Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_Puma_

Lady-Com i Pearly najlepsza antykoncepcja,czy ktos stosowal?

Polecane posty

"Nie zawsze - ja mam 31 dniowy cykl a wyznacza mi na 18 lub 19 dzień." U mnie podobnie. Jak często zdarzają się Wam cykle bezowulacyjne? Ja używam LC 5. cykl i ten jest bezowulacyjny, tzn. jestem już w 24 dc i temp. wciąż niska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ma czasem owulację nawet w 28 dniu cyklu wiuęc może masz ten cykl dłuższy :P ALe wiem że średnio to nawet 2 -3 cykle w roku moga być bez owulacji więc spokojnie. A i mi owulacji nie wyznacza na 14 dni przed @ czesem jest to 12 czasem 11 czasem 13 i 14 zależy od tego w jakim dniu była rzeczywiście owulacja . Ale widać może ty masz książkową 14 dniową fazę lutealna i dlatego masz owu 14 dni przed @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orlinek
A ja ostatnio po zamknietym cyklu cofnęłam się, żeby sprawdzić na kiedy LC wyznaczył owulację no i ku mojemu zdziwieniu nie mruga w żaden dzień. Czy to oznacza, że nie było owulacji? Z drugiej strony, od 21 dnia mrugał już na zielono. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyczka8694
delilah - albo masz bezowulacyjny, albo ci się poprzesuwało, tak też bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ja ma czasem owulację nawet w 28 dniu cyklu wiuęc może masz ten cykl dłuższy " Żartujesz, prawda? Teraz to się zdziwiłam ;) jak długi miałaś wtedy cykl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werix
heh a co takiego dziwnego w owuli w 28 dc? Ona wcześniej wspominała chyba że ma bardzo długie cykle. Brechtam z Waszej debaty na temat tego, jak kompy wyznaczają owulę :D Ja też chciałam kiedyś być mądra i go rozgryźć, no zawiodę Was niestety, ale nie macie racji z tym, że odlicza on 14 dni od miesiączki..to nie kalendarz.. Ja mam czasem 11, 12, 14 a nawet 9. jakbym wiedziała jak on wyznacza owulację to bym stworzyła taki produkt :P Na tym polega zasada ' know how '- taka tajna przeważająca broń producenta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe tak ja mam długie cykle średnio mój cykl to ok 40 dni :P A wtedy było coś ponad to chyba 42 ale pewna nie jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli masz cykle 40-dniowe to ok. Myślałam że jak większość, tj. ok. 30 dni i włosy mi dęba stanęły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werix
Ojj zdarza sie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jakbym wiedziała jak on wyznacza owulację to bym stworzyła taki produkt Na tym polega zasada ' know how '- taka tajna przeważająca broń producenta " No właśnie ja się chciałam dowiedzieć, ale jednak nie idzie, czyli jednak te urządzenia są "mądre", a u mnie akurat wszędzie wyszło jak na razie 14 dni i miganie w dzień "bolącego jajnika" hehe, zobaczymy co będzie dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka to może ty masz książkowo owulację więc tylko pozazdrościć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorena80
hej! mam do Was Forumowiczek ogromna prośbę, gdybyście mogły poświęcić kilka minut i wypełnić poniższą ankietę, klikając w ten link: https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dHBtMUNZQ056SDFHb2RyOXk2ZVBUS3c6MQ będe bardzo zobowiązana. To tylko dwie minuty a dla mnie i mojej pracy ma to ogromne znaczenie. Pozdrawiam i dziękuję! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werix
Spoko 8)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszaneczka
witam jak myślicie czy nastolatki mam 17 lat też mogą stosować te urządzenia chodzi mi szczególnie o Pearly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na chłopski rozum: czemu nie? w wieku 17 lat jak najbardziej można zajśc w ciążę, oraz mieć owulację :) ....a działanie Pearly polega włąsnie na określeniu tej owulacji, która przecież u nastolatek również polega na rytmach temperatur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie, a ja byłam teraz miesiąc za granicą w nieco innym klimacie i chyba przez to (oraz pewnie przez stres) bardzo przesunęła mi się owulacja. Dziś jest 25 dc a pearly ciągle pokazuje czerwone temperatura jeszcze nie wzrosła. Już bardzo dawno nie miałam takiego przesunięcia. Swoją drogą śluz itp był ze dwa dni