. Rodzice powiedzieli,ze nie przyjada do nas na Wigilie bo nie chca psuc nam humoru swoim smutkiem i przygnebieniem i ze pewnie sie poplacza przy dzieleniu oplatkiem .....ze chca byc sami.Postanowilismy jednoglosnie zrobic im niespodzianke i z oplatkiem,prezentami,potrawami pojechac do nich,nie powinni w taki dzien byc sami! Czytacze tych slow jeszcze raz zycze mnostwa cieplych,wzruszajacych chwil w ten szczegolny wieczor i cudownych swiat.Teraz udaje sie po cichutku na kawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani 🌼🌼WESOLYCH ŚWIĄT🌼[kwiatek[ ...Jak obyczaj kaze stary, według ojcow naszych wiary, pragnę zlozyć Wam życzenia z Dniem Bozego Narodzenia. ...Niech ta Gwiazdka Betlejemska, ktora wschodzi tuz po zmroku, da Wam szczęście i pomyślność w nadzchodzącym Nowym Roku. http://www.ewa.bicom.pl/zyczenia/bozenarodzenie/bn33.htm Piję kawkę i myslę o Was. Buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
***************************************************************************************** Już słychać kolędy, Już pachnie świętami... Syn Boży się rodzi, By zamieszkać z nami. W betlejemskiej grocie, W żłóbeczku na sianie I w każdym kościele Jest Jego mieszkanie! My więc jak pasterze Do Niego idziemy, Dziecięcą modlitwę W darze Mu niesiemy. Prosimy w modlitwie O pokój na świecie, By było szczęśliwe Trzecie Tysiąclecie. By jedność i zgoda Wszędzie panowały: Błogosław nam, Jezu, Panie, Boże mały! Kochani nadszedł ten piękny czas Świąt Bożego Narodzenia. Dziś zasiądziemy do Wigilijnego stołu, będziemy składać sobie życzenia. I ja także pragnę złożyć Wam życzenia...wielu głębokich i radosnych przeżyć oraz błogosławieństwa Bożego w każdym dniu nadchodzącego roku. *****************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie juz po Wigilii:),,,czlowiek gotuje ,pichci,,,a to raz ciach ,,i koniec.Jutro znowu do rodzicow ide,,natomiast drugie swieto spedze z synem u siebie w domu,,,,trzeba troche odpocząć przed pracą i tamtejszą walka. ps.skorpioniku,,,mam nadzieje,,ze twoj Tata wygra z chorobą. Pozdrawiam wszytskich serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Koleżanki w tą noc wigilijną składam Wam życzenia spełnienia marzeń i zwyklych życzeń, pociechy z dzieci, wyrozumiałości dla współmałżonków i milości dla rodziców. Re-ni Tobie dziekuję, że założyłaś tą kawiarenkę do której zaglądają miłe osoby, które daja wsparcie potrzebujacym. Skorpionku, bardzo dobrze zrobiłaś, nie można Rodziców zostawiać samych z ich obawami.Mam nadzieję,że tata pokona chorobę. Ewo-rozmowo przyjmi życzenia imieninowe, spełnienia marzeń i wszystkiego dobrego. Toogra odpoczywaj i odstresuj się, czemu oni cię tak męczą w pracy, wiem,że teraz panuje wszędzie zbójeckie prawo - nie dawaj się. Kropeczko, zbieraj sily do nauki, jedz ryby - fosfór. Ty dasz radę wszystkiemu. Pozostalym dziewczynom które pojawiaja się i znikają zycze rowniez wszelkiej pomyślności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko jaka skleroza ze mnie,,EWA wszystkiego naj z okazji imienin Li-la moja firma 2 razy w ciągu pol roku została sprzedana,,,nowe szefostwo nowe układy,,do zwolnienia ma byc 12 osob umysłowych,,,ja zawsze byłam z tych bezukładowych,,,byłam z tego dumna,,,ale teraz tak czasami sobie mysle w chwilach zadumy,ze tą dumą z synem się nie najem;(.Nie mam wysokich kwalifikacji jak Kropeczka podziwiam,,jej chceci i zdolnosci do nauki.Wiem ,ze najłatwiej usiąść i plakac,,,,ale chyba potrzebuje jakiegos\'powera\'impulsu,,ktory przestawi cos w moim mozgu i ze slamazary przeobraze się w torpede....Szukam nowej pracy ,,ale kobieta po 40-stce,,ze srednim wykszt.to za duzo do wyboru nie ma:(.Przerwałam kiedys studnia,,ot glupota młodosci,,,,a teraz nie mam szans na powrot,,,to kosztuje,,,oj przepraszam,ze znowu tu sie rozpisłam o sobie,,,ale mi to bardzo