Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_Puma_

Lady-Com i Pearly najlepsza antykoncepcja,czy ktos stosowal?

Polecane posty

Gość hipp
podnosze temat, kto jeszcze stosuje te urządzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hero
dołączam sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosik
jak zaczne uzywać to dam wam znać co i jak i jak działanie. mam wrażenie ,ze dziewczyny stosujące to już dłuższy czas wygadaly sie juz na ten temat;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hero
chyba tak:) Ale liczę, że może coś jeszcze napiszą i podzielą się swoimi spostrzeżeniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hero
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość floppyy
ja tez podnosze, czy ktos stosowal??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hipop
dziewczyny podzielcie sie swoimi spostrzezeniami. Myslicie ze warto to kupowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne że warto kupować z każdym cyklem utwierdzam się w tym przekonaniu!! co do startu pomiarów to można zacząć w każdym momencie cyklu więc ok. a nie pisałam bo dawno tu nie zaglądałam a wątek tu się tak rozrósł fajnie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hipop
ale ktore z tych urządzen jest najlepsze: Persona, Lady comp, Bioself?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hero
dołączam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka_30
Hej kobitki,założyłam na ONET czacie pokój o nazie Antykoncepcja...moze sie tam "spotkamy i pogadamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasea
to chyba zbędny wydatek i w cale nie jest powiedziane ze bedzie dzialal. Najlepiej to chyba kupic soebie wszystkie naraz i zobaczyc czy wszystkie pokazują to samo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosik
do kasea. a mogłabym spytać dlaczego tak uważasz?Skoro nie uzywasz -a wnioskuje ,ze nie to dlaczego tak myślisz. bo w sumie nierozumiem. Dla mnie np jest dobrą alternatywą bo tabletek już brać nie moge, a mój chłopak nie toleruje wogóle prezerwatyw? CZy uwazsz ,ze w takim wypadku jest to zbędny wydatek.Ja mysle ,ze jest to super alterantywa i zdrowa przede wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasea
Ja po prostu nie rozumiem czym taki Bioself czy lady Comp rozni sie od zwylkego termometru. przeciez mam wlasną głowę i moge sama na podstawie temperatury zobaczyc kiedy mialam owulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosik
bo termometr nie liczy miesjsc po przecinku, a te urządzenia tak.A tempertaura u kobiety w czasie owulacji ponosci sie o ok 0.4 do 05 stopnia wiec nie wiem czy ta tempeatura byłaby tak zauważalna na termometrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasea
pewnie ze zauważysz jak masz 2 kreski wyaej. Nie trzeba odrazu kupowac mini komputrka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asista
napiszcie cos jeszcze o tych urządzeniach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosik
hejka dziewczyny mam pytanie. zaczelam stosowac pearly i mampytanie-czy jelsi dostane okres popoludniu to moge wprowadzic ta informacje po poludniu czy musze czekac do nastepnego dnia i wprowadzic ja po zmierzeniu temperatury? pytam sie bo mzoe nie jest to az tak istotne,ale ja wprowadzilam rano dopiero nastepnego dnia i mi liczy tamten dzien jako pierwszy dzien cyklu, a przeciez w rzeczywistosci jest to drugi. No i dlatego pytam sie czy ma to jakies znaczenia czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hero
hej, jak tam użytkowniczki tych przyrządow? Dzialaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosik
u mnie jeszcze nie wiem , bo pierwszy miesiąc uzywam i caly czas mam czerwone światło. A temperatura niska. ale to wynika ze urządzonko sie uczy. ale fajnie jest, wieksza świadomość swego ciała.Brak podswietlenia w pearly mi nie przeszkadza bo i tak zawsze potem mozna sprawdzić jaka była temperatura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hipp
jakieś nowe użytkowniczki nam coś napiszą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zawsze zainteresowana
ponawiam temat bo jestem zainteresowana Lady comp. sledze rozne fora i nie zauwazylam jeszcze zadnej "wpadki" na Lc. piszcie babki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vicca
no niezupelnie, na amerykanskim forum byly 2 wpadki..z tym, ze jedna zupelnie mierzenie zaniedbala, a druga zrobila dzidziusia bodajze w ostatnim "zielonym' dniu w cyklu lub moze byl to juz "zolty"-nie jest pewna... patrz Shanni: http://www.aphroditewomenshealth.com/forums/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=60379&page=1&fpart=38 i http://www.aphroditewomenshealth.com/forums/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=86865&page=0&fpart=2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vicca
2-ga forumowiczka w ciazy to Sherrieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emmma
podnosze bo jestem zainteresowana kupnem LC kobietki które mają przyjemność stosować LC proszę o informacje czy faktycznie to ma taką wysoką skuteczność?? i czy działa bez problemów pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam ladycomp jakieś 4 miechy i p[óki co jestem bardzo zadowolona, jak ktoś napisał wzrasta świadomość ciała no i zdrowiej jest to na pewno!! co do \"M\" sosik jak dostaniesz popołudniu to możesz wprowadzić tę info też popołudniu lub wieczorem a nie tylko rano po pomiarze :)) co do skuteczności to na stronie polsiego dystrybutora są zawiszone badania kliczne jakim poddane były ladycompy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosik
ojjjjj to super dzięki za odpowiedź bo własnie dziś dostałam okres po poludniu i sie zastanawiałam. U mnie to jużbędzie drugi miesiąc stosowania. Mi sie też podoba. Jestem very happy ze koniec z tabsami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×