Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_Puma_

Lady-Com i Pearly najlepsza antykoncepcja,czy ktos stosowal?

Polecane posty

Gość agniesia78
Ja odkad pamietam mam takie 3,4 dniowe plamienia przed okresem takze w moim przypadku to normalne moj BC prognozuje 36dniowy cykl a dzisiaj mialam 32 takze by sie zgadzalo. Mam moj komputerek dopiero drugi miesiac i sie jeszcze go ucze :) Ciekawa jestem czy uzytkowniczki BC tez tak mialy jak ja kilka dni przed okresem mrugajace na zmiane kolorki a pozniej normalnie @ ??. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekspert777
agniesia78- nie wprowadzaj tych plamień do BC, czekaj na faktyczną miesiączkę- urządzenie to pojmuje jako żywą krew, więc wprowadzaj tylko te dni , w których faktycznie jest okres (czyli 3-4-5 dni). Jeżeli chodzi o te migające lampki- zapewne wprowadzasz do urządzonka współżycie- dlatego BC po 4-5 dniach wskazuje możliwą ciążę poprzez zmienne świecenie wszystkich diod. Po 15 dniach wskazuje prawdopodobną ciążę, natomiast po 18 dniach ciąża jest już potwierdzona. Ja Ci życzę powodzenia, wierzę, że niedługo nam tu się pochwalisz świecącymi na stałe wszystkimi diodami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyczka8694
justazg - no to widzisz zaraziłaś sie ciążą :) Fajnie że się cieszysz, niespodziankę macie :) agniesia - poczekaj na @ zanim wprowadzisz, ekspert dobrze radzi. A z tymi plamieniami byłaś u lekarza? W ogóle jak tak długo się starasz, robiłaś jakieś badania? BC ci wskazuje owulację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolkatola
dziewczyny nie wiem po co wydawać takie pieniądze na coś co można mieć za darmo przecież te komputerki bazują na tym co same zaobserwujecie. istnieje darmowy program komputerowy "karta" i wiele innych z resztą gdzie każdego dnia wpisujecie temperature, ph śluzu, wygląd szyjki macicy, wszelkie dolegliwości wystarczy poczytać o dniach płodnych i niepłodnych o metodzie objawowo termicznej wpisywać codziennie dane i nauczyć interpretować co nie jest trudne w ogóle. ten program sam pokazuje dni płodne dni niepłodne może by tak zainteresować się własnym ciałem poczytać douczyć się jak się wyznacza owulację to nawet warto dla własnego zdrowia i świadomości wiedzieć ściągnąc sobie program do komputera i już kilka tysięcy w kieszeni większa świadomość własnego ciała i taki sam skutek jak przy badziewiach za kilka tysiaków których nie kontrolujecie i zawsze coś może się popsuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tolkatola, mamy te urządzenia wcale nie za KILKA TYSIĘCY, tylko za niecałe DWA TYSIĄCE i nie musimy na bieżąco wpisywać danych ani ich interpretować, wszystko mamy w jednym urządzeniu. A tak trzeba by było mierzyć temp, potem ją zapisywać i interpretować. Z komputerkiem masz wszystko w jednym, oszczędzamy CZAS!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werix
Mam takie samo zdanie jak justazg, otóż chodzi o wygodę a nie bawienie się w wykresy na komputerze, komputer pokazuje Ci wynik płodności automatycznie po pomiarze i daje skuteczność 99,3 % popartą badaniami klinicznymi. Nie słyszłam żeby jakieś strony internetowe na których można rysować wykresy, dawały mi skuteczność o której mowa ;) Skoro Tobie odpowiadają takie wykresy- szanuję to. Każdy lubi coś innego, ja oszczędzam czas i wolę wygodę, więc i Ty uszanuj nasz wybór ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia78
Kobietki dzieki za porady, z plamieniami nie bylam u lekarza, zawsze tak mam wiec wydaje mi sie ze taka moja natura. Wspolzycie faktycznie wprowadzam wiec czekam cierpliwie co sie wydarzy w kolejnych dniach. Na razie temperatura delikatnie spada, wiec pewnie @ bedzie. Owulacje w tym miesiacu mialam migalo swiatelko czerwone potem mialam stale czerwone, jedno zielone i od 5 dnia po owulacji na zmiane migajace. Z tego co tu czytalam poprzednie wypowiedzi, dziewczyny pisaly ze jak mialy non stop czerwone do @ to ze nie mialy owulacji tak faktcznie jest?? Antyczka- juz chyba z 3 lata, bylam u lekarza jakis czas temu i mowil ze wszystko jest w porzadku. U mnie chyba jest problem z nieregularnymi cyklami a co sie z tym wiaze z owulacja w roznym czasie. Dopiero zaczelam go uzywac a juz bylam w szoku jak mi pokazal owulacje w 22 dniu cyklu dopiero, pozno no nie ale u mnie tez dlugie cykle obecny mi prognozuje na 36dni. Dlatego sie zdecydowalam na BC zeby mi pokazywal co i jak:) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werix
