Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pomocyyyzy

Jak poznac, że kobieta udaje trudno dostępnąjest zainteresowana, a nie

Polecane posty

Gość pomocyyyzy

spławia faceta......?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fyrcek
po tym właśnie, że nie spławia faceta, gdyby nie była zainteresowana, to by spławiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu
Niestety nie mozna poznac. Ja podobno zawsze wygladam na zarozumiala ksiezniczke. Niewiem czy o to Ci chodzi bo ja jestem piekielnie niesmiala. Jezeli facet na mnie spojrzy w autobusie usmiechnie sie to ja nie potrafie usmiechcanc sie do niego. Taka paskudna blokada potrafie zrobic powazna obojetna mine lub szybko odwrocic wzrok. No i facet pewnie za kazdym mysli ze mam go w dupie. Ja taka jestem nie dam gwarancji ze inne np niesmiale dziewczyny tak reaguja. Wiem ze niektore to sie chociaz czerwienia i wtedy wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocyyyzy
a co jeśli poznalem ostatnio fajna dziewczyne przegadalismy chyba z 3 godziny - bylo milo po czym wstala i poszla tanczyc do kolezanek...w koncu po jakis 10 minutaach poszedlem za nia i gdy poprosilem o numer bo chcialem juz isc odmowila i powiedziala, ze zobaczymy sie w pracy( razem pracujemy, ale wczesniej nie mielismy okazji do rozmwy)...?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocyyyzy
dodam jeszcze, że przez ten caly czas mialem wrazenie, ze raz mnie olewa innym razem jest dla mnie mila i tak w kółko...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie da sie poznac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najlepiej przystap do
dzieła, najwyzej powie tobie nie, powodzenia Robi :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala kasieńka
A właśnie że nie. Nie uwielbiamy zdobywców. To my teraz zdobywamy facetów a nie oni nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocyyyzy
a czytaliście chociaż co napisałem potem otej sytuacji w klubie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! przecież odmówiła, czyli jak myslicie zlała mnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt nic nie napiszse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIekoniecznie...przychylam się do opinii, że reakcja zależy od wielu czynników..może chce w tobie wzbudzić niepewność, żeby CI bardziej zależało? kto wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocyyyzy
a od jakich czynników może zależeć taka reakcja????pozatym zawsze wydawalo mi sie, ze jak facet podoba sie dziewczynie to ta nie odmowi i da mu numer telefonu.....???!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocyyyzy
nie nie ziewala:), prawie caly czas sie smialismy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vale tudo
poznasz po tym, że jak ją olejesz to ona pierwsza się odezwie, pokaż jej, że nie jesteś desperatem i jak nie ta to inna to inaczej zacznie śpiewać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocyyyzy
nawet jesli okaże, że mnie zlała przynajmniej będę wiedział na przyszłość jak się zachować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po prostu jak
tobie ona się podoba to zaproponuj jej np. kino na jakis fajny film, jak odmówi znowu to bedziesz wiedział, że nie jest zainteresowana tobą :-D Trzeba spróbowac , do odważnych świat należy, powodzenia :-D Robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocyyyzy
po pierwsze o co chodzi z tym "Robi" na końcu wypowiedzi po drugie już raz chciałem wziąść od niej numer i się nie zgodziła...!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upuppuup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×