Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość re ni

Kawiarenka dla pań w średnim wieku.

Polecane posty

...pozdrowienia, Dziwczyny...wszyscy na chwilkę , eh...Sprawy gonią , a do tego zima ... W moihc stornach mrozi i padał snieg...Zima zaskakuje drogowcow, nas przyzwyczaja do siebie na nowo...Spraw masa, mnie dopadła niefajna wiadomosc, smutno i do tego cos czuje jak mi wraca choróbsko. Niedobrze, a do pracy pojsc trzeba, choc mam leniwca w sobie coraz większego....Pytanie- dlaczego ?! dobranoc wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie u mnie rowiez bialo ale jak znam zycie tutaj snieg jest bardzo krotko ale dobze ze wogole spadl pogda super choc na termometrach tylko-1 stopnia .U mnie nadal trwa malowanie juz powoli mam dosc praca ,szkola ,praca domoa chodze teraz spac o 1 albo pozniej juz jestem padnieta a tu dopiero polowa .Pozdrowienia ja spadam do pracy bo sie spoznie pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolor sypialni jest jasno zielony bez efektow specjalnych a pokoj syna kolor cytryny i kolor melona chlopakowi sie podoba mnie tez jeden przedpokoj jest na intensywny zielony adalej jeszcze nic niewiem stolowy niewiem jadalnia ,kuchnia jak zwykle biala ,drugi przedpokoj i pokoj corki brak i pomyslow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzymajcie sie
pozdrawiam wszystjie sredniaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ...Pomarańczko....dobrze nam życzysz- DZIĘKI SERDECZNE-POZDRAWIAM. Jakoś się jeszcze trzymamy,grunt to się nie przejmować. ..Drugą kawkę piję i podziwiam przez okno uroki zimy.Jak przeslicznie wyglądają świerki pokryte snieżnym puchem. ..Kropciu....witaj w domu, jak samopoczucie?, bo pewnie nie jest Ci lekko ale co zrobić, zycie nas nie oszczędza. ..Skorpionku...Rodzice sie ucieszą z Twojej wizyty.W Kawiarence nas mało, mam nadzieję ze to przejściowe tak jak w życiu. Zawsze nie moze być dobrze, ale trzeba wierzyć ze będzie lepiej. ..Ja mam bojowe zadanie, muszę dowiedzieć się czy jest możliwy rozwod bez adwokata, bo to duzy koszt. To nie dotyczy mnie, muszę pomoc komuś z rodziny. Może ktoś z Was ma jakieś doświadczenie i coś mi doradzi. Miłego popołudnia:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, Reni. Rozwod bez adwokata? Jak najbardziej jest mozliwy , mam taki za sobą.... Wiesz wszytko zalezy jakie sa relacje storn, nastawienie, wola i kwestia materialnego podziału. Nie ma potrzeby zatrudniac prawnika jesli strony się dogadują. W przypadku rozwodu bez orzekania o winie w ogole ne ima potrzeby takiej by adwokat reprezentowal strony/stronę . Jezlei jest natomaist powazny spór i nei da się dogadac w kwestii finansó i dzieci, to adwokat moze byc pomocny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorkiem...skorpionek wrocil z misji .Misja sie powiodla:) Tato w dosc dobrej kondycji psychicznej i fizycznej,lekarz daje duze szanse na calkowite wyleczenie !Och oby tak bylo....Moj tato to taki dobry i zyczliwy dla innych czlowiek....niech jeszcze cieszy sie zyciem,wnukami....wszystkim...po prostu niech jest z nami jak najdluzej. Asiu dobor kolorow to nielatwa sprawa ..jest tyle przeroznych odcieni ,ze mozna sie pogubic.Moja corka preferuje kolory \"jadowite\" tak je ja nazywam czyli bardzo nasycone.pomarancze,paprykowe ,jadowicie zolte