agniesia78 a jak z Twoimi cyklami? zakres owulacji jak wygląda?? faza lutealna stała czy się zmienia ilość dni?? No jeżeli chodzi o cykle z PO ( bezowulacyjne) to fakt, czerwienią będzie zasypany cały cykl. A te plamienia to nic złego, każdy funkcjonuje inaczej, tak po prostu ma Twój organizm i juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia78
werix- BC mi jeszcze nie pokazuje na ostatnim poziomie nic bo dopiero drugi miesiac go uzywam i sie jeszcze uczy. LI:00; PO:00; HL:12; L:36; CO:05; domyslam sie ze o te dane chodzilo?? wyczytalam ze to dopiero od 3 cyklu zaczyna pokazywac co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agra24
A ja jeszcze do justazg: nie rozumiem wypowiedzi kogoś z innego forum, że na podstawie wyników twoich temperatur też stawiałby (stawiałaby) na ciążę. Ja ostatnio również maiałam przez kilkanaście dni non stop wyższą temp.tj. nawet wyższą od twojej i po twoich wpisach przestraszyłam się, że może też wpadłam. Na szczęści dostałam @, ale te temperatury mnie dziwią, bo widziałam kiedyś jakiś przykładowy wykres kobiety w ciąży i tam wyższa temp. to ciągle powyżej 36.7-37,00 C. Nic nie kumam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agra 24, w sumie nie wiem co mam Ci powiedzieć, jeśli mierze temp rano to mam powyzej 36,7 teraz. Ale np. wieczorem czy po południu jak zmierze LC to mam 37stopni , testy pokazały mi że jestem w ciąży, ale u lekarza jeszcze jest to niepotwierdzone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbapuppa
agra24 - każda kobieta ma inną tempkę, może ty akurat należysz do tych co mają dużo wyższą, nie sugeruj się więc innymi, tylko popatrz na swoje w cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werix
Agniesia78 achaaaaaaaaaa to wzystko tłumaczy, Ty jesteś nowicjuszką i wszystko jasne :) Więc komputer jeszcze nie zdążył się Ciebie porządnie nauczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekspert777
Każda kobieta może mieć inne temperatury, inny zakres. Niektóre mają nawet poniżej 35 i jest to normalne dla danego organizmu a u innych jest zawsze ponad 36.5 co też może być normą. Agra24 faza wyższych temperatur zawsze występuje w fazie lutealnej, sprawcą jest oczywiście progesteron, natomiast spadają one jak się zbliża miesiączka. Jak kobieta jest w ciąży, wysokie tempki się wyraźnie utrzymują. Piszę o tym ale nie jestem pewna czy o to Ci chodziło :) jak źle zrozumiałam wątpliwość- zignoruj moją wypowiedź ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia78
Werix- pewnie masz racje:) Ale wyobrazacie sobie moje podniecenie jak zobaczylam te migadjace lampki, hehe. Czlowiek sie tyle lat stara o bejbika a tu myslalam ze BC cud uczynil juz w drugim miesiacu. No nic bede cierpliwie czekac do nastepnej owulki i dzialac :). Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyczka8694
Buahahaha tolkatola pojechała ostro, no jak jej strona internetowa ma badania kliniczne, jest urządzeniem medycznym i ma rekomendację PTG, to spoko, niech ona na tym bazuje ;) Agniesia - no może faktycznie taki twój urok, ja lekarzem nie jestem ;) justazg - a masz jakieś inne objawy ciązy? kamienie w piersiach, mdłości, spać ci się chce na okrągło, zmęczona jestes podwójnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Byłam dziś u gina, widziałam fasolkę na USG, muszę przyznać że jestem troszeczkę zawiedziona bo niby jeszcze zanim lekarz mi ją pokazał widziałam ją, ale myślałam że będzie większa. Nawet lekarz stwierdził że powinna być większa biorąc pod uwagę tygodnie. Niby 7 tydzień ale w moim wypadku prawidłowo to gdzieś 6 bo owulkę to miałam co najmniej 17 dc, a może i później!Ale i tak się cieszę że fasolka w macicy jest!!!Chciałabym mieć bliźniaki ale niestety na razie ani nie jest to jeszcze wykluczone ani potwierdzone. Także kochane moja ciąża już potwierdzona widziałam czarno na białym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady comp- naprawa