temu, myślę że ta temperatura lada dzień wzrośnie.....ale dosłownie jestem w szoku. Możliwe jest takie przesunięcie przez stres i zmianę klimatu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aggy, Oczywiście że tak!! Ja przez wyjazd zagranicę do ciepłych krajów, po powrocie nie miałam okresu ponad pół roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o luuudzie, to masakra. Mam nadzieję, że jednak będzie krócej to u mnie trwało. Czuję, że już owu była więc tylko teraz żeby ta tempka skoczyła. Stęskniła się za TŻ a tu nie można jak na złość nooo :p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aggie hehe no widzisz niestety wszystko może mieć wpływ na nasz organizm ale na mnie o dziwo wyjazd w ciepłe kraje nie miał żadnego wpływu. Najważniejsze że Pearly wie co robi i że nawet przy takich zmianach daje sobie radę A spokojnie może lada dzień skok będzie i zieleń rozbłyśnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, kiedy Wy dzięki LC spłodziłyscie syna? W dzień migającej lampki?dzień po czy przed miganiem? z góry dzieki za odp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propos wyznaczania owulacji: LC nie jest w stanie wymierzyć dnia owulacji, bo to można zrobić tylko i wyłącznie poprzez codzienne oglądanie jajników na USG. Tak naprawdę owulacja może być 1,2 dni przed skokiem bądź w jego dniu. Tego nie wiecie, LC też tego nie wie. Ja ostatnio jak byłam u lekarza to się trafiła wizyta zaraz po owulacji. Już się nie mogę doczekać, czy LC się wstrzeli w ten dzień czy nie;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z moich obserwacji wychodzi, że chyba mam w tym cyklu cykl bezowulacyjny jednak:O Temperatura nadal nie skoczyła, a czuję że powoli "zbiera" mnie na okres. Ostatni taki miałam jakieś 3 lata temu...więc chyba nie ma się czym przejmować nie? jak myślicie? Łączą to z tym stresem i zmianą klimatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie forumowiczki i użytkowniczki Lady Comp. Od 2 tygodni korzystam z komputera LC. Cały czas mam czerwone dni, żółtych nie miałam ani razu, moze dlatego, ze wprowadziłam daty 4 ostatnich miesiączek. Jednak zastanawiam się czy jest to normalne żeby cały czas pokazywał czerwone dni. Chciałam zapytać Was dziewczyny czy też miałyście takie początki z Lady Comp i po jakim czasie komputer zaczął wskazywać zielone dni. Dodam, ze cykl mam raczej regularny 23-25 dni. Trochę się niepokoję, bo sporo kosztuje ten komputer a na razie sama czerwień...7 dni temu migała mi czerwona dioda, ale wciąż dni są czerwone... Dzięki z góry za odpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werix
Heh.. po dwóch tygodniach chciałaś mieć dużo zielonych? :-) Wiesz przecież, że komputer uczy się 2 - 3 cykle. Poprzednie miesiączki dały mu tyle, że wie czy masz regularne czy nieregularne cykle no i jakie, ale skąd on ma przy pierwszym cyklu wiedzieć jak u Ciebie jest z owulacją? Każda kobieta działa inaczej, więc dajże mu się nauczyć :) Cierpliwości ;) Mój się też uczył i miałam kilka dosłownie zielonych na początku a teraz jest super, ale używam ponad 2 lata..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexia85 ale chyba zanim kupiłaś LC, czytałaś niejedno forum, setki wypowiedzi. I co? Czy nie przewijał się stale motyw CZERWONYCH ŚWIATEŁEK które budziły niepokój?? Ciesz się, że są czerwone. Bo gdyby były non stop zielone, pewnie pytałabyś czy to normalne i można LC zaufać skoro pokazuje tyle zielonych... A tak wiesz, że LC działa, jest przezorny, woli pokazać o 1 czerwone więcej niż o 1 zielone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za info; czytałam fora przed zakupem ale chciałam tak średnio wiedzieć czy LC uczy sie 2-3 cykle czy moze u niektórych zabrało to o wiele dłużej; mam jeszcze jedno pytanko - jak mierzycie temperaturę, tzn chodzi mi o umieszczenie sensora - na stronce piszą, że z boku języka, prawa lub lewa strona; mi czasem ląduje tak na środku; mam nadzieję, ze pomiar jest wiarygodny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexia85 nie ma co stwarzać sztucznych problemów- to TYPOWE dla początkowego użytkowania komputerków. Chyba że mialabyś czerwone cały miesiąc-wtedy można podejzrewać, ze nie ma owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×