itp ja wole pastelowe m. twierdzi ze \"nie ma do tego glowy \" tak wiec i u mnie to nielatwa sprawa.Ale mam nadzieje,ze jakos cos tam wymyslicie i bedzie pieknie i swierzo!:) Re-ni ja Ci tu nic nie podpowiem ,wiem tylko,ze tak jak pisze Ewka ,ze im spokojniej przebiega rozwod -tym latwiej Milego wieczorku kochani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Reni mam niestety doswiadczenie rozwodowe,,wiec jak najbardziej moze byc rozwod bez adwokata.Wystraczy tylko złozyc pozew do sądu,wpłacic opłate wstępną i czekac,,ale to tylko jesli strony chca się pokojowo rozejsc,,,W wyborze adwokata trzeba byc ostroznym,,niekoniecznie znany jest dobry,Ja zaryzykowałam,wziełam drogiego i niby dobrego adwokata,,a facet podszedł byle jak do sprawy.Czasami mlody po studiach jest lepszy bo mu zalezy na klientach.Pozdrawiam wszytskich,,, Mam znowu nawrot choroby,,,nie wiem czy dam rade na ten bal w sobote,,a przebranie ogranicze ew.do maseczki na twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam.:) Toogra fakktycznie te infekcje jakos tak dlugo sie ciagna i maja tendencje do nawrotow,Te wirusy pewnie takie zjadliwe,bo dodatnia temp.i wilgoc sprzyjaja ich namnazaniu ale mrozik powinien je zmaltretowac.Bierz wzmacniajaco witaral albo centrum -pomoga Ci dojsc do rownowagi zdrowotnej. Asienko piszesz o remontach i ja myslalam na wiosne wycyklinowac parkiet.Zadzwonilam do fachowca spytac o cene -za 1m kwadratowy 15 zl plus osobno zaplata za lakierowanie.LLakier na 50 m podlogi kosztuje 180 zl i starcza na polakierowanie 3 razy.A ja tej podlogi mam 120 m i wyszlo mi,ze musialabym zaplacic kupe kasy.Nie stac nas teraz na to-corki studia pochlaniaja sporo pieniedzy tak wiec,musze obyc sie smakiem.:( .Oj wlasny dom to ciagla skarbonka a ja ciagle bym chciala w nim cos zmieniac ...ale hmm finanse ostro mnie wyhamowuja.Ale coz...trudno...byle zdrowie bylo -jak mawiaja nasi Rodzice:) FErie mlodemu sie koncza wiec jest niepocieszony bo\" jak zrobila sie zima to ja musze lazic do szkoly.Glupia pogoda\":) ;) Milego dnia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼Witam w przepiękny zimowy dzionek🌼 ....Dzięki Dziewczyny za radę, to pocieszające co piszecie. Bo dobry adwokat żąda 3 tys. a bez adwokata 600 zł. ...Ja na Wiosnę też planuję remont w kuchni, na razie zbiram kasiore.Cyklinowanie podlogi też by się przydalo, nie wiedziałam ze to taki koszt. ...Dzis robimy w domu imprezkę,przychodzą znajomi prosto z pracy. Wlaśnie gotuję obiad no i jeszcze trzeba cos przygotować. ...Toogrusia....do Soboty moze jeszcze Ci przejdzie.Szkoda by bylo przepuścic taką okazję ...Skorpioś...taka piekna zima, szkoda że nie w ferie, wspołczuję dzieciom. Ja wnuniom obiecałam ze jutro zabiorę ich na sanki. Jest u mnie na osiedlu taka fajna gorka,dla nich to będzie frajda, a dla mojego kręgosłupa gimnastyka. Teraz zmykam do sklepu, z przyjemnoscią się przejdę. Sloneczko swieci, skrzypi pod butami.Lubię własnie taką pogodę w Zimie.Hejka !:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc,witam.Ummm ale mam widok z okna-wszystko pokryte gruba pierzynka sniegu,oszronione drzewa wygladaja jak dziela najlepszych jubilerow ,az sie skrza i mienia ,tylko ptaki -smutne siedza jak nieruchome posazki wypatrujac chyba jakiegos robala albo nasionka .Znajac mego synusia to dzis