Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_Puma_

Lady-Com i Pearly najlepsza antykoncepcja,czy ktos stosowal?

Polecane posty

Gość karolcia-ka
Witam' Wlasnie zakupilam pearly, nietsety nie posiadam instrukcji w jezyku polskim. Jezeli ktoras z was moglaby mi pomoc i podeslac takowa bylabym baaardzo wdzieczna. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja kumpela to
miala i stala sie szczesliwa posiadaczka dzidziusia:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia-ka
tym bardziej potrzebna mi instrukcja w ojczystym jezyku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ameryka
do karolci- już Ci przesłałam tą instrukcję która mi inna dobra kobieta przesłała.pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnulek K
Witam, chciałabym wiedzieć czy młode kobitki takie jak ja, dopiero poznajace swoej ciało i takie tam moga bez obaw uzywac tych urzadzeń? Bo to dosc ciekawe i zastanaiwa mnie, skoro nie ma zadnych "wpadek" podczas stosowania ich, to czemu tak mało sie o tym mówi. Ja, przyznam dopiero dzis i to przypadkiem trafiłam na info o tych komputerkach. No i w tym celu zaczełam szukac jak najwiecej swierzych info na ten temat. I mało ich! Naprawde ma taka skutecznosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ameryka
do dzusta- może tak jak ja. Ja kupilam pearly w stanach i instrukcje miałam ale po angielsku. Oczywiscie i tak mozna sobie poradzić ale techniczny angielski to nie dla wszytkich i zdecydownie wiecej czasu to zajmuje. pozdr dla wszytkich .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie w sprawie Pearly
Uzywam Pearly juz trzeci cykl. I albo z tym urzadzeniem jest cos nie tak, albo ja cos zle robie, bo dni nieplodne, czyli zielone, wychodza mi tylko w trakcie trwania okresu. Przez reszte mam albo plodne, albo zolte. Trzy cykle to juz chyba wystarczajaco duzo, aby Pearly sie nauczylo? Mierze temp. codziennie rano, nawet jak nie musze wczesnie wstawac, to budze sie, mierze i potem znowu zasypiam. Wkladam sensor pod jezyk, ustawiajac pearly poziomo (czyli sensor dotyka bocznego dziasla dolnego). Tak jest napisane w instrukcji (zeby wkladac bokiem), ale moze jednak zle to interpretuje i nalezy dotykac sensorem "dolnego podniebienia"? (czyli nie bokiem, ale prosto/pearly pionowo)? Jak wy umieszczacie sensor pod jezykiem? Pytanie moze banalne, ale pewnie sposob umieszczania sensora ma znaczenie. Tym bardziej, ze jak wkladam sensor, to musze znalezc odpowiednie miejsce, bo nie od razu mierzy (tzn. poki nie znajde odpowiedniego miejsca, sa caly czas kreseczki, cyfry pojawiaja sie dopiero wtedy jak znajde). Miejsce jest czesto zupelnie przypadkowe. Czy ktos moze mi pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie w sprawie Pearly
Aha, jeszcze jedno. Otoz od paru dni Pearly prognozuje, ze nastepnego dnia powinnam miec juz zielone. Ale po zmierzeniu temp. rano okazuje sie, ze mam czerwone. I tak w kolko. ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosik
hejka ja tez uzywam pearly drugi miesiac, tzn niedługo będe miała okres i zaczne trzeci cykl.Otórz ciągle mam mało dni zielonych ,ale np jakieś 5 dni temu podskoczyła mi temperatura i się utrzymuje i juz mi pokazuje zielone światło, a teraz jestem w 23 dniu cyklu.Ale z tego co wiem to nawet czasem 3 , 4 miechy trzeba ,zeby więcej tych zielonych było.Jak ja wkładam ten sensor to nie przypomniam sobie ,żeby dotykało dziąsła czy cos takiego.Ale sensor wkładam w położeniu bocznym, przy czym raczej on dotyka własnie podniebienia"dolnego" Wogle ciężko jest to wyłumaczyć. Ale wiesz wydaje mi sie ,ze gdyby Ci źle mierzyło , to by żółte światło było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka madzia
witajcie drogie dziewczyny.mam pytanie czy ktos z was zaplanował płeć dziecka na podstawie baby compa?marze o córci dlatego pytam bo jak sprawdza się to może kupię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Animagnes
Mam Lady-comp już piąty miesiąc i muszę przyznać, że nie jestem z niego zadowolona. Mierzę temperaturę regularnie i nie pomijam pomiarów. Cykle mam podobnej długości (czasem różnica do 3 dni) i ciągle mam bardzo dużo czerwonych dni. W poprzednim cyklu miałam ich prawie 20, zielone lampki pojawiały się w czasie miesiączki, dwa dni po niej i dosłownie 3, 4 dni przed następną miesiączką. 20 dni płodnych to chyba przegięcie, co? Dodatkowo zabezpieczać się przez praktycznie cały cykl to ja mogę bez urządzenia za 2 tys. Jestem rozczarowana. Po trzech miesiącach czerwonych dni miało być 8-9. Chyba nawet jest wkurzona, nie tylko rozczarowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie w sprawie Pearly
