Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_Puma_

Lady-Com i Pearly najlepsza antykoncepcja,czy ktos stosowal?

Polecane posty

Gość taka tam
a co z Bioselfem? Wiem że topik nie o tym dokładnie, ale jednak to dość podobne urządzenie, może nieco mniej funkcji, ale cena... 400 zł a 2.000 to jednak spory rozstrzał? ktoś stosował to z powodzeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PinKi_
Ten bioself to niezła alternatywa, choc nie moge znależć jaką skutecznosc gwarantuje. A moze podacie nazwy podobnych urzadzen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PinKi_
Juz mam: "Stosowany w celu uniknięcia poczęcia wykazuje wysoką skuteczność w granicach 95 - 98 %."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam
rozmawiałam z lekarzem o bioselfie, powiedział, że jest ok, a na pytanie, czy nie lepiej Lady Comp stwierdził, że nie ma takiej potrzeby i "nie eskalujmy działań", więc ja chyba zakupię Bioself, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ja kiedyś zastanawiałam się nad bioselfem ale jednak nie bo... właśnie ma mniejszą skuteczność dłuższy i mniej dokładny pomiar tempki konieczność baterii. co do moich wrażen o lady-compie to potrzymuje cały czas jak najlepsze zdanie sparwdza się i czasem zaskakuje swoją dokładnością i przewidywałnością np. mam nieregulanry cykl a lc zawsze poinformuje mnie wczęsniej o miesiączce!! czy bioself to potrafi chyba nie! z tego też względu nie wybrałm bioslefu bo ja nie mieściłam się w zakresie regularności cykli a lc nie miał takich obostrzeń!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam
dzusta - co masz na myśli mówiąc, że nie mieściłaś się w zakresie regularności cykli? miałaś dłuższe niż 39 dni? bo w zastrzeżeniach dotyczących bioselfu nie ma mowy o tym, że nie można go stosować w razie nieregularnych cykli, o ile nie są dłuższe lub krótsze niż podane w informacji. co do podawania daty miesiączki przybliżonej, to nie ma w tym chyba nic specjalnego, jeśli urządzenie w przybliżeniu określa owulację, to ok. 14 dni po niej powinna być miesiączka, chyba że ma się zakłóconą fazę lutealną. nie mam w tym zakresie w każdym razie wymagań, mimo wszystko lc jest OBRZYDLIWIE drogi, nawet jeśli można go kupić za połowę ceny, i tak mnie ona przeraża. w każdym razie pozdrawiam, i cieszę się że jesteś zadowolona, ja postaram się poszukać ekonomicznie mniej drastycznego rozwiązania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PinKi_
Ciekawi mnie informacja o możliwośći zmiany LC na Baby Comp. Czy orientujecie sie w jaki sposób to mozna zrobić i ile to kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka tam no właśnie to miałam na myśli mam takie wyskoki że cykl jest bardzo długi i bioself z tego powodu odpadł z tego co się orientuje to jest możliwość zakupu na raty lady-comp co do zamiany lc na bc to moze zapytaj ich o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga_x
hej Mam pytanie, jaka jest faktyczna różnica między lady-comp, bioselfem a pearly? I czy badanie temperatury nigdy nie zawodzi?Lub przynajmniej bardzo rzadko? Ja z moim narzeczonym często pijemy wieczorem piwko czy dwa, potem zasypamy i po 7-8 godz. wstaję. Czy mierzenie temperatury po przebudzeniu będzie wtedy wiarygodne? Czy alkohol nie fałszuje danych? Proszę o opinię! Dzięki.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga_x
Aha, i jeszcze jedno. Jaka jest faktyczna różnica w skuteczności Lady-comp i pearly? Czy chodzi tylko o to ,że pearly nie ma tak dokładnego wydruku statystyk? Ale po co mi one? Chodzi przecież o to żeby wskazywał poprawnie kiedy można współżyć. A jest prawie połowę tańszy. Czekam na opinie. Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady-comp i pearly maja taką samą skuteczność bo to ten sam producent. a od jednego piwa nie dostaje sie gorączki wieć nie ma to wpływu na wynik rano.:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaaa
cześć dziewuszki :) ja się tak właśnie zastanawiam intensywnie nad lady-comp od kilku dni. musiałam odstawić pigułki no i ta nazwijmy to metoda wydaje się być ciekawą alternatywą. Nie do końca chyba rozumiem w jaki sposób lady-comp działa. Czy rozpoznaje dni płodni i niepłodne dla każdego mojego cyklu oddzielnie? Czy też łączy tą wiedzę z jakąś bazą danych...? mam takie jedno małe pytanie: Czy kolczyk w języku może obniżyć skuteczność lady-comp? Może to pytanie jest dziwne, ale słyszałam mnóstwo teorii na temat zmian jakie taka ozdoba powoduje. a temke jednak mierzy się pod językiem. Ciekawi mnie także jak sprawa wygląda z używkami. Często spotykam się ze znajomymi, ja nie palę, ale część z nich pali papierosy, czasem palą też trawkę – czy dym tego pochodzenia ma jakiś wpływ? mam nadzieję że ktoś tu jeszcze bywa wogóle na tym forum... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alaaa kolczyk w języku to chyba zadna przeszkoda bo mierzysz pod językiem ale z boku a kolczyk jest po środku. jeśłi chodzi o uzywki to ja prowadzę normalne zycie chodze do klubów pubów na imprezy i nie widzę oddziaływnia tego na działanie lady-comp. co do trawki to ja raczej unikam (szanuje swoje komórki nerwowe i IQ ;))) więc Ci nie powiem ale wydaje sięże nie ma to raczej wpływu na tempke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) mam pytanie, menu w lady comp jest w jakim jezyku? z gory dzieki za odpowiedz dziewczyny :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LC ma menu w postaci ikonek i cyferek nie wiem jak to opisać w każdym bądź razie jest uniwersalne i zrozumiałe a instrukcja pewnie też po polsku skoro sprzedają go w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trillii
Odkopuje temat :) Dlugo sie zastanawialam nad zakupem LC i chyba po miesiacu poszukiwan wszelkich wiadomosci i po rozmowie ze sprzedawca postanowilam kupic sobie pearly. Bo tansza. Uzywam jej dopiero od jakiegos miesiaca i poki co moge powiedziec co mne w nim denerwuje: nie ma podswietlenia. Podczas porannej obslugi musze zapalac swiatlo, co jest denerwujace dla mojego TZ, ktory momentalnie sie budzi :( Przy zakupie postanowilam, ze jak za te 2-3 lata padnie mi bateria, to wtedy jesli bede miala mozliwosci finanowe - kupie sobie LC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co ja ci powiem że ja jak zmierzę już tempkę na śpiąco to wcale nie patrzę na LC. dopiero jak wstanę i się rozruszam to zerknę na wyświetlacz więc to podświetlenie wcale mi się tak nie przydaje, no może poza wykorzystaniem czasem lc jako zegrka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosik
a jestes zadowolona z pearly poza tym podswietleniem? bo wlasnie dokonalm zakupu i troche mnie to interesuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hero
ja też bardzo się nad tym zastanawiam. Dziewczyny piszcie o swoich doświadczeniach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ameryka
hejka czy któras z was uzywa Pearly i ma do niego pełną instrukcję obsługi? jesli tak to czy mogłaby mi zrobić przysługę i przesłąc na adres salsa@autograf.pl Kupiłam Pearly w Stanach i znacznie ułatwiłoby mi to tłumaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trilii
Dawno tu nie zagladalam. Ten brak podswietlenia mnie denerwowal, bo na poczatku uzywania urzadzenie pytalo mnie codziennie o okres (nie wprowadzilam mu danych o poprzednich miesiaczkach) i nie pamietajac gdzie sie znajduje plus a gdzie minus musialam sobie zapalac swiatlo. Na chwile obecna jestem zadowolona, chociaz nie moge sie za bardzo wypowiadac, bo uzywam go na tyle krotko, ze tych zielonych dni w sumie tez bylo niewiele. Trzeba czasu. Ale przejrzalam forum amerykanskie o LC i pearly i powoli sie do niego "psychicznie" przekonuje (trudno od kogos, kto cale zycie bral tabletki oczekiwac zaufania od malego urzadzonka, ktore ma powiedziec kiedy wolno, a kiedy nie ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosik
a dzieki za odpowiedź, jak widze tez jesteś po tabletkach. ja własnie też je odstawiam i niedługo zaczynam stosować ten komputerek, zastanawiam sie ile czasu bedzie trzeba na to by tych zielonych dni było w miare troche,hehheh.Ok a pomiaru temperatury zaczyna sie pierwszego dnia fizjologicznej miesiączki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hero
ja też sie zastanawiam nad kupnem, ale cena LC jest porażająca,a do końca pewna nie jestem. Czy to można kupic tylko przez internet? Czy jest możliwość rat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! kupa siana, a ja mam czesto zapalenie pecherz i przydatkow, wiec sila rzeczy temp jest pow. 37, do tego jestem alergikiem, wiec nie wiem czy to ma sens a tebletek lykac nie chce, czy macie podobe doswiadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosik
podnosz temat i pytam sie po raz wtóry. Jesli odstwiam tabletki , czekam do pierwszej fizjologicznej miesiączki i......1- pierwszego pomiaru dokonuje pierwszego dna miesiączki? 2-czy musze wprowadzac dane o poprzednich miesiączkach tzn tych krawien z odstawienia jakie mialam przy tabsach , przecież to nie byly fizjologiczne miesiączki i nie za bardzo wiem czy powinnam wprowadzaćinformacje o nich? Byłabym wdzięczna za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hero
ja zaczęlam mierzyć temp od 2 tyg i nic z tego nie rozumiem:9 Zastanawiam sie czy takie pearly by mi pomogl.. Ciągle mam niską koło 36,3 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×