zacznie akcje \"karmnik\"i bedzie mieszal tluszcz i ziarenka wiec bedzie w kuchni nielad,balagan ...ale niech tam..... Reni jak spotkanie ze znajomymi?Z pewnoscia udala sie wysmienicie a Ty sie troszke odprezylas i rozerwalas:).Piszesz o remontach ...ja jak na razie zdecydowalam sie tylko na czyszczenie dywanow-5 zl od metra kwadratowego -sa juz nieco zmeczone wiec taki zabieg upiekszajacy im sie przyda. Dzis chyba wezme aparat i porobie fotki..jest tak pieknieeeeee ,ze normalnie nie moge sie oprzec!!!!!!!! Co tam u Was dziewczyny....odezwijcie sie prosze.....smutno mi bez Was:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Mowisz i masz Skorpionku. Tylko o czym tu pisać, mój okres szczęśliwości definitywnie się skończył 5 dni temu. :-( Wróciłam do prozy życia i codziennego kieratu pracy i nauki. Wszystko mi się plącze , bo myślami nadal jestem przy moich bliskich. Na dodatek moja córka poleciała wczoraj do swojego chłopaka do Anglii. Zostałam sama jak kołek i boję się że wpadnę w jakieś zakapućkanie (obłęd) 😭 Nawet ten śnieg za oknem mnie nie cieszy. Piszecie o remontach i wielkim czyszczeniu , a mnie nawet jeść nie chcę się zrobić i oczy mam na mokrym miejscu. Pewnie się pozbieram z czasem ale to tak trudno jest okiełznać szarą rzeczywistość. Pozdrawiam zimowo 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczko....no nie wiem jak Ci pomoc ....coz mam Ci powiedziec...corcia nie wyjechala przeciez na zawsze tylko na troszke..sama wiesz ,jak to jest byc zakochanym i stesknionym...sama jestes przeciez zakochana i teskniaca kobieta.Corcia wroci rozpromieniona i pelna radosci i zarazi tym Ciebie.Tesknota to dokuczliwe uczucie ale i piekne....Twoja -kiedys sie skonczy ! :) A okres szczesliwosci jeszcze przed Toba niejeden.Casem po prostu szczescie kaze sobie na siebie cierpliwie czekac.....ale nadchodzi i wtedy radosc tym wieksza!!!!!!!!!!! Oczeta prosze wytrzec ...pomyslec- jak bardzo Cie kochaja najblizsi,ze masz udane dzieci...ze corcia przezywa piekny czas zakochania...ze bedziesz z mezem razemm i bliziutko ..emocjonalnie i w kazdy inny sposob.......ze nadchodza lepsze dni:) A ja pisze o remontach bo....po pierwsze chce je zrobic a poza tym.....reanimuje topik jak moge i potrafie:) A tak wogole to prosze sie sluchac skorpiona ...przestac posmarkiwac ,beczec ,lkac i co tam jeszcze wyprawiasz.......jestes dzielna,zahartowana babeczka ...o czulej i wrazliwej duszy-to prawda ale......KROPKAAA IDZIESZ WLASNIE DROGA SO SZCZESCIA!!!!!! Ma ona zakrety i wyboje ale nic to........ To rzekl skorpion i trzymajac kciuki za sampoczucie kropki udal sie na spotkanie z odkurzaczem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! I u mnie biało, napadało wczoraj, az świat weselszy i piękniejszy przez tępierzynke białą, a do tego słoneczko swieci...Ja dzis nostalgicznie, jak Kropka, bo moj Męzczyzna nie bedize teraz u mnie i dziwnie mi tak, smutno, teskno, a do tego jak rozmawialismy rano to sie chyba wygłupiałam :( ....tak wiec Kropciu mamay podobnie , choc obiepowinnysmy sie wziac do kupy , eh! No to ...raz , dwa , trzy...i usmiech. Mnie weiczorem tesknica pewnei wezmie jak smok a do tego spbie muze puszczam i co rusz jakeis nostalgie w piosenkach mi sie pojawiaja, ale dzielnei trzymam łezki pod poowiekami. Remonty to ja lubie, tylko kaski