Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TYLKODLASZCZERYCHKOBIET

SONDABLISKIE SPOTKANIE Z MALYM PENISEM

Polecane posty

Gość haaaaaaaaaaaaaaaaaa
haha, ten temant to lepsze niz male biusty :D ale fakt bardzo maly czlonek to gorsza sprawa niz nawet brak biustu :/ bo jak przychodzi co do czego do biust az tak bardzo sie nie liczy (wiem co mowie, deska jestem) a pesnis tak:/ ale z drugiej strony chyba bardziej niz dlugosc liczy sie grubosc, technika. oczywiscie mowie tu o jakichs rpzelotnych romansach, bo rzecz jasna na pierwszym miejscu ejst MILOSC :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haaaaaaaaaaaaaaaaaa
aha, miala byc historia jszcze :D no wiec tylko raz zdarzylo mi sie spotkac z bardzo malym penisem, bylo to troche zaskakujace, ale mysle ze gdybym czula cos do tego faceta nie skresililabym na pewno go z tego powodu! szczegolnie ze jako osoba zycjaca tyle lat z ogromnym kompleksem jakim jest maly biust chyba jestem troche bardziej tolerancyjna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój facet ma niedużego (jakieś 13-14cm), ale dopiero z nim mam ograzmy i naprawdę udany seks. Tak więc nie ma co tutaj generalizować, że tylko duże ptaki są dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam prawie 18 lat moj penis w spoczynku na 9cm a przy wzwodzie 15-16(mierzone od brzucha) to mało czy dobrze??;|... boje sie ze jak dojdzie co do czego z dziewczyną to bedzie lipa;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia 23
Drogi franc mam do Ciebie prozbe napisz mi co mam zrobic ? Moj Ukochany ma sredniego co mam zrobic zeby poczul sie pewniej i uwierzyl w siebie. Mi to nie przeszkadza Kocham go takim jaki jest. JAK MOGE MU POMUC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12cm
12cm to duzo czy malo co powiecie na ten temat... ta cyfra jeszcze nie padla...?? mi sie wydaje ze troszku za maly...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inteligentn Inaczej
Wszystkie paniusie tutaj zgrywaja bardzo mądre i obeznane w temacie ale nadal nie potrafią sprecyzowac co znaczy MAŁY PENIS ? Naczytalem sie teraz tego tematu, i do tej pory nigdy nie myslalem o tych sprawach, naprawde, moj penis ma 16cm i po przeczytaniu tego zastanawiam sie czy nie wstyd bedzie sie rozebrac przed dziewczyną jakąś . Kurwa, wprowadzacie w kompleksy kupe ludzi. Istnieje nowa metoda opracowana przez lekarzy w chinach polegająca na przeszczepie tkanek z jednego miejsca do drugiego i mozna w bezpieczny sposob powiększyc sobie pałe o 4cm nawet, kto ma pieniądze moze jechac nawet jutro, ale ja znam juz sytuacje po powrocie, wtedy wejde na forum i przeczytam ze sex 20cm to dramat dla panienki bo ją wszystko boli. Chuj wie czego wy chcecie, dlatego ja w was nie wchodze tylko zostaje przy minecie a dla swojej przyjemnosci wole chyba na recznym zjechac i nie miec potem kompleksow i obnizonych morali. Pierodlic ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kabis
Nie wiem kto odpowiada na tych forach ludzi którzy sie nudzą czy tez sami nieuki mały penis to nie jest problem problemem jest psychika osoby tak i kobiety tak i faceta.Facet uważa że ma małego penisa a kobieta uważa że ja mały penis nie zaspokoi "Gówno prawda"!!! Ja nie mogę poszczycić sie wielkim penisem bo ma tylko 14 centymetrów ale nigdy nie moglem nie zaspokoić swoich kobiet to brednie że kobieta nie czuje go w środku bo ma za dużą pochwę moja przedostatnia kobieta wcześniej miała bogato obdarzonych partnerów i była po porodzie wiec według mitów mój człowiek wchodził by jak w pustkę a ze mną szczytowała jak nigdy wcześniej. po prostu musisz wiedzieć czego chce kobieta a nie mieć jak największego penisa duży penis nic nie da jak nie wiesz co robić. Zamiast martwić sie o wielkość przyrodzenie zacznij czytać o strefach erogennych kobiety dowiedz się jak znaleźć jej punkt g wtedy i mały członek nie będzie przeszkodą zobaczycie ona nie będzie mogła już myśleć o niczym innym niz o twoim członku nie ważne czy jest mały duży. A myślenie i zadręczanie się o tym tylko podwala wasza psychikę co potem doprowadzi do większych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BRAWO KABIS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziomek 17
To jak co pwiecie drogie panie na 12 cm ?? Bzykalem sie juz z jedna pierwsza i... za szybko skonczylem ale pozniej paluszkiem jezyczkiem i dalem rade...:P kilka razy zdarzylo sie ze wypadl...:/ co byscie mi poradzili...????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziomek 17