pomaga. Pozdrawiam miłego swietowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego zdrowiá ,radosci wzajemnego szacunku i wszystkiego o czym marzycie Witam wszystkich swiatecznie zaraz dzieciaki przyjda z kosciolka zjmy sniadanie i idziemy do tesciowej na urodziny wiec moze odezwe sie wieczorkiem jeszcze raz zycze wam milego i rodzinnego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Bożonarodzeniowo Przede wszystkim pragnę złożyć najserdeczniejsze życzenia imieninowe Ewie Samych szczęśliwych dni w życiu uśmiechu na twarzy słonecznych promyków w pochmurne dni Lata zimą i wiosny jesienią, to o czym marzysz - by Twoje było, a czego pragniesz, by się spełniło. **************************************************************************************** Toogra kilka lat temu ja sama nie wiedziałam jakie pokłady determinacji we mnie drzemią. wiodłam ustabilizowane życie aż do bólu i o nic nie musiałam się martwić. Aż pewnego dnia wszystko runęło jak domek z kart, a ja znalazłam się w mrocznym tunelu z którego nie widziałam drogi wyjścia.Przypłaciłam to utratą zdrowia. Kiedy się już otrząsnęłam z pierwszego szoku zaczęłam myśleć co dalej. Doszłam do podobnej konkluzji do jakiej Ty doszłaś...po czterdziestce jest problem ze znalezieniem pracy.Otworzyłam więc własną firmę. Było ciężko ale dałam radę...teraz jest o niebo lepiej. A to że się uczę to po prostu mus. Chcąc pozostać w zawodzie po wyjezdzie z kraju muszę opanować język...szczególnie ten techniczny....koniec i kropka. Pamiętaj o jednym ,że dziś masz o wiele większe możliwości zadziałania na rynku pracy niż ja kilka lat temu. Są unijne pożyczki bezzwrotne na rozpoczęcie działalności i bonusy w postaci nie płacenia przez rok w całości tego cholernego ZUS-u Musisz tylko spokojnie pomyśleć. Emocje nam przysłaniają najprostrze rozwiązania. Życzę Ci powodzenia i ufam że wspaniale dasz sobie radę tak jak mnie to się udało kilka lat temu. Zyczę wszystkim spokoju i miłości do i od ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie swiątecznie, Dziewczyny.Dziekuję za zyczenia imieninowe - mi ło je dostac, wiekszosc zapomina, wiadomo - wigilia... Minęla mi wczoraj wigilia, spokojnie, z hamowanymi łzami, ulepionym usmiechem, nerwami, tesknotą i zazdroscia , ktora staralam się stłąmsic. Ciezkie to swieta i teraz gapie sie w telefon... i czekam. i nic. Tak mi smutno....jakos tak... Toogra- nie zalamuj sie, masz siłe i uwierz ze dasz rade, pomysl- ile razy myslals ze wszystko sie wali i dawals rade ? Tym razem tez tak bedzie, potrafisz! Kropka ma rację, trzeba zrobic cos zwojego. Tez o tym mysle, mzo ebrak mi kogos do pomocy- moze jak mi sie uklada prywatnie jak powinno to sie uda wreszcie inaczej zyc tez zawodowo? zycze nam obu tego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Kropko:),dziękuje Ewo-rozmowo:) takie słowa wsparcia to dla mnie duza pociecha.. Ewa,,wiem ze Ci ciezko,mam nadzieje,,ze jednak cos się naprawi w twoim zyciu,,, Kropko,,nie wiem narazie co bede robic ,wiesz załozyc firme to dobry pomysł,,ale jak ktos ma fach w reku,,jakis pomysl..co prawdaz ostatnio sobie pomyslałam,ze chętnie chciałabym miec jakis salonik kosemtyczny,,wiem ze jest duza konkurecja i trzeba\'bic\"się o klienta,,,ale mysle,,ze to praca w ktorej bym się czuła dobrze.Ale nie mam zadnego przygotwania fachowego,,ani w sumie praktycznego,,,to takie moje mrzonki,,a jescze firma kateringowa lubie i umie gotowac,,,Ale no własnie odwagi brak i wiary w siebie.Postram się w N Roku popracowac nad tym.Tak naprawde normalne zycie prowadze od.ok.5 lat jak wyzwoliłam się z \'niewoli\"małzenskiej,,bo niestety tak wygladał moj zwiazek z eks -mezem. KALA co u Ciebie,Malisanko o TOBIE tez pamietam:) pozdr.wszytskie kochane forumowiczki:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani w Dzień Bożego Narodzenia *************************************** ........Ewa......pogody ducha i spełnienia marzeń z okazji imienin życzę Ci z całego serca i mocno Cię sciskam. Wiem ze nie jest Ci łatwo, ale pomimo wszystko nie poddawaj się, wiele dobrego się jeszcze moze wydarzyć. U mnie słoneczna przepiękna pogoda, wlasnie wrociłam z Kościołka. Chwila odpoczynku przy kawce,niedługo przyjdą goście wiadomo ile to krzątaniny. .......Skorpionku....super pomysł z tą niespodzianką w Wigilię u rodzicow, ja tez bym tak zrobiła bo nie wyobrażam sobie inaczej. Taka niespodzianka w taki dzień robi wrazenie i napewno nie tylko rodzice się popłakali .......Toogrusia....dzięki Bogu mamie się udalo, jest to najlepszy prezent pod choinkę. .......Asia.....dużo radości i milych wrazeń na urodzinach. ......Li-lcia, Kropciu👄 Tak się zdarza że zamiast się cieszyć Świętami, mamy też powody do smutku, ale zycie się na tym nie kończy. Wyrzucmy z siebie wszystko co zle i uwierzmy ze warto żyć. Wystawmy twarz do słońca, a wszystkie cienie pozostaną za nami. Tego Kochani Wam i sobie życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani...nasze topikowe Ewunie -i Ty rutkowski tez (gdzies nam sie zgubila)z okazji imienin spelnienia wszystkich dobrych zyczen i marzen:) A wiecie ,macie racje mama rozplakala sie jak zobaczyla nas w drzwiach a i tato mial dziwnie blyszczace oczy...... Teraz wybieramy sie z rodzinka na spacer do lasu. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie...Drugi dzien swiat....Zyczeam by był spedzony radosnie , w gronie bliskich...Zeby byl szczeswliwy... Pierwszy mi jakos minal. Ale we wmnei tyle niedobrych mysli. Przperaszam, musze t ogdzies napisac....To smutne i niedobre, wiec moze lepiej nie czytajcie...Czuje się jak wagon na bocznym torze. Coz...Okazuje sie ze sms do mnie widac za drogi, szkodai czasu brak ale na serfowanie po niecie nie... Faceci mowia tyle słow , ktore nic nie znacza .Maj aczas na wszystko poza nami. A ja potrzebuję zeby się mna opiekowac, musze to czuc - taka jestem. Nie moge byc pomiedzy czyms a czyms, zapychna slowami...a czyny ? Zawsze prosilam boga zeby uchronil mnei przed chamstwem, glupota i nieprawdziwa miłoscia. Dziwnym trafem wszystko spotyka mnei zawsze razem .Tylko głupia to ja jestem...Naiwna, glupia, pełna nadzei , wiary, zaufania...A potem sie jeszcze dziwie ze wszystko jest tylko grą. Ten swiat .nie pasuje do niego , nei nadaje sie , bo nie ptorafie zrozumiec gotakim jaki jest ani przyjac do wiadomosci , ze ja ma za wielkei wartosic, ze nie znajde czlowieka ktory bedzi esie o mni troszczyl tak jak tego potrzebuje i kochal nie slowami tylko czynami....Ze przyjaciel znajdzie czzas a nei powie:zadzwonie potem...Ze.... Tyle lez we mnie, co z nimi zrobic?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwnie znajome.... \"Płaczę do pustych ścian, co za wstyd... Byłam z kimś jakiś czas, nieważne już... Czuje, ze wokół mnie nie kocha nikt. Czuję, że zawsze już będzie tak.. Tulę się do Twych rąk, nie czuję nic. Boję się poczuć coś, to boli, wiem... Nie mogę kochać, bo słaba jestem wtedy. Nie myślę o sobie i zatracam się. Oddajś wszystko, a nie mam nic. Znowu nie kochał mnie ten obcy ktoś. Jestem sama, taki los, niekochana....\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmowa-EWa znam te nastroje dosc dobrze,,,,i tą piosenke ONA,,,,,wszytsko cobym napisała i tak nie pomoze,,,wiem po sobie,,,ale musisz znalezc jakis sens w zyciu dla ktorego warto walczyc!!!i się nie załamywać,,,bo jak wpadniesz w dołek,,,to potem cięzko się wytarabanic. Jak masz chec zawsze mozesz zastukac do mnie na gg,jak bede odpowiem napewno,,z reguly jestem niewidoczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuniu czytam co napisalas i nie wiem co powiedziec ...mam ochote Cie przytulic,poglaskac po glowie jak mala dziewczynke i powiedziez,ze naprawde wierze w