na nie brakuje, mnei to inspiruje, mogę siew ykazac pomyśłowowscią, kombumuje, wymyslam, mam pełno energii . Ale u mne ina remont nie ma srodków, wiec zostane przy tym co jest i tylko Wam Asiu i Skorpionku, w odnawianiu kibicowac będę. Poki co odkurzanie zrobilam wczoraj, dzis mam gorsze zadania, a anaprawde zero motywacji mimo tej pieknej pogody, a mzo etez zdjęcia bym porobila? tYlko gdize jak tu wszedzie blokowisko ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za to że jesteście , za to że mnie rozumiecie, że mam gdzie uzewnętrznić swoje smutki. To tyle jak już dojdę do siebie to będę pisać więcej. Pozdrawiam cieplutko .....u nas śnieg topnieje ...jest 2 stopnie na plusie....szkoda było tak czysto i bajecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Kropciu nosek do gory...nie jestes sama masz nas:) Skorpionku mam Centrum,ale sie przyznam nie biore regularnie..ale zaczne REni nie dam rady na impreze,,,wczoraj poprostu znowu,,,padałam z bolu,,,dzis nie lepiej GLowa mi peka,,,wiec nie nadaje sie na nocne zabawy Pozdrawiam serdecznie ,,,,trzymajcie sie cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko kochana ..jak zobaczylam nick wandam ,to pomyslalam,ze to jakis mezczyzna lubiacy bojki i akcje zaczepne:) ;) a to mila kobietka:).Witaj i pozdrawiam . Toogra o Ty bidulko..... znowu walczysz ze zlym samopoczuciem.Trzymaj sie jakos dziewczyno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Nie było mnie długo bo po prostu uszło ze mnie powietrze.Wysiadłam fizycznie /-wysokie ciśnienie/, no i przy tym psychicznie. Po prostu zużycie materiału. Czytałam topik, ale napisać nic nie mogłam.Z mm sytuacja nie jest jasna,za tydzień idzie na kolejną wizytę i mają zastosować jakieś najnowsze leki, ale czy to pomoże nikt nie wie ,nawet sami lekarze. Ostatnio pisałam że odchudzam się żeby wejść w suknie i iść na zakładową imprezę. Skorpionku 4 kg to nie udało mi sie schudnąć, tylko 2,5 ale to i tak dużo. Z wyjściem na imprezę też miałam przeżycie.Byłam już ubrana, umalowana, lakier na paznokciach schnie. Aż tu nagle...slysze jakby miauczenie kota. Co jest? Ide do posłania psa, a to w psie tak strasznie mruczą jelita. Przypuszczalnie pożarła coś podczas spaceru . Zadzwoniłam do weterynarza , on powiedział żeby dać no-spa i espumisan. Wciskałam w psinę te pigulki, a ona je bokami wypluwała. W końcu udało mi sie wepchnąć jej do gardła lekarstwa. Tu już czekała taksówka. Na szczęście przyjechał mąż i mogłam iść na imprezę.Było tak sobie. Nieobeszlo się bez incydentów. A to panna na obcasach oczywiście lekko podpita spadła ze schodów prowdzących do toalety, więc wezwano pogotowie, a to trzech młodych miało różne zdania w jakiejś kwestii i wywiazała sie bójka. Polska norma. Od początku stycznia walczę z ogarniającą mnie niemocą i przemęczeniem. Może jeszcze raz zwyciężę??? Kropciu trzymaj się, do maja niedaleko, calą rodzine będziesz miała razem. Skorpionku tak jak Ty lubię remonty, a malowanie powierzchni płaskich i innych dostarcza mi relaksu. Może mam coś pokręcone w genach? Asia - kolory śiwetne zwłaszcza zielony i kolor melona,ja też takie lubię Reni,Ty zawsze trzymasz fason,a kłopotów masz nie mało, zdradź jak to robisz? Toogra biedaczko czy to dalszy ciąg infekcji, że rezygnujesz ze spotkań ze znajomymi? Może powinnaś iść do lekarza? Ale się rozpisałam, idę teraz odśnieżyć drugą połowę balkonu bo napadało i nawiało 1/2 metra. Zamiast kawki piję herbatkę /ojojoj/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedzielny poranek u mnie juz od soboty jest po zimie a bylo tak bajkowo nawet sie niemoglam nacieszyc szkoda ale tu zima zazwyczaj trwa 3dni choc w tamtym roku byla troszeczke dluzej moze jeszcze wruci.