a ten Andrzej1980rok to wezzzz sie chlopaku lecz ja pierdole nie masz co innego do roboty tylko glupoty piszesz...:D Ty i twoje Kompleksy kurwa...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trusski
poczytalam troszke i wydaje mi sie to smieszne...... nie wiem czemu ale ja zawsze trafialam wg was na MEZCZYZN :) i jeden byl wyzszy, inny nizszy.... kurde.... dobrze ze mialam szczescie :P ale kolezanka mi opowiadala ze jak nie byla ze swoim facetem (rozstali sie na kilka miesiecy) to zrobilam to z jakims kolesiem i opowiadala jaki to on beznadziejny bo mialm malego.... zapytalam ile razy to zrobili powiedziala ze kilka..... wiec pytam.... jezeli maly to po co sie du.......p---czysz? hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziom 17
Odpisze mi ktos na pytanie... ( kobiety ) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika500
A jakie mają Tunezyjczycy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tony
Rzeczywiści mały penis to gorsza sprawa niż mały biust. Ale da sie z tym żyć, bo nie długość jest najważniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krakowiaczek1987
ja uważam że długość nie ma znaczenia. Jestem żonatym 21latkiem mój penis mierzy sobie 18cm nie jest duży wcale moja żona nigdy nie narzekała na ilość i orgazmów ani jakość, no chyba że byłem na takiej bani że nie trzymałem się na nogach ale mówiła że i wtedy sobie radziła i nie było zle. miałem przed nią kilka innych partnerek i też nie było kiepsko, mnie sie wydaje że technika i wyobraznia jest tu ważna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malypenis03
Jaki rodzaj samobójstwa mam wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednym z nich może być wspinaczka na słup wysokiego napięcia z motkiem drutu miedzianego. Przywiązujesz go do kostki, drugi koniec do przewodu i lotem jednostajnie przyspieszonym udajesz się w kierunku podłoża. Po zetknięciu z nim powinieneś zaświecić jak bożonarodzeniowa choinka z lampkami na 24 V podpięta do gniazdka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobty sposób
dobry to sposób nie ma co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobty sposób
chociaż nie ma co sie zabijać z takiego powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczerszy
hmm.. ja tam młody jestem i historii nie posiadam. ale czy ktoś mi powie do jakiego wieku rosnie "męskość" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam145 obw12
haha ale jaja d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam14 5 obw12
mam 19 lat i jestem bardzo sexi ale mam malego ale pierdole to biore majka w dlonie i wole go .... haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cwiczyć
Panowie proponuje przestać się użalać i zacząć ćwiczyć. Jest wiele ćwiczeń poprawiających rozmiar i "wytrzymałość" - efekty przyjdą z czasem. Penis jest jak każda inna część ciała. Chcesz miec mięśnie to ćwiczysz - proste:). Poza tym doprowadzić kobietę do orgazmmu może męzczyzna z małym penisem. Wystarczy trochę wyobraźni i pomysłowości. Kobieta może osiągnąć orgazm na kilka sposobów. Więc dobra znajomość kobiecego ciała to podstawa (tyczy się to też panów z zabawkami po kolana). Tak więc do roboty! P.S. NIe zapominajcie o pośladkach -"maly ale chodzi jak młot pneumatyczny".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bathurst
ja mam 13cm i nie było laski, która nie powiedziała mi , że jestem zajebisty w łóżku nie oszukuje sie nie mam największego , ale przecież tego nie zmienie i nie przejmuje sie tym. Stawiam wszystkie pieniądze, że każda z was, której sie maży 20cm w zwysz była by wniebowzięta po seksie ze mną pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma to jak wysokie ego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CITA
JA MAM JAK MI STOI 16 A JAK NIE STOI TO NAM 5 CM I MITÓ WYSTARCZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HEWI
DUŻĄ MASZ PAŁE:-) JA MAM 10 I SIE NIECHWALE I CODZIEŃIE WALE I MI ROŚNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myśle że
.. liczy się najbardziej to ,żeby facet mógł długo... ja mam może te 16 cm, zupełnie średnio.. ale za to zajmuje mi to prawie godzine (sam stosunek)... na początku to bardzo krępujące ale z czasem kobietom się to chyba podoba.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×