hej dziewczynay ja mam lady comp ponad dwa lata. niestety lampki przestały mi świecić po pomiarze - nie świeci żadna. nie mam pojęcia gdzie mogę go oddać do naprawy, został kupiony w anglii nie mam więc też instrukcji po polsku. jeśli ktoś ma bardzo proszę może któraś z Was zechciałaby mi przesłać na maila? no i jak myślicie gdzie mogę go oddać do naprawy? mój adre e mail : jungberry@gmail.com pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werix
wejdź na ladycomp.pl a tam masz adres do siedziby firmy. Dołącz kartkę z opisem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyczka8694
justazg GRATULACJE!!! Zdrowej ciąży i zdrowej fasolki i bezpiecznego porodu życzę :) Jednak nieszczelna gumka może być przyczyną szczęścia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziuń
Cześć Dziewczyny, Proszę Was o pomoc. Pearly zaprognozował mi okres za 5 dni,migającą literką M, jednak dostałam go już wczoraj, toteż wczoraj wprowadziłam mu świecącą literkę M. Problem w tym, że dziś po pomiarze nie pyta już o kontynuację okresu, ale jak daję następne dni, to dalej miga za 4 dni okres w prognozie, tak jakby zignorował wprowadzone przeze mnie wczoraj M. Nie wiem co robić, czy wprowadzać mu też dziś M jako kontynuacje okresu? w poprzednim cyklu po wprowadzeniu M pytal przez pare nastepnych dni o kontynuację M...Z góry dzięki za odpowiedź! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werix
Nie pyta bo wystapiła przed czasem i w ciągu 3ech dni masz prawo ją skasowac ;) Ale normalnie wprowadż dziś 2gi dzień M i jutro też wprowadź ręcznie jak nie zapyta- bynajmniej powinien. Ta sytuacja jest jakcnajbardziej normalna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołączam do grona użytkowniczek Pearly :) Wczoraj właśnie dostałam przesyłkę. Na razie zapoznaję się z instrukcją itp itd i zacznę mierzyć jak pojawi mi się okres. Mam nadzieję, że będzie mi dobrze służył, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werix
No proszę ;)) Jednak koleżanka dała się przekonać :) Tyyy i nie musisz czekać do okresu ;> POmiary można zaczynac w dowolnym dniu cyklu. No chyba że jesteś po tabletkach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak w zasadzie to jestem po tabletkach, musiałam je brać w celach leczniczych przez trzy miesiące.....takie to były cele lecznicze, że musiałam przerwać w trakcie opakowania bo czułam się gorzej niż fatalnie....oczywiście po konsultacji z lekarzem, do którego byłam zmuszona dzwonić zza granicy...:O W każdym razie mój ostatni okres pojawił się właśnie po przerwaniu tabletek, niby miałam objawy owu....tak czy inaczej trochę zamieszałam więc wolę poczekać na ten okres i wtedy zacząć zabawę pearly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werix
Aggie, to nieźle Cię urządzili ;/ Nom, skoro już pojawiło się krwawienie spowodowane odstawieniem, to teraz faktycznie tylko trzeba czekać na okres - a ten już możesz wprowadzić do Pearly i rozpocząć pomiary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka 85
Witam, Ja się zastanawiam nad kupnem tańszej wersji czyli Cyclotestu, stosował ktoś ten komputer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak chyba nie wytrzymam do okresu i zacznę mierzyć od jutra:) Ustawiłam już sobie alarm na 6.00 to chyba dla mnie optymalna godzina. A okres sobie spokojnie wprowadzę jak przyjdzie za parę dni;) Mam do Was dziewczyny dwa pytania, nie mogę znaleźć na nie odpowiedzi w instrukcji. 1. Rozumiem, że jak zaczyna się okres to wprowadzam M (albo przyciskam + jeśli pearly mnie pyta o okres..........czy to oznacza ze czekam do końca okresu żeby nacisnąć - czy to znika automatycznie po paru dniach? 2. Pearly nie jest podświetlane jak wiadomo więc czasem w nocy przy pomiarze temparatury nie będzie to widoczne czy jest akurat zielone czerwone czy żółte......więc......co mogę nacisnąć parę godzin później, aby urządzenie pokazało mi moją temperaturę z nocy i kolorową kropkę ? Sorry jeśli trochę zamotałam, składnią dziś też nie grzeszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×