Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość re ni

Kawiarenka dla pań w średnim wieku.

Polecane posty

Witam sobotnie, w dosc dziwnym nastroju....Togra- dbaj o siebie, ja się staram , ale ...stresy i za wiele mysli. Wiesz, po przeczytaniu tej ksiazki z zołzach mam chyba większego dola, bo jajuz jestem ta mila, naiwna ... Tez mysle o Slorpionku, wierzmy ze wszystko ok. Kropka- juz po tym wszystkim, wiatry ustaly, u mnei dzis nawet spokojnie i nie pada i przez moment slonce na niebie, ale przez moment , neistety. Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam panie :) juz po huraganach. Ewa_rozmowa moze podasz mi swoje Gg via Toogra:) z góry dziekuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie .....Melduję się na porannej kawce. U mnie słoneczko świeci, ładny dzień,od wtorku zapowiadają prawdziwą zimę. Oby się spełniło bo ja wciąż czekam na śnieg. ...Toogrusia....co to za leczenie jak pewnie musisz pracować, bo jak się domyślam nie ma mowy o zolnieniu lekarskim. Zwłaszcza w takiej sytuacji jaka jest u Ciebie w pracy. Trzymaj się mimo wszystko. ...Ewa....ja też miewam różne humorki i nic mi się czasem nie chce. Wtedy zadaję sobie pytanie - co mogę zrobić dla poprawienia nastroju. Dziś np. od rana na okrąglo słucham Rubika i tak sobie umilam czas. Mnie się podoba, moze ktoś zechce posłuchać. POZDRAWIAM-BUZIAKI http://www.emuzyka.pl/teledyski/file/135000.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Buberku jak tam w Stolicy, czy wichura narobiła duzych szkod ?. Fajnie Cię widzieć- MIŁEGO DNIA. Mam nadzieję ze inne Dziewczyny rowniez nie odcierpiały na huraganie i mają się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reni zgadłas,,,,chodze do pracy i choruje,,,faktycznie pozwolili mi tylko na 1 dzien urlopu w piatek....dzis mam goraczke,,,ale mam nadzieje,ze do poniedziałku bedzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Reni:) Owszem jest sporo szkod po huraganie, ale na szczeście nikt z ludzi nie ucierpial. Tylko szkody materialne , i powalone drzewa. Pozdrawiam panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie ciesze sie ze u Was huragan nienarobil duzych strat w czwartek szef zwolnil nas o godzine szybcie do domu w radiu i tv podawali komunikaty ze miedzy 18a 21 niewychodzic z domu wszystkie zajecia w szkolach po poludniu zostaly odwolane a przedszkoa zamkniete zostaly juz o 15 moim zdaniem bylo to dobrze zorganizowane bo ofiar moglo byc wiecej ale dzis znowu zaczyna wiac o deszczu niewspomneale mam nadzieje ze nastepnego sztormu niebedzie.pozdrawiam serdecznie jak dopcham sie do lomputera to sie jeszcze odezwe Dzieki za Rubika ja lubie go sluchac chetnie bym sobie go nagrala ale niewiem jak.......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hop,Hop - Otwarte... kawka czeka. Ale ostatnio tu tłok, ludziska się pchają drzwiami i oknami. No coz takie zycie, nie zawsze jest tak jakby się chcialo. POZDRAWIAM-MIŁEJ NIEDZIELI.:classic_cool: ..Będę miala dziś wiecej ludzi na obiedzie, wiec juz się zabieram za robotę. ....Asia cieszę się ze jestes cała i zdrowa, bo ze Skorpionkiem nadal nie wiadomo co się dzieje.Pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani.Nareszcie u nas wszystko wraca do normy.U nas w naszej okolicy wichura wyrzadzila ogromne straty-najbardziej w napowietrznych liniach energetycznych.Prad mamy dopiero od dzis rana .Poprzewracalo u nas najwieksze slupy i do ponownego ich ustawienia byl potrzebny helikopter poniewaz samochody z dzwigami nie mogly dac rady.Nie mielismy