to(i nie sa to tylko puste,oklepane slowa i zwroty),ze naprawde jeszcze bedziesz szczesl;iwa,ze obdarzysz kogos zaufaniem i ten ktos bedzie tego wart i wynagrodzi Ci wszystkie cierpienia i lzy a puki to nie nastapi musisz znalezc sily,by dalej zyc .....jak chcesz sie wyplakac -to placz ale potem zyj wiierzac,ze takich osob o podobnej wrazliwosci jak Ty jest wiecej i ze nie wolno Ci sie zalamywacani poddawac.Prosze -staraj sie byc dobrej mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani ...Ewa.....uśmiechnij się, powiedz sobie..dośc tego !!!...on nie jest mnie wart !!!. Tyle wylalaś łez..... Teraz się musisz otrząsnąć, wziąć w garść i nie pozwolić się dalej krzywdzić. DASZ RADE. Ściskam Cię i jestem myślami z Tobą. Nie gniewaj się, ale nawet nie zadzwonił w tak ważnym momencie, a Ty będziesz poświęcać swoje zdrowie ???. Pozdrawiam Wszystkich Serdecznie, u mnie przepiękna spacerowa pogoda. Życzę spędzenia dzisiejszego dnia Św. Szczepana tak, jak kazda z nas by chciala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was w drugi dzień świąt a szczególnie Ciebie Ewa. Przytulam Cię mocno do swojego serca....nie płacz ...nie rozpamiętuj.Wiem że strasznie boli. Żadne słowa pocieszenia tu nic nie pomogą...dobrze że miałaś odwagę się wyżalić. Wiesz naszła mnie taka refleksja że najpiękniejsza i najszczersza jest ta miłość młodzieńcza...nie ma jeszcze tego niemiłego bagażu doświadczeń życiowych, niepewności i jest taka czysta. Ewa..... Nie możesz zabronić ptakom smutku krążyć nad swoją głową,ale możesz nie dopuścić do tego, by uwiły gniazdo w Twoich włosach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, zajrzałem tu do Was bo mam pytanie moze troche z \"kosmosu\":) Moj wujek ma niedlugo 50 urodziny-cala rodzinka (ta młodsza-tzn dwudziestoparolatki) zastanawia sie jak uczcic ten dzien, jaki prezent dac wujkowi, co przygotowac itd Mozecie nam cos doradzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarekk oj chyba troszke nie doceniasz Waszej mlodzienczej pomyslowosci :) ;) ,z pewnoscia jak zrobicie burze mozgow to pomysly posypia sie jak z rekawa. Jaki prezent? Hmm a czym sie wujaszek interesuje? Moze pieknie wydany album...... bilet na koncert czy na wycieczke a moze cos zabawnego i niespodziewanego....popytajcie o czym wujek marzyl w dziecinstwie(kolejka,czapka strazaka,policjanta) albo cos caaalkiem frywolnego :) ;) o ile jest czlowiekiem z poczuciem humoru _meskie stringi,kajdanki z pior......eee pomyslow jest sporo......wiec do dziela mlodziezy ! Udanej zabawy podczas wymyslania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie .Swieta ,swieta i po swietach pracy duzo a pozniej tyle zostalo jedzenia i to 3 dniowe obrzarstwo.............dzis i ja spedze wkuchni moj maz ma w czwartek urodziny wiec musze zrobic torta i troche ciasta i cos do jedzenia .Ewo przykro mi ze jestes smutna ,ale wic ze myslami jestem z Toba musisz sie dziewczyno wygadac wykrzyczec i wylac morze lez ale juz niedlugo przyjdzie taki dzien powiesz dosc i zaczniesz zycie od nowa i Tobie tesz zaswieci sloneczko bedzie dobrze musisz w to uwierzyc 🌼 Zapraszam na kawe wlasnie zrobilam moze sie ktos przylaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
%%%%%%%%%%%%%%%%%%%Dzień dobry%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%% Święta minęły , przyszła znowu proza życia...mam nadzieję że brzuszki wam się nie zaokrągliły.Ja wracam do wkuwania słówek...jest co nadrabiać. Koniecznie też muszę zaaplikować sobie trochę ruchu. I tak myślę czy nie wyjechać za miasto...tylko ta pogoda. Dziś u nas paskudnie mży i jest tylko 1 stopień ciepła. Przy takiej pogodzie kawka rano była nieodzowna. Jakoś nie mogę swojej paszczy utrzymać w ryzach...bez ustanku ziewam 💤 zaraz kogoś połknę. Milutkiego dzionka wszystkim 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×