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w sniezny,niedzielny poranek. Uch wczoraj odsniezalam chodnik przed domem i po cooo? i podjazd tez.Dzies wszystko zasypane bialym puchem na nowo!Na dodatek dopadl mnie przy tym zajeciu taki starszy pan-okropna gadula i musialam 3 razy wysluchac jego wywodow ,ze\"a wiesz kobiyto,my to jestesma rodzina;) ,\"mialem 3 zawaly a jeszcze mom sile i kobiyty mi sie chce\":) ;) i \"dobrzemze mom blokade w traktorze ,bobym nim po sniegu nie ruszyl\" Matkoo kochana ...normalnie mial ostra biegunke slowna nieuleczalna. Li-la 2 i pol kilo to i tak niezly wynik!:),my w tym wieku przemiane materii mamy bardziej humorzasta stad schudnac jest troszke ciezej.A zlemu nastrojowi staraj sie nie poddawac...wiem,ze czasem braknie sil i chce sie tylko swietego spokoju...... ze nie ma juz sie ochoty probowac po raz kolejny ale -jak sama piszesz,zwyciezalas juz nie raz.Mam nadzieje ,ze Nike bedzie dla Ciebie laskawa i odniesiesz kolejne zwyciestwo nad soba i ludzka slaboscia.Powiadaja \"czasem trzeba sie ugiac zeby sie nie zlamac\"...zycze Ci wiec by owo\"uginanie\" bylo krotkotrwale i skonczylo sie powrotem do rownowagi.:) A wuiecie ..przypomniala mi sie piosenka z przedszkola o zimie-spiwalam ja na jakiejs uroczystosci\"hej bialy walczyk .hop hop hop,zajac na sniegu znaczy trop ,zajac na sniegu pomyka a my tanczymy walczyka\" chyba wlasnie w takt walczyka wiruja platki sniegu przed moim oknem ;) ;).Milego relaksu zycze wszystkim .A moze by tak wypad na lyzwy albo sniezkowa wojne z dziecmi coooo? Czasem takie dzieciece zabawy pozwalaja nam rozladowac troszke stres i posmiac sie radosnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie niedzielnie Dziewczyny jeszcze raz dzięki za zrozumienie i słowa otuchy. Dzięki temu wzięłam sie w garść i mimo niedzieli ostro pracuję. Mam do skończenia duży projekt i jestem już na etapie kosztorysu, ale z wiadomych powodów zaniechałam tego. Dziś od UWAGA godziny 6 rano wzięłam się ostro do roboty i efekt jest taki że już tylko przepisać i gotowe. Ufff Skorpionku odśnieżanie to syzyfowa praca, ale trzeba to robić, bo inaczej z domku byś się nie wydostała :-p Już widzę Skorpiona miotającego się po domu i złożącego na warunki pogodowe hi hi hi. A ta gaduła to też jest jakiś bodziec do szybszego odśnieżania ....w złości podobno robota sama pali się w rękach hi hi hi ;-) Asiu u nas cały czas zima...wczoraj trochę było odwilży, ale zaraz mróz i znowu sypie śnieg. Trzeba tylko bardzo uważać jak się chodzi , bo na śliskiej drodze przykrytej nową warstwą śniegu można zęby sobie wybić albo kończyny połamać. Reni a Ty jeszcze balujesz :-D coś nie widać cię na topiku. Lila może powinnaś trochę zwolnić , bo sądząc z tego co napisałaś to Ty kilka rzeczy jednocześnie robisz a to niezdrowo i niestety człowiek szybko się wypala. Przysiądz częściej przed kompem i wypij z nami wirtualną kawę czy jak wolisz herbatkę. Toogra mam nadzieję że zdrowiejesz nam i już niebawem popiszesz trochę więcej, bo jak zauważyłam to na Twoim blogu też są dziury. W każdym razie pozdrawiam....zbieraj siły i zdrowiej. Ewa ja myślę że jakby tak wyjść gdzieś dalej z domku to niezłe fotki byś miała a i dotlenić się można i nie myśleć o smutkach. Pozdrawiam Was życząc milusiego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani .....Wpadlam na chwilę wykorzystując ze zwolnił się komp. Jak syn pojedzie będę mogla napisać wiecej. Mama od rana strasznie marudzi,wlasnie w tej chwili placze na caly glos. Ale NIE, nie dam się zwariować.BUZIAKI - TRZYMAJMY SIĘ !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kropeczko taka postawe sie chwalii,dzielniuszek z Ciebie!:)i mozesz byc z siebie dumna-dalas wszak rade i zaliczylas kolejna sesje na Uniwersytecie Zycia na 5. Re-ni tylko spokoj i jeszcze raz spokoj...zreszta -Ty to sama doskonale wiesz.A Twoja Mama moze takim rozedrganiem emocjonalnym reaguje na pogode?Czasem dobrze jest pozwolic mamie sie wyplakac -to jakos pozwala uziemic zle emocje ......Moze lekarz powinien przepisac jakies leki uspokajajace dla Mamy? Starsze osoby tez choruja na depresje.....Och trzymaj sie jakos dziewczyno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,,,będe za jakis czas Kropeczko,,,,starała się więcej pisac...ostanio przez tą chorobe mało czasu jestem na necie.Reni cięzko masz z mamą:(,,ale Ona jest szczesliwa kobieta,,ze ma tak cierpliwa i opiekunczą corke jak TY:) Pozdrawiam serdecznie,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny u mnie deszcz pada i to jaki. Aż strach pomyśleć co będzie się jutro na drogach działo skoro na noc nadają mróz.Znowu będą wieści , że szpitale nie nadążają z gipsowaniem złamań. Ze strachem myślę jak ja wyjadę jutro....skaranie z tą naszą aurą. Reni masz problem...współczuję ci bardzo, ale cóż robić starość się Panu Bogu nie udała. Życzę Ci dużo cierpliwości i pogody ducha. Dla wszystkich 🌼 i :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nie pada,,snieg lezy,,,,mrozno -3 st.Ja musze koniecznie jakies buty bezpieczne na wysprzedazy wypatrzec,,,bo mam tylko na wysokim obcasie,,,moje ulubione 5-letnie rozpadły się w zeszłym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w poniedzialek.U nas cieplo,deszczowo i wietrznie....czyli pogoda typowo migrenowa.:(Kurcze ja to juz dziele tylko pogode na \"migrenowa\" i \"niemigrenowa\"Ale jakby co,to mam w zapasie ten lek,o ktorym pisala Ewka.:) Togra ,Ty tylko urzedujesz w bucikach na szpoleczne...uuu noga w nich jest pieknaaaa tylko kregoslup prycha z niezadowolenia;).Ja najchetniej nosze buciki na srednim obcasie,nooo chyba ze jest jakies wieksze wyjscie-wtedy ozdabiam moje odnoza bucikami na wysokim obcasie. Piszesz o butach antyposlizgowych..ja kiedys kupilam kozaczki o calkowicie gladkiej powierzchni podeszwy.normalnie szpagaty w nich robilam na sniegu...,porysowalam podeszwe gwozdziem w celu wytworzenia powierzchni antyposlizgowej-efekt byl marny ,kozaczki leza nieuzywane. Kropeczka Ty dzis krocz bezpiecznie i ostroznoe ,coby nie potluc swojej powloki cielesnej ani jej nie polamac. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiejski filozof...
zawsze podpisze liste obecnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×