wody,telefony stacjonarne tez zamilkly poniewaz nasza centrala tez nie miala pradu,komorek nie bylo gdzie naladowac a poza tym cos sie stalo takiego,ze nie mozna bylo wyslac smsa ani zadzwonic z komorki.Normalnie odcieci od swiata.W naszym obejsciu na szczescie nie ma wiekszych strat:zerwalo kilka plyt eternitu z budynku gospodarczego,potluklo lampy ogrodowe,poprzychylalo iglaczki do ziemi. W pierwszy wieczor bez pradu siedzielismy przy swiecach i bylo wspominkowo i milo,w drugi gralismy w tysiaca i ten wieczor przy swiecach podobal mi sie nieco mniej boooo.....och nooo ograli mnie szpetnie 3 razy pod rzad.Normalnie nie mam szczescia w kartach ani ciut ciut:);) W trzeci wieczor to tylko siedzielismy i biadalismy bo...lodowka i zamrazarka rozmrozona,w toalecie zero wody,w kranie tez....tv nie dziala ,komp tez(tu najglosniejsze jeki wydawaly dzieci).Nawet nie bylo technicznych mozliwosci by dzwonic do energetyki,tepsy czy stacji wodociagow bo wszystko padlo.Za to dzis ,gdy przyszedl prad no okrzyk radosci byl taki,ze normalnie nasz pies podworkowy Amor-wpadl do swojej budy jak pocisk przerazony wrzaskiem syna (informowal on tatulka ktory byl na dworze ,ze jest prad!!!):) Oczywiscie zaraz zaczela sie rodzinna bitwa o kompa:) ;),syn chcial grac,corka klikac na GG a ja czytac ,co w kawiarence.Jakos udalo mi sie przetrwac te nawalnice tesknoty i milosci do kompa.Teraz ide myc sterty brudnych naczyn,wykapac sie i cieeeszyc nareszcie normalnoscia. Milej niedzieli wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, widze ze się po troszku wszyscy schodzą co jakis czas, poczytalam i widze ze na szczescie u wszystkich w porzadku, tylko Toogra chora...:( i chodzi do pracy...Niedobrze , bo jak nie wylezy to nie za dobrze to widze. Mnie chorobsko powoli opuszcza , z czego wybitnie sięciesze bo nei cierpie byc chora. Buber, ok. Skoro poprosiles . Reni, Rubika lubie, choc slucham roznej muzyki, najczesciej z radia, a wtedy mam przekroj roznych rodzajo myzyki i jakas swiadomosc trendow ;). Muzyka łagodzi wszak obyczaje ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Skorpionku.BUZIAKI. Nareszcie jesteś, byliscie całkowicie odcięci od świata,trzy dni to duzo. Miejmy nadzieję ze coś takiego się nie powtorzy.Cieszę się ze Cię widzę. POZDRAWIAM i zmykam. Pa. Ewa..👄wracasz do zdrowia, to miła wiadomość.TRZYMAJ SIĘ. Li-lcia, Ammanda szkoda że nie zaglądacie-CMOKASKI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich i zapraszam na kawke wlasnie zrobilam dzis mam wolne ale pracy w domu moj maz zaczol malowanie i maluje po koleii sypialnia juz skonczona teraz dalej najgorsze jest to wynoszenie a potem ukladanie tego wszystkiego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc w nareszcie bezwietrzny poranek. Ewka zdrowiejesz....to bardzo cieszy.I ja nie lubie lezec chora jak chyba kazdy a juz zapchany nos ,bolace gardlo i lzawiace oczy normalnie doprowadza mnie do furii.Zawsze tez wtedy mam opryszczke na ustach -czyli jak sie u nas w Wielkopolsce mowii...ogroszki,zimno albo febra.Katuje wtedy toto woda kolonska na spirytusie i jakos udaje mi sie wykonczyc owo swinstwo dosc szybko. Synus ma ferie wiec wczoraj tato zawiozl go do kuzyna na 4 dni.Jest tam piekna plywalnia ze zjezdzalnia wiec dziecie moje (wielbiciel wody i wszystkiego z tym zwiazanego )az fruwal nad ziemia z radosci.Poniewaz ostatnio bardzo mi urosl to kapielowki ktore byly mu dobre ostatno okazaly sie za male.I Wteduy wpadl w czarna rozpacz biadajac\"dziewczyny mnie wysmieja,wygladam jak debil,dusza mnie ...noooo wiesz gdzieeee\" na szczescie na basenie mozna kupic kapielowki -i ta wiadomosc wyraznie go uspokoila. Na tym to wlasnie basenie miala miejsce nieszczesliwa historia -siostra mojej sasiadki z rodzina i wujostwem pojechala na ow basen.Jest tam piekna zjezdzalnia.Najpierw zjezdzala siostra sasiadki-32 lata,pielegniarka a za nia jej wujek.Nie odczekal wymaganego czasu ktory zezwala na zjechanie kolejnej osoby i ......wpadl na nia lamiac 2 kregi szyjne.Kobieta jest po operacji ,niestety sparalizowana:(.Opowiedzialam te historie synowi aby mial na uwadze,ze przepisy bezpieczenstwa sa po to,by je przestrzegac a nie lekcewazyc. Cotcia 29 ma egzamin na studiach z teatrologii a za 3 dni z jezykoznawstwa ...uchh juz teraz trzymam kciuki bo ponoc panowie profesorowie z tych przedmiotow to prawdziwe \"kosy\" -to opinia zakow. to u mnie tyle z nowinek a co tam slychac u Was?Wybieracie sie moze na jakas zabawe karnawalowa?Bo mnie kusiiii tylko kurcze nooo kasy mi szkoda.Co to sie z czlowiekiem dzieje....zawsze dzieci na pierwszym miejscu bo im trzeba....eeee chyba to nie najlepsza metoda! Milego dzionka wszystkim.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiunia poprosze kawke..a jaki kolor wybralas do sypialni?Sciany gladkie czy z jakimis efektami specialnymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Panie Pilnie czytam , ale nie mam sil odpowiadać a Już styczeń. Na razie borykam sie se studniowka mojej mlodszej Piranii tak jak bym dawno temu wiedziala że w żartobliwym \" moje piranie\" znajdzie sie jedna. Daj . Kup , mi sie należy - to krótka charakterystyka ostatnich dni . Nasdz Dzieciorow strategicznie zaginąl, a starszej praca mgr ucieka przed nosem bo w archiwum za materiały - i kserokopie trzeba zaplacić i to nuiemałe pieniadze. Ale pije kawę Poadrawiam Was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie w poniedzialek pod wieczór. Zawsze sama - proz azycia, neistety , kawe wlasnie tez pije, tlyko juz nie pierwsza a trzecią ... Dzis odkrylam ze ma skleroze i to ostra , zapomnialam o czyms waznym i strasnzie mi zle z tym bo planyy musze pozmieniać -czas sie skurczyl , nei wiem co z nim zrobic, zeby zdazyc ..........Cholewcia.... Scorpionku...Kuracja trwa, troche mi tak tu i takm boli jeszcze i katar i kicham nadal ale juz lepiej , bylam jak zdechly pluszow ymis, teraz choc pisze , tylko lensitwo przeogromne nadal :( .Z tym basenem, to...ja neilubie duzej wody i malej tez nei, tylko wanne . Zabawa karnawałowa byłoby milo ale ..nie da rady :( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuniu ja mysle,ze to nie skleroza:) po prostu masz duzo spraw na glowie a do tego jeszcze Twoja choroba.Ja choc sie o skleroze nie posadzam(jeszcze!)to zaznaczam sobie w kalendarzu wazniejsze wydarzenia,idac na duze zakupy do marketu tez sporzadzam liste inaczej ,tez bym sie pogubila.Moja corcia choc to mlode dziewcze ma chyba\"skleroze mlodziencza\"poniewaz bardzo czesto zdarza sie jej zapominac czegos.....a n ajczesciej zapomina by do mnie wyslac choc smsa a mamcia sie martwi i denerwuje.Oj dzieciiiiiiii Zawsze sama nooo boje z nastolatkami i to maturzystkami to straszna katorga i raczej skazana na niepowodzenie dla rodzicow.One tak beda marudzic,tak jojczyc i biadac,ze rodzic dla swietego spokoju godzi sie na to,czego dziec chce.UffffffffJa juz studniowke corki mam za soba ...nie bylo najgorzej.Mile mnie zaskoczyla bo nie szalala i nie zadala kasy na kosmetyczke,tipsy itp.Ale wiem,ze inne mamy i ojcowie mieli przechlapaneeeeee Zdrowiejcie babeczki i nie dawajcie sie zyciu,dzieciakom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczornie...miałam znowu Wam smucic,,,bo u mnie nie wesoło,,ale napisze na przekór na temat ubawu No więc tak,,,jak nie bylo propozycji to nie było..a na tą sobote az 2 imprezy.Jedna wspominkowa z liceum z kolezankami,,,druga u znajomej w domku bal przebierancow pt.,Gwiezdne Wojny.dziwie się,ze chce się jej takie zabawy urzadzac.jesli sie wykuruje i w pracy mnie nie dobiją ,,pojde ale jak sie przebrac???Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kawiarenkowicze:) Toogra alez mozesz i posmutkowac i pobiadac jak masz ochote aczkolwiek milo czytac radosne i przyjemne wiadomosci od Ciebie. W co sie przebrac? Hmm jak nie czujesz sie obrze w klimatach Gwiezdnych wojen to przebierz sie za inna postac ,nawet bajkowa i wytlumacz ze smiechem,ze chyba pomylilas bale albo doreczyciel przyniosl Ci zaproszenie przeznaczone dla innej osoby i na inny bal!:) ;)a w pracy nie daj sie wywampirzyc,troche sil zostaw na przyjemnosci i zabawe.Pozdrawiam serdecznie wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ....Smacznej kawusi życzę, mam chwilę więc chciałam się przywitać. Zaraz mama wstanie i będzie koncert że śniadanie nie gotowe. POZDRAWIAM, pomimo wszystko POGODY DUCHA sobie Wam. Na razie. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszyskich ale jak widze nikogo niema wszyscy juz smacznie w luzeczkach tylko ja jedna sie paletam trudno moze z rana zalapie sie na kawke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domyślam się że wszyscy zabiegani tak jak ja ostatno i nic się u nas nie dzieje. Cisza jak w kosciele, ja dopiero teraz moglam na chwolę zajrzeć. ...Skorpionku dobrze mieć takiego kuzyna, gdzie mozna wyjechać na kilka dni. Zwłaszcza z takimi atrakcjami jak basen, dla miłośnika to duża radocha, chłopak się wyszaleje w końcu są ferie. Razem z Tobą trzymam kciuki za corcię-BĘDZIE DOBRZE. ...Witaj Zawszesamatroszkę Cię nie było. Ja studniowki na szczęście mam za sobą, wspołczuję jakoś to musisz przeżyć nie ma rady. ..Ewa wylecz się dobrze żeby nie bylo powrotu, bo na chorobę szkoda czasu. ..Toogrusia ..chodziłam na bale karnawałowe ale bez przebierania. To musi być bardzo zabawne, więc koniecznie coś wymyśl i idz się rozerwać.Napewno będzie fantastycznie, nie przepuśc takiej okazji. DOBREJ NOCY KOCHANI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia nie tylko Ty, jak widzisz i ja się tu jeszcze plączę. Ale juz tylko jednym okiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaa !!! zapomniałam się pochwalić że u mnie pada śnieg. NARESZCIE SIĘ DOCZEKAŁAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej:),u nas nie ma sniegu ale krajobraz caly roziskrzony i wysrebrzony od szronu,poza tym az\\slychac jek wirusow ktore przy takiej pogodzie gina.I dobrze im pasludom...daly sie ludziom we znaki. Ja na 2 dni wyjezdzem do Rodzicow by ich troszke rozweselic i naladowac pozytywna energia..zwlaszcza Tate.Bede w czwartek po poludniu.Prosze odwiedzajcie kawiarenke bo jest taka smutna i samotna.Dbajcie o iebie.Na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w srode, u mnie nadal bez sniegu, tylko mrozi trochę . Zima, no i sie doczekalismy.Koleznaka z południa pisze ze u nich drogowcy znow zaskoczeni ;) ze zima i snieg spadł, ha ha ha. W kawiarnce cichutko, to prawda, Skorpioniku, jedz i ładuj energią Tate , na pewn abede szczesliwi ze znimi torchę bedziesz. Pozdrowienia dla tych co tu zagladna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×