Dziewczyny, zadalam to pytanie jednemu z dystrybutorow Pearly i ta osoba zasugerowala, ze to moga byc problemy z tarczyca albo hormonami. Moze warto by bylo zrobic sobie pod tym katem badania. Bo to rzeczywiscie nie jest normalne, ze caly cykl jest prawie plodny. To nie jest wina urzadzenia, ale naszego organizmu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosik
na ja używam 2 miesiac a juz mam ok 13 dni zielonych. To fakt ,ze mogą mieć na to wpływ hormony , tym bardziej ,jak sie wczesniej brało tabletki anty,Ważne jest sprawdzenie pozimomu Prolaktyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosik
a ja ja to bym powiedziała ,ze to znaczy ,ze raczej prawie cały cykl jest bezpłodny. Bo być może ten pearly nie może wyczuć jak jest tempka właściwa, bo np nie ma owulacji i nie ma skoku temperatury i dlatgeo caly czas czerwone pokazuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie w sprawie Pearly
A jak mierzycie rano temperature to ile wam zazwyczaj wychodzi? Bo mnie ponizej 36 stopni :| np. 35,90, czasem 35,40. Rzadziej 36,40... A wam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Animagnes
Dzięki za podpowiedź, zrobię sobie te badania i dam Wam znać, czy coś jest na rzeczy, czy poprostu to urządzenie nie spełnia obietnic producentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosik
u mnie zwykle jest 36.10...............36.20,,,,,,,,,,, ajak ostatnio podrosła i sie utrzymywała to było 36.50...............36.60, wnioskuje ,ze to było po owulacji;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fleurek
a czy ktoś się orientuje, czy Lady Comp można stosowac przy podwyższonym poziomie prolaktyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oxy
bylam w dluuuugi weekend w Italii, raz nie zmierzylam temperaturki w dniu podrozy, jechalismy cala noc i w dzien do 16 godz., przez kolejne dni pobytu mierzylam normalnie i znow przy powrocie bez pomiaru. Teraz mierze dalej i pokazuje wyniki wlasciwie, np. owulacja przesunela sie o jeden dzien na pozniej. Podejrzewam ze przez podroze i imprezki :)))) tak ze goraco polecam, stosuje go juz piaty cykl i jak narazie bez niezaplanowanego dzidziusia. za pare miesiecy postaramy sie o drugie bejbi tak ze zobaczymy czy sie sprawdzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosik
"Lady-Comp, Baby-Comp, nie są polecane kobietom: Z problemami natury medycznej dotyczących cyklu. W tym przypadku urządzenia mogą być stosowana do monitorowania cyklu. z PCOS, syndromem policystycznych jajników, często spowodowanym zaburzeniem w równowadze hormonalne Często konsekwencją podwyższonego poziomu PRL jest własnie PCO ,wiec wtedy chyba nie. Ale na Twoim miejscu zapytałabym eksperta z tej stronki, on udzieli Ci najlpeszej info , tak myslę. http://www.ladycomp.pl/index.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fleurek
napisałam do eksperta w sprawie prolaktyny.. odpisała mi że przy podwyższonej prolaktynie mogą występować cykle bezowulacyjne, więć Lady comp nie jest wskazany. Gdyby jednak stosowano Lady Comp w przypadku podwyższonego PRL, to pokazywałby po prostu mało dni zielonych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amona
takie produkty to tv sklep mango 24-jak tam kupujecie wynalazki to zycze szczescia (i duzo dzieci)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guja
cześć dziewczyny mam zamiar kupić lady comp super sprawa wiem że ktoś zamawiał u producenta z Niemiec jeśli macie ten adres proszę dajcie bo jest chyba sporo taniej pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak wypada oczywiscie
hey kobiety :) i jak wrazenia z Lady com?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosik
u mnie ok;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heya hop heja hop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odswiezam bom ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosik
Ja używam pearly już 6 miesiąc. plusem jest to że cykle mam regularne po odstawieniu tabsów-28-29 dniowe, mam skok tempki zazwyczaj ok 18-19 dnia , która sie utrzymuje. Wiec jakby nie było nietypowy rozkład drugiej fazy cyklu(ok 9 dni) a nie jak powinno byc ok 14. Wiec zapewne dlatego ciagle mam ok 11 dni czerwonych w cyklu.Ale jest ok.Bradzo mnie cieszy tez fakt, ze mozna przewidziec kiedy dostanie sie okres. Jak np rano spada mi tempka w stosunku do dni poprzednich to tego dnia lub w